בית פורומים בחדרי חרדים

העברת השגררויות לירושלים = הנבואה של ירמיהו הנביא !!!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-7/12/2017 11:00 לינק ישיר 
העברת השגררויות לירושלים = הנבואה של ירמיהו הנביא !!!

אני משער שבעקבות טרמפ עוד אומות רבות יעבירו את השגרירות לירושלים
למי שזוכר שזאת  הייתה הפטרת השבוע ביום שנחר טרמפ

ירמיהו פרק א פסוק טו

"(יג) ויהי דבר ה' אליי שנית לאמור, מה אתה רואה; ואומר, סיר נפוח אני רואה ופניו מפני צפונה. (יד) ויאמר ה' 
אליי: מצפון תיפתח הרעה על כל יושבי הארץ.  (טו) כי הנני קורא, לכל-משפחות ממלכות צפונה נאום ה' ובאו ונתנו איש כיסאו פתח שערי ירושלים ועל כל חומותיה סביב, ועל כל ערי יהודה. (טז) ודיברתי משפטיי אותם, על כל רעתם אשר עזבוני ויקטרו לאלוהים אחרים וישתחוו, למעשי ידיהם  (יז) ואתה תאזור מותניך וקמת ודיברת אליהם את כל אשר אנוכי אצווך; אל תיחת מפניהם פן אחיתך  לפניהם.  (יח) ואני הנה נתתיך היום לעיר מבצר ולעמוד ברזל ולחומות נחושת על כל הארץ: למלכי יהודה, לשריה, לכוהניה ולעם הארץ.  (יט) ונלחמו אליך ולא יוכלו לך: כי איתך אני נאום ה' להצילך"

תוקן על ידי שמח_תמיד ב- 07/12/2017 11:01:36

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/12/2017 11:03 לינק ישיר 

מתי תתגשם הנבואה שיהודים יוצאי אירופה
יפסיקו להפלות ולשנוא את אחיהם יוצאי עדות המזרח ?
יש לך רמזים על זה גם ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/12/2017 11:55 לינק ישיר 

נפשיהודי כתב:

מתי תתגשם הנבואה שיהודים יוצאי אירופה
יפסיקו להפלות ולשנוא את אחיהם יוצאי עדות המזרח ?
יש לך רמזים על זה גם ?

"אפרים לא יצור את יהודה ויהודה לא יצור את אפרים" (ישעיהו בפרק "עוד היום בנוב"...)

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/12/2017 12:19 לינק ישיר 

זו לא נבואת פורענות הנבואה של ירמיה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/12/2017 13:13 לינק ישיר 

יבי כתב:
זו לא נבואת פורענות הנבואה של ירמיה?
אכן..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/12/2017 16:07 לינק ישיר 

שמח_תמיד כתב:
אני משער שבעקבות טרמפ עוד אומות רבות יעבירו את השגרירות לירושלים
למי שזוכר שזאת  הייתה הפטרת השבוע ביום שנחר טרמפ

ירמיהו פרק א פסוק טו

"(יג) ויהי דבר ה' אליי שנית לאמור, מה אתה רואה; ואומר, סיר נפוח אני רואה ופניו מפני צפונה. (יד) ויאמר ה' 
אליי: מצפון תיפתח הרעה על כל יושבי הארץ.  (טו) כי הנני קורא, לכל-משפחות ממלכות צפונה נאום ה' ובאו ונתנו איש כיסאו פתח שערי ירושלים ועל כל חומותיה סביב, ועל כל ערי יהודה. (טז) ודיברתי משפטיי אותם, על כל רעתם אשר עזבוני ויקטרו לאלוהים אחרים וישתחוו, למעשי ידיהם  (יז) ואתה תאזור מותניך וקמת ודיברת אליהם את כל אשר אנוכי אצווך; אל תיחת מפניהם פן אחיתך  לפניהם.  (יח) ואני הנה נתתיך היום לעיר מבצר ולעמוד ברזל ולחומות נחושת על כל הארץ: למלכי יהודה, לשריה, לכוהניה ולעם הארץ.  (יט) ונלחמו אליך ולא יוכלו לך: כי איתך אני נאום ה' להצילך"

ירמיהו פרק ז

א הַדָּבָר אֲשֶׁר הָיָה אֶל-יִרְמְיָהוּ, מֵאֵת יְהוָה לֵאמֹר.  ב עֲמֹד, בְּשַׁעַר בֵּית יְהוָה, וְקָרָאתָ שָּׁם, אֶת-הַדָּבָר הַזֶּה; וְאָמַרְתָּ שִׁמְעוּ דְבַר-יְהוָה, כָּל-יְהוּדָה הַבָּאִים בַּשְּׁעָרִים הָאֵלֶּה, לְהִשְׁתַּחֲו‍ֹת, לַיהוָה.  {ס}  ג כֹּה-אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת, אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל, הֵיטִיבוּ דַרְכֵיכֶם, וּמַעַלְלֵיכֶם; וַאֲשַׁכְּנָה אֶתְכֶם, בַּמָּקוֹם הַזֶּה.  ד אַל-תִּבְטְחוּ לָכֶם, אֶל-דִּבְרֵי הַשֶּׁקֶר לֵאמֹר:  הֵיכַל יְהוָה הֵיכַל יְהוָה, הֵיכַל יְהוָה הֵמָּה.  ה כִּי אִם-הֵיטֵיב תֵּיטִיבוּ, אֶת-דַּרְכֵיכֶם וְאֶת-מַעַלְלֵיכֶם:  אִם-עָשׂוֹ תַעֲשׂוּ מִשְׁפָּט, בֵּין אִישׁ וּבֵין רֵעֵהוּ.  ו גֵּר יָתוֹם וְאַלְמָנָה, לֹא תַעֲשֹׁקוּ, וְדָם נָקִי, אַל-תִּשְׁפְּכוּ בַּמָּקוֹם הַזֶּה; וְאַחֲרֵי אֱלֹהִים אֲחֵרִים לֹא תֵלְכוּ, לְרַע לָכֶם.  ז וְשִׁכַּנְתִּי אֶתְכֶם, בַּמָּקוֹם הַזֶּהבָּאָרֶץ, אֲשֶׁר נָתַתִּי לַאֲבוֹתֵיכֶם:  לְמִן-עוֹלָם, וְעַד-עוֹלָם.  ח הִנֵּה אַתֶּם בֹּטְחִים לָכֶם, עַל-דִּבְרֵי הַשָּׁקֶרלְבִלְתִּי, הוֹעִיל.  ט הֲגָנֹב רָצֹחַ וְנָאֹף, וְהִשָּׁבֵעַ לַשֶּׁקֶר וְקַטֵּר לַבָּעַל; וְהָלֹךְ, אַחֲרֵי אֱלֹהִים אֲחֵרִיםאֲשֶׁר לֹא-יְדַעְתֶּם.  י וּבָאתֶם וַעֲמַדְתֶּם לְפָנַי, בַּבַּיִת הַזֶּה אֲשֶׁר נִקְרָא-שְׁמִי עָלָיו, וַאֲמַרְתֶּם, נִצַּלְנוּלְמַעַן עֲשׂוֹת, אֵת כָּל-הַתּוֹעֵבוֹת הָאֵלֶּה.  יא הַמְעָרַת פָּרִצִים, הָיָה הַבַּיִת הַזֶּה אֲשֶׁר-נִקְרָא-שְׁמִי עָלָיובְּעֵינֵיכֶם; גַּם אָנֹכִי הִנֵּה רָאִיתִי, נְאֻם-יְהוָה.  יב כִּי לְכוּ-נָא, אֶל-מְקוֹמִי אֲשֶׁר בְּשִׁילוֹ, אֲשֶׁר שִׁכַּנְתִּי שְׁמִי שָׁם, בָּרִאשׁוֹנָה; וּרְאוּ, אֵת אֲשֶׁר-עָשִׂיתִי לוֹ, מִפְּנֵי, רָעַת עַמִּי יִשְׂרָאֵל.  יג וְעַתָּה, יַעַן עֲשׂוֹתְכֶם אֶת-כָּל-הַמַּעֲשִׂים הָאֵלֶּהנְאֻם-יְהוָה; וָאֲדַבֵּר אֲלֵיכֶם הַשְׁכֵּם וְדַבֵּר, וְלֹא שְׁמַעְתֶּם, וָאֶקְרָא אֶתְכֶם, וְלֹא עֲנִיתֶם.  יד וְעָשִׂיתִי לַבַּיִת אֲשֶׁר נִקְרָא-שְׁמִי עָלָיו, אֲשֶׁר אַתֶּם בֹּטְחִים בּוֹ, וְלַמָּקוֹם, אֲשֶׁר-נָתַתִּי לָכֶם וְלַאֲבוֹתֵיכֶםכַּאֲשֶׁר עָשִׂיתִי, לְשִׁלוֹ.  טווְהִשְׁלַכְתִּי אֶתְכֶם, מֵעַל פָּנָי, כַּאֲשֶׁר הִשְׁלַכְתִּי אֶת-כָּל-אֲחֵיכֶם, אֵת כָּל-זֶרַע אֶפְרָיִם.  {פ}

תוקן על ידי שמח_תמיד ב- 07/12/2017 11:01:36

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > העברת השגררויות לירושלים = הנבואה של ירמיהו הנביא !!!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר