בית פורומים בחדרי חרדים

מתעבים פוליטיקה? יש פוליטיקה אחרת!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-19/12/2017 21:30 לינק ישיר 

למה אנשים כל כך מתעבים את המושג "פוליטיקה"?

בהמשך לאשכול הזה http://www.bhol.co.il/forums/topic.asp?cat_id=4&topic_id=3142341&forum_id=771#R_11

(ותודה לכל המגיבים שנתנו לי חומר למחשבה)

רדיפת כבוד, שקר, חנופה, אונאה, שוחד, קנאה, נקמה, השמצות, זה התכונות הרעות הנמצאות בפוליטיקה ולכן, חברים, אתם מתעבים אותה.

לדעתי ישנו מכנה משותף לכל אלו: הפוליטיקאי הוא איש שמנסה לשלוט על חייהם של אנשים אחרים, לגרוף עמדות כוח ושררה, ולצורך זה הוא משקר, מחניף, משמיץ וכו'.

יום יום אתם שומעים אנשים המדברים גבוהה גבוהה על "שחיתות". ועל הצורך למגר אותה. אבל היכן צומחת שחיתות? כשאזרח צריך משהו חוקי מאיזה פקיד או בעל שררה, והלה מקשה את עורפו ואינו נעתר מכל מיני סיבות, נכונות או לא, ואז מועברות המעטפות מיד ליד והופ-יש לך אישור!

זה הכלל, עריצות יוצרת שחיתות.

מפלגת "זהות" מציעה לכם פוליטיקה אחרת: הממשלה תנהל רק את התחומים שבהם אין יכולת לאזרח לפעול. כגון תשתיות, צבא, משטרה, מערכת משפטית,  אבל תחומים כמו חינוך, תכנון ובניה, צביון רשות הרבים, בריאות, תקשורת, תרבות ועוד-יימסרו לאזרחים ולקהילות המקומיות.

(להלן קטעים מתוך המצע)

צמצום משרדי הממשלה: "הממשלה היא לא הפתרון – היא הבעיה" (רונלד רייגן).

השאיפה: ממשלה מצומצמת ככל שניתן. משילות ושמירת החירות עם מנגנון ממשלתי פשוט, יעיל ולא מסורבל.

כיום ישנם: 29 משרדי ממשלה, 23 שרים מכהנים יחד עם 8 סגני שרים. מלבד העלות הכלכלית נוצרת בעיית משילות קשה, התערבות יתרה וצמצום החירות.

הפתרון: הרכב הממשלה לפי זהות כולל 11 תפקידי שר (כולל ראש הממשלה).

הרווח: משילות, יעילות, חירות, צמצום הוצאות.

התנגדות לחקיקת יתר

המדינה צריכה להתערב פחות ולהשאיר כמה שיותר מהחירות בידי האזרחים.

על המחוקקים להתחשב בעלות הלא מבוטלת של יישומם ואכיפתם של חוקים חדשים.

המודל הקהילתי - מחזירים סמכויות לקהילות

מלמטה למעלה, ולא להיפך: אנו מאמינים כי הזהות הלאומית של עם ישראל צריכה לצמוח באופן טבעי מלמטה - מהפרטים המרכיבים את העם - ולא להיות מוכתבת מלמעלה על ידי השלטון.

הרשויות המקומיות יחולקו לקהילות קטנות והומוגניות, וחלק מסמכויות המדינה והרשויות המקומיות יבוזרו ויועברו לקהילות המקומיות האלה.

המודל הקהילתי יאפשר לקהילות לחוקק חוקי עזר קהילתיים, באותו אופן שמתאפשר היום לרשויות המקומיות לחוקק חוקי עזר עירוניים והם גם ייאכפו באותה הצורה.

אז רציתי שתדעו, יכולה להיות לנו פוליטיקה אחרת, רק צריך "להחליף דיסק" בראש.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/12/2017 22:43 לינק ישיר 

ומה הפתרון של זהות לגרעין האיראני? ולהתחממות כדור הארץ? ומה היא תרופת הפלא שלכם לסרטן?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/12/2017 22:59 לינק ישיר 

כבר יש מי שמציע פוליטיקה אחרת אני לא ממש מתחבר אליו

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/12/2017 23:00 לינק ישיר 

תפתח אשכול, ותעשה בו סקר, אם יש משהו שהשתכנע מכל האשכולות שאתה פותח כל שני וחמישי, להצביע למשיח שלך...

מה אתה חושב , שאתה עכשיו אומר, אני לא כמו כולם, יש פוליטיקה אחרת, שנמצאת רק אצלי, ואז כולם יגידו לך, פישששששש עכשיו כולנו עם זהות.. שיכנעת אותנו, אין דברים כאלה,.. נו באמת???

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי פסתםנחמד ב- 19/12/2017 23:04:35

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/12/2017 00:44 לינק ישיר 

שחור_כתום כתב:

למה אנשים כל כך מתעבים את המושג "פוליטיקה"?

בהמשך לאשכול הזה http://www.bhol.co.il/forums/topic.asp?cat_id=4&topic_id=3142341&forum_id=771#R_11

רדיפת כבוד, שקר, חנופה, אונאה, שוחד, קנאה, נקמה, השמצות, זה התכונות הרעות הנמצאות בפוליטיקה ולכן, חברים, אתם מתעבים אותה.

לדעתי ישנו מכנה משותף לכל אלו: הפוליטיקאי הוא איש שמנסה לשלוט על חייהם של אנשים אחרים, לגרוף עמדות כוח ושררה, ולצורך זה הוא משקר, מחניף, משמיץ וכו'.

יום יום אתם שומעים אנשים המדברים גבוהה גבוהה על "שחיתות". ועל הצורך למגר אותה. אבל היכן צומחת שחיתות? כשאזרח צריך משהו חוקי מאיזה פקיד או בעל שררה, והלה מקשה את עורפו ואינו נעתר מכל מיני סיבות, נכונות או לא, ואז מועברות המעטפות מיד ליד והופ-יש לך אישור!

מפלגת "זהות" מציעה לכם פוליטיקה אחרת: הממשלה תנהל רק את התחומים שבהם אין יכולת לאזרח לפעול. כגון תשתיות, צבא, משטרה, מערכת משפטית,  אבל תחומים כמו חינוך, תכנון ובניה, צביון רשות הרבים, בריאות, תקשורת, תרבות ועוד-יימסרו לאזרחים ולקהילות המקומיות.

(להלן קטעים מתוך המצע)

צמצום משרדי הממשלה: "הממשלה היא לא הפתרון – היא הבעיה" (רונלד רייגן).

השאיפה: ממשלה מצומצמת ככל שניתן. משילות ושמירת החירות עם מנגנון ממשלתי פשוט, יעיל ולא מסורבל.

כיום ישנם: 29 משרדי ממשלה, 23 שרים מכהנים יחד עם 8 סגני שרים. מלבד העלות הכלכלית נוצרת בעיית משילות קשה, התערבות יתרה וצמצום החירות.

הפתרון: הרכב הממשלה לפי זהות כולל 11 תפקידי שר (כולל ראש הממשלה).

הרווח: משילות, יעילות, חירות, צמצום הוצאות.

התנגדות לחקיקת יתר

המדינה צריכה להתערב פחות ולהשאיר כמה שיותר מהחירות בידי האזרחים.

על המחוקקים להתחשב בעלות הלא מבוטלת של יישומם ואכיפתם של חוקים חדשים.

המודל הקהילתי - מחזירים סמכויות לקהילות

מלמטה למעלה, ולא להיפך: אנו מאמינים כי הזהות הלאומית של עם ישראל צריכה לצמוח באופן טבעי מלמטה - מהפרטים המרכיבים את העם - ולא להיות מוכתבת מלמעלה על ידי השלטון.

הרשויות המקומיות יחולקו לקהילות קטנות והומוגניות, וחלק מסמכויות המדינה והרשויות המקומיות יבוזרו ויועברו לקהילות המקומיות האלה.

המודל הקהילתי יאפשר לקהילות לחוקק חוקי עזר קהילתיים, באותו אופן שמתאפשר היום לרשויות המקומיות לחוקק חוקי עזר עירוניים והם גם ייאכפו באותה הצורה.

אז רציתי שתדעו, יכולה להיות לנו פוליטיקה אחרת, רק צריך "להחליף דיסק" בראש.

אני לא מבין, ה"שחיתות" כביכול שבה מאשים השמאל וגרורותיו במשטרה ובפרקליטות את נתניהו היא בסך הכל נהנתנות. ראש הממשלה של זהות לא יעשן סיגרים כי הוא לא מטפל בחינוך אלא רק בביטחון?

ובמילים אחרות, אין במדינה שחיתות, יש רדיפה פוליטית. ראש הממשלה של זהות לא יהיה פטור ממנה. להיפך, הוא יהיה מאושר אם הוא יעבור רק את מה שנתניהו עובר.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/12/2017 07:20 לינק ישיר 

תם_המיתמם כתב:

ומה הפתרון של זהות לגרעין האיראני? ולהתחממות כדור הארץ? ומה היא תרופת הפלא שלכם לסרטן?

נשלח מהאנדרואיד שלי

לא מצאנו תרופה לסרטן ולטחורים, אבל בהחלט יש פתרון לגרעין האיראני.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/12/2017 07:26 לינק ישיר 

וואו! יש לך פיתרון לגרעין האיראני? אני רץ להצביע לך!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/12/2017 11:35 לינק ישיר 

עובדתי כתב:

וואו! יש לך פיתרון לגרעין האיראני? אני רץ להצביע לך!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/12/2017 00:27 לינק ישיר 

הפתרון היחיד משיח בן דוד!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/12/2017 04:26 לינק ישיר 

ניוטרל כתב:

הפתרון היחיד משיח בן דוד!

מסכים איתך לגמרי, כל הרעיונות שלנו הם רק זמניים בלבד. לבינתיים עד שהוא יבוא.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/12/2017 09:59 לינק ישיר 

לא, הייתי בטוח שפייגלין המשיח. אתה לא יכול ככה לאכזב אותי!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/12/2017 13:07 לינק ישיר 

גם את  תכתוש את האוויל,,,,הוא ימשיך 
למה אנשים כל כך מתעבים את המושג "פוליטיקה"? הנחה מופרכת בעליל!!! אלה שמפסידים בפוליטיקה הם אלה ששונאים אותה, אלה שמצליחים בפוליטיקה לא שונאים אותה ככל וכלל!!!

רדיפת כבוד, שקר, חנופה, אונאה, שוחד, קנאה, נקמה, השמצות, זה התכונות הרעות הנמצאות בפוליטיקה ולכן, חברים, אתם מתעבים אותה. ילדון ,הדברים האלה נמצאים מאז ימות עולם עם ובלי קשר לפוליטיקה!!!! ואנחנו שונאים אותה בכל מקום שהיא נמצאת וחוטאים בה בעצמנו.....

לדעתי ישנו מכנה משותף לכל אלו: הפוליטיקאי הוא איש שמנסה לשלוט על חייהם של אנשים אחרים, לגרוף עמדות כוח ושררה, ולצורך זה הוא משקר, מחניף, משמיץ וכו'. לפי זה יוצא שאין לך סיכוי לשכנע את האנשים שמעוניינים בשליטה לשחרר את אחיזתם מהפוליטיקה,,, המטרה היא הרי שליטה והפוליטיקה היא רק אמצעי,,,, וכפי שכתבתי למעלה יש אנשים שנהנים מהפוליטיקה והם לא יוותרו על מנעמי  השלטון והשררה,,,

אמממה אתה מציע להיות ישרים והוגנים  את זה אפשר לעשות גם עם הפוליטיקה,,, או שלא, ונצטרך לחכות לעידן המשיחי....

יום יום אתם שומעים אנשים המדברים גבוהה גבוהה על "שחיתות". ועל הצורך למגר אותה. אבל היכן צומחת שחיתות? כשאזרח צריך משהו חוקי מאיזה פקיד או בעל שררה, והלה מקשה את עורפו ואינו נעתר מכל מיני סיבות, נכונות או לא, ואז מועברות המעטפות מיד ליד והופ-יש לך אישור!לזה מספיק  שקיפות. 

מפלגת "זהות" מציעה לכם פוליטיקה אחרת: הממשלה תנהל רק "הרק" הזה הוא חלק נכבד מחיינו ולעשה לא יבטל את הפוליטיקה....את התחומים שבהם אין יכולת לאזרח לפעול. כגון תשתיות, צבא, משטרה, מערכת משפטית, 
אבל תחומים כמו חינוך, תכנון ובניה, צביון רשות הרבים, באמת ניתן לחילוניים להחליט על יהדות??מתאים למפלגה שדוגלת במ"ז,,,,בריאות, תקשורת, תרבות ועוד-
יימסרו לאזרחים ולקהילות המקומיות
.והיכן נמצאת הפוליטיקה הכי מושחתת? בקהילות המקומיות, ברשויות המקומיות 60 ראשי ערים נחקרים על שחיתות!!!היכן שאין איש שם לב בגלל שהם קטנות, משפחתיות שאל את ביטן לחיאני,  בר

(להלן קטעים מתוך המצע)

צמצום משרדי הממשלה: "הממשלה היא לא הפתרון – היא הבעיה" (רונלד רייגן).נוטופ תריץ את פייגלין לנשיאות ארה"ב...

השאיפה: ממשלה מצומצמת ככל שניתן. משילות ושמירת החירות עם מנגנון ממשלתי פשוט, יעיל ולא מסורבל.בתור סיסמה זה נהדר וכולנו מסכימים לזה...

הפתרון: הרכב הממשלה לפי זהות כולל 11 תפקידי שר (כולל ראש הממשלה).ולפי לפיד 18...אני דווקא חושב על מספר המזל 7

הרווח: משילות, יעילות, חירות, צמצום הוצאות.יש מישהו שלא חושב כך? צריך את הפייגלע בשביל זה?

התנגדות לחקיקת יתר כולם מסכימים על זה

המדינה צריכה להתערב פחות ולהשאיר כמה שיותר מהחירות בידי האזרחים.ממש לא מרגיש שהממשלה מתערבת לי בחיים...

על המחוקקים להתחשב בעלות הלא מבוטלת של יישומם ואכיפתם של חוקים חדשים.כבר עכשיו צריך להציג מקורות תקציביים לכל חוק, עושה רושם שזהות מתנהגת כמו כל פוליטיקאי מתחיל, היא עסוקה בגניבת קרדטים מאחרים... 

המודל הקהילתי - מחזירים סמכויות לקהילות  כן לראשיות המקומיות או למשפחות הרבנים בבני ברק ולחמולות הערביות, כמה מטומטם אתה יכול להיות?????

ממש הפוך משלטון החכמים? אתם בעד  שלטון  האספסוף והטוקבקיסטים?ככר  תחריר?

אז רציתי שתדעו, יכולה להיות לנו פוליטיקה אחרת, רק צריך "להחליף דיסק" בראש. מה  שאתם צריכים זה טיפת שכל ולא דיסק חדש....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/12/2017 10:11 לינק ישיר 

לא ניתן לנציג זהות לברוח מהאמת, הוא מציע את ההצעה הכי מושחתת שיכולה להיות, מודל "הקהילות והעיריות" במקום הממשלה המרכזית הוא מעדיף את משפחות הפשע בסגנון החרדי והבדואי,,,, שעליהם הוא כל הזמן מתלונן,,,,בושה! טיפשות!
שום מילה כמו "קהילות" לא תכבס את ההצעה העבריינית והמושחתת הזאת!!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/12/2017 12:39 לינק ישיר 

דברוני כתב:

לא ניתן לנציג זהות לברוח מהאמת, הוא מציע את ההצעה הכי מושחתת שיכולה להיות, מודל "הקהילות והעיריות" במקום הממשלה המרכזית הוא מעדיף את משפחות הפשע בסגנון החרדי והבדואי,,,, שעליהם הוא כל הזמן מתלונן,,,,בושה! טיפשות!
שום מילה כמו "קהילות" לא תכבס את ההצעה העבריינית והמושחתת הזאת!!!!

נאם כבוד קדושת מרן דק"ק דקפפטיל שליט"א.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/12/2017 10:53 לינק ישיר 

חחחחח ככה זה כשאין תשובה, בדיוק נגד "קהילות" כאלה   אתה יוצא  חוצץ בדרך כלל, כת השאלים, ברלנד, אמנן יצחק, שיק[מחתנים בגיל בר מצווה]ולכל המטורפים האלה אתה רוצה לתת כוח וכסף?! וואו כמה מפגר זה יכול להיות?
יש יותר מושחת מזה?????? להקים לנו עוד חמולות רבניות עוד משפחות פשע עם זקן ופאות??!קהילות עלאק,,,

שמע אני מבין שלא בראש שלך  ללמוד  כמו שהחברה החרדית מצפה מאנשיה, סבבה מבין אותך,
מצאת לך עיסוק  כאילו דתי ומוסרי כתחליף, סבבה, 
[אתה צדיק כמו ספרן שנמצא פה באינטרנט ומציל אחרים מהפגעים של הנט,,, סבבה ,]
אבל למה למען השם אתה מצדיק את העיסוק הפוליטי הכאילו דתי מוסרי שלך בזריקת בוץ על הציבור החרדי ועל רבניו?!!!!

תוקן על ידי דברוני ב- 24/12/2017 11:08:45

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/12/2017 11:58 לינק ישיר 

בס''ד
כל פוליטיקאי, כשיגיע לשלטון, פתאום ''מיישם'' את ''מה שרואים מכאן לא רואים משם''. ולא, אני לא אוהב לא את ביבי, ולא את גבאי, ושאר הירקות המוקפצים...

נשלח מהאנדרואיד שלי

הידעת?! אין דבר כזה "עם פלסטיני" !

ארץ ישראל היא מדהימה, אבל א- פאקאקטע מדינה  

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מתעבים פוליטיקה? יש פוליטיקה אחרת!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 לדף הבא סך הכל 4 דפים.