בית פורומים בחדרי חרדים

גרושה יקרה, איפה היו הבנות החמודות שלך בחנוכה?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-27/12/2017 09:12 לינק ישיר 
גרושה יקרה, איפה היו הבנות החמודות שלך בחנוכה?

ייצא לי לראות עכשיו משהו שממש הפריע לי ייתכן שלחלק מכם לא, אבל אני חייב לפרוק.

נכתב על-ידי סקוטי בתאריך 18.12.17 בשעה 23:57

יצא לי לשבת עם כמה חבר'ה מבתים חרדיים במקור.
כיום הם יוצאים בשאלה חלקית.
כשאני אומר חלקית הכוונה שנשארו להם סנטימנטים לדת.
יש חנוכיה דולקת וישבנו וניגנו יחד שירים חסידיים (בין השאר) ברגש גדול.
ניהלנו שיחות עמוקות על חינוך וחופש, פוסט מודרניזם ועשה לך רב.
עד כאן הכל טוב ויפה.
ואז נכנס חבר שלהם כנראה גרוש וגם הוא לא חובש כיפה, ואיתו שתי ילדות ג'ינג'יות חמודות וחרדיות למהדרין.
בנות 8-9 לכל היותר.
הבנים הסתירו את הסמים והבנות חיבקו אותן באהבה.
ואני יושב בצד ופתאום שומע אחת מהן אומרת "עאלק שחקנית פורנו, קולא שכבתי איתו".
יושבות שם שתי ילדות קטנות וזה נושא השיחה.
זה זיעזע אותי, אבל לא אמרתי שום דבר.
ייתכן מאוד שגם לא הבינו במה מדובר, אבל יש משהו עצוב נורא באופן שבו הילדות האלה הולכות לגדול.
זהו, אין פאנץ'.
לילה טוב וחנוכה שמח 

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/12/2017 09:13 לינק ישיר 

מקור: 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/12/2017 09:15 לינק ישיר 

פורום רוטר- יש לי מה לומר- לנרשמים בלבד

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/12/2017 09:20 לינק ישיר 

יש כאן אחד גרוש שכתב בעבר שהוא בעד להראות לילדיו תמונות לא צנועות. אין מה לעשות נגד זה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/12/2017 09:22 לינק ישיר 

אני לא חושב שהוא התכוון לזה ברצינות. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/12/2017 09:28 לינק ישיר 

הוא כותב כאן הרבה, ואף פעם לא מתכוון ברצינות. הוא תמיד פורץ בצחוק כשהוא קורא את ההודעות המצחיקות שלו. אבל תכלס' אין מה לעשות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/12/2017 12:17 לינק ישיר 

אכן גרושים בכלל קורע את הילדים ואם אחד ההורים יוצא בשאלה,
הסיפור עוד יותר מזעזע.
נ.ב. מעניין מה הכותב חיפש בחברתם.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/12/2017 12:50 לינק ישיר 

הכותב? הוא כנראה זה שעוזר לגרושים ולגרושות,

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/12/2017 13:06 לינק ישיר 

שאין פאנץ' לסיפור זה הבנתי, אבל מה רצה פותח האשכול ממש לא. ישב במסיבה, ושמע מישהי אומרת משהו, והיו ילדים קטנים. אז לידיעתך אשכוליסט יקר זה יכול לקרות בכל חברה, בכל משפחה, בכל שיחה שיהיה מישהו שיגיד משהו שילד לא אמור לשמוע, ויהיה ילד בסביבה. זה בעיה ידועה שמתמודדים איתה יותר או פחות. לא מבין על מה המהומה. בפרט שכתבת שאת הסמים (שפתאום צצו מאן שהוא בתחילת הסיפור לא שמענו עליהן) הן כן הסתירו...

הדבר אבל שבאמת גרוע זה שאת הכותרת הקדשת לגרושה, יענו היא צריכה לדעת שהגרוש שלה עושה דברים לא טובים עם הבנות (כאילו שהוא אחראי לכל מלה שנאמרת היכן שהוא), ועכשיו אם היא כאן ומבינה שמדובר על בנותיה היא תערים עליו קשיים לקחת את הילדות. ופה יצאת חמור אמיתי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/12/2017 14:51 לינק ישיר 

מוריניו כתב:

שאין פאנץ' לסיפור זה הבנתי, אבל מה רצה פותח האשכול ממש לא. ישב במסיבה, ושמע מישהי אומרת משהו, והיו ילדים קטנים. אז לידיעתך אשכוליסט יקר זה יכול לקרות בכל חברה, בכל משפחה, בכל שיחה שיהיה מישהו שיגיד משהו שילד לא אמור לשמוע, ויהיה ילד בסביבה. זה בעיה ידועה שמתמודדים איתה יותר או פחות. לא מבין על מה המהומה. בפרט שכתבת שאת הסמים (שפתאום צצו מאן שהוא בתחילת הסיפור לא שמענו עליהן) הן כן הסתירו...

הדבר אבל שבאמת גרוע זה שאת הכותרת הקדשת לגרושה, יענו היא צריכה לדעת שהגרוש שלה עושה דברים לא טובים עם הבנות (כאילו שהוא אחראי לכל מלה שנאמרת היכן שהוא), ועכשיו אם היא כאן ומבינה שמדובר על בנותיה היא תערים עליו קשיים לקחת את הילדות. ופה יצאת חמור אמיתי.

הוא לא אחראי על כל מילה שנאמרת אבל כן אחראי לא לקחת אותם למקומות שסביר שיאמרו דברים כאלו.
ודרך אגב לא תמיד זה האבות שמקלקלים את הילדים, יש לי בת דודה שהתגרשה והפכה אותה ואת ילדיה לחילונים ובעלה החרדי מסכן אוכל את הלב על איך הילדים שלו נראים ומתנהגים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/12/2017 15:41 לינק ישיר 

ראשית, הוא לא אמור לנחש על מה ידברו. ולפי המתואר הם כן השתדלו לייצר אוירה מתאימה כשנכנסו הילדות
שנית, אוקיי, נניח והוא עשה את זה לכתחילה כדי לקלקל אותן מתוך תפיסה אידאולוגית, לכן מה? ואם שני בני הזוג החליטו יחד לחזור בשאלה, והם עובדים בצוותא לקלקל את הילדים שלהם, מה אז פותח האשכול היה עושה? כותב באשכול: "סבא וסבתא יקרים, איפוא היו הנכדות החמודות שלכם בחנוכה"?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/12/2017 10:50 לינק ישיר 

יש כאן לאחרונה מדי הרבה צהוב.
יכולת להוסיף את הסיפור הזה לאשכול השני שכיכב כאן חודש.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/12/2017 10:51 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/12/2017 14:26 לינק ישיר 

asaf2000 כתב:
יש כאן לאחרונה מדי הרבה צהוב.
יכולת להוסיף את הסיפור הזה לאשכול השני שכיכב כאן חודש.

נשלח מהאנדרואיד שלי

אני לא חושב שזה צהוב. האשכול שהבאת, ודאי שכן.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/12/2017 14:28 לינק ישיר 

מוריניו כתב:

אני לא כתבת את זה, רק הבאתי את זה לכאן. כן, אני חושב שאמא צריכה לדעת מה שקורה לבנות שלה. מה היא תעשה עם זה, זה עסק שלה.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > גרושה יקרה, איפה היו הבנות החמודות שלך בחנוכה?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר