בית פורומים בחדרי חרדים

''להחליף את זייברט'' - דף פייסבוק ברשת

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-5/1/2018 12:04 לינק ישיר 

התמונה של ‏אליהו וייסבלום‏.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/1/2018 12:33 לינק ישיר 

הבחירות עוד פחות משנה ובכל מקרה יוחלף מה הטעם למאבק כעת?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/1/2018 14:21 לינק ישיר 

מעמיק2 כתב:

התמונה של אליהו וייסבלום.

נזכרתי במאמר היתולי של קובי סלע שנכתב לאחר שנחשף שמו של יעקב פרי שפרש מראשות השב"כ, כשמגבלות הצנזורה דאז אסרו לפרסם את שמו של ראש השב"כ שהוזכר תמיד כ-י'. הכותרת היתה "כולה יעקב"?

אז מעמיק 2 כולה מנחם?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/1/2018 14:27 לינק ישיר 

כל ילדון מנוזל יכול לפתוח כזה דף בפייסבוק נגד כל אחד בעולם.
בס"ה רוב תושבי בני ברק מרוצים ממנו.
שוליים שמתנגדים אליו זה דבר שקיים בכל עיר ובכל מדינה למעט במדינות ערב שבהן תמיד יש לראש הממשלה הצבעה של 96.6% מהקולות לטובתו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/1/2018 16:24 לינק ישיר 

אופטימיסת כתב:

כל ילדון מנוזל יכול לפתוח כזה דף בפייסבוק נגד כל אחד בעולם.
בס"ה רוב תושבי בני ברק מרוצים ממנו.
שוליים שמתנגדים אליו זה דבר שקיים בכל עיר ובכל מדינה למעט במדינות ערב שבהן תמיד יש לראש הממשלה הצבעה של 96.6% מהקולות לטובתו.

מרוצים ממנו ???

במשרד מבקר המדינה יש אין ספור תלונות עליו!!
מה לעשות שעדר של תמימים הצביעו עבורו !!
ואחרים נמנעו בהצבעת מחאה !!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/1/2018 19:06 לינק ישיר 

זה לא רק דף פייסבוק אלא קמפיין ממומן או קידום פוסט

תכלס מה האינטרס של בנאדם להוציא כסף על קמפיין כשגם ככה לפי הסכמי הרוטציה אוטוטו הוא הולך הביתה...

מה שכן סביר להניח ששמו שם אגורות

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/1/2018 20:08 לינק ישיר 

במקום להחליף אותו  תחליפו את השיטה . למבנה הפוליטי של העיר  הזאת אין תקנה מלבד ועדה קרואה . תראו את הצביעות של דגל התורה שתבעו באמצעות אביר המוסר הצדק וההשקפה הרב בלוי את העירייה בערכאות כנגד הקצאת הקרקעות המושחתת. תשאלו את הבעלים של מפעל שובע בבני ברק מה עשה זייברט לשוכרים שלהם בעקבות צו מניעה כנגד העירייה על סיפוח המדרכות לטובת הרבים . 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/1/2018 23:30 לינק ישיר 

בלי קשר לזייברט, אני מעדיף בחירות דמוקרטיות מלוכלכות פעם בחמש שנים, מאשר בחירות נקיות וחמש שנים של מריבות עם לכלוך...

דוגמא טובה לזה היא אלעד. היו שם בחירות קשות, הרבה דם רע. אחרי הבחירות כולם הבינו את מקומם והתחילו לעבוד לטובת העיר. עוד שנה יהיו בחירות שוב, ונראה מה הציבור יחליט.

תנו לציבור להחליט! בסה"כ מדובר פה בוועד בית. כמו שלא הולכים לרב השכונתי בבחירות של וועד הבית כך זה טיפשי לערב רבנים בוועד הבית של העיר. אבל לצערי, אצלנו הכל מתערבב והתוצאות בהתאם.

שה' יסלח לי, אבל ברוך הוא וברוך שמו שנתן לי לגור בשכונה שאינה חרדית ובעיר שראש העיר שלה אינו חרדי...

תוקן על ידי סקופער ב- 06/01/2018 23:33:52

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/1/2018 23:48 לינק ישיר 

סקופער כתב:

בלי קשר לזייברט, אני מעדיף בחירות דמוקרטיות מלוכלכות פעם בחמש שנים, מאשר בחירות נקיות וחמש שנים של מריבות עם לכלוך...

דוגמא טובה לזה היא אלעד. היו שם בחירות קשות, הרבה דם רע. אחרי הבחירות כולם הבינו את מקומם והתחילו לעבוד לטובת העיר. עוד שנה יהיו בחירות שוב, ונראה מה הציבור יחליט.

תנו לציבור להחליט! בסה"כ מדובר פה בוועד בית. כמו שלא הולכים לרב השכונתי בבחירות של וועד הבית כך זה טיפשי לערב רבנים בוועד הבית של העיר. אבל לצערי, אצלנו הכל מתערבב והתוצאות בהתאם.

שה' יסלח לי, אבל ברוך הוא וברוך שמו שנתן לי לגור בשכונה שאינה חרדית ובעיר שראש העיר שלה אינו חרדי...

תוקן על ידי סקופער ב- 06/01/2018 23:33:52

רוצים להחליף!
השאלה היא האם פרה בחמור.
או חמור בחמור (חמורותיים)!?!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/1/2018 23:59 לינק ישיר 

כשהייתי ילד היה לנו מנהל רע ורשע, וכשהוא הודיע שהוא עוזב פרצה שמחה גדולה בכתה. היה לנו מלמד חכם שהרגיע את כולם ואמר "עד שלא תדעו מי יחליף אותו - אל תשמחו, כי המחליף יכול להיות גרוע יותר".

וזה בדיוק מה שקרה!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/1/2018 00:19 לינק ישיר 

סקופער כתב:

יש הרבה מן הצדק במה שאתה טוען, אבל לא בטוח שזה נכון בערים חרדיות שההצבעה היא שבטית ובחירות הן בסך הכל הזדמנות להראות איזו קהילה הכי גדולה, הדוגמא הלא טובה היא ביתר עילית שהבחירות היו לכאורה יצריות ואמתיות והתוצאה היתה ראש עיר סקטוריאלי שדואג רק למנהלי המוסדות והוא אפילו לא טורח להסתיר זאת

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/1/2018 00:54 לינק ישיר 

נכון. אבל כשיש בחירות ונבחר מי שנבחר, ולבסוף רואים את התוצאה, התושבים יכולים לבוא בטענות רק לעצמם. הם הצביעו לו והם אוכלים את התוצאות של ההצבעה שלהם.

ברגע שאתה לא נותן לאנשים את זכות ההצבעה שלהם הם יכולים לבוא בטענות, אבל ברגע שהם קיבלו את הזכות שלהם והצביעו, אין להם יותר טענות. הייתה הצבעה דמוקרטית וזו התוצאה. לא תמיד הטובים והישרים מנצחים.

בכלל, כל מי שגר במקום כגון ביתר ואלעד יודע פחות או יותר איפה הוא נמצא. לטוב ולמוטב. האם יש מה לעשות? לצערי, אין הרבה מה לעשות. כל עוד הריבוע של בתי הרבנים - עסקנים (פוליטים ודומיהם) - מנהלי מוסדות - עיתונות חרדית ימשיך לשלוט בנו אין הרבה מה לעשות, ומי שרוצה לחיות במקום נורמלי צריך לעשות כמוני ולגור בשכונה לא חרדית (אף אחד לא מוציא מרפסת ולא רלסים ולא בנייה קלה, הרחוב תמיד נקי, וגם לא שואלים אותי כמה אני מביא על הבת וכמה אני ואשתי מרוויחים...)...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/1/2018 00:57 לינק ישיר 

סקופער כתב:

נכון. אבל כשיש בחירות ונבחר מי שנבחר, ולבסוף רואים את התוצאה, התושבים יכולים לבוא בטענות רק לעצמם. הם הצביעו לו והם אוכלים את התוצאות של ההצבעה שלהם.

ברגע שאתה לא נותן לאנשים את זכות ההצבעה שלהם הם יכולים לבוא בטענות, אבל ברגע שהם קיבלו את הזכות שלהם והצביעו, אין להם יותר טענות. הייתה הצבעה דמוקרטית וזו התוצאה. לא תמיד הטובים והישרים מנצחים.

בכלל, כל מי שגר במקום כגון ביתר ואלעד יודע פחות או יותר איפה הוא נמצא. לטוב ולמוטב. האם יש מה לעשות? לצערי, אין הרבה מה לעשות. כל עוד הריבוע של בתי הרבנים - עסקנים (פוליטים ודומיהם) - מנהלי מוסדות - עיתונות חרדית ימשיך לשלוט בנו אין הרבה מה לעשות, ומי שרוצה לחיות במקום נורמלי צריך לעשות כמוני ולגור בשכונה לא חרדית (אף אחד לא מוציא מרפסת ולא רלסים ולא בנייה קלה, הרחוב תמיד נקי, וגם לא שואלים אותי כמה אני מביא על הבת וכמה אני ואשתי מרוויחים...)...

כמוך כמוני

לפני 6 שנים עברתי מבני ברק לעיר מעורבת

ואני מבסוט

אין רמקולים של לויות ביום שישי בצהריים, לא דופקים סוכה עד מאוחר בלילה ומה שאני צריך פונה לעירייה ומקבל בלי טובות ופרוטקציות

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/1/2018 00:59 לינק ישיר 

והילדים שלי יודעים שלא מדבריפ אם אף אחד ברחוב ולא עוזרים לאף אחד

לצערי חלק מהטרדות מיניות התברר שמישהו עם זקן גדול ביקש ממני ....

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/1/2018 02:06 לינק ישיר 

מלכתדיגער כתב:
לצערי חלק מהטרדות מיניות התברר שמישהו עם זקן גדול ביקש ממני ....

עצוב!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/1/2018 08:07 לינק ישיר 
בעיה פשוטה

את זייברט מחליפים בקלפי ולא בדפי פייסבוק

רוב מנין ובנין של התושבים אינו מודע לעניין כלל

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > ''להחליף את זייברט'' - דף פייסבוק ברשת
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.