בית פורומים בחדרי חרדים

החשד ההדדי הבלתי נגמר

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-10/1/2018 06:23 לינק ישיר 
החשד ההדדי הבלתי נגמר

אנחנו חושדים בהם (בצדק!) שהם רוצים להעביר את כולנו על דת.
הם חושדים בנו (ולא לחינם) שאנחנו, אם רק נוכל, נסקול מחללי שבת בכיכר העיר.

ככה לא נגיע לשום מקום.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/1/2018 07:37 לינק ישיר 

המצע של פייגלין שלך נגד סקילת מחללי שבת?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/1/2018 08:29 לינק ישיר 

גינגישראלי כתב:

המצע של פייגלין שלך נגד סקילת מחללי שבת?

איזו מפלגה בעד סקילת מחללי שבת?

עוד בזמן הסנהדרין פסקו לדון דיני נפשות, עאכו"כ בימינו, כך שגם אם יהדו"ת תקבל 120 מנדטים, לא יסקלו את מעט החילונים שישארו ויחללו שבת.

דווקא הזויים כמו פייגלין ודומיו מסוגלים לחשוב על חידוש הסנהדרין. כמובן שבמקרה של פייגלין הוא ימשיך לפרש את היהדות כרצונו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/1/2018 09:39 לינק ישיר 

חשד זה דבר גרוע כאשר מדובר בחשד שווא. אתה מסכים שהחשד מוצדק, אז אתה מציע להתעלם ממנו ולתת לדברים לקרות?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/1/2018 09:44 לינק ישיר 

hhaavv כתב:

חשד זה דבר גרוע כאשר מדובר בחשד שווא. אתה מסכים שהחשד מוצדק, אז אתה מציע להתעלם ממנו ולתת לדברים לקרות?

מכבד אותך לומר מה אתה מציע.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/1/2018 09:59 לינק ישיר 

דבר ראשון אני מציע להפסיק להפריח ססמאות שווא, במיצג שווא כאילו יש לכם פתרונות לכל דבר.
מה לעשות, אנו חיים בעולם לא מושלם, ולא את הכל אפשר לפתור, גם אם צריך לכתוב מצע למפלגת שווא.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/1/2018 11:05 לינק ישיר 

hhaavv כתב:

דבר ראשון אני מציע להפסיק להפריח ססמאות שווא, במיצג שווא כאילו יש לכם פתרונות לכל דבר.
מה לעשות, אנו חיים בעולם לא מושלם, ולא את הכל אפשר לפתור, גם אם צריך לכתוב מצע למפלגת שווא.

אז כל מה שיש לך לומר לי זה: תשתוק כבר.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/1/2018 15:24 לינק ישיר 

א. אני בעד לתת לכל אחד לומר מה שהוא רוצה, כל זמן שהוא לא עובר על ההלכה או פוגע בזולת.
ב. אתה עושה שירות חשוב מאד בכך שבאמצעות הדברים שלך אתה מבריח מצביעים פוטנציאליים מלאבד קולות למפלגת הנפל - זהות.
ג. חלק מהדברים שאתה מעלה באמת חשובים, אבל הפתרונות שאתה מציע יחד עם האמונה שהצבעה לזהות תפתור את הבעיה, ממש לא נכונים לדעתי. אבל כאמור זכותך לכתוב מה שאתה רוצה.
ד. בלי כל קשר לכל אלה, אני אלרגי לכאלה שמראש החליטו שהם יודעים את הכל. קצת צניעות לא הזיקה מעולם לאף אחד, ולפעמים מותר לומר איני יודע. אם אתה קורא לזה: 'תשתוק כבר' - אז לזה התכוונתי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/1/2018 20:40 לינק ישיר 

שחור_כתום כתב:
החשד ההדדי הבלתי נגמר

אנחנו חושדים בהם (בצדק!) שהם רוצים להעביר את כולנו על דת.
הם חושדים בנו (ולא לחינם) שאנחנו, אם רק נוכל, נסקול מחללי שבת בכיכר העיר.

ככה לא נגיע לשום מקום.

ואם נתגבר על החשד, נתחיל להתידד איתם? ברור שלא!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/1/2018 08:47 לינק ישיר 

אם רק נוכל- דהיינו מחלל שבת בעדים והתראה בזמן שיש סנהדרין אכן ייסקל כי כך אמרה התורה. כמו כן מי שרוצה להעבירנו על הדת ייסקל כנ"ל מדין מסית. אכן כך כי כך אמרה התורה.

אז מה אתה רוצה בדיוק שנלך לפי חוקי הרצל ימ"ש ובן גור' או לפי חוקי התורה שניתנה על ידי הבורא בהר סיני. על איזה פשרה מדובר כאן.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/1/2018 09:09 לינק ישיר 

דברי כתב:
אם רק נוכל- דהיינו מחלל שבת בעדים והתראה בזמן שיש סנהדרין אכן ייסקל כי כך אמרה התורה. כמו כן מי שרוצה להעבירנו על הדת ייסקל כנ"ל מדין מסית. אכן כך כי כך אמרה התורה.

אז מה אתה רוצה בדיוק שנלך לפי חוקי הרצל ימ"ש ובן גור' או לפי חוקי התורה שניתנה על ידי הבורא בהר סיני. על איזה פשרה מדובר כאן.

אתה מוזמן ללכת לטהרן 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/1/2018 09:31 לינק ישיר 

hhaavv כתב:

א. אני בעד לתת לכל אחד לומר מה שהוא רוצה, כל זמן שהוא לא עובר על ההלכה או פוגע בזולת.
ב. אתה עושה שירות חשוב מאד בכך שבאמצעות הדברים שלך אתה מבריח מצביעים פוטנציאליים מלאבד קולות למפלגת הנפל - זהות.
ג. חלק מהדברים שאתה מעלה באמת חשובים, אבל הפתרונות שאתה מציע יחד עם האמונה שהצבעה לזהות תפתור את הבעיה, ממש לא נכונים לדעתי. אבל כאמור זכותך לכתוב מה שאתה רוצה.
ד. בלי כל קשר לכל אלה, אני אלרגי לכאלה שמראש החליטו שהם יודעים את הכל. קצת צניעות לא הזיקה מעולם לאף אחד, ולפעמים מותר לומר איני יודע. אם אתה קורא לזה: 'תשתוק כבר' - אז לזה התכוונתי.

אם שמעת נימה של שחצנות בדברי, אני מתנצל. אבל אם אנשים מעלים בעיות ואני יכול להציע להם פתרון קונקרטי - לא אמנע טוב מבעליו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > החשד ההדדי הבלתי נגמר
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר