בית פורומים בחדרי חרדים

תבוסה בבית המשפט לעיתון הפלס

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-5/2/2018 21:05 לינק ישיר 
תבוסה בבית המשפט לעיתון הפלס

בית המשפט פסק שהעירייה לא חייבת לפרסם אצלם. ועל העירייה לתפור מכרז מתאים על מנת שהיא תוכל לפרסם אך ורק בעיתונים בה היא חפיצה.

כחמישה חודשים לאחר שעיתון הפסל הגיש עתירה מנהלית לבית המשפט נגד הוועדה לתכנון ובנייה בעיריית בני ברק , הציעה השופטת לעירייה כי יחלו לפרסם את המודעות של הוועדה לתכנון והבניה בכל העיתונים המתפרסמים " הן בתפוצה ארצית , הן במגזר החרדי ," או לחלופין בעיתונים הנפוצים בארץ ובעיתונים הנפוצים במגזר החרדי , " מבלי לנקוב בשמות של עיתונים כלשהם ."
באשר לפרסומים של העירייה עצמה , ולא בהכרח של הוועדה לתכנון ובנייה , השופטת מיכל אגמון - גונן קבעה כי " העירייה תנקוט בהליך מכרזי לגבי פרסום בעיתונים , שאז יהיה עליה לפנות , ככל שמדובר בפרסומים למגזר החרדי , לכלל העיתונים במגזר החרדי , לרבות העיתון של העותרת ," הפלס .
יחד עם זאת ציינה השופטת , כי ככל שעיריית בני ברק מעוניינת , היא רשאית כמובן לכלול בהליך המכרזי , תנאים נוספים מעבר למחיר כגון : כמות תפוצת העיתון , ותק וכיוצ " ב . אולם , תנאים אלה כמובן יחולו על כל הניגשים למכרז ויעמדו ככאלה בביקורת שיפוטית .
בהחלטה שהגיעה ל ' בחדרי חרדים ' כותבת השופטת כי העירייה תודיע את עמדתה לבית המשפט בתוך 30 ימים מהיום . באשר לפרסומי העירייה , אמרה כי ככל שהעירייה תקבל את עמדת בית המשפט , יהיה עליה להתחיל בהליך מכרזי באופן מיידי תוך 14 ימים , לגבי פרסומים עתידיים של העירייה .
אולם , ככל שהעירייה לא תקבל את הצעת בית המשפט , תגיש כתב תשובה , ככל שהיא מעוניינת בכך , בתוך 14 ימים נוספים , ורק אז בית המשפט יתן החלטה בעניין .נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי כמיין ב- 05/02/2018 21:05:40
דווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-5/2/2018 22:04 לינק ישיר 

כמובן, אפשר גם להוסיף התניה כי העיתון לא יסית לעבירות על החוק וכדו'.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > תבוסה בבית המשפט לעיתון הפלס
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר