בית פורומים בחדרי חרדים

חשש להסגרת חרדית לאוסטרליה

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-12/2/2018 14:41 לינק ישיר 
חשש להסגרת חרדית לאוסטרליה

הבוקר התעוררה מחדש פרשיה ישנה, האוסטרלים מבקשים להסגיר לרשותם חרדית שניהלה שם את בית הספר החרדי בחשד לעבירות שונות, עורכי הדין הצליחו להוכיח את אי כשירותה לעמוד לדין, ובקשת ההסגרה נדחתה, אולם גורמים שונים בפרקליטות ניהלו אחריה מעקב סמוי, ולטענתם אי התחזתה ללא כשירה, והבוקר היא נעצרה והחקירה הפכה להיות גלוי.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/2/2018 14:53 לינק ישיר 

בונדמן כתב:

הבוקר התעוררה מחדש פרשיה ישנה, האוסטרלים מבקשים להסגיר לרשותם חרדית שניהלה שם את בית הספר החרדי בחשד לעבירות שונות, עורכי הדין הצליחו להוכיח את אי כשירותה לעמוד לדין, ובקשת ההסגרה נדחתה, אולם גורמים שונים בפרקליטות ניהלו אחריה מעקב סמוי, ולטענתם אי התחזתה ללא כשירה, והבוקר היא נעצרה והחקירה הפכה להיות גלוי.
המנהלת לכאורה  הואשמה בהטרדות מיניות של תלמידות בבית הספר בתקופה שהיא הייתה מנהלת .
והיא ברחה מאוסטרליה שהתחילו החקירות במשטרה נגדה . 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/2/2018 15:13 לינק ישיר 
אךטובוחסד

לא אמור להיות אכפת לנו אם היא תוסגר או לא.
הדבר היחיד שאכפת לי באופן אישי, הוא שאם אכן ביצעה את העברות הללו, שתשב במאסר לפי מה שמגיע לה, כאן או שם!!!!
ואם לא, אז כמובן שמקווה בשבילה שתזוכה.

תוקן על ידי אךטובוחסד ב- 12/02/2018 15:12:59

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/2/2018 17:21 לינק ישיר 

למה חשש. הכוצרת הנכונה "שמחה בהסגרת הפושעת לאוסטרליה"

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/2/2018 18:15 לינק ישיר 

בס"ד

תמיד כשמפרסמים פשע של חרדים, כל מיני ניקים קופצים ואומרים שאם הם פושעים, הם כבר לא חרדים.
פותח האשכול מוכיח ההפך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/2/2018 18:42 לינק ישיר 

אפשר לשדך אותה עם ידידך נחמיה ווברמן.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/2/2018 19:02 לינק ישיר 

3 וחצי שנים אחרי שנמלטה לישראל: המנהלת החרדית שביצעה מעשים חמורים בתלמידות - נעצרה

שלוש וחצי שנים מאז ביקשה אוסטרליה להסגיר את המנהלת החרדית לביה"ס לבנות - שנמלטה לישראל, הבוקר היא נעצרה • היא תובא לבית המשפט על מנת להאריך את מעצרה ובהמשך תוסגר לאוסטרליה

אלי שלזינגר14:06 12/02/2018

צילום אילוסטרציה: פלאש 90

שלוש וחצי שנים מאז ביקשה אוסטרליה להסגיר מורה חרדית שנמלטה לישראל, היא נעצרה ותובא לבית המשפט על מנת להאריך את מעצרה ובהמשך להסגירה.

ל'בחדרי חרדים' נודע כי ביחידה המרכזית של המשטרה התנהלה חקירה סמויה מזה כחודש, בעקבות פניה של חוליית האינטרפול להתחקות אחר חשודה, המבוקשת באוסטרליה בגין ביצוע עבירות חמורות בשלוש אחיות קטינות, בעת ששימשה כמורה וכשהייתה מנהלת בית הספר החרדי לבנות "עדת ישראל" במלבורן אוסטרליה.

מדובר בחרדית אם לשמונה ילדים, שעם הגעתה לישראל השתקעה בעמנואל ומאז מתנהל הליך המשפטי שלה. בפברואר 2017, המשטרה באוסטרליה אישרה כי היא חוקרת את אנשי הקהילה החרדית בחשד שסייעו למנהלת לברוח לישראל. כפי שדווח ב'בחדרי חרדים', משלחת מיוחדת הגיעה לארץ מאוסטרליה, כדי לקדם בכל הכוח מול הפרקליטות את הסגרת המנהלת לאוסטרליה.

במסגרת החקירה, בוצעו מגוון פעולות מורכבות ומתוחכמות שדרשו שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים ושבמהלכן נאספו ראיות וממצאים נגד החשודה, ועם מעצרה הפכה החקירה לגלויה.

באוגוסט 2014 הגישה המחלקה לעניינים בינלאומיים בפרקליטות המדינה עתירה לבית המשפט המחוזי בירושלים בבקשה כי יכריז על החשודה בת הסגרה לאוסטרליה. לאחר למעלה משנתיים, ביוני 2016 הפסיק בית המשפט המחוזי את הליך ההסגרה, לאחר שקבע, בהתאם לחוות דעת שהוגשה מטעם הפסיכיאטר המחוזי, כי החשודה אינה כשירה לעמוד לדין.

בהחלטתו קבע בית המשפט המחוזי כי תטופל במרפאת הפסיכיאטר המחוזי בירושלים וכי אחת לחצי שנה תתכנס וועדה פסיכיאטרית על מנת להעריך את מצבה. הוועדה התכנסה עד כה שלוש פעמים, ובכל הפעמים קבעה כי החשודה עודנה בלתי כשירה לעמוד לדין.

במהלך שנת 2017 הצטברו אינדיקציות כי החשודה מעמידה פנים שהיא סובלת ממחלת נפש על מנת להתחמק מהליך ההסגרה, ונוכח כך פתחה היחידה המרכזית במחוז ש"י בחקירה סמויה שהפכה לגלויה עם מעצרה הבוקר. 

היום תיחקר החשודה ביחידה המרכזית ובהמשך תובא לצורך הארכת מעצרה בבית משפט השלום בפתח תקווה.

במקביל, ביקשה המחלקה לעניינים בינלאומיים בפרקליטות המדינה, באמצעות עו"ד מתן עקיבא, לחדש את הליך ההסגרה נגד החשודה בבית המשפט המחוזי בירושלים, על מנת להכריז עליה בת הסגרה לאוסטרליה.

עוד בנושא:
• לייפר לא תוסגר לאוסטרליה: "הטיפול הנכון - אשפוז"
• האם אנשי הקהילה סייעו למנהלת החשודה במעשים חמורים

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/2/2018 19:06 לינק ישיר 

אם למישהו כאן יש קצת רחמים על הרבעצען לייפער מהעיר עמנואל רק אזכיר כאן שאחת משלושת האחיות הקורבנות שלה ניסתה לשים קץ לחייה בעקבות המעשים שלה
עכשיו תמשיכו לרחם

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/2/2018 19:20 לינק ישיר 

שרית560 כתב:

• לייפר לא תוסגר לאוסטרליה: "הטיפול הנכון - אשפוז"

נשלח מהאנדרואיד שלי

בס"ד
אשפוז?! למה?! היא לא חולה! ולהגיד שכל פושע מין הוא חולה נפש, זה שקר ועוול לרוב דרוב חולי הנפש. קישטא לכלא, ועדיף באוסטרליה. למה שתזכה להיות בנווה תרצה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/2/2018 23:53 לינק ישיר 

על פניו נראה שהיא חולת נפש אמיתית.
ואם היא מסוכנת לציבור יש לאשפז אותה עד שתבריא, שזה אומר לפי מצבה - פחות או יותר עד 120

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/2/2018 00:02 לינק ישיר 

אסור להסגיר בת ישראל לגויים. ואם היא פשעה צריך לעשות הכל כדי שהיא תרצה את עונשה כאן.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/2/2018 00:59 לינק ישיר 

asher177 כתב:
אסור להסגיר בת ישראל לגויים. ואם היא פשעה צריך לעשות הכל כדי שהיא תרצה את עונשה כאן.

אני לא יודע מה היה בסיפור הנ"ל, אבל תיאורטית, אני לא בטוח שיש בעיה בזה
חו"מ סי' שפח,ז, ברמ"א:
"יֵשׁ אוֹמְרִים דְּאָדָם הַמֻּכֶּה מֵחֲבֵרוֹ יָכוֹל לֵילֵךְ לִקְבֹּל לִפְנֵי גוֹיִים, אַף עַל פִּי דְגוֹרֵם לַמַּכֶּה הֶזֵּק גָּדוֹל (מָרְדְּכַי הַנַּ''ל ומהרי''ו סִימָן כ''ח וּתְשׁוּבַת מַיְמוֹנִי דִנְזִיקִין סִימָן ס''ו וּמַהֲרַ''ם מֵרִיזְבּוּרְק)".

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/2/2018 02:44 לינק ישיר 

לא מעט מתלמידות שעברו תחת ידה (ת"מ) התגרשו או בכלל לא הצליחו להקים בית

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/2/2018 03:10 לינק ישיר 

לכאורה אפשר בהסגרה לבקש שאת ריצוי העונש תעשה בישראל. כך זכור לי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/2/2018 13:05 לינק ישיר 

עט חד

מסתמא מתירים למסור לגויים כשאין אפשרות אחרת, כמו בחו"ל.

אבל אם היא כבר כאן, צריך להעמיד אותה לדין כאן ולהעניש כאן. ולא למסור אותה לידי גויים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/2/2018 15:34 לינק ישיר 

asher177 כתב:

ואם הבת ישראל תתעלל בבת שלך ותהרוס את חייה גם תטען שאסור להסגיר בת ישראל?
הבת ישראל הזאת הרסה חיים של בנות ישראל, לא נורא אם הגויים ילמדו אותה קצת דרך ארץ.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > חשש להסגרת חרדית לאוסטרליה
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.