בית פורומים בחדרי חרדים

המלצת דיינים לדורות עילית

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-13/2/2018 12:56 לינק ישיר 
המלצת דיינים לדורות עילית

בחינמון יתד מהיום מתפרסמת הודעה מ"ביד"צ הרב לוין" ובה אישור לפרוייקט דורות עילית שיהא מפוקח מהיום והלאה על ידי הביד"צ הנ"ל, במודעה אומנם נזהרים הדיינים מלהמליץ מפורשות על השקעה בפרוייקט, אבל הם כותבים כי הכל נבדק והכל תקין, 

השאלה היא מאחר והדיינים החתומים שם אינם מוכרים לקהל הרחב, עד כמה היא הבנתם בענייני נדל"ן והשקעות, הגר"מ שפרן למשל, כאשר נשאל על פרוייקט דורות עילית, השיב, כי עדיף להשקיע בקרקע לקבורה בבית העלמין זכרון מאיר בב"ב כי זה יניב יותר רווחים ועכ"פ הקרן ודאי מובטח, לעומת ההשקעה בדורות עילית, גם הר"צ ברוורמן מביתר העניק רעיון לעיתון משפחה ובו הוא מזהיר כי הציבור החרדי הוא טרף קל להשקעה,

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/2/2018 13:07 לינק ישיר 

ההשקעה הנ"ל היא בהקמת התנחלות חדשה. דבר שכפי שנראה כעת לא הולך לקרות בעתיד הנראה לעין... וממילא מדובר בהנחת מעות על קרן הצבי...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/2/2018 13:33 לינק ישיר 

שוטה אסור לרחם עליו, נאמר על המשקיעים בזה את כספם... עוד שנה שנתיים ישראל כהן כבר ידווח על היזם החרדי שברח לחול באמצע הלילה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/2/2018 14:40 לינק ישיר 

אם עד היום היו לי אילו שברירי אחוז בודדים כי יש משהו בפרסום הרועש של מקום זה, לאחר המכתב מבית הדין הקיקיוני הידוע לכל בהנפקת כל מסמך לכל דורש ברור הדבר שמדובר בבלוף חסר כל בסיס והגיון

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/2/2018 17:39 לינק ישיר 

בוחן_כליות כתב:
אם עד היום היו לי אילו שברירי אחוז בודדים כי יש משהו בפרסום הרועש של מקום זה, לאחר המכתב מבית הדין הקיקיוני הידוע לכל בהנפקת כל מסמך לכל דורש ברור הדבר שמדובר בבלוף חסר כל בסיס והגיון

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/2/2018 18:35 לינק ישיר 

הסכמת הבית דין הזה, מבהילה ומפחידה יותר ממה שהיה עד עכשיו. 

זה בעצם אור אדום

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/2/2018 20:20 לינק ישיר 

אני מקווה שלרבנים יש ביטוח מקצועי, למקרה שמישהו יתבע אותם לאחר שהעסק יכשל...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/2/2018 23:57 לינק ישיר 

מאז הגימיק האידיוטי שלהם, פירסום רב לאיזה שו"ת הזוי אצל הרב קנייבסקי שליט"א, עם שאלות כמו: "בונים עיר חדשה לחרדים במזרח גוש דן (גם בגדד עונה על הגדרה זו...) ויש שם עצי זית של ערבים, האם יש בזה בל תשחית..." הבנתי שמדובר בסתם נוכלים.
מקבלי ההחלטות יעדיפו שיעקרו להם שן, ולא ענף אחד זית פלסטיני...
ניסו לשכנע את הטמבלים עם הצגה יפה אצל הרב. את מי זה משכנע בדיוק?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/2/2018 00:31 לינק ישיר 

הבית דין הזה מוכר ביותר בתחום דיני הממונות. זה שבציבור הכללי פחות מכירים אותו כי הוא עוסק בתחום ספציפי של תבינות ממוניות בלבד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/2/2018 01:07 לינק ישיר 

הבי"ד מתיימר לעסוק  בענייני בירור יוחסין ואישות.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > המלצת דיינים לדורות עילית
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר