בית פורומים בחדרי חרדים

הם יודעים להתייצב

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-25/2/2018 19:16 לינק ישיר 
הם יודעים להתייצב

התמונה של ‏שלהבת חסדיאל‏.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2018 19:47 לינק ישיר 

לא נראה יותר מרבבה כאן

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2018 19:48 לינק ישיר 

כמה היו בהלוויה?
נראה כמו חצי מליון

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2018 19:50 לינק ישיר 

נו תחליטו כבר רבבה חצי מיליון שני מיליון ?
לפי זה נקבע מקומו בגן עדן

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2018 19:56 לינק ישיר 

הלכנו ללוויה למרות שאנו לא תלמידיו, אע"פ שידענו שהפלג ישתמש במספרים ובתמונות האלו לצדקת דרכו, אבל בכל אופן היינו שם כי זהו כבוד התורה, ואחרי מות קדושים...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2018 21:50 לינק ישיר 

זה היה לויה ענקית בכל קנה מידה ,בגלל שרוב הציבור לא מטומטם, והוא "הבין לבד מה צריך לעשות" שזה לחלוק כבוד לאחד ממיוחדי הדור גם אם הוא לא" לשיטותו "

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2018 21:55 לינק ישיר 

אם אתה רוצה לדעת אם חברך שבא ללויה עצניק או לא, יש סימן זיהוי פשוט,
מי שבא עם הילד מהחיידר ללויה של גדול הדור =עצניק
מי שהשאיר את הילד בבית ובא בגפו לכבוד התורה=לא עצניק

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2018 21:59 לינק ישיר 

מעניין שלקחתי כמה טרמפיסטים שהצהירו שהוא היה רבם, ושאלתי אותם אם הם יכולים להגיד איזה חידוש שלו, ואף אחד מהם לא ידע לומר! רק בלבלו את השכל על מרדכי לא יכרע ולא ישתחווה וכו'... 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2018 22:08 לינק ישיר 

סקופער כתב:

מעניין שלקחתי כמה טרמפיסטים שהצהירו שהוא היה רבם, ושאלתי אותם אם הם יכולים להגיד איזה חידוש שלו, ואף אחד מהם לא ידע לומר! רק בלבלו את השכל על מרדכי לא יכרע ולא ישתחווה וכו'... 

כני למדתי בישיבתו לפני למעלה מעשור.
אבל איך אתה מצפה שידעו מחידושי תורתו כשהייתה לו ישיבה גדולה (קיבוץ) ובכל במה מחוץ לישיבה הנושא היחיד שעניין אותו ב5 השנים האחרונות הייה גזרת הגיוס.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2018 22:19 לינק ישיר 

זה בדיוק מה שאני אומר, רוב "תלמידיו" אינם ממש תלמידיו, אלא הלכו אחריו בעניין הגיוס, או בגלל שבאמת האמינו שיש כאן גזירת גיוס, או בגלל שהיוו אופוזיציה להנהגה מבני ברק ולכן מצאו עצמם תחת כנפיו של הגר"ש.

אני לא תלמידו, אבל למשל למדתי בארחות שבת כמה סברות טובות שלו. לצערנו, הוא לא הוציא ספרים רבים ולכן לא זכינו להתבשם מהגאונות והלמדנות שלו, ורק מה שנשאר לנו זה גזירת הגיוס. חבל שבהיסטוריה יזכרו את הגר"ש זצ"ל ממאבק בגזירות הגיוס ופחות מגדולתו בתורה, ולכן גם כאב לי היום לשמוע בהלוויה את אותם רבנים שהעצימו את העניין הזה ולא דיברו על גדולתו בתורה ובחסד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2018 22:45 לינק ישיר 

סקופער כתב:

עשית את זה בעוד לוויות?
מעניין...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2018 22:47 לינק ישיר 

היה לי קשה להגיע לירושלים לכן לא השתתפתי.
בדיעבד, אני שמח שלא הייתי שם.
הלוייתו של ת"ח גדול הפכה למפגן תמיכה בגזירה הדמיונית, ובהמשך ההכפשות כלפי הציבור החרדי ורבניו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2018 22:51 לינק ישיר 

גינגישראלי כתב:
סקופער כתב:

עשית את זה בעוד לוויות?
מעניין...

נשלח מהאנדרואיד שלי

אחרי ההלוויה של הגראי"ל זצ"ל, לקחתי שני בחורים אבל הם לא אמרו לי שהם תלמידיו אלא שהלכו כי הוא גדול הדור. משא"כ היום הם הרגישו ממש תלמידיו כלשונם...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2018 23:10 לינק ישיר 

היתה הלוויה מכובדת ביותר כיאה לגדול בתורה כמוהו.
אך יש טעות בכותרת. זה לא "הם", היו שם רבים רבים שאינם חלק משומעי לקחו בשנים האחרונות, ואינם שייכים בשום צורה לפלג הירושלמי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2018 23:15 לינק ישיר 

גם אני הייתי ואני ממש לא שייך לפלג זה כבוד התורה אין מה להתווכח איזו לוויה גדולה יותר. אני רוצה להאמין שאף אחד לא יחשוב שכל הבאים זה אומר שהם בצד שלהם. אנחנו בצד של כבוד התורה בלבד. ומקווה שהגיע כבר הזמן של השלום

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/2/2018 23:24 לינק ישיר 

היה אפשר לדבר על שלום, אבל כשחלק מהמספידים מכריזים שהמלחמה תימשך, אז על איזה שלום אפשר לדבר?

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הם יודעים להתייצב
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.