בית פורומים בחדרי חרדים

סכנה ! 57% מהציבור : אין אמון במערכת המשפט

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-26/2/2018 08:05 לינק ישיר 
סכנה ! 57% מהציבור : אין אמון במערכת המשפט

שלכל הציבור החרדי אין אמון בבית המשפט, זה ידוע,

למערכת המשפט זה לא מפריע, כי מי סופר את החרדים,

לכן הם חגגו כל כך עם השופטת החרדית,

כי ביחד אתה הם יכולים להציג, כאילו יש לחרדים אמון במשהו בבתי המשפט.,

אבל בעולם, העובדה שלחרדים אין אמון בבתי המשפט, זה בעיה קשה,

כי אם מיעוט טוען שאין לו אמון באופן מוחלט, סימן שהרוב דורס אותו,

ולכן התשקורת אף פעם לא מדברת על זה...........

והנה מסקר שנעשה מתברר שלא רק לחרדים אין אמון במערכת המשפט, אלא לרוב הציבור,

וזה כבר ממש מסוכן, כי אי אפשר לקיים חברה מתוקנת ומדינה מסודרת,

כשאין אמון במערכת המשפט.

הנה הסקר והממצאים שבו.

57% מהציבור לא נותנים אמון במערכת המשפט הישראלית, כך עולה מסקר של משרד "גלעד סער עורכי דין" שנערך בקרב מדגם מייצג של האוכלוסייה (500 נשאלים) על ידי מכון המחקר "רפי סמית".

הסקר נערך כחלק מפנייה למשרד המשפטים בהצעה להקליט ולהעלות את כל המשפטים לאתר אינטרנט ייעודי או לאפשר צפייה בשידור ישיר של המשפטים הנערכים כדי להגביר את אמון הציבור במערכת המשפט.

לפי הסקר, 53% מהנשים לא נותנות אמון במערכת המשפט בישראל לעומת 60% מהגברים. עוד עולה שככל שהאזרח צעיר יותר כך אמונו יורד במערכת המשפט שכן בקרב גילאי 29 – 18 63% מהציבור לא נותן אמון במערכת המשפט, בקרב גילאי 30-49 61% לא נותנים אמון במערכת המשפט בישראל ובקרב גילאי ה-50 ומעלה 48% לא נותנים אמון במערכת המשפט.

"מדובר בנתונים דרמטיים", אומר עורך הדין גלעד סער, "יש לבצע פעולות דחופות על מנת לשקם את תדמית מערכת המשפט, בין השאר, בדרך של הגברה מהותית של חשיפתה לציבור באמצעות צילום והקלטה של דיונים משפטיים והעלאתם לאתר אינטרנט ייעודי הנגיש לכולם".

נתונים נוספים שעולים מהסקר מציגים פער באמון במערכת גם בחתך סוציו-אקונומי, 73% ממי שמרוויח מתחת לממוצע לא נותנים אמון במערכת המשפט לעומת 53% ממי שמרוויחים באופן ממוצע לעומת 50% ממי שמרוויחים מעל הממוצע.

בנוסף עולה שככל שהציבור דתי יותר כך אמונו במערכת המשפט הישראלית יורד. 93% מהחרדים אינם נותנים אמון במערכת המשפט, לעומת 81% מהדתיים, לעומת 53% מהמסורתיים ולעומת 48% מהחילוניים. 59% ממי שהשכלתו תיכונית ומטה לא נותן אמון במערכת המשפט בישראל, 60% מבעלי ההשכלה העל תיכונית, ו-53% מבעלי ההשכלה האקדמית לא נותנים אמון במערכת המשפט. 60% מתושבי תל אביב והמרכז אינם נותנים אמון במערכת המשפט הישראלית, 57% מתושבי חיפה והצפון, 59% מתושבי הדרום, 53% מהירושלמים, ו-51% מתושבי השרון.

תוקן על ידי רעיונוביץ ב- 26/02/2018 08:10:13

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/2/2018 08:19 לינק ישיר 

הסיפור פשוט הזוי אבל כל מי שהיה פעם בבית המשפט וראה את התנהלות השופטים בדרך כלל עם הזעפת פנים וצעקות למי שלא מוצא חן בעיניהם לא מתפלא.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/2/2018 09:08 לינק ישיר 

וואו! 43% מתושבי הארץ - ילדים? אכן, ריבוי דמוגרפי מבורך!
(רק ילדים מאמינים באגדות על פיות, הארי פוטר ושופטים ישרים)

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/2/2018 09:21 לינק ישיר 

לצערי זה נכון מאד מה שנחשף זה טיפה מהים מכמות השחיתות שיש במערכת המשפט

היה לי משפט עם אחד שנכנס ברכב שלי בחלק האחורי, (הרכב היה מושאל מחבר ולא היה לו ביטוח צד ג) עורך דין ששאלתי אמר לי שאין שום סיכוי שהשופט יחייב אותי במקרא כזה,
במציאות העורך דין מהביטוח של הצד הפוגע היה חבר של השופטת, וביחד הם עשו ממני קרקס אחד גדול וחייבו אותי ב20 אלף שקל.

שאלתי שופט אחר שאני מכיר והוא אמר לי שזה מקרה רגיל ואין מה לעשות במצבים האלה.

כשאין מתחרים ויש ריכוזיות, כולם חברים של כולם ויד לוחצת יד. והאזרח הקטן רק צריך להגיד אמן

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/2/2018 09:44 לינק ישיר 

דוקא אולי אם לשופטת החרדית יהיה טלפון כשר אז היא לא תוכל להתכתב עם אף חוקר... ;-)

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/2/2018 11:29 לינק ישיר 

רעיונוביץ כתב 
[quote]שלכל הציבור החרדי אין אמון בבית המשפט, זה ידוע,ככה    בונים  אצלך תזה? ידוע לכולם?
אם זה המשפט הראשון שלך איך אתה מצפה שנתייחס לשאר דבריך ?
עד כמה שידוע לי לציבור החרדי יש אמון מלא במערכת המשפט, 
"בערכאות" כולם הולכים לשם,
 גם ספינת הדגל של עולם הישיבות מעדיפה את בית המשפט ע"פ דיינים,,,,,

למערכת המשפט זה לא מפריע, כי מי סופר את החרדים, 
לכן הם חגגו כל כך עם השופטת החרדית,
כי ביחד אתה הם יכולים להציג, כאילו יש לחרדים אמון במשהו בבתי המשפט.,
אבל בעולם, העובדה שלחרדים אין אמון בבתי המשפט, זה בעיה קשה לא קשור לאמון אלא לאיסור ערכאות,,,
,כי אם מיעוט טוען שאין לו אמון באופן מוחלט, סימן שהרוב דורס אותו,
ולכן התשקורת אף פעם לא מדברת על זה...........

והנה מסקר שנעשה מתברר שלא רק לחרדים אין אמון במערכת המשפט, אלא לרוב הציבור,

וזה כבר ממש מסוכן, כי אי אפשר לקיים חברה מתוקנת ומדינה מסודרת,
כשאין אמון במערכת המשפט.
אכן מסכים לדבריך הפתרון כידוע הוא  לספח את השטחים לצרף את השופטים הפלסתינים למערכת המשפט, שלכולם יהיה ברור, שאין הבדל בין מערכות המשפט שלהם לשלנו,,, ושאת הצדק  נוכל סוף סוף לקנות בכסף..... 

תוקן על ידי דברוני ב- 26/02/2018 11:36:34

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/2/2018 11:35 לינק ישיר 

כבר כמה עורכי דין החיים את בתי המשפט התבטאו בחריפות על ה"צדק" שהולך שם,
ולמשל עורך דין אביגדור פלדמן (שהוגדר בזמנו ואולי אף כיום גדול הפליליסטים) הגדיר זאת שאם היו שמים קופסת הגרלות של אלף פתקים ומתוכם שני פתקים זכאי,
היה בהגרלה זו יותר צדק מבתי המשפט ! ! ! .

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/2/2018 13:21 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/2/2018 14:02 לינק ישיר 

מה??? 43% חושבים שזה אמין??
אהה.. זה השמאלנים

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/2/2018 15:10 לינק ישיר 

מערכת המשפט של היום מיועדת לעשירים ובעלי קשרים בלבד (משטרה עורכי דין וכו'),
שאר הציבור אמור לנסות להתחנף ולהצדיע לכבוד השופט כדי לקבל קצת קורטוב של זכות

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/2/2018 20:48 לינק ישיר 

הכי מקומם שהשמאלנים שאמורים לדאוג לזכויות הפרט, בישראל הם תמיד בעד המשטרה והרשויות ונגד האזרחים בחסות החוק.

כדאי גם לערוך בקר כמה אמון יש בבתי הדין הרבניים המימסדיים והפרטיים, מה חושב הציבור על דיינים של דיני תורה.
הכל קליקה אחת גדולה, פוליטקאים ממנים רבנים עם תעודות מפוקפקות לדיינות, רב נפטר ואוטומט הבן שלו צריך לקבל ג'וב. גדול הולך וגדול בא והשמש לעולם עומדת ואין חדש תחתיה. מפקחות ומנהלות ממנות מורות חברות וקרובות משפחה. פלוני ממנה את פלמוני למלמד או לרמ בישיבה, ההוא מתקבל לכולל רק בגלל הקשר שלו לתורמים ועוד ועוד.

כי השוחד מעוור את אלו שיש להם קרחת ומשקפיים צפוניות וגם אלו שמכסים אותה עם שטריימל או מעיל שחור עבה וארוך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/3/2018 11:44 לינק ישיר 

ממתי מעניין את השמאל מה הציבור חושב ?

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > סכנה ! 57% מהציבור : אין אמון במערכת המשפט
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר