בית פורומים בחדרי חרדים

שם, שם,ספר הפנים

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-6/3/2018 13:34 לינק ישיר 
שם, שם,ספר הפנים

מעשה באדם אחד בטלן שהגיעה שעתו להיפטר מן העולם והובא לפני בית דין של מעלה.

שאלו אותו: קבעת עיתים לתורה?

ענה לאו.

נשאת ונתת באמונה?

לאו.

ציפית לישועה?

אמר לאו.

ומה עשית?

השיב: גלשתי בפייסבוק.

מיד הגיחו מבטן השאול אלף אלפי שדים ורוחות רעות ומיני חיות אכזריות.

אמרו: כל אלו שדים ורוחות רעות וחיות אכזריות נבראו ממנו. שכל זמן שאדם בוטל מן התורה ומשוטט בפייסבוק בורא רוח רעה. באו להשליכו לגיהנום. ראו מלאך אחד קטן עומד בפינה ושותק. שאלוהו מי אתה. נענה ואמר: פעם אחת גלש אדם זה בפייסבוק ואחד מחבריו כתב סטטוס וכבר עברה שעה ולא היו לו לסטטוס אפילו לייק אחד. בא אדם זה ונתן לייק ומאותו הלייק נבראתי אני שכל לייק שאדם נותן ומשמח בו את חברו בורא מלאך טוב. אותה שעה נפתחו שערי גן עדן ויצאו ריבוא רבבות מלאכים טובים וקראו אף אנו נבראנו מן הלייקים של אותו אדם. עמדו אלה וקראו השליכוהו לגיהנום ועמדו אלה ודרשו הכניסוהו לגן עדן.

עד שעמד הקב"ה וקרא: מי כעמך ישראל גוי אחד בארץ, מה נאים מעשיכם מה אהובים דרכיכם, שאפילו בזמן שאתם בטלים מן התורה וגולשים בפייסבוק אתם נותנים לייקים זה לזה ומשמחים זה את זה. מיד יצאו שלושת האבות וארבע האמהות ושנים עשר השבטים ומשה ואהרן וכל הצדיקים והחסידים והקדושים וליווהו לאותו בטלן בתוף ומחול למקומו בגן עדן.

(קרדיט: ספר הפנים)

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/3/2018 14:03 לינק ישיר 

אשריך רבינו שאתה מעתביק השמועה ומלמד זכות על העם היושב בציון גם בזמן שאתה טרוד בסוזק"ש

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/3/2018 18:13 לינק ישיר 

ומה הוא עשה בגו עדן? לייקים.....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/3/2018 14:43 לינק ישיר 

נכנס לגן עדן של שוטים וכל היום קיבל ליייקים והתענג על זה כלחוך השור את ירק השדות, ובעולם התוהו הכל עונג מדומה מלא סחי ומאוס, ונדמה לו לאדם כעולה במעלות, אך כולו נמצא בעולם מלא שטויות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/3/2018 16:29 לינק ישיר 

ההוא שנכנס לגן עדן
זה ההוא שעשה לייקים.

לשמח יהודי ואפילו בשטויות
זה לא דבר של מה בכך.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > שם, שם,ספר הפנים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר