בית פורומים בחדרי חרדים

לא חרדית ולא נעליים

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-12/3/2018 01:34 לינק ישיר 
לא חרדית ולא נעליים

בעצם גם הנעליים מעידות שלא מדובר בחרדית, 

לכל אלו שהתלהבו מאוד "מהקידוש השם הגדול " של אשה חרדית כביכול שהשתתפה במרתון ירושלים, ולאחר שיקלול של משתנים שונים הוכתרה כמי שהגיעה ראשונה לקו הגמר, הרי שמהצצה  בתמונותיה של הגברת שהופיעו היום בכיכר  השבת מתברר כי לא מדובר בחרדית, אי אפשר להסתובב עם קצה שיער מגולה, להתעמל בפומבי במכנסיים, לחשוף טפחיים, ולהיקרא חרדית, לא ולא, 

אפשר לצעוק מכאן ועד מחר, מי ביקש ממך להסתכל, זה לא הבעיה שלך, מי אתה, ומה אתה, אבל האמת צריכה להיאמר בקול צלול וברור, כך לא נראית בת ישראל חרדית, ואל תספרו לי סיפורים שבחו"ל זה אחרת, וכו', הייתי בחו"ל לא פעם ולא פעמיים, וגם שם לא רואים כאלו דברים בקהילות החרדיות, 

וגם מילה טובה לעורכי אתרינו הנכבדים שנמנעו מלהעלות תמונות אלו,

תוקן על ידי בונדמן ב- 12/03/2018 01:36:32

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2018 02:28 לינק ישיר 

לאן הגענו שצריך לשבח את מי שלא העלו תמונות אלו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2018 07:05 לינק ישיר 

אמנם מחקת וערכת, אבל אני עוד הספקתי לראות ולא הבנתי מה יש לך מהנעליים שלה? למה יצא לך הקצף על זה?
ואולי זה כל העניין, ודו"ק ותמצא.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2018 09:10 לינק ישיר 

הכלבים נובחים והשיירה עוברת.
..איזה עוברת.. רצה.. ומנצחת...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2018 09:11 לינק ישיר 

קידוש ה' מתיר את כל התורה..... שמכבי מנצחת את היוונים זה גם קידוש ה'.... גם הלפרין עשה קידוש ה' בזירה וגם זהבי בגואנגג'ואו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2018 10:33 לינק ישיר 

כן חרדית. אמריקאית.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2018 11:53 לינק ישיר 

איפה כתוב התנאים איך חרדי לובש / מתנהג/ אוכל /מדבר /מחזיק טלפון כשר?
לשיטתי אתה לא חרדי כי אתה בוחן בעיון תמונות של נשים בידיעה גמורה שהן נשואות כדת משה וישראל.
ההוא מנטורי קרטא חושב שאני לא חרדית ואני חושבת שהוא (בהתנהגותו) אינו חרדי.
אין איזה הגדרה ברורה לעניין, ועד שיהיה, להטיל דופי ביהודיה כשרה שאם ח"ו תחזיק חמץ בפסח לא תוכל לאכול רק בגלל שהיא יהודיה כשרה, לא כדאי.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2018 12:43 לינק ישיר 

פלדלפי כתב:

קידוש ה' מתיר את כל התורה..... שמכבי מנצחת את היוונים זה גם קידוש ה'.... גם הלפרין עשה קידוש ה' בזירה וגם זהבי בגואנגג'ואו

כבר קשה לדעת אם אתה רציני או ציני.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2018 12:55 לינק ישיר 

בונדמן כתב:
לא חרדית ולא נעליים

בעצם גם הנעליים מעידות שלא מדובר בחרדית, 

לכל אלו שהתלהבו מאוד "מהקידוש השם הגדול " של אשה חרדית כביכול שהשתתפה במרתון ירושלים, ולאחר שיקלול של משתנים שונים הוכתרה כמי שהגיעה ראשונה לקו הגמר, הרי שמהצצה  בתמונותיה של הגברת שהופיעו היום בכיכר  השבת מתברר כי לא מדובר בחרדית, אי אפשר להסתובב עם קצה שיער מגולה, להתעמל בפומבי במכנסיים, לחשוף טפחיים, ולהיקרא חרדית, לא ולא, 

אפשר לצעוק מכאן ועד מחר, מי ביקש ממך להסתכל, זה לא הבעיה שלך, מי אתה, ומה אתה, אבל האמת צריכה להיאמר בקול צלול וברור, כך לא נראית בת ישראל חרדית, ואל תספרו לי סיפורים שבחו"ל זה אחרת, וכו', הייתי בחו"ל לא פעם ולא פעמיים, וגם שם לא רואים כאלו דברים בקהילות החרדיות, 

וגם מילה טובה לעורכי אתרינו הנכבדים שנמנעו מלהעלות תמונות אלו,

תוקן על ידי בונדמן ב- 12/03/2018 01:36:32

המושג "חרדי" הולך ומתרחב עם השנים. ממש כמו הציבור, נשוא השם.
פעם היה יותר קל להגדיר חרדי. גם היו פחות כאלה. היום זו מלאכה מורכבת יותר וההגדרה, כאמור, מורחבת יותר.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2018 14:50 לינק ישיר 

מפוטרת כתבה:

איפה כתוב התנאים איך חרדי לובש / מתנהג/ אוכל /מדבר /מחזיק טלפון כשר?
לשיטתי אתה לא חרדי כי אתה בוחן בעיון תמונות של נשים בידיעה גמורה שהן נשואות כדת משה וישראל.
ההוא מנטורי קרטא חושב שאני לא חרדית ואני חושבת שהוא (בהתנהגותו) אינו חרדי.
אין איזה הגדרה ברורה לעניין, ועד שיהיה, להטיל דופי ביהודיה כשרה שאם ח"ו תחזיק חמץ בפסח לא תוכל לאכול רק בגלל שהיא יהודיה כשרה, לא כדאי.

נכון מאוד!!
המושג חרדי הוא רחב מאוד מאוד!!

וחבל מאוד שפותח האשכול שופט אותה לפי אמות המידה שלא תואמת את אורח החיים שלה!!יש לי שאלה לפותח האשכול מה אתה עושה בפורום ??האם הכתיבה בפורום היא לצרכי עבודה ??למה אתה גולש באינטרנט נגד דעת אדמורים ורבנים מכל החוגים ??

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי שרית560 ב- 12/03/2018 14:54:03

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2018 15:15 לינק ישיר 

האמת צריכה להיאמר, אין שום קשר בין צניעות לבין ריצת מרתון לעין כל.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2018 15:25 לינק ישיר 

האמת ניתנת להיאמר, אין שום קשר בין מילה למילה במה שכתבת.

ריצת מרתון בצניעות היא כמו הליכה למכולת אין בזה שום חוסר צניעות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2018 15:34 לינק ישיר 

אצלך ווברמן האנס יותר חרדי ממנה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2018 16:08 לינק ישיר 

שרית560 כתב:

וחבל מאוד שפותח האשכול שופט אותה לפי אמות המידה שלא תואמת את אורח החיים שלה!!יש לי שאלה לפותח האשכול מה אתה עושה בפורום ??האם הכתיבה בפורום היא לצרכי עבודה ??למה אתה גולש באינטרנט נגד דעת אדמורים ורבנים מכל החוגים ??

המושג חרדי אינו רחב כי אם צר
יש חרדי - אדם הלובש כמו חרדי מדבר ומתנהג כמו חרדי
יש חרד"לי, ויש חרד"ק, או חרדי מודרני, אבל זה כבר לא חרדי
אי אפשר להיות חרדי ולהשתמש בטלפון עם אינטרנט לא מסונן לגמרי כמו זה שיש לך ושהודית כאן בפורום שאת מחזיקה כזה

ובעוד את שואלת את השאלה הנצחית את כל מי שסובב פה "מי התיר לך לגלוש לא לצורך עבודה
נשאל אותך בחזרה, איזה רב בעולם חרדי חרדק"י או מכל סוג שיהיה - התיר לך לגלוש באינטרנט ללא שום סינון בכלל

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2018 20:02 לינק ישיר 

איש_חשוב כתב:

שרית560 כתב:

המושג חרדי אינו רחב כי אם צר
יש חרדי - אדם הלובש כמו חרדי מדבר ומתנהג כמו חרדי
יש חרד"לי, ויש חרד"ק, או חרדי מודרני, אבל זה כבר לא חרדי
אי אפשר להיות חרדי ולהשתמש בטלפון עם אינטרנט לא מסונן לגמרי כמו זה שיש לך ושהודית כאן בפורום שאת מחזיקה כזה

ובעוד את שואלת את השאלה הנצחית את כל מי שסובב פה "מי התיר לך לגלוש לא לצורך עבודה
נשאל אותך בחזרה, איזה רב בעולם חרדי חרדק"י או מכל סוג שיהיה - התיר לך לגלוש באינטרנט ללא שום סינון בכלל

דבריך, מיהו חרדי, הזכירו לי את דברי רבן גמליאל בברכות: "כל תלמיד שאין תוכו כברו - אל ייכנס לבית המדרש".
וכשהעבירוהו מנשיאותו - נתרבו ספסלי בית המדרש.
ומה שהראוהו בחלומו - להפיס דעתו.
דהיינו, שנכנסו ללמוד תורה כאלה שאין תוכם כברם, שאינם שלמים, ובכל זאת הגמ' דורשת זאת לשבח. אלא מאי, המאור שבתורה מחזירם למוטב.

אמור מעתה, לא כל השלם בתורה - חרדי, אלא כל השואף לשלימות.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2018 22:08 לינק ישיר 

ולשרה_בן כתב:
אצלך ווברמן האנס יותר חרדי ממנה.

בס"ד

זה ברור מאליו. הוא כנראה גרס [חצץ] ולמד ש"אונס רחמנה פטריה" זה על הנ"ל. וכן הוא מאנ"ש, והיא סתם חוצניקית שהייתה צריכה להישאר בחו"ל ולממן אותו כאן...

אבל ר' לוי סנגורן של ישראל קטן לידו.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > לא חרדית ולא נעליים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 5 לדף הבא סך הכל 5 דפים.