בית פורומים בחדרי חרדים

ההרמון החרדי: "אמרו לי, את האישה המאה שלו"

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-1/5/2018 12:00 לינק ישיר 

דודי שטיינהרטר הוא אברך ירא שמים, נשוי ואב לעשרה שמתנדב בלילות כנהג אמבולנס, או כך חשבו כולם עד פסח האחרון. פוסט תמים בפייסבוק חשף את קשריו הרומנטיים עם לפחות 8 נשים. חלקן נכנסו להיריון או התארסו לו, חלקן טוענות שנפלו קורבן לעוקץ כלכלי: "הוא השאיר אותי בלי כלום, ובעיקר בלי אמון בבני אדם"
פירוט כל השאר ב Y-NET

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/5/2018 12:43 לינק ישיר 

ממש stein-heart-er...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/5/2018 13:00 לינק ישיר 

ב3 מילים...
נשים דעתן קלה....
חבל מאד שהנאורות והפתוחות האלה, לא יישמו הלכות יחוד..
מזכיר לי את השוטים שנופלים כל פעם עם "המשקיעים" החרדים...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/5/2018 13:49 לינק ישיר 

פסתםנחמד כתב:

ב3 מילים...
נשים דעתן קלה....

השוטים שנופלים בהשקעות הם נשים?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/5/2018 14:17 לינק ישיר 
אברך ירא שמים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/5/2018 14:38 לינק ישיר 

חבוט_רמי כתב:

פסתםנחמד כתב:

ב3 מילים...
נשים דעתן קלה....

השוטים שנופלים בהשקעות הם נשים?

אותו עיקרון.... אשה חרדית שנותנת את עצמה לגבר זר (להביא ממנו ילד בתור לא נשואה. לאן הגענו למען ה'??...) . אין לה להלין רק על עצמה..
כמו זה שנותן את הכסף ל"משקיע" ... ואחר כך קוראים עליו בעיתון שברח לחו"ל

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/5/2018 15:28 לינק ישיר 

חלאה
הוא יכול להיות מועמד לדין על אונס בקלות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/5/2018 16:26 לינק ישיר 

אפיקטוזין כתב:

חלאה
הוא יכול להיות מועמד לדין על אונס בקלות

תתפלא אבל ממש לא (לא שזה משמח אותי אלא להיפך אבל זו עוד דוגמית למה החוק הוא צחוק רק צחוק כואב מאוד) הדברים לא נעשו בכפיה פיזית ובכפיה נפשית החוק לא בדיוק מכיר (חוץ מבעל סמכות כבוס וכדומה).

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/5/2018 20:39 לינק ישיר 

אונס אין פה. אבל 'בעילה אסורה בהסכמה' יש.
העונש עד 3 שנות מאסר.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/5/2018 21:00 לינק ישיר 

ה' ירחם, אבל כבר שמענו כמה וכמה סיפורים על גרושות עם ילדים ששיוועו לאיזה גבר שיתן להם יחס, שיעזור להם כלכלית כי אין להם לתת לילדים לחם לאכול, ולצערנו הרבה גברים מנצלים את זה, ה' ירחם...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/5/2018 21:29 לינק ישיר 

יבי כתב:

דודי שטיינהרטר הוא אברך ירא שמים, נשוי ואב לעשרה שמתנדב בלילות כנהג אמבולנס, או כך חשבו כולם עד פסח האחרון. פוסט תמים בפייסבוק חשף את קשריו הרומנטיים עם לפחות 8 נשים. חלקן נכנסו להיריון או התארסו לו, חלקן טוענות שנפלו קורבן לעוקץ כלכלי: "הוא השאיר אותי בלי כלום, ובעיקר בלי אמון בבני אדם"
פירוט כל השאר ב Y-NET

אלעק "אברך ירא שמים"
עוד אברך כזה ואבדנו...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/5/2018 21:42 לינק ישיר 

קלמנוביץ כתב:
יבי כתב:

פירוט כל השאר ב Y-NET

אלעק "אברך ירא שמים"
עוד אברך כזה ואבדנו...

נשלח מהאנדרואיד שלי

בס"ד

או, יופי, הנה זה מתחיל. עכשיו הוא לא "אברך", התגובה הבאה תהיה כמובן, "הוא לא חרדי", והגאון\נה הבא\ה בתור תהיה "הוא חולה נפש", ואז ייקחו עו"ד תותח שיוציא אותו "לא כשיר", הוא יאושפז לחצי שנה במחלקה פסיכיאטרית פתוחה, אח"כ הוא "יתפכח", ייצא חזרה לקהילה החרדית התומכת, החמה [והמטאטאת את הלכלוך מתחת לשטיח] והקורבן הבא כבר בקנה [תרתי משמע]...:-(

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/5/2018 22:00 לינק ישיר 

מקביסט כתב:

קלמנוביץ כתב:
יבי כתב:

פירוט כל השאר ב Y-NET

אלעק "אברך ירא שמים"
עוד אברך כזה ואבדנו...

נשלח מהאנדרואיד שלי

בס"ד

או, יופי, הנה זה מתחיל. עכשיו הוא לא "אברך", התגובה הבאה תהיה כמובן, "הוא לא חרדי", והגאון\נה הבא\ה בתור תהיה "הוא חולה נפש", ואז ייקחו עו"ד תותח שיוציא אותו "לא כשיר", הוא יאושפז לחצי שנה במחלקה פסיכיאטרית פתוחה, אח"כ הוא "יתפכח", ייצא חזרה לקהילה החרדית התומכת, החמה [והמטאטאת את הלכלוך מתחת לשטיח] והקורבן הבא כבר בקנה [תרתי משמע]...:-(

אני מאוד מקווה שלפחות אתה בעצמך מאמין במה שאתה כותב

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/5/2018 22:48 לינק ישיר 

בעקבתא דמשיחא בית וועד יהיה לזנות, וחכמות סופרים תסרח, ויראי חטא ימאסו, והאמת תהא נעדרת. נערים פני זקנים ילבינו, זקנים יעמדו מפני קטנים,

בעקבתא דמשיחא - יכנו אברך ירא שמים -  אדם שהוא חייב מיתות מגלה עריות שביהרג ואל יעבור.
ור"ל יש כבר נואפים עם חסידים רוצחים בעלי קהילות וכאלו שתופסים את מנהיגם כאליל 
אבל מי שמוחה נגד השקר הוא נחשב מאוס ונגדו יצאו. נגד צדיקים כהרב שטינמן תקפו שהוא לא חרדי , ומצד שני על רשעים מפורסמים יגנו ותהי האמת נעדרת...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/5/2018 22:51 לינק ישיר 

תמניא_אפי כתב:
מקביסט כתב:

קלמנוביץ כתב:
יבי כתב:

פירוט כל השאר ב Y-NET

אלעק "אברך ירא שמים"
עוד אברך כזה ואבדנו...

נשלח מהאנדרואיד שלי

בס"ד

אני מאוד מקווה שלפחות אתה בעצמך מאמין במה שאתה כותב

נשלח מהאנדרואיד שלי

בס"ד

אתה מוזמן לפרק את התגובה לקטעים. ותגיד לי מה לא נכון. התענה לאתגר? או שתברח כמו כל *** מצוי?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/5/2018 22:51 לינק ישיר 

בתור אחד שגר לידו ומכיר אותו, זה פשוט בדיחה לכנות אותו אברך, אם כבר חרדי חדש
(אגב, הוא בכלל מסתובב עם חולצות צבעוניות) ואף אחד לא היה לו צד שמדובר במישהו ירא שמים

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > ההרמון החרדי: "אמרו לי, את האישה המאה שלו"
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.