בית פורומים בחדרי חרדים

שוב חב"ד הוכיחו את כוחם!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-31/5/2018 12:24 לינק ישיר 
שוב חב"ד הוכיחו את כוחם!

והפעם עם הנער דניאל,

ראיה טובה לכך שהדרך היא לקרב ולחבק גם כשנמצאים במ"ט שערי טומאה. 

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/5/2018 15:45 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/5/2018 15:49 לינק ישיר 

Aטורף כתב:
שוב חב"ד הוכיחו את כוחם!

והפעם עם הנער דניאל,

ראיה טובה לכך שהדרך היא לקרב ולחבק גם כשנמצאים במ"ט שערי טומאה. 

תוך שבוע הוא חוזר לעשות שטיות

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/5/2018 17:49 לינק ישיר 
תמונות מתוך הסרטון

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/5/2018 17:51 לינק ישיר 

חרדים109> חדשות > בארץ > שורף התפילין חובש כיפה ומתנצל על כל הפרובוקציות: "סליחה!" I צפו

שורף התפילין חובש כיפה ומתנצל על כל הפרובוקציות: "סליחה!" I צפו

דניאל עמרם, תלמיד ישיבה חרדית יוקרתית בבני ברק שחזר בשאלה, ועורר פרובוקציות נגד היהדות ברחבי בני ברק, פרסם סרטון בו הוא מתנצל על מעשיו: "ני יודע בוודאות שטעיתי, הדרך שבה נהגתי, המעשים שעשיתי, היו פוגעניים וקשים"

נחמן גור

י"ז סיון התשע"ח / 31.05.2018

צילום: מסך, דף הפייסבוק של דניאל עמרם

דניאל עמרם, בן 20, תלמיד ישיבה חרדית יוקרתית בבני ברק, שחזר בשאלה בהיות בשיעור ב', גרם לפני כחצי שנה לזעזוע ברשתות החברתיות, כאשר שרף את זוג התפילין שלו במחאה על "הכפייה הדתית", כלשונו.

עמרם, שמאז עורר פרובוקציות נוספות ברחבי בני ברק,  כמו מכירת חמץ בפסח, פרסם הבוקר (חמישי) בדף הפייסבוק שלו התנצלות על מעשיו מכל מי שנפגע, כשהוא חובש לראשו כיפה של פלג המשיחיסטים.

"הסירטון שלפניכם הוא הדבר הכי קשה שעשיתי בחיים", פתח עמרם, "כי כמה שיותר קשה לעשות משהו, פי מליון יותר קשה להגיד טעיתי כשמתברר שכך.

"אז כן! אתם לא טועים.. לא פרצו לי לפייסבוק, זה אני, דניאל עמרם, אותו אחד ששרף תפילין וביזה דברים שקשורים ליהדות. פגעתי באנשים, פגעתי בסמלים שקדושים להם.. ונהגתי באגרסיביות מיותרת.

"וזה לא משנה כרגע מה הרמה הדתית שלי או מה אני חושב על הדת, מה שחשוב הוא שאני יודע בוודאות שטעיתי, הדרך שבה נהגתי, המעשים שעשיתי, היו פוגעניים וקשים, וסירטון גרר סירטון, ומצאתי את עצמי באופוריה של התנהגות מזלזלת ופוגענית כלפיי אנשים שלא מגיע להם את זה.

והנה אני, מבקש סליחה! מתנצל מעומק הלב! על הכל! מי שיבין אותי- תודה! מי שלא, זה גם בסדר.

"ובמילה לאבא ואמא ומשפחתי האהובה, שאני יודע שראו הכל ונפגעו, סליחה!!! אני אוהב אתכם, ומקווה שנוכל לחזור, להתקרב זה אל זה, כי אני מתגעגע, למרות שאמרתי שלא, אני אוהב אתכם ורוצה בקרבתכם".

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/5/2018 17:58 לינק ישיר 

רק בחב"ד אפשר להפך מחילוני לדתי תוך יום... וגם אפשר להיות חילוני עם כיפה...

האמת שלא רק אצל חב"ד.
גם אצל ברסלב אפשר.....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/5/2018 18:06 לינק ישיר 

file:///storage/emulated/0/Download/1492.mp4

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/5/2018 18:38 לינק ישיר 

פלדלפי כתב:

מעניין מה גורם לאדם להתבטא כך, כשהוא רואה אדם שהגיע למצב שהוא שורף את התפילין שלו בריש גלי, ועכשיו מכה על חטא ומתחרט ברבים על מעשיו וחובש כיפה.

גם שנאה לחב"ד לא צריכה להוביל לכאלה תגובות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/5/2018 20:47 לינק ישיר 
אפיקטוזין

אליבא, אני מצטער לצנן את ההתלהבות שלך אך הוא ממש לא הפך לדתי ורחוק מזה, הוא מתנצל רק על האקט הבוטה והפוגעני ברגשות אנשים שלא חושבים כמוהו. זה כמו שארץ נעדרת יתנצלו על תקרית התפילין, זה לא אומר שהם התחילו להניח תפילין

הוא אומר מפורש 'לא משנה מה הרמה הדתית שלי, אם בכלל, לא פועלים בצורה כזו'

הפעולות שלו נגרמו כמחאה על 'כפיה דתית' כנראה מצד אנשים בסביבתו שגרמו לחוש אי נוחות עם פריקת העול שלו, חב"ד רק גרמו לו להרגיש יותר טוב עם עצמו ועם מצבו הרוחני הירוד וממילא הוא כבר לא צריך לשרוף תפילין.

תוקן על ידי אפיקטוזין ב- 31/05/2018 20:50:18

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/5/2018 21:29 לינק ישיר 

כרגיל בחב"ד, הרבה רוח עם מעט תוכן... העיקר שזה צולם ועשה קצת רעש...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/6/2018 00:00 לינק ישיר 

כרגיל, בחב"ד עושים והאחרים עסוקים בדיבורי הבל וריק.

הלוואי שבכל המגזרים האחרים יעשו עשירית מפעולותיהם הברוכות.

רבי נחמן אומר שכל תנועה של רשע כזה לכיוון החיובי, מרעישה את כל העולמות, ואם רשע כזה ניחם על מעשיו הבוטים והתחרט בריש גלי, צריך בהחלט להוקיר את מי שהביא אותו לכך.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/6/2018 00:19 לינק ישיר 

פלדלפי כתב:

האמת שלא רק אצל חב"ד.
גם אצל ברסלב אפשר.....

כנראה שנסית הכל. יפה לך.
רק תסביר בבקשה איפה חב"ד בתמונה הדמיונית שלך?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/6/2018 01:28 לינק ישיר 

אל תהיה בטוח שלהיות בישיבה ליטאית עם המחשבה שאתה הכי צדיק בעולם וכל מי שסביבך טועים/רשעים/עוברי עבירה/נידונים לגהינם/ללא שום מצוות, יותר טוב מלהניח תפילין ליהודים ולהצית בהם את הניצוץ שלעולם לא ייכבה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/7/2018 00:01 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/7/2018 00:10 לינק ישיר 

עכשיו חב"ד צריכים לצלם סרטון שלו חוזר בו מהרצון לעשות פיגוע בכנס של להב"ה ולהפיץ את זה בכל העולם... וכמובן יהיה פה איזה אידיוט שיביא את זה, ויכתוב "שוב חב"ד הוכיחו את כוחם"...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/7/2018 01:16 לינק ישיר 

סקופער,
אינני חבד"ניק. ובכל זאת לא יכול להבליג.
נכון, שהמשיחיסטים הם בעייתיים. אבל  בדוק וראה מה הרוב השפוי בחב"ד עושה. כידוע העשיה של חב"ד למען אידישקייט (יהדות) בכל רחבי הגלובוס מדהימה. אין לזה אח ורע!
לא קיים שום גוף במגזר הדתי/חרדי שמתקרב לאפס קצהו של הפעילות של חב"ד למען יהדות ויהודים באלפי מקומות!  רוסיה, סין אפריקה, ארה"ב, המזרח הרחוק וכו' ובעצם אפה לא? 
אנשים דתיים/חרדים שנוסעים לקצווי ארץ, לצורך עסקים, רפואה, תיירות וכו'  יכולים לשמור שבת , תפילות וכשרות רק בזכות חב"ד. 
קצת כבוד והכרת הטוב לא יזיקו....

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > שוב חב"ד הוכיחו את כוחם!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.