בית פורומים בחדרי חרדים

רמב"ש ג' עיכובים באיכלוס מאות משפחות

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-13/6/2018 21:19 לינק ישיר 
רמב"ש ג' עיכובים באיכלוס מאות משפחות

רמת בית שמש ג2 הייתה אמורה להיות מאוכלסת כעת עם מאות משפחות, בגלל גל המעצרים שהיה התחלף מהנדס העיריה בגב' ששמה יעל היימן. הבעיה היא שיש הטוענים שמופעל לחץ מהצד החילוני לעקב את האיכלוס עד הבחירות בשביל להרוויח עוד כמה מאות קולות לצד השני… 

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי גדולבתורה ב- 13/06/2018 21:32:21

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/6/2018 21:36 לינק ישיר 

מה תעשה? ככה זה בכל מקום, קברניטי העיר מפחדים מחרדים שידיחו אותם מהכסא

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/6/2018 21:44 לינק ישיר 

הרוב שקנו שם זה אברכים שבקושי סוגרים את החודש ובשבילם לשלם גם שכירות וגם משכנתא יכניס אותם למערבולת כלכלית.
וזה בשביל משחקי כסאות.

מקווה מאוד שזה רק בגדר שמעות.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/6/2018 04:13 לינק ישיר 

כנראה שיש גם שיקולי בחירות שיתווסף כמה שפחות בעלי זכות הצבעה חרדים לבית שמש לקראת הדד ליין למעבר.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/6/2018 07:00 לינק ישיר 

אני רכשתי דירה ברמת בית שמש ג2.

נכון שבשניה הראשונה ששומעים על העיכוב באכלוס זה מקומם ומעצבן אבל בתור אחד שגר ברמה ג, שם האכלוס היה ברגע שהדירות היו מוכנות אבל התשתיות לא מוכנות וכל היום מתלוננים ותובעים את העירייה בנוסף לכך שזה מסכן חיים לא מעט פעמים.
הדרישה של מהנדסת העיר מובנת ונכונה וכך נוהגים בכל מקום שהוא לא בית שמש.

במקום לכתוב שזה בגלל שהם לא רוצים עוד חרדים עם זכויות בחירה תנסו לברר מה הסיבה האמיתית.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/6/2018 09:29 לינק ישיר 

מסנגד כתב:

אני רכשתי דירה ברמת בית שמש ג2.

נכון שבשניה הראשונה ששומעים על העיכוב באכלוס זה מקומם ומעצבן אבל בתור אחד שגר ברמה ג, שם האכלוס היה ברגע שהדירות היו מוכנות אבל התשתיות לא מוכנות וכל היום מתלוננים ותובעים את העירייה בנוסף לכך שזה מסכן חיים לא מעט פעמים.
הדרישה של מהנדסת העיר מובנת ונכונה וכך נוהגים בכל מקום שהוא לא בית שמש.

במקום לכתוב שזה בגלל שהם לא רוצים עוד חרדים עם זכויות בחירה תנסו לברר מה הסיבה האמיתית.

כל מילה נכונה

כשיש טופס 4 ואכלוס הקבלן מקבל את הסכום האחרון מהקונה

וזה המקל שיש לעירייה שיתקן ויעשה הכל כמו שצריך, תארו לעצמכם שיתנו טופס 4 בלי מדרכות/גינות/תחנות אטובוס אח"כ יבואו בטענות לעירייה שאין צרכים מינימליים

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > רמב"ש ג' עיכובים באיכלוס מאות משפחות
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר