בית פורומים בחדרי חרדים

ככר השבת :לא בושה להתעניין בספורט ! // טור דעה

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-16/6/2018 21:44 לינק ישיר 
ככר השבת :לא בושה להתעניין בספורט ! // טור דעה

ככר השבת שחקו כדורגל והתחלקו על השכל
<*><*>

www.kikar.co.il/280926.html
דווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-16/6/2018 21:45 לינק ישיר 

שמישהו שם יסביר לי מה ההבדל בינם למזרחיסטיםדדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-16/6/2018 21:56 לינק ישיר 

כיכר השבת בבעלות ynet כך שאין הרבה מה להתפלא
שים לב שהרבה כתובות בתחום פוליטי בטחוני הם זהות והתמונות זהותתוקן על ידי קרדוםלחפור ב- 16/06/2018 21:56:15
נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי קרדוםלחפור ב- 16/06/2018 21:56:36
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-16/6/2018 21:58 לינק ישיר 

התחלקו בשכל אתה מתכוון... החליקו זה כבר משהו אחר.


נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-16/6/2018 22:00 לינק ישיר 
חרדי

קרדוםלחפור כתב:
כיכר השבת בבעלות ynetכמדומני שהאתר בבעלות חרדית..דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-16/6/2018 22:47 לינק ישיר 

כיום הוא שייך למוטי אריה (מרדכי לביא).
נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי yeshivish ב- 16/06/2018 22:47:23
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-16/6/2018 23:06 לינק ישיר 

בארה"ב בחורי ישיבות מתעניינים תדיר במשחקי הבייסבול (כדור בסיס)דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-16/6/2018 23:22 לינק ישיר 

חרדי כתב:
חרדי

קרדוםלחפור כתב:
כיכר השבת בבעלות ynetכמדומני שהאתר בבעלות חרדית..


האתר כאמור בבעלות ynet אבל יש מנהל תוכן שיש לו "עצמאות"


נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-17/6/2018 01:49 לינק ישיר 

כיכר השבת רואה עצמו כאבטיפוס של החרדים החדשים, אם יש חיה כזאת.
הוא מפמפם בשלל תמונות במתרחש בכלל חצרות החסידות השונות ומאידך, מחבק חיילים חרדים.
תמונות נשים - חופשי תמצא שם, וכתבות בעד כדורגל (חלילה וחס לא בשבת...) ומאידך - דבר תורה האין ודבר תורה אעאר ו"ממתק לשבת", וכמובן, דבר הלכה מר' דודי לאו וכו'.
ועוד לא הזכרתי את מחיקת התגובות כשלא מוצא חן בעיניו משהו.
מסתבר שאי אפשר להיות עיתונאי, חרדי או לא, בלי לחנך לאג'נדה מסויימת, קודש או חול, נקייה או מלאת כיעור והדומה לו, כך, בין השורות, בלי לשים לב אפילו.

אי אפשר להחזיק את בלוני השקר הרבה זמן באוויר.נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-17/6/2018 07:56 לינק ישיר 

הודעה של "דיווחון"


לא בושה להתעניין בספורט ! // טור דעההגיע הזמן שהחברה החרדית תכיל את מאות בחורי הישיבות שאוהבים ספורט, מתעניינים בספורט וצופים, אויה, בכדורגל, אך ממשיכים להגות בתורה הקדושה בשעת הסדרים ,

אקדים ואומר, איני מחובבי הספורט. מעולם לא התעניינתי לא בכדורגל ולא בכדורסל, אף פעם לא הבנתי מה זה נבדל ולמה פנדל בועטים וקרן לא נוגחים. עם זאת, מצאתי את עצמי לא אחת בוהה בחלק ממשחק זה או אחר, בבעיטה או מספרת חריגים במקצועיותם. קורה.


בימים אלו נפתח המונדיאל ברוסיה, זכה "כיכר השבת" לארח את טורו של הרב נחמיה היילברון שהפגין בקיאות מופלאה בפשט ובדרש של המונדיאל, על שלל 32 נבחרות הכדורגל שיתחרו ביניהם, במשך חודש, על "גביע העולם".

שרירנים על הדשא וצווחות "גוווול", מתאר הרב היילברון את מה שיקרה בעולם ויורד לקטנות גם על מה שנראה בקיוסקים ובפיצוציות שבשולי הערים החרדים, בני ישיבות יושבים "כשאגרופי ידיהם קפוצות, גוום מתוח ועיניהם פעורות ומרותקות למסכי הטלוויזיה במקום, תוך שהם פוקקים לסירוגין את פרקי אצבעותיהם בעצבנות ניכרת".

אלא שרגע השיא מגיע דווקא בהכתרה של המעמד כ"בושה", לא פחות.

מנקודת מבטי, דווקא כמי שלא חובב ספורט ולא בקיא כמו הרב היילברון בנפתולי המשחקים, איני רואה כל בושה בכך שגם בחורי ישיבות יתעניינו בין הסדרים במשחקי ספורט.

זו אינה העדיפות הראשונה שלי, ברור שאעדיף את עמלי התורה יושבים והוגים בתורתנו הקדושה ומתרקפים על הוויות אביי ורבא, על קושיות הקצייע'ס ועל מהלכי ר' שימען שקופ, ברור גם שמתוך רבבות עמלי התורה - רובם המוחלט עושים בדיוק את תפקידם ועמלים בתורה מבוקר ועד ליל.

אך מה לעשות, לא כולם מתמידים, עוד הרבה לפני היצר הרע והשפעותיו, ראיתי והכרתי לא מעט תלמידי חכמים שהבינו בספורט, התעניינו, ואף - שומו שמים - צפו במשחק זה או אחר, ולמרות זאת המשיכו לשקוד על תלמודם בדביקות מעוררת השתאות.

זהו הנוער שלנו? תוהה הרב היילברון, ואני משיב לו: לא, זה לא הנוער שלנו. זה "גם" הנוער שלנו.

זו ההצלחה של החינוך החרדי? מקשה הרב היילברון, ואני משיב לו: לו, זו לא ההצלחה, אבל זה גם לא מעיד על כישלון!

התעניינות בספורט, הנאה מהבקעת שערים, פלפול בהוויות הנבדל, אינו רצון להתחבר לתרבות המערב. לא ולא.

וכי בחורי ישיבות שבימי בין הזמנים ישחקו כדורגל בגן סאקר, האם הם שובים בלבם איזה רצון סמוי להתחקות אחר שחקן זה או אחר? ודאי שלא. האם הם מרגישים בכך חלק ממשהו גדול יותר? זה הרי מגוחך להעלות זאת על בדל המחשבה.

יסלח לי הרב היילברון אבל הוא נסחף בשורת האשמות חסרת בסיס ועניין, שהרי אין שום קשר בין חום ואהבה שהעניקו ההורים לבין הנאה של בחור לצפות למשך 90 דקות במשחק כדורגל - אחרי סדר שלישי.

הגיע הזמן שהחברה החרדית תכיל גם את מאות הבחורים שאוהבים ספורט, מתעניינים בספורט וצופים - אויה - במשחק כדורגל, אך ממשיכים להגות בתורה הקדושה בשעת הסדרים. דרך המלך אינה רק עמלי התורה שאין להם בעולמם אלא ד' אמות של הלכה, הם אולי אלו שצועדים בראש הדרך, אבל הדרך רחבה דיה כדי להכיל גם את מתענייני הספורט.

התעניינות בספורט אינה מתכון להפיכה ל"שוליים", ההיפך, לנעול את הבחורים הללו ליד הסטנדר במקום לתת להם מעט להשתחרר - הוא הוא המתכון להפיכתם לשוליים.


(כיכר השבת)
ובאתי לדבר קצת על הספורט והחרדים , לא יודע אם רבים יודעים , אבל כל ערב וערב ישנם בחורי ישיבה (גם מהישיבות החשובות) שמתעניינים בספורט כלומר הולכים לראות את משחק קבוצתם באחד הקיוסקים או במקומות המועדים לכך .... , ישנם "וואצפון" לא אחד ולא שניים על טהרת הספורט ... ויש כאלו .. שהולכים גם לאצטדיונים ...מדובר בלא אחד - שנים מדובר במאות או אלפים של בחורים שהולכים לחדר סגור עם ההקרנה .. שכמובן עולה כסף ...ופשוט נהנים ...
שאתם הולכים ברחובות ירושלים ושומעים צעקות בדמות יייייששש ... גווווללל .... תוכלו שנייה ללכת למקום שממנו יצא הקול המוזר .. ו"תחרדו" לגלות שיושבים שם כמה עשרות בחורי ישיבות עם שחור לבן ... ויש כמה כאלה עם חליפות וכובעים ... מה שרציתי לחדד בשורות האחרונות ... זה שאין טעם לצאת כנגד האתר שפירסם את אותו טור על החרדים והספורט ... כי הוא באמת נכון ... תישאלו בחורים שמתענינים .. והם יכולים להגיד לכם מתי המשחק הבא .. כנגד מי .. מי הבקיע .. מי בהרכב ... ועוד ... אנחנו החרדים לא אמורים להדיח כאלה בחורים מהבית ... מהישיבה ... כי תכלס' אין בזה דבר רע ... וזה שהמשחקים בכלל לא בשעות הסדרים ... אין מה לדבר ... (רובם מתחילים בסביבות ה9-10 בערב )
בקיצור : תנו לחיות לחיות ... תנו לאוהבי הספורט החרדים להנות ולאהוב את הספורט ... ושלא ילכו להפיק הנאתם שלצערנו חסרה להם קצת ... ממקומות אחרים ...
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-17/6/2018 10:10 לינק ישיר 


זה לא בושה
זה בושה וחרפה
יש הבדל אם בחור משחק כדוררגל כדורסל וכל משחקי היונים ומבריא את גופו בצורה שלא מתישה את הגוף אלא מציבה לו יעדים ואם בדרך כלל אחרי 20 דקות בן אדם נורמאלי נמאס לו לעשות כושר או הליכה ובמשחק הוא לא שם לב שהזמן עובר
אבל שימו לב מורי ורבותי להתעניין במשחק שאחרים משחקים????????!!!!!!!!!!
התחרפנתם???????
אתם אהבלים?????
מה יש לכם לחפש בישיבות ובכוללים כן אתם השולים של השולים לכו ללמוד מקצוע וצאו טמאים ממחנה הלויה
איך מח שקודח ותפלל שקבוצת ברצלונה או ארגנטינה  תנצח 
מה יש לו לחפש בתפילה עם חבריו שמתפללים לעלות עוד ועוד בתורה ויראת שמים
צאו טמאים
אעלעק בחורי ישיבות
לכו לצבא פרזיטים!!!!!!!
איכססססססססס
מזכירים לי את עובדי הבעל בזמן אליהו הנביא תגידו ה הוא האלוקים או ההאבל אלוקים
ולרשע אמר אדני מה לך לספר חוקי
לכו לליבל שלכם  דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-17/6/2018 10:16 לינק ישיר 


הגיע הזמן שהחברה החרדית תכיל גם את מאות הבחורים שאוהבים סטייק, מתעניינים בסטייק וצופים - אויה - באכילת סטייק, אך ממשיכים להגות בתורה הקדושה בשעת הסדרים. דרך המלך אינה רק עמלי התורה שאין להם בעולמם אלא ד' אמות של הלכה, הם אולי אלו שצועדים בראש הדרך, אבל הדרך רחבה דיה כדי להכיל גם את מתענייני הסטייק.
התעניינות בסטייק אינה מתכון להפיכה ל"שוליים", ההיפך, לנעול את הבחורים הללו ליד הסטנדר במקום לתת להם מעט להשתחרר - הוא הוא המתכון להפיכתם לשוליים.

הגיע הזמן שהחברה החרדית תכיל גם את מאות הבחורים שאוהבים איירוביזיון, מתעניינים ב
איירוביזיון וצופים - אויה - בתחרות איירוביזיון, אך ממשיכים להגות בתורה הקדושה בשעת הסדרים. דרך המלך אינה רק עמלי התורה שאין להם בעולמם אלא ד' אמות של הלכה, הם אולי אלו שצועדים בראש הדרך, אבל הדרך רחבה דיה כדי להכיל גם את מתענייני האיירוביזיון.
התעניינות באיירוביזיון אינה מתכון להפיכה ל"שוליים", ההיפך, לנעול את הבחורים הללו ליד הסטנדר במקום לתת להם מעט להשתחרר - הוא הוא המתכון להפיכתם לשוליים.

הגיע הזמן שהחברה החרדית תכיל גם את מאות הבחורים שאוהבים אופנה, מתעניינים באופנה וצופים - אויה - בתצוגות אופנה, אך ממשיכים להגות בתורה הקדושה בשעת הסדרים. דרך המלך אינה רק עמלי התורה שאין להם בעולמם אלא ד' אמות של הלכה, הם אולי אלו שצועדים בראש הדרך, אבל הדרך רחבה דיה כדי להכיל גם את מתענייני האופנה.
התעניינות באופנה אינה מתכון להפיכה ל"שוליים", ההיפך, לנעול את הבחורים הללו ליד הסטנדר במקום לתת להם מעט להשתחרר - הוא הוא המתכון להפיכתם לשוליים.

הגיע הזמן שהחברה החרדית תכיל גם את מאות הבחורים שאוהבים סמים קלים, מתעניינים בסמים קלים וצופים - אויה - בצריכת סמים קלים, אך ממשיכים להגות בתורה הקדושה בשעת הסדרים. דרך המלך אינה רק עמלי התורה שאין להם בעולמם אלא ד' אמות של הלכה, הם אולי אלו שצועדים בראש הדרך, אבל הדרך רחבה דיה כדי להכיל גם את מתענייני הסמים הקלים.
התעניינות בסמים הקלים אינה מתכון להפיכה ל"שוליים", ההיפך, לנעול את הבחורים הללו ליד הסטנדר במקום לתת להם מעט להשתחרר - הוא הוא המתכון להפיכתם לשוליים.

תוקן על ידי hhaavv ב- 17/06/2018 10:17:01
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-17/6/2018 10:20 לינק ישיר 

אין שום איסור להתעניין בספורט מעבר לביטול הזמן

אבל אם מדובר בבחורים שלא לומדים יום ולילה וממילא היו מתבטלים אז כדורגל זה אחד מהבילויים הכי פחות בעיתיים שיש....

הבעיה מתחילה כשזה תופס את כל הראש..... שבחורים זוכרים כמה גולים נתן כל שחקן בליגה ג' .... אבל תוס' פשוט לא מבינים....


ראיתי בחיי לא מעט בחורים שלמדו 3 סדרים ברצינות אך היו חולים על כדורגל וכמעט אצל כולם לאחר החתונה זה נעלם.... כשנכנסים לחיים ויש שווער ואישה וגם יש ראש כולל על הראש שוכחים מהשטויותדדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-17/6/2018 18:42 לינק ישיר 

כשיורדין....

רחמנא ליצלןדדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-17/6/2018 21:39 לינק ישיר 

https://bizzness.net/%D7%9E%D7%95%D7%98%D7%99-%D7%9C%D7%91%D7%99%D7%90-%D7%97%D7%96%D7%A8-%D7%9C%D7%94%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%94%D7%91%D7%A2%D7%9C%D7%99%D7%9D-%D7%94%D7%9E%D7%9C%D7%90-%D7%A2%D7%9C-%D7%9B%D7%99%D7%9B%D7%A8/

תוקן על ידי אפיקטוזין ב- 17/06/2018 21:49:31
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-17/6/2018 21:46 לינק ישיר 

ירון777 כתב:

בארה"ב בחורי ישיבות מתעניינים תדיר במשחקי הבייסבול (כדור בסיס)


ספורט יפה לבריאות !!
נפש בריאה בגוף בריא!!
כמעט בכל הישיבות בחול וגם בישיבות התיכוניות בארץ יש שיעורי ספורט ויש מגרש כדורגל וכדורסל !!


נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > ככר השבת :לא בושה להתעניין בספורט ! // טור דעה
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.