בית פורומים בחדרי חרדים

צפו: רודי ג'וליאני מכה שוק על ירך את הסמרטוטים השמאלנים מ'גלובס' (מתורגם לעברית)

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-20/6/2018 00:05 לינק ישיר 
צפו: רודי ג'וליאני מכה שוק על ירך את הסמרטוטים השמאלנים מ'גלובס' (מתורגם לעברית)

שווה לצפות!

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/6/2018 09:12 לינק ישיר 

שתי המראיינות החיוורות והעילגות מ'גלובס' (אחת מהן העורכת!) ממוקדות כל העת, בחוסר כשרון מובהק, לנסות בכח לשכנע אותו מדוע על אמריקה לנטוש את תמיכתה בישראל ולעבור לתמוך בגופי הטרור האיסלאמיים, והוא בהנאה גדולה מסביר להם כמורה ותיק ומנוסה בכיתה ד', מדוע לישראל יש זכות קיום, למרות שזה נוגד את "ההשקפה הטהורה" של עיתון "הארץ"...

על ראש הממשלה נתניהו הוא אומר:

"יש לכם מזל גדול שיש לכם כזה ראש ממשלה גדול.
היו פעמיים במהלך העשור האחרון שקיוויתי שהוא יהיה הנשיא שלנו, בהשוואה למה שהיה לנו.
אני מאמין שהוא מנהיג גדול. יש לו מטרה מאוד ברורה שהיא להפוך את ישראל לגדולהיותר, חזקה יותר ובטוחה יותר.
ועד עכשיו זה עובד!
אתם בטוחים יותר מאשר לפני כניסתו לתפקיד.
הכלכלה שלכם טובה בהרבה. הרבה אנשים לא מכירים את זה שההישג הגדול ביותר של נתניהו זה הכלכלה שלכם. במפנה שהוא חולל בה. כעת אתם כלכלה ברמה עולמית..."

"התקשורת לא אוהבת את נתניהו ואת טראמפ, לכן הם מדווחים באופן שונה.
התיק נגד נתניהו, על פי הדיווחים שאני רואה, זו בדיחה!
סיגרים? סגר עסקה עם עיתון כדי שיסקר באופן חיובי יותר?
אז צריך להכניס את כל הפוליטיקאים בעולם לכלא.
כאשר התמניתי לראש עיריית ניו יורק מיניתי אנשים שהצביעו לי ותמכו בי בבחירות..."

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/6/2018 10:32 לינק ישיר 

נראה שהוא גם בקיא בהלכי הרוח של התקשורת ודעת הקהל בישראל ולא מפחד להביע דעה , מעניין.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/6/2018 23:21 לינק ישיר 

נהניתי מסגנון הדיבור הבטוח שלו והמענה הברור והמדויק לכל שאלה, משום מה הוא לא שומר על קשא עין וזה קצת לא נעים אבל הוא עונה ישר ולעניין. נראה אדם מבריק ובעיקר עו"ד מצוין... (אהבתי במיוחד את התשובה שלו לשאלה "האם טראמפ מכבד נשים...")

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/6/2018 23:48 לינק ישיר 

עורך דין מפולפל ונוכל

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2018 07:20 לינק ישיר 

אפיקטוזין כתב:

עורך דין מפולפל ונוכל

אוי אוי אוי,
קודם כל אינני יודע מניין לקחת זאת,
ולו זה נכון,
היה אפשר לחשוב שהפוליטיקה והאמת ירדו כרוכים יחדיו מהשמים,
כבר חז"ל דיברו שעסקן ציבור קופה של שרצים תלויה מאחוריו,
רק מה כנראה את שמאלני שמתפוצץ מדבריו,
ומגיב בהתאם,
אז לנחת לי דבריך.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2018 08:39 לינק ישיר 

מה שהכי זעזע אותי זה האנגלית הזוועתית שלהן. זה בסדר שאין לאנשים אנגלית טובה אבל למה לקחת אותן בכדי לראיין באנגלית?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2018 15:20 לינק ישיר 

הדיבוק כתב:

נהניתי מסגנון הדיבור הבטוח שלו והמענה הברור והמדויק לכל שאלה, משום מה הוא לא שומר על קשא עין וזה קצת לא נעים אבל הוא עונה ישר ולעניין. נראה אדם מבריק ובעיקר עו"ד מצוין... (אהבתי במיוחד את התשובה שלו לשאלה "האם טראמפ מכבד נשים...")

שים לב למיקום המושבים ...
דבר ראשון הושיבו אותו בין 2 מראיינות אבל זה סבבה .
תראה את מיקום המראיינת השמאלית הדומננטית זו ששואלת את רוב השאלות . הכיסא שלה ממוקם קצת מאחריו כך שקשה לשמור על קשר עין אלא אם יתאמץ וכל זאת בזמן שיש לו עוד מראיינת מהצד השני והקהל ממול . את השאלות הוא סופג בעיקר מצד המראיינת השמאלית שיושבת אחריו מבלי שיוכל לראות אותה כמעט זאת סיטואציה לא נוחה בכלל למרואיין .
אם מיקום המושבים נעשה בתמימות דעים או לא ? אל תשכח שמדובר בגלובס שחושבים על כל פרט ...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/6/2018 06:38 לינק ישיר 

הוא מזכיר לי את היחס המורכב שיש לי כלפי טראמפ עצמו.

יש לו הרבה טיעונים שאני כל כך מזדהה איתם, וששנים חיכינו שמישהו סוף סוף יגיד אותם בבירור ובגאון.

מצד שני - לפעמים זה מתדרדר לוולגריות ולזחיחות שלא במקומה.

1) כשהוא לעג לקים ג'ונג און שהם הצליחו להוריד אותו על ברכיו... האם זה חכם לעשות את זה כשאתה מנהל תהליך?
    הרי אנשים יכולים לראות את הראיון הזה בכל העולם (וזה אמנם הגיע!) מה יחשוב קים ג'ונג און?
    האם ירצה להסתדר עם אמריקה, או שירצה להתנקם ולעשות צרות לאמריקה?

2) בדקה האחרונה - מי שהבין - גסות מרומזת מזעזעת.
    אנשי ציבור מכובדים (וג'וליאני הוא בהחלט אדם חכם ומשכיל ומכובד) לא אמורים לדבר כך!
    גם כשאתה רוצה להדגיש את הסלידה שלך ממשהו, או את ההחלטיות שלך, או מה שלא יהיה - לא מדברים מלוכלך!
    אפשר לעשות את זה טוב מספיק גם בשפה נקיה!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/6/2018 12:07 לינק ישיר 

כשצפיתי בראיון שערכו העורכת והמפגרת השנייה מ'גלובס', נזכרתי במאמרו המצוין של קובי אריאלי (מלפני שנים), כפי שלרוב אני נזכר אודותיו עת אני מאזין לשדרניות ושדרני הרדיו.

הנה הוא לפניכם:

קוראים לה מאיה/דנה /קרן

קובי אריאלי

קוראים לה מאיה. בעצם דנה. בעצם קרן. מאידנק. היא גרה בתל אביב. נולדה לא רחוק. בכרמיאל. היא לומדת לתואר. תחקירנית בתכנית בוקר. עוד תגיע רחוק. מתאמנת באותו מכון עם נינט. עושה יוגה. יש לה כלבה עם 3 רגליים. תאונה. בקשר מצויין עם ההורים. הם לא מבינים אותה. יצאה שנתיים עם סופר. שנה עם דילר. כבר חודשיים שהיא עם מעצב. וזה מרפא. זה מה זה מרפא. מרוויחה 4400 שקל בחודש טוב. משלמת שכירות 2100.

ויש לה דעות. חבילה מעוצבת של דעות. בחודש האחרון, שהיה גדוש בקונפליקטים ודילמות עד לעייפה, היא שיפצרה וארגנה את החבילה הזו. עכשיו הכל ברור וחד לה.

מה היא חושבת על הגדר? היא נגד. ומה על הכיבוש? נגד. ועל פיטום? נגד. ועל גירוש ילדי העובדים הזרים? איכס, בעד. אה...נגד. נגד. סליחה. נגד. ברור שנגד. התבלבל לה, לרגע, הכרמיאל. וחוק הקרקעות? נגד. משהו עם בעלי ההון. תערוכת הגופות? נגד. אה, בעד, בעד. לא. נגד. אוף. טוב. בעד. מחאת האופנוענים? בעד! ברור אולי? החוק הביומטרי? ברור שנגד. הפגנת הדוסים נגד אינטל בירושלים? נגד, נו, בטח שנגד.

למה נגד הגדר? כי זה מפריד בין אנשים. והכיבוש? הוא משחית. ופיטום? אכזרי. וגירוש? נו, לא צריך להסביר. והקרקעות? היא לא יודעת בדיוק מה זה, אבל נשמע לה שנגד. ותערוכת הגופות. לא יודעת. והאופנוענים? קושמרו. והביומטרי? משהו עם האח הגדול. והדוסים? הם הרי בעקיפין מגנים על החלש שצריך לעבוד ביום המנוחה! מה זה משנה. הם דוסים.

חתיכת מטומטמת, דנה/מאיה/קרן. אין דרך עדינה יותר להגיד את זה. מטומטמת אבל עם חושים של חיה. בחושים האלה היא קולטת כמו שדה שרדנית איתותים זערוריים המסמנים לה איך לחשוב נכון. היא לא רוצה לחשוב טוב ולא צודק ולא חכם. היא רוצה לחשוב נכון.

והיא צודקת. היא חדשה פה, בג'ונגל, והיא רוצה לחשוב נכון. היא הבינה מזמן שכאן צריך לחשוב נכון. היא גם הבינה, די בהתחלה שהלחשוב נכון הזה חשוב פה לא פחות מלהיראות נכון ולא פחות מלהתנהג נכון. להבדיל משניהם, הלחשוב נכון הוא תנאי סף בל יעבור. הוא קריטי. וכך, היא נראית נכון, מתנהגת נכון, אוכלת נכון ובעיקר - חושבת נכון. את ההגדרה העצמית המרדנית שלה היא שומרת לתחום הרחב מאוד של צחצוח השיניים. שם, בהיחבא, היא עושה את מה שהיא תמיד אהבה לעשות, עוד בכרמיאל: להרטיב את המברשת פעמיים, גם לפני המשחה וגם אחריה. היא לא יודעת אם זה נכון, אבל בחשכת חדר האמבטיה היא לא מפחדת. מי רואה.

כבר כמה שנים שהיא חושבת נכון. בהתחלה זה היה מאוד קשה. לכי תדעי מה נכון. אז נכון שיש נושאים מובהקים שבהם מספיקה הנוסחה של "לחשוב הפוך ממה שחשבתי עד שבאתי לכאן" או "הפוך מההורים" ונכון שיש נושאים מפורסמים שבהם די בלנשום את אויר העיר הזו כדי להבין כיצד יש לחשוב לגביהם, אבל לגבי כל היתר. זה היה מאוד קשה וזה דרש ממנה הרבה אנרגיה. לא שזה עמד למבחן. היא לא היתה צריכה להתבטא בכל נושא. אבל בכל זאת זה הלחיץ. צריך לחשוב נכון.

מזה תקופה ארוכה שבעיותיה של דנה/מאיה/קרן נפתרו. היא, בחושיה החייתיים, גילתה נוסחה. היא עברה חניניזציה. התחננה. היא גילתה את הכוכב ההוא מהבחירות לעיריית תל אביב, נו, איך קראו לו, דב חנין, ופתאום שמה לב שבאופן ליניארי, אם את דבקה בעמדה שלו, זה יוצא נכון. זה היה כך בעשרות מקרים, חשובים וחשובים פחות, אבל תמיד זה הוכיח את עצמו. מסתבר שהאיש הזה הוא הישועה שלה. הוא המצפן. המגדלור. המשכוכית. הוא האור.

מאז היא כל כולה דב חנין. איש לא יודע את הסוד הקטן שלה. האמת היא שלרגע היא ניסתה את ניצן הורוביץ, אבל פעם או פעמיים היא הרגישה שמשהו לא נכון עד הסוף. מהיום שהיא גילתה את חנין היא הבינה שלפעמים היא תיאלץ להגן על דעות מוזרות ולפעמים על עמדות משונות וקיצוניות. אבל לא משנה. תמיד תמיד זה יהיה נכון. גם מוגזם וקיצוני הוא נכון. נכון מוגזם וקיצוני.

מאיה/דנה/קרן. הלכה להפגנה נגד החוק הביומטרי. משוררות קראו שם משיריהן והיא התרגשה. כשייושם החוק הזה, מאיה/דנה/קרן לא תצטרך ללכת למשרד הפנים להעניק טביעת אצבע. מישהו עם דעות נכונות יילך עם שחר למשרד הפנים ויעביר טביעת אצבע ואישיות אחידה עבור כל הפקאצות שחושבות נכון.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > צפו: רודי ג'וליאני מכה שוק על ירך את הסמרטוטים השמאלנים מ'גלובס' (מתורגם לעברית)
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר