בית פורומים בחדרי חרדים

מהיום אין פלג ירושלמי יש פלג מבולבל

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-20/6/2018 23:28 לינק ישיר 
מהיום אין פלג ירושלמי יש פלג מבולבל

כך אומר חבר מועצת גדולי התורה מבכירי הפלג הרב בורדיאנסקי
יש רבותינו אחרים.....
ר שמואל דויטש וצבי פרידמן לא הולך ביחד

על פי נתי גרוסמן ודוימיו ממחר הוא עף מהמועצת ומהעיתון

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/6/2018 23:41 לינק ישיר 

איך יעיפו אותו אם אין כלום כי לא היה כלום??

מקווה שיגיע היום שיפתחו עיני העגל של הפלסטינים הללו, ויראו את הרועים שמובילים אותם מי הם ומה מטרותיהם, ואיך הם משתמשים בראשי ישיבות מדרג שלא נספר עד לא מזמן, רק כדי לקבל גושפנקא למעשיהם המושחתים..

מישהו עוד חושב שמעניין את נתי ולבין הישיבות? הצבא? אתם חיים בסרט מצויר... יש כזה אחד שנקרא "בלגן בחווה" רוצו לראות...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2018 00:01 לינק ישיר 

וכל עוד נתי בעיתון
שום רב לא יוכל לשנות את ההחלטות שלו
הגראי"ל בעיני קודשו חזה את זה ולא נתן לו להמשיך
מענין מתי המבולבלים יתפסו ויעיפו אותו

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2018 00:23 לינק ישיר 

רעידת אדמה בפלג הירושלמי:

הגאון רבי בן ציון בורדיאנסקי, מראשי ישיבת 'קול תורה' וחבר מועצת גדולי עולם התורה של הפלג, מספר בהקלטה שהגיעה לידי 'בחדרי חרדים' ונחשפת כעת לראשונה, על הנעשה בתוככי הפלג לאחר הסתלקותו של הגר"ש אויערבך זצ"ל. 

כזכור, לאחר הסתלקותו של הגר"ש זצ"ל מונתה מועצת רבנים חדשה, תחת השם "מועצת גדולי עולם התורה", בה חברים 12 מגדולי ישראל וראשי הישיבות. אלא שכעת מתברר כי לא הכל מתנהל כשורה מתחת לפני השטח, בפורום הבכיר ביותר של הפלג הירושלמי. 

בהקלטה, שנחשפת הערב במהדורת חצות ב'קו החרדי', נשמע הגרב"צ מספר על אופן קבלת ההחלטות בהנהגת הפלג, כשהוא מאשים "חבורת עסקנים" בניהול העניינים ללא ציות לחברי ה'מועצת', כשהוא משתמש במילים חריפות במיוחד, העשויות לערער את אמון הציבור בדרך קבלת ההחלטות המשמעותיות ביותר המוצגות ככאלו שיצאו היישר משולחן ה'מועצת'. 

'בחדרי חרדים' מגיש את התמלול המלא מההקלטה הדרמטית, הצפויה להסעיר את הרוחות בפלג ובציבור החרדי בכלל. 

שואל: יצאה עכשיו הקלטה שהולכת להיות הפגנה מול הבית של גפני על דעת רבותינו, וזה לא היה הקול הקבוע שמדבר בכרוז. יש הוראה כזאת לצאת להפגין מול הבית של גפני, או שהרב לא יודע? 

הגרב"צ: לא. 

שואל: אין הוראה כזאת? 

הגרב"צ: לא, מה זה כן, אני לא.. אני לא בעלים לדעת, אני בעלים לדעת מה זה לא. רק אולי רבותינו זה מישהו אחר. אבל אם רבותינו הכוונה ה'מועצת', אז זה לא. אם מישהו אחר כלול ברבותינו, אני לא יכול להגיד... 

שואל: זה לא על דעת ה'מועצת'? 

הגרב"צ: לא, לא. 

ההקלטה המסעירה - האזינו 

שואל: טוב שהרב אומר, כי הציבור מבולבל. 

הגרב"צ: תשמע, יהיו מבולבלים מאוד, בגלל שהכל מתנהל ככה בצורה פיראטית. אין כאן... על כל פנים, העסקנים מנהלים את הדברים וזהו. אין רבותינו, אין 'מועצת' ואין כלום. זה לא שאין מועצת, יש. אבל זה לא מתחבר לכלום, בגלל שהם לא מתחברים ל'מועצת', אלה שעובדים לא מתחברים ל'מועצת'. 

שואל: גם בעיתון מה שכתוב זה לבד, בלי דעת ה'מועצת'? 

הגרב"צ: נכון, תלוי מה. כשהיה גילוי דעת, קול קורא מה'מועצת', אז זה היה מה'מועצת'. אבל דברים אחרים... האמת היא שלא נוח לי להגיד, בגלל שאני, עדיין לא הגענו למסקנה לפרסם את זה. בגלל שאני לא רוצה לקלקל, כי בסך הכל צריך שימשיך. אבל שימשיך טוב, צריך באמת שהם יתפסו שזה לא מצב. 

שואל: ור' שמואל דויטש ור' צבי פרידמן, זה כן הולך ביחד אבל ? 

הגרב"צ: זה גם לא, אבל אני לא רוצה להגיד. גם לא. 

שואל: ר' צבי פרידמן כן נותן גיבוי לנתי גרוסמן? 

הגרב"צ: אני לא יודע, גם זה אני לא בטוח. אני לא בטוח, אני לא יכול לדעת. לא יודע, נורא לא נח לי לדבר. מקווים אולי זה עוד ישתנה, אולי הם יבינו שזה לא טוב. זה לא נתי גרוסמן, זה כל חבורת העסקנים, שהם חושבים שהם יודעים את דעתו של מרן וזהו. ולכן אסור לי להגיד, כי זה יכול לשבור את הציבור. ואנחנו עכשיו בשלב שמתחבטים מה לעשות. לא רוצים לשבור את הציבור, אז מתחבטים מה לעשות.

תוקן על ידי אפיקטוזין ב- 21/06/2018 00:23:53

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2018 00:37 לינק ישיר 

מתי בדיוק הם לא היו מבולבלים???
נעבאך. צריך להתפלל הרבה על המסכנים האלה!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2018 00:38 לינק ישיר 

אפיקטוזין, מעניין אותי מה אתה חש באופן אישי. אם נוח לך, שתף..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2018 00:50 לינק ישיר 

ההמשך צפוי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2018 00:51 לינק ישיר 

הגרב"צ: תשמע, יהיו מבולבלים מאוד, בגלל שהכל מתנהל ככה בצורה פיראטית. אין כאן... על כל פנים, העסקנים מנהלים את הדברים וזהו. אין רבותינו, אין 'מועצת' ואין כלום. זה לא שאין מועצת, יש. אבל זה לא מתחבר לכלום, בגלל שהם לא מתחברים ל'מועצת', אלה שעובדים לא מתחברים ל'מועצת'. 

תוקן על ידי נוירולוג ב- 21/06/2018 00:51:25

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2018 00:58 לינק ישיר 

על דאטפת אטפוך וכו'.

במה שהערל כאן והפלג בכל מקום מאשים את דגל ואגו"י שהנכדים מנהלים את הגדולים, באים הרבנים מהפלג עצמו וטוענים אותו דבר על העסקנים שלהם עצמם, "העסקנים מנהלים את הדברים וזהו"... אחח איזו הצגה טובה. רק חסר קצת פופקורן...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2018 01:04 לינק ישיר 

הם כבר עובדים על חוברת הסבר למה הרב בורדיאנסקי לא
התכוון ובכלל הוא לא מהפלג

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2018 01:06 לינק ישיר 

אין מנוס מלהסיק שהוא "סר מן הדרך"
אני מאמין שביקור אצל הבאבא בניו יורק יחזיר אותו למוטב

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2018 01:39 לינק ישיר 

ציבור בני התורה התנתק כליל מהעבודה זרה המפלגתית, ולכן ברור הדבר שלא כל מחאה ספונטנית של כמה עסקנים מקומיים זקוקה לאישור רשמי של המועצת, ואילו הגאון הגדול ר' בן ציון בורודיאנסקי שליט"א דעתו היא שהכל צריך להתנהל בצורה מאורגנת באישור המועצת, והוויכוח הוא ענייני ולגיטימי, ומכאן ועד לאשליות המתוקות של הדודושאים והיענקושים וההשוואה המטופשת של ציבור בני התורה המסולאים בפז לאותו פלג נורבגי מבולבל - הדרך רחוקה

ציבור בני התורה לרבבותיהם ימשיך בדרך הסלולה לנו מרבותינו מדור דור, ויעמוד על משמר חומת הדת ביתר שאת וביתר עוז

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2018 01:56 לינק ישיר 
אין מילים

ערלכער_ייד כתב:
ציבור בני התורה התנתק כליל מהעבודה זרה המפלגתית, ולכן ברור הדבר שלא כל מחאה ספונטנית של כמה עסקנים מקומיים זקוקה לאישור רשמי של המועצת, ואילו הגאון הגדול ר' בן ציון בורודיאנסקי שליט"א דעתו היא שהכל צריך להתנהל בצורה מאורגנת באישור המועצת, והוויכוח הוא ענייני ולגיטימי, ומכאן ועד לאשליות המתוקות של הדודושאים והיענקושים וההשוואה המטופשת של ציבור בני התורה המסולאים בפז לאותו פלג נורבגי מבולבל - הדרך רחוקה

ציבור בני התורה לרבבותיהם ימשיך בדרך הסלולה לנו מרבותינו מדור דור, ויעמוד על משמר חומת הדת ביתר שאת וביתר עוז
ציבור בני התורה מתווכח עם רבותיו...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2018 02:53 לינק ישיר 

נורבגי מתוסכל ומסכן, עולם התורה של הפלג מונהג ע"י מרן הפ"ץ ומרן מביאלה ולאורם נלך עד ביאת גואל צדק.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2018 10:17 לינק ישיר 
תם_המיתמם

asher177 כתב:

ציבור בני התורה לרבבותיהם ימשיך בדרך הסלולה לנו מרבותינו מדור דור, ויעמוד על משמר חומת הדת ביתר שאת וביתר עוז ציבור בני התורה מתווכח עם רבותיו...

"ציבור"... "בני התורה"...

תוקן על ידי תם_המיתמם ב- 21/06/2018 10:17:03

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/6/2018 11:01 לינק ישיר 

תשמע, יהיו מבולבלים מאוד, בגלל שהכל מתנהל ככה בצורה פיראטית. אין כאן... על כל פנים, העסקנים מנהלים את הדברים וזהו. אין רבותינו, אין 'מועצת' ואין כלום. זה לא שאין מועצת, יש. אבל זה לא מתחבר לכלום, בגלל שהם לא מתחברים ל'מועצת', אלה שעובדים לא מתחברים ל'מועצת'. 

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מהיום אין פלג ירושלמי יש פלג מבולבל
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 5 לדף הבא סך הכל 5 דפים.