בית פורומים בחדרי חרדים

עיריית בני ברק מכה שוב

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-2/7/2018 19:58 לינק ישיר 
עיריית בני ברק מכה שוב

שמעו סיפור.

נשלחה לי הודעת תשלום קנס בחודש האחרון מעיריית בני ברק על סך 450 ש"ח. לטענתם בתאריך 19.12.17 ניתן לי דו"ח על ידי הפקח י.צור בגין עבירת 'שפיכת מים או נוזלים ברחוב'.

אני ניסיתי לחשוב עם עצמי, האם עברתי זעזוע מח או משהו דומה ? מעולם לא נתן לי פקח דו"ח שכזה.

יתרה מכך, בתקופה של מועד הדו"ח בדצמבר 2017 הייתי תושב העיר ירושלים רחוב לינקולן 10, וסטודנט שנה ד' למשפטים באוני' העברית, ובוודאי לא היה לי מה לחפש בבני ברק סתם כך באמצע השבוע..

אבל כידוע לרשות יש 'חזקת תקינות מנהלית' ועלי לפרוך אותה, אז חיפשתי אחר ראיה.

למזלי הרב, מצאתי הוכחה חותכת לכך. באותה תקופה עבדתי במשרד עו"ד קמחי, פלד, פוזנר, שילה ושות' אשר משרדם נמצא בהר חוצבים בירושלים.

עכשיו תחזיקו חזק.

מבדיקת דו"ח הנוכחות שלי עולה כי ביום 19.12.17 (מועד הדו"ח) נכנסתי לעבודה במשרד בירושלים - לא פחות ולא יותר - בשעה 13:06 דקה אחת לפני קבלת מועד הדו"ח בשעה 13:07 בבני ברק.

עכשיו נשמע לדעתכם מה אתם הייתם עושים ?

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/7/2018 08:20 לינק ישיר 

ו... מה קרה בסוף ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/7/2018 19:13 לינק ישיר 

לומד1 כתב:
עיריית בני ברק מכה שוב

שמעו סיפור.

נשלחה לי הודעת תשלום קנס בחודש האחרון מעיריית בני ברק על סך 450 ש"ח. לטענתם בתאריך 19.12.17 ניתן לי דו"ח על ידי הפקח י.צור בגין עבירת 'שפיכת מים או נוזלים ברחוב'.

אני ניסיתי לחשוב עם עצמי, האם עברתי זעזוע מח או משהו דומה ? מעולם לא נתן לי פקח דו"ח שכזה.

יתרה מכך, בתקופה של מועד הדו"ח בדצמבר 2017 הייתי תושב העיר ירושלים רחוב לינקולן 10, וסטודנט שנה ד' למשפטים באוני' העברית, ובוודאי לא היה לי מה לחפש בבני ברק סתם כך באמצע השבוע..

אבל כידוע לרשות יש 'חזקת תקינות מנהלית' ועלי לפרוך אותה, אז חיפשתי אחר ראיה.

למזלי הרב, מצאתי הוכחה חותכת לכך. באותה תקופה עבדתי במשרד עו"ד קמחי, פלד, פוזנר, שילה ושות' אשר משרדם נמצא בהר חוצבים בירושלים.

עכשיו תחזיקו חזק.

מבדיקת דו"ח הנוכחות שלי עולה כי ביום 19.12.17 (מועד הדו"ח) נכנסתי לעבודה במשרד בירושלים - לא פחות ולא יותר - בשעה 13:06 דקה אחת לפני קבלת מועד הדו"ח בשעה 13:07 בבני ברק.

עכשיו נשמע לדעתכם מה אתם הייתם עושים ?

פונים למבקר המדינה !!
לעיתונאים ?!! שידעו על התנהלות !!!
ובסוף תובעים את עיריית בני ברק בבית המשפט!!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > עיריית בני ברק מכה שוב
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר