בית פורומים בחדרי חרדים

הנהלת ישיבת גור תובעים בחור בבית משפט

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-9/7/2018 22:51 לינק ישיר 

ישיבת פאר ישראל בירושלים תובעת בבית המשפט בחור מהישיבה.
לא דין תורה לא בוררות, לא בירור הלכתי לא הליכה לרב להתדיין בפניו כפי שההלכה קובעת, אלא הליכה לערכאות נגד בחור ישיבה!!! פשוט הזוי. 
לא סתם נאמר ובימים ההם אין מ ל ך בישראל ואיש כל הישר בעיניו יעשה.

משהו רע מאוד עובר עליהם.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/7/2018 23:05 לינק ישיר 

בס"ד

על מה התביעה? עשה את עצמו בולע את הכדורים הקדשים, ורקק אותן מיד לאח"מ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/7/2018 00:37 לינק ישיר 

amargiz כתב:

ישיבת פאר ישראל בירושלים תובעת בבית המשפט בחור מהישיבה.
לא דין תורה לא בוררות, לא בירור הלכתי לא הליכה לרב להתדיין בפניו כפי שההלכה קובעת, אלא הליכה לערכאות נגד בחור ישיבה!!! פשוט הזוי. 
לא סתם נאמר ובימים ההם אין מ ל ך בישראל ואיש כל הישר בעיניו יעשה.

משהו רע מאוד עובר עליהם.

נשמע מאוד מגמתי. מה הם רוצים ממנו? הרי אם הישיבה הייתה תובעת אותו בבי"ד זה לא היה נשמע הרבה יותר טוב. אז מעניין לדעת מה גרם לישיבה לצעד כ"כ קיצוני.
ומה זו ישיבת פאר ישראל? זו ישיבה רשמית של גור?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/7/2018 01:23 לינק ישיר 

ישיבת פאר ישראל היא ישיבה לבחורים בוגרים בגור (מעין קיבוץ) השוכנת במבנה בית המדרש המיתולוגי של גור ברחוב רלב"ח בירושלים, הבחורים נלחמים שם במנהל הישיבה אברהם אביש פלוטשעניק שמסלק בחורים על ימין ועל שמאל וכך הוא חורץ את גורלם בשידוכים, הבנתי שהבחור התעקש לא לעזוב את הישיבה ויהי מה, ולכן המנהל נזקק לסעד משפטי שיאסור על הבחור כניסה לישיבה, 

בכתב התביעה מופיע שמו של המנהל כ'אברהם פלוצניק'.............

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/7/2018 03:48 לינק ישיר 
זיסלה

האם יש קשר למחלוקת העתיקה עם השכנים כפי שמפורט להלן:

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/7/2018 04:24 לינק ישיר 

אין לי מושג במה בדיוק מדובר, אבל אם אכן הישיבה נזקקת לסעד על מנת שבחור מסוים יעזוב את הישיבה, ולא יעשה דין לעצמו, אין מנוס מאשר פניה לקבל סעד בבית המשפט. 
תביעה בבית דין רבני, לא תיתן דבר, ולהבנתי, כלל לא מדובר בתביעה, אלא בסעד שניתן לאכוף באמצעות המשטרה. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/7/2018 04:28 לינק ישיר 

חרפה היא לנו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/7/2018 06:46 לינק ישיר 

כתב ההגנה כאן

http://www.ganshoshana.com/?m=1

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/7/2018 10:30 לינק ישיר 

אולי סוף סוף יקום איזה עיתונאי אמיץ ויציף את הדברים המוסתרים בגור כדי להציל את כלל אנשי שלומם מההתנהלות הכוחנית של האוחזים בהגה מה שעושה האתר החדש "גן שושנה" זה סנונית מיוחדת שלא היתה מעולם ואולי זה סימן מבשר טובות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/7/2018 11:17 לינק ישיר 

הרגעש כתבה:

אולי סוף סוף יקום איזה עיתונאי אמיץ ויציף את הדברים המוסתרים בגור כדי להציל את כלל אנשי שלומם מההתנהלות הכוחנית של האוחזים בהגה מה שעושה האתר החדש "גן שושנה" זה סנונית מיוחדת שלא היתה מעולם ואולי זה סימן מבשר טובות.

לא סנונית ולא נעליים, אתר שמראה את נטפי שנאתו בצורה מגעילה שכזו אינו משדר אמינות אלא דחיה.

אילו החומר שבאתר היה נכתב בצורה מכובדת עניינית ועובדתית ללא תארי גנאי ותמונות פוטושופ מבישות, היה ניתן אולי להתייחס לאתר ולחומר הנכתב בו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/7/2018 11:49 לינק ישיר 

הפרוטוקול כאן

https://www.facebook.com/992262017582234/posts/1202366459905121/

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/7/2018 20:55 לינק ישיר 

משום מה גם לי נראה שמשהו זז בגור, בשנים עברו לא היינו שומעים דברים כאלו גם מאנשים שסבלו הרבה בתוך גור, ייתכן שיש לכתבות שיצאו מפה ומשם השפעה כזו או אחרת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/7/2018 21:51 לינק ישיר 
momeir

דובנוב כתב:
הרגעש כתבה:

לא סנונית ולא נעליים, אתר שמראה את נטפי שנאתו בצורה מגעילה שכזו אינו משדר אמינות אלא דחיה.

אילו החומר שבאתר היה נכתב בצורה מכובדת עניינית ועובדתית ללא תארי גנאי ותמונות פוטושופ מבישות, היה ניתן אולי להתייחס לאתר ולחומר הנכתב בו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

משהו רע מתרחש שם.
לא מצאנו כזאת בחסידויות אחרות. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/7/2018 09:53 לינק ישיר 

בימי הגלות הארוכים והחשוכים הקפידו על סעיפי השולחן ערוך שאסור ללכת לערכאות, מאז 48, עת ירד אור גדול על העולם בכלל בטלה הגזירה, וכולם נוהגים לתבוע בערכאות החל מסאטמר וככה בפונוביז' וגם גור, ואף אלכסנדר, אפילו חב"ד בראשות הרבי הלך לערכאות בסוף יצא שם דידן נצח, והתורה נצחית?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/7/2018 10:52 לינק ישיר 

הרגעש כתבה:

אתר גן השושנה !!
עדין קיים ולא נסגר בגלל איומים וכוחניות ?!!
אפשר קישור אליו ????
מעניין מאוד מי נתן לישיבה היתר ללכת לבית המשפט ??
ומה הם עוללו לבחור שהוא מתעקש להמשיך להיות בישיבה ???

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/7/2018 11:05 לינק ישיר 

שרית560 כתבה:

הרגעש כתבה:

אתר גן השושנה !!
עדין קיים ולא נסגר בגלל איומים וכוחניות ?!!
אפשר קישור אליו ????
מעניין מאוד מי נתן לישיבה היתר ללכת לבית המשפט ??
ומה הם עוללו לבחור שהוא מתעקש להמשיך להיות בישיבה ???

נשלח מהאנדרואיד שלי

ראי את ראייתך המעוותת (לפחות כשמדובר בגור) כשמעוללים לבחור משהוא לרוב הוא מעיף לעזוב את המקום,
מלחמת הבחור להישאר לא מראה שרע לו במקום אלא להיפך.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הנהלת ישיבת גור תובעים בחור בבית משפט
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר