בית פורומים בחדרי חרדים

על טרור העפיפונים בפרספקטיבה אחרת

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-15/7/2018 23:27 לינק ישיר 
על טרור העפיפונים בפרספקטיבה אחרת

מתוך מאמר של א. ארצי מ'שעה טובה'

כי תצא אש מעזה: מי שזוכר את חברי הקיבוצים מעוטף עזה, מקדמים במחולות את האוטובוסים שמסיעים את מגורשי גוש קטיף, ומכריזים שהגוש מעולם לא שמר עליהם, מקבל פרספקטיבה אחרת על הלהבות שמכלות עתה את שדות הקיבוצים, מגדיש ועד קמה.

שועלי שמשון שוב פשטו בעוטף עזה, אבל הפעם בכיוון ההפוך, השדות שעולים באש אינם שדות פלישתים, והשורפים אינם היהודים, כמו אז, כאשר שמשון קשר לפיד בזנבותיהם של צמדי שועלים, שהבעירו את שדות הקמה של הפלישתים.

על פניו כואב לראות את האש המלכחת, ואת השיבולים ההופכות לאפר, דווקא בימי קציר, כאשר היא אוכלת במהירות בתבואה, שכבר הספיקה להתייבש בחמסינים הראשונים של הקיץ, אבל למתרס הזה יש צד שני, לגמרי אחר.

13 שנים לאחור, קיץ תשס"ה,: אוטובוסים מלאים באנשים שחרב עליהם עולמם, לאחר שזה עתה הוצאו בכוח מבתיהם, בידי קלגסים במדים, חולפים ליד הקיבוצים שנכללים במותג 'עוטף עזה'.

את פני המגורשים שמובלים מוכים ומושפלים ובעיניים דומעות, מקבלים קיבוצניקים עליזים, שברגישות מופתית קידמו את פני המגורשים בשלטים המביעים שמחה על הגירוש, ומסובבים בגבם את הסכין שממשלת שרון נעצה.

קשה היה שלא לעמוד מול הרשע של חברי הקיבוצים, רובם שמאלנים קיצוניים, שלא התאפקו לאידם של המתנחלים, גם חברי הקיבוצים כמו חה"כ לשעבר שי חרמש (עבודה) נטלו חלק במעל, כשהכריזו כי גוש קטיף לא הגן על יושבי הקיבוצים שסביב עזה.

עכשיו שלוש עשרה שנה אחרי, מגיעה עת הנקם ושילם, הקיבוצים לומדים בדרך הקשה, עד כמה גוש קטיף אכן גונן על הקיבוצים, אם היום היתה נוכחות ישראלית בעזה, לא היו בלונים לא עפיפונים ולא 'טייארות', והיתה זאת רק המשטמה של חברי הקיבוצים השמאלניים שעיוורה את עיניהם, עד כדי אי הבנה שבתמיכתם בגירוש האכזרי הם חופרים את הבור לעצמם, ומציתים את האש שבבוא היום תשרוף את שדותיהם שלהם, שדות הקמה , והאש הזאת יוצאת מאותה עזה שהם יצאו במחולות כאשר גורשו ממנה המתנחלים, והיא נשארה 'יודן ריין', חאמאסטן נקיה מכל נוכחות יהודית, הפרק הזה ברזומה של קיבוצי 'עוטף עזה' , מזכה אותם, כי תצא אש מעזה, והיא מוצאת קוצים, ומלכחת מקמה ועד גדיש.

את האש הזאת, ואת השדות המפוייחים, חברי הקיבוצים קנו ביושר, והשמחה על גירוש יהודי גוש קטיף מתפוצצת להם בפנים. האש שמלכחת באלף לשונות תבערה את שדות החיטה של קיבוצי ה'עוטף', עושה צדק, וסוגרת – באיחור קל – מעגל היסטורי, והיא מגיעה להם בזכות, הם הביאו אותה על עצמם.

פרספקטיבה אחרת – וקצת שונה – על האש שיוצאת מעזה ובוערת בשדות קיבוצי ה'עוטף', וגם תזכורת קטנה: מי שבורח מתוך עזה, הטרור יתנדב לגרש אותו גם מה'עוטף' כי אכן לא רק הישראלים אמרו, הפלשטינים אומרים היום: "דין נצרים כדין תל אביב".

תוקן על ידי אדרבא ב- 15/07/2018 23:32:16

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/7/2018 06:28 לינק ישיר 

מאמר מטופש.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/7/2018 07:41 לינק ישיר 

בוכניק כתב:

מאמר מטופש.

התמודדות "מאוד אינטליגנטית" עם נכונות הדברים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/7/2018 08:54 לינק ישיר 

ברור שהדברים נכונים, אבל כל גיבוב המילים והמניירות למיניהן מרגיש כמו מאמר של ילד בכיתה ו'. אגב המסר הוא מאוד פשוט ומובא בלי סוף בשנים האחרונות בכל כלי תקשורת דת"ל וברוב החרדים למיניהם כך שאפילו חידוש אין כאן.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/7/2018 09:31 לינק ישיר 

אפשר לכתוב את כל המאמר הזה בשתי מילים "אמרנו לכם"

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/7/2018 11:24 לינק ישיר 

תם_המיתמם כתב:

ברור שהדברים נכונים, אבל כל גיבוב המילים והמניירות למיניהן מרגיש כמו מאמר של ילד בכיתה ו'. אגב המסר הוא מאוד פשוט ומובא בלי סוף בשנים האחרונות בכל כלי תקשורת דת"ל וברוב החרדים למיניהם כך שאפילו חידוש אין כאן.

דיברו לרוב על כל מני אנשים מאריק שרון רבין ועד שגב,
על השריפות פחות דיברו (אם בכלל) וזו עוד נקודה חשובה בפסיפס עונשי הבוגדים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/7/2018 12:51 לינק ישיר 
momeir

בוכניק כתב:
מאמר מטופש.

אתה אטום? או מה?
 כל מילה במאמר אמת לאמיתה!
הקיבוצניקים השמאלנים הללו ששדותיהם נשרפים היו פעילים מאוד בעד הגירוש ונגד המתיישבים
זוכר היטב את הכתוביות שלהם  " מתנחבלים" ועוד
המתיישבים שסבלו מפיגועי השכנים המוסלמנאצים טענו שבעקבות הגירוש, הם יקבלו טרור...והם לעגו להם.
הייתי מונע כל פעילות של כיבוי או מניעה  עד שהאנשים הללו יתנצלו בפה מלא..

תוקן על ידי momeir ב- 16/07/2018 12:51:05

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/7/2018 13:04 לינק ישיר 

בס''ד
אני משמש (בע''כ) כמנהיג רוחני ומגשר של קבוצת נכים ופנסיונרים. אחד מהם סמולן קיצוני, שאל אם אני מתנחבל, וכששאלתי אותו היכן הוא גר, לא התפלאתי שזה בגבעת המבתר בבית ערבי, משנת 67 מיד אחרי השחרור...

נשלח מהאנדרואיד שלי

הידעת?! אין דבר כזה "עם פלסטיני" !

ארץ ישראל היא מדהימה, אבל א- פאקאקטע מדינה  

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/7/2018 14:45 לינק ישיר 

כן, זה נכון.
אז מה?

יהודי רואה שאדמתו נשרפת.
מה יועיל לומר לו עכשיו "אתה זוכר איך לפני 13 שנה התנהגת בצורה מכוערת?"

הוא סובל עכשיו ולא צריך איזה טמבל שישמח לאידו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/7/2018 17:16 לינק ישיר 

אלי_ו כתב:

כן, זה נכון.
אז מה?

יהודי רואה שאדמתו נשרפת.

למה לא?
שישרפו אותם...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/7/2018 18:22 לינק ישיר 

אלי_ו כתב:
כן, זה נכון.
אז מה?

יהודי רואה שאדמתו נשרפת.
מה יועיל לומר לו עכשיו "אתה זוכר איך לפני 2000+ שנה נשרפה בית מקדשו ?"

הוא סובל עכשיו ולא צריך איזה טמבל שיגיד לו מה אתה מתאבל על מה שקרה אז?!

בס"ד
אם סמולן מהקיבוצים שם היה [והם אומרים זאת] אומר לך זאת, היית קופץ כנושך עקרב.

אז זה חלק מהחורבן, וחייבים לא לשכוח ולא לסלוח ל-ע-ו-ל-ם!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/7/2018 20:27 לינק ישיר 

סליחה שאני מעזה לומר אבל דווקא אהבתי את המאמר..
כי הוא אכן נתן לי זווית ראייה נוספת שבלעדיו לא הייתי חושבת עליה..
כלומר, אני לא שמחה לאיד חלילה..
אבל אם אכן התנהלות יושבי העוטף הייתה כמתואר..
אז אולי נסגר כאן איזה מעגל קטן ):

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/7/2018 21:22 לינק ישיר 

מקביסט כתב:

בס''ד
אני משמש (בע''כ) כמנהיג רוחני ומגשר של קבוצת נכים ופנסיונרים. אחד מהם סמולן קיצוני, שאל אם אני מתנחבל, וכששאלתי אותו היכן הוא גר, לא התפלאתי שזה בגבעת המבתר בבית ערבי, משנת 67 מיד אחרי השחרור...

נשלח מהאנדרואיד שלי

הידעת?! אין דבר כזה "עם פלסטיני" !

ארץ ישראל היא מדהימה, אבל א- פאקאקטע מדינה  

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/7/2018 21:24 לינק ישיר 

אלי_ו כתב:

כן, זה נכון.
אז מה?

יהודי רואה שאדמתו נשרפת.

ואלו שהוא רקד על דמם בניגוד אליו לא סובלים רק עכשיו אלא רבים מהם סבלו אז וסובלים כיום ויש שיסבלו עד סוף ימיהם,
אז די לרחמנות על אכזרים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/7/2018 05:57 לינק ישיר 
אדרבא

אלי_ו כתב:
כן, זה נכון.
אז מה?

יהודי רואה שאדמתו נשרפת.

יועיל ועוד איך, זו אינה שמחה לאיד אלא לימוד לקח להבא, הסיפור לא נגמר, עדיין יש שמאלנים המצדדים בלהט על "שתי מדינות לשני עמים" וצריך להזכיר שוב ושוב את הלקח שלמדנו מפינוי גוש קטיף ומסירת רצועת עזה לשליטתם הבלעדית של הפלסטינים, אם חלילה תקום מדינה פלסטינית בגדה מה שאנו רואים בעזה יהיה כלום לעומת מה שיתרחש בגדה בתוך הבטן הרכה של ישראל, השמאלנים אף פעם לא לומדים לקח, הזהירו על האסון שימיטו עלינו עם הסכם אוסלו, הם לא שמעו וכל התחזיות הרעות אכן התממשו, הזהירו על האסון שימיטו עלינו עם פינוי עזה ואכן כל התחזיות הרעות אכן התממשו,  

ולכן הסיפור הזה הוא אזהרה על  מה שעוד עלול להתרחש חלילה אם יוותרו לפלסטינים ויאפשרו להם להקים מדינה ביהודה ושומרון, כאשר הטרור בנוסח עזה יכה במרכז הארץ לא בטוח שישראל תוכל לשרוד את זה.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > על טרור העפיפונים בפרספקטיבה אחרת
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר