בית פורומים בחדרי חרדים

הכונו: ביום חמישי - עצרת מחאה אדירה בב"ב בהשתתפות אלפי יראי ה' מכל החוגים והעדות

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-17/7/2018 08:57 לינק ישיר 
הכונו: ביום חמישי - עצרת מחאה אדירה בב"ב בהשתתפות אלפי יראי ה' מכל החוגים והעדות

היהדות החרדית בארץ ובתפוצות לא תעבור לסדר היום ותרים קול מחאה וזעקה גדולה ומרה כנגד הפשע המחפיר והבגידה הנוראה בשיתוף הפעולה של הנציגים הסוררים עם מזימות שמד ובחוקי אוון רח"ל

היהדות הנאמנה לה' ולתורתו תכריז ברמה כי זאת התורה לא תהא מוחלפת, וכי היא לא תשתף פעולה ולא תכיר בחוקי השמד

כולנו כאיש אחד בלב אחד במערכה אדירה

מי רואה אותם יוצאים ואינו יוצא

תוקן על ידי ערלכער_ייד ב- 17/07/2018 09:19:51

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/7/2018 09:01 לינק ישיר 

בס"ד

החום\לחות של ב"ב+ תשעת הימים + בואש... הולך להיות עצרת ריחנית ביותר...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/7/2018 09:04 לינק ישיר 

הם פשוט חיפשו היתר להתרחץ לכבוד שבת חזון.

תוקן על ידי סגן ב- 17/07/2018 09:04:42

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/7/2018 09:13 לינק ישיר 

ומעניין מה דעת כל חכמי מועצת הבובות מהפלג המבולבל לעניין המחאה הזו..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/7/2018 09:32 לינק ישיר 

ההפגנה ברשיון המשטרה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/7/2018 09:39 לינק ישיר 

ערלכער_ייד כתב:

היהדות החרדית בארץ ובתפוצות לא תעבור לסדר היום ותרים קול מחאה וזעקה גדולה ומרה כנגד הפשע המחפיר והבגידה הנוראה בשיתוף הפעולה של הנציגים הסוררים עם מזימות שמד ובחוקי אוון רח"ל

היהדות הנאמנה לה' ולתורתו תכריז ברמה כי זאת התורה לא תהא מוחלפת, וכי היא לא תשתף פעולה ולא תכיר בחוקי השמד

באיזה שעה? אני צריך להיות בבני ברק לפגישה מאוד חשובה ולא רוצה להנזק ולהתקע בפקקים עקב ההתפרעות

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/7/2018 13:48 לינק ישיר 

הכותרת "בהשתתפות אלפי" מטעה. לדעתי יהיו שם רבבות.
יש מספיק מובטלים פראיים בחוגי הפלג.
והעיקר, יפה שאתם דואגים לתעסוקה בבין הזמנים לבחורים הפראיים שלכם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/7/2018 15:24 לינק ישיר 
ערלכער_ייד

אנזו_פרארי כתב:
ערלכער_ייד כתב:

באיזה שעה? אני צריך להיות בבני ברק לפגישה מאוד חשובה ולא רוצה להנזק ולהתקע בפקקים עקב ההתפרעות

נשלח מהאנדרואיד שלי

שעה 7:00 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/7/2018 19:04 לינק ישיר 

ערלכער_ייד כתב:
ערלכער_ייד

>באיזה שעה? אני צריך להיות בבני ברק לפגישה מאוד חשובה ולא רוצה להנזק ולהתקע בפקקים עקב ההתפרעות

נשלח מהאנדרואיד שלי

שעה 7:00 

באיזה רחוב /שכונה ?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/7/2018 07:58 לינק ישיר 

היום יהיה האות הזה !!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/7/2018 12:45 לינק ישיר 

*דוברות המשטרה(מרחב דן):*

*צפי לעומסי תנועה בבני ברק בעקבות מחאת הפלג הירושלמי*

המשטרה נערכת לקראת מחאה של הפלג הירושלמי המתוכננת להתקיים הערב (19.7) החל משעה 19:00-23:00

*בעקבות המחאה החל מהשעה 17:30 יחסמו לתנועה הרחובות הבאים*

*רחוב בן זכאי מיהודה הנשיא לכל האורך עד רחוב ירושלים.
*רחוב דסלר מרחוב בן זכאי עד רחוב חזון איש.
*רחוב האדמור מבלז- תתאפשר יציאה לכיוון רחוב ירושלים.
*רחוב יהודה הנשיא מרחוב בארי עד בן זכאי.

*החל מהשעה 22:30 יחסמו לתנועה הרחובות הבאים:*

*רחוב חזון איש מרחוב נחמיה עד רבי עקיבא.
*רחוב חזון איש מפינת אלשייך תתאפשר נסיעה דרומה.
*רחוב חזון איש מפינת בית שמאי תתאפשר נסיעה צפונה.
*רחוב סעדיה גאון מרחוב וילקומירר לדרום.
*רחוב ברטנורה רש"י- לא תתאפשר נסיעה לכיוון רחוב חזון איש.

*בעקבות המחאה, צפויים עומסי תנועה באזור ומשכך, מומלץ לציבור משתמשי הדרך להתעדכן כל העת במוקד המידע 110 של המשטרה בדבר עומסי תנועה וכן לעשות שימוש באפליקציית הניווט לדרכים חלופיות*.

*לנוסעי התחבורה הציבורית יש להתעדכן בהתאם אל מול חברות האוטובוסים ומוקדי המידע שלהם.*

משטרת ישראל ערוכה למחאה ותפעל להבטחת שלומם, ביטחונם ובטיחותם של המשתתפים ולא פחות חשוב מכך - תוודא כי המחאה, לא פוגעת יתר על המידה בשגרת החיים של הציבור הרחב ומתבצעת בכפוף לחוק.

משטרת ישראל לא תמנע את קיום המחאה מתוך רצון כן לאפשר את חופש הביטוי והמחאה של כל אזרח החפץ בכך. יחד עם זאת, לא נתיר כל הפרת סדר ואירועי אלימות מכל סוג שהוא.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/7/2018 13:51 לינק ישיר 

עצרת שנאה של הבריונים בערב תשעה באב, ע"מ להזכיר לכולם על מה חרבה ירושלים ולהזכיר מדוע לדאבוננו היא לא ניבנית.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/7/2018 14:11 לינק ישיר 

עצרת הבאה מבית מדרשם של אנשי ברקת מחריבי ירושלים, חוסמי כבישים ומזיקי הרבים, בריוני הגבעה אנשי ישיבת המחבלים, גברי אלימי המבכים בפלס את נרדפותם, אלו שמינוי רבניה הציוניים של ירושלים חקוק במצחם, אין לה שום שייכות עם היהדות החרדית הנאמנה לה' ולתורתו.

עצרת זו נושאת על דגלה את המשך דרכם של סיקריקי ירושלים ובריוניה מחורבן הבית השני.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/7/2018 17:06 לינק ישיר 

כל אדם שרוצה להגיע לביתו / לעבודה או לכל מקום, ומעוכב על כרחו על הכביש על ידי קבוצת פרחחים משועממים, מקבל שנאה נגדם, ואם זה חילוני הוא יהפוך לשנוא כל חרדי באשר הוא

אז נכון שגם חילונים סגרו כבישים בעד קוטג', ולכל אחד יש את הקוטג' שלו, אבל חוסר ההסברה שלנו משווע ומעינים חילוניות זה נראה רק כך:
"החרדים לא רוצים להתגייס, כי הם אגואיסטים ולא רוצים לשאת באותו נטל, ולכן הם חוסמים לי עכשיו את הכביש כדי שלא יקחו אותם בכוח לשאת בנטל כמו כולם",
ואז כשהוא משתהה על הכביש עוד חצי שעה ובחורי ישיבה צועקים בקצף ניחר מילים לא ברורות ודוחפים לו את הרכב, חזקה עליו שהוא יצא שונא ישראל מושבע, האם זה חייב להיראות כך?
האם מותר לעצום עינים כך ולקיים "בהידור" והייתם נקיים מהשם ומישראל"? או שמא חילול השם נמדד באיך שרואים אותך מבחוץ ולא מספיק שאתה יודע שאתה צדיק?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/7/2018 17:21 לינק ישיר 

לא מדובר בהפגנה או מחאה נגד חוק הגיוס, נגד הממשלה או נגד בג"ץ - זו "מחאה וזעקה גדולה ומרה כנגד הפשע המחפיר והבגידה הנוראה בשיתוף הפעולה של הנציגים הסוררים".
מגיעים יהודים בערב תשעה באב באמצע עיר התורה והחסידות ומוחים על ה'פשע המחפיר' ועל ה'בגידה הנוראה' של שלוחי דרבנן שעשו ככל אשר הורו להם מרן ורבנן גדולי התורה וצדיקי הדור, מרביצי התורה והיראה מורי דרכינו, מרן רשכבה"ג שר התורה רבי חיים קנייבסקי ומרן ראש הישיבה רבי גרשון אדלשטיין, יחד עם חשובי האדמו"רים.
אילו בית המקדש לא היה כבר חרב היה ראוי להביא חורבן רק על כך, על חוצפה איומה ונוראה זו.
תורה תורה חגרי שק והתפלשי באפרים, אבל יחיד עשי לך ומספד תמרורים, על תופשי משוטיך ופורשי מכמורים, מלחיך וחובליך במים אדירים, עורכי מערכך מישרי הדורים, מפענחי צפוניך ומגלי מסתורים...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/7/2018 22:17 לינק ישיר 
מפגן כוח

ההפגנה- העצרת בכיכר הישיבה היא תשובת נגד של אנשי הפלג הירושלמי לעצרת שהייתה לפני יומיים לבחורים בהשתתפות הרב קנייבסקי והרב גרשון אדלשטיין !!

לפי השתתפות הדלה נראה שאין להם הרבה כוח !!!אבל כנראה זה מספיק על מנת לשונרר כסף מסאטמר !!

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי שרית560 ב- 19/07/2018 22:18:33

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הכונו: ביום חמישי - עצרת מחאה אדירה בב"ב בהשתתפות אלפי יראי ה' מכל החוגים והעדות
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.