בית פורומים בחדרי חרדים

יאיר לפיד: "אורי מקלב מפעים בעיני; אלו מ'הפלס' מסוכנים"

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-23/7/2018 17:56 לינק ישיר 

צפו בווידאו

בפאנל "הלילה לא לומדים תורה" בתשעה באב, סיפק יו"ר יש עתיד כמה מתובנותיו על הנציגות החרדית • מהתנהלות רובה הוא סולד, למעט מקלב, ו"אלו מהפלס" כהגדרתו הם המסוכנים ביותר • צפו (חרדים)

|
י"א באב תשעח   17:46  23.07.1

https://www.kikar.co.il/abroad/285238.html

פוק חזי מאן גברא רבא דקמסהדי עלייהו....

תוקן על ידי ערלכער_ייד ב- 23/07/2018 18:00:33

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/7/2018 18:13 לינק ישיר 

תניא, ואהבת את ה' אלוקיך - שיהא שם שמים מתאהב על ידך. שיהא קורא ושונה ומשמש ת"ח ויהא משאו ומתנו בנחת עם הבריות מה הבריות אומרות עליו: אשרי אביו שלמדו תורה אשרי רבו שלמדו תורה, אוי להם לבריות שלא למדו תורה, פלוני שלמדו תורה - ראו כמה נאים דרכיו, כמה מתוקנים מעשיו. עליו הכתוב אומר: ויאמר לי עבדי אתה ישראל אשר בך אתפאר.
אבל מי שקורא ושונה ומשמש ת"ח ואין משאו ומתנו באמונה ואין דבורו בנחת עם הבריות מה הבריות אומרות עליו - אוי לו לפלוני שלמד תורה, אוי לו לאביו שלמדו תורה, אוי לו לרבו שלמדו תורה. פלוני שלמד תורה - ראו כמה מקולקלין מעשיו וכמה מכוערין דרכיו ועליו הכתוב אומר:
 באמור להם עם ה' אלה ומארצו יצאו...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/7/2018 18:13 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/7/2018 18:18 לינק ישיר 

אמור לי מי חבריך ומהללך, ואומר לך מי אתה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/7/2018 20:34 לינק ישיר 

אני מבין שאתה חולק על חז"ל. הגיוני.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/7/2018 21:09 לינק ישיר 

אפילו על סתם עמי הארץ אמרו חז"ל שגדולה שנאת עמי הארץ יותר משנאת אומות העולם לישראל, ואפי' ר"ע אמר בעודו ע"ה מי יתן לי ת"ח ואנשכנו כחמור, קל וחומר לצוררי ישראל ושונאי התורה ששנאתם מפעפעת בהם כארס עכנאי כנגד נושאי דגל התורה בטהרתה, וכבר אמר מרן החזו"א לר"מ שינפלד שהנשק שלנו היא שנאת החילונים. ואם אותו לפיד גומר את ההלל על נציג דגל בוועדת השמד מר מקלב, הדבר אומר דרשני

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/7/2018 21:41 לינק ישיר 

ערלכער, אל תיעלב. אם הוא היה חושב שיש לך אפשרות לעזור לו בבניית הממשלה הבאה בראשותו הוא היה אומר גם עליך שאתה מפעים ומשובב נפש

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/7/2018 21:58 לינק ישיר 

גם שעון מקולקל מראה לפעמים את השעה הנכונה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/7/2018 22:24 לינק ישיר 

הוא אמר שמפעים בעיניו שמקלב מתגבר על מחלוקות פוליטיות כדי לעזור לנזקקים . לא אמר עליו שהוא מפעים. כמו כן הוא אמר שחוץ ממקלב אינו אוהב את שאר הח"כים החרדיים . עובדה שלא הבאת בכותרת המסולפת . 
וכך צריך להתייחס לכל המידע שאתה מביא, עם כוכבית אזהרה שמדובר בניצול הפלטפורמה בשביל הכנסת מידע  מסולף תמורת תשלום כדי לקדם אינטרסים  . 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/7/2018 02:58 לינק ישיר 
.

גם אני ורוב הציבור חושב ש: "אורי מקלב מפעים בעיני, אלו מ'הפלס' מסוכנים". מה הביג דיל ??

אני יכול למצוא עוד הרבה דברים שגם אתה חושב כמו לפיד.

ודרך אגב, לפיד אמר את זה בהקשר של עזרה לזולת (על מקלב) ולא בהקשר לגיוס,  זאת אומרת שאתה סתם דמגוג. והייתי מוסיף ועלוב..

תוקן על ידי פלספן ב- 24/07/2018 02:58:24

תוקן על ידי פלספן ב- 24/07/2018 02:59:06

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/7/2018 03:33 לינק ישיר 

עשית לו את היום. דמגוג עלוב זה מחמאה עבורו.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > יאיר לפיד: "אורי מקלב מפעים בעיני; אלו מ'הפלס' מסוכנים"
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר