בית פורומים בחדרי חרדים

מאבק נגד הטלפונים הציבוריים בשכונת גאולה עשרות חוטי טלפון נחתכו ביממה האחרונה

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-1/8/2018 16:33 לינק ישיר 
מאבק נגד הטלפונים הציבוריים בשכונת גאולה עשרות חוטי טלפון נחתכו ביממה האחרונה

בימים האחרונים התארגנו מספר תושבים בשכונת גאולה בירושלים למאבק נגד הטלפונים הציבוריים הפזורים ברחבי השכונה, אשר לטענתם מטרידים את ילדיהם ואין מי שמוכן לטפל בבעיה.

מדובר בתופעה שנמשכת שנים ארוכות כאשר מטרידים אלמונים מתקשרים לטלפונים ומחכים שילדים יענו להם, משוחחים איתם על ענייני צניעות וכדומה והשיחה נגררת למחוזות שמשחיתים את הנפש.

התושבים ניסו להילחם בתופעה במשך זמן רב, כאשר על חלק מהטלפונים אף נכתב "לא לגעת בטלפון" ו"תעמוד בניסיון", כדי למנוע מהילדים לענות למתקשרים, אך ללא הצלחה.

הלילה (רביעי) אחד הפעילים במאבק הסתובב בשכונה וחתך את החוטים מעשרות שפורפרות טלפון, כדי שהילדים בשכונה לא יוכלו לענות למטרידים המתקשרים.

אחד התושבים מספר ל"כיכר השבת" כי "במשך שנים הטלפונים הציבוריים ברחבי השכונה מצלצלים ימים ולילות, בעיקר בשעות בהם מסתיימים הלימודים במוסודות החינוך, כשהילדים מסתובבים באזור הטלפונים".

"לצערנו", הוא מוסיף, "לפעמים הילדים גם מתפתים לענות לטלפון כשהוא מצלצל, כאשר חלק מהשיחות הידרדרו למקומות בעייתיים במיוחד, חלקם הסתיימו בהטרדות בשיחה ובעיסוק בעניינים שהשתיקה יפה להם ואחרים הסתיימו במפגשים שנקבעו בין הילדים למתקשר".

תושב אחר אומר ל"כיכר השבת" כי "כל פעם שאני עובר ליד טלפון שמצלצל, אין שאלה 'מי זה יכול להיות', אף אחד לא מתקשר לטלפון ציבורי. בתקופה האחרונה זה כבר כל גבול, אין ברירה אלא למנוע בדרכים שונות את השימוש בטלפון כדי לעצור מהמטרידים להגיע אל ילדי השכונה".

"אנחנו לא מפגינים", הוא מסביר, "אלא שומרים על הילדים שלנו שיוכלו ללכת ברחוב. אנחנו מסבירים לילדים שמי שמתקשר לטלפונים הללו, זה אנשים מסכנים ומסוכנים ואסור בשום פנים ואופן לענות להם אלא פשוט להתעלם".

לדבריו, "הפתרון שאנחנו מנסים להשיג מול חברת בזק היא שבטלפונים הללו תהיה אפשרות לשיחות יוצאות בלבד. כשלא יהיו שיחות נכנסות, אותם מטרידים לא יוכלו להתקשר ולהזיק לילדים שלנו".

https://www.kikar.co.il/286274.html

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/8/2018 17:52 לינק ישיר 

באמת הזוי הדבר הזה. תופעה שקיימת עשרות שנים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/8/2018 17:57 לינק ישיר 

מה ? טלפונים ציבוריים ? באמת הזוי שזה עוד קיים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/8/2018 19:11 לינק ישיר 

אפיקטוזין כתב:

מה ? טלפונים ציבוריים ? באמת הזוי שזה עוד קיים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/8/2018 19:27 לינק ישיר 

לא יותר קל לחנך את הילדים, לא לענות לטלפון ציבורי???

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/8/2018 02:42 לינק ישיר 

פסתםנחמד כתב:

לא יותר קל לחנך את הילדים, לא לענות לטלפון ציבורי???

אני לא ילד ולא ידעתי שסוטים מתקשרים לטלפונים ציבוריים ועניתי לטלפון ציבורי והזדעזעתי זמן רב מניבולי פה הגועליים ששמעתי.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/8/2018 03:07 לינק ישיר 

כל כך קשה לעלות על זהות המתקשרים ? זה נשמע קצת פנטזיה כמו שעד היום מחביאים ילדים ממסיונרים שלא קיימים. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/8/2018 03:22 לינק ישיר 

שוקולד_תות כתב:
כל כך קשה לעלות על זהות המתקשרים ? זה נשמע קצת פנטזיה כמו שעד היום מחביאים ילדים ממסיונרים שלא קיימים. 

בינתיים אתה זה שמפנטז ולא מחובר למציאות בכל מה שקשור לחרדים ברמה יותר גבוה ממך

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/8/2018 07:22 לינק ישיר 

באמת יש עשרות אנשים שמתקשרים לטלפון ציבורי יום יום, שכן לטענתם עשרות טלפונים מצלצלים, על מנת לצוד ילדים ולעשות דברים חמורים ביותר גם לפי המדד הפלילי ואת אף אחד מהרשויות זה לא מעניין ?  נשמע לך מציאות אמיתית? לי לא.

אבל העיקר מה שחשוב זה, שקומדנו מאה שערים סיים עוד פעולה מוצלחת וחזר לבסיסו בשלום לקראת המשימה הבאה. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/8/2018 08:49 לינק ישיר 

שוקולד_תות כתבה:

באמת יש עשרות אנשים שמתקשרים לטלפון ציבורי יום יום, שכן לטענתם עשרות טלפונים מצלצלים, על מנת לצוד ילדים ולעשות דברים חמורים ביותר גם לפי המדד הפלילי ואת אף אחד מהרשויות זה לא מעניין ?  נשמע לך מציאות אמיתית? לי לא.

אבל העיקר מה שחשוב זה, שקומדנו מאה שערים סיים עוד פעולה מוצלחת וחזר לבסיסו בשלום לקראת המשימה הבאה. 

שלא תזדקקי לרש(ע)ויות כי או אז תהיי בהלם מאוזלת ידם במקרה הטוב ורשעותם במקרה הרע.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/8/2018 09:10 לינק ישיר 

נשמע כתבת יח"צ למישהו. הרי בלי הכתבה מי היה שם לב בכלל שחתכו משהו בטלפונים האלה? מישהו בכלל עוד משתמש בהם? מישהו בדק שיש שם בכלל קו? יש למישהו מושג איפה ואם אפשר לקנות כרטיסי טלכרט? אפילו העובדים הזרים כבר לא משתמשים בעמודים האלה!
יש אחד כזה לא רחוק מהבית שלי ומדי פעם שאני עובר שם עם הילדים יש ילד ששואל אותי מה זה, ולמה זה משמש ואיך משתמשים בזה וכו וכו.
לדעתי יכלו לא רק לחתוך את החוט אלא יכלו לבוא בלילה ולגלח לחלוטין את כל העמוד ואף אחד כולל בזק לא היה שם לב!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/8/2018 11:22 לינק ישיר 

שוקולד_תות כתבה:

הם מתקשרים מקווי פריפייד/טוקמן.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/8/2018 11:32 לינק ישיר 

תם_המיתמם כתב:
נשמע כתבת יח"צ למישהו. הרי בלי הכתבה מי היה שם לב בכלל שחתכו משהו בטלפונים האלה? מישהו בכלל עוד משתמש בהם? מישהו בדק שיש שם בכלל קו? יש למישהו מושג איפה ואם אפשר לקנות כרטיסי טלכרט? אפילו העובדים הזרים כבר לא משתמשים בעמודים האלה!
יש אחד כזה לא רחוק מהבית שלי ומדי פעם שאני עובר שם עם הילדים יש ילד ששואל אותי מה זה, ולמה זה משמש ואיך משתמשים בזה וכו וכו.
לדעתי יכלו לא רק לחתוך את החוט אלא יכלו לבוא בלילה ולגלח לחלוטין את כל העמוד ואף אחד כולל בזק לא היה שם לב!

אנשים כאן מעידים שהטלפונים הציבורים האלה עובדים. מציינים פה שמאחורי הצילצולים האלה עומדים טיפוסים מפוקפקים שמטרתם לנהל שיחות זימה עם ילדים תמימים. ברור איפא, שהטלפונים מהווים מפגע רוחני לילדים, ומי שחתך את החוטים - תבוא עליו הברכה.

ואתה נכנס לאשכול כתם מטומטם מושלם ואומר שהטלפונים האלה לא פעילים בכלל. על כגון זה אומרים חז"ל: יפה שתיקה לחכמים, קל וחומר לטיפשים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/8/2018 14:54 לינק ישיר 

שוקולד_תות כתבה:

אני לא יודע מה יש לך כל כך נגד, נגד אשכנזים, נגד חרדים, נגד דוסים, או השד יודע מה..

כל מי שחי באזורים מסויימים מכיר את התופעה. היא קיימת לא רק במאה שערים ולא רק בירושלים, והיא קיימת מאז הייתי ילד ועד היום.
יתכן שמישהו פרסם פה הודעת יחצנות, אבל ככה זה ברוב הידיעות שמגיעות אלינו באתרי החדשות.
לגבי הרשויות, אין לי מושג אם פנו אליהם, אבל גם אם פנו באופן פרטי, הסיכוי שישקיעו בחקירה שכזו ללא לחץ מצד אנשי ציבור ותקשורת שואף לאפס.

אגב, כיום יש למשטרה יחידה העוסקת בתחום ההטרדות באינטרנט, כך שיש יותר סיכוי להשקעה בעניין לו רק ידווחו להם ויקימו רעש סביב הנושא.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/8/2018 15:35 לינק ישיר 

אני לא אתפלא אם יגלו שהמטרידים הם תושבי השכונה שגרים בקרבת מקום ויכולים לצפות על הטלפון הציבורי תוך כדי שיחה.
אה, בעצם, זה לא יכול להיות, אין חרדים סוטים ואין חרדים מטרידים, זה חייב להיות חילוני..

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/8/2018 16:04 לינק ישיר 
תם_המיתמם

גרשום כתב:

אנשים כאן מעידים שהטלפונים הציבורים האלה עובדים. מציינים פה שמאחורי הצילצולים האלה עומדים טיפוסים מפוקפקים שמטרתם לנהל שיחות זימה עם ילדים תמימים. ברור איפא, שהטלפונים מהווים מפגע רוחני לילדים, ומי שחתך את החוטים - תבוא עליו הברכה.

ואתה נכנס לאשכול כתם מטומטם מושלם ואומר שהטלפונים האלה לא פעילים בכלל. על כגון זה אומרים חז"ל: יפה שתיקה לחכמים, קל וחומר לטיפשים.

הפתגם אומר שמוטב שתשתוק ויחשבו שאתה טיפש מאשר שתדבר וידעו את זה!
סה"כ כתבתי בציניות על חוסר השימושיות של הטלפונים הציבורים והערתי שאם מי שחתך את החוטים לא היה מפרסם את זה סביר להניח שאף אחד לא היה שם לב.
מי שחתך את החוטים תבוא עליו ברכה? אולי. הוא ניסה דרכים מתונות יותר? פניה לבזק בנידון? למשטרה? 

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מאבק נגד הטלפונים הציבוריים בשכונת גאולה עשרות חוטי טלפון נחתכו ביממה האחרונה
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.