בית פורומים בחדרי חרדים

מי הם "משתפי הפעולה" ש"יתד נאמן" דורש להוקיע?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-7/8/2018 23:11 לינק ישיר 
מי הם "משתפי הפעולה" ש"יתד נאמן" דורש להוקיע?

לזכות הרבים מצורף מאמר המערכת שפורסם היום ב"יתד נאמן".
אשמח להסברים על מה יצא הקצף.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/8/2018 00:06 לינק ישיר 

הכותרת לשם ייחוד היא בכלל מערוץ 7.  השאר אלו כתבות פרסומיות . 
אבל אם חושש הוא כל כך מהשפעתם המזיקה של הכותרות הללו, עצם ציטוטם עושה את אותו הדבר. והוא הצליח לקרא אותם ומתעקש להקרא חרדי, במכבסת מילים שזה הונח על שולחן הרבנים כצילומים כתירוץ איך זה הגיע אל הכותב עצמו ...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/8/2018 00:38 לינק ישיר 

לא באמת חיפשתי את המילה שאתה רוצה לפתוח עליה דיון (מעניין למה), רק נזכרתי בימים היפים ואמרתי בליבי: "הים הוא אותו ים ויתד או אותו יתד".
כבר לא צריך להסביר, לנמק, להוכיח, להדגים. רק לצעוק "ההשקופע הצרופו" וזהו, אנחנו מסודרים. "המסורו לונו מדויר דויר", בכלל.... כבר ברור לכולם שאנחנו צודקים וכולם לא רק עפר תחת כפות רגלינו, אלא גם טועים רשעים ומרשיעים.
ככה זה כשהכתב לא באמת הבין את ההלכה ש"שאין לשים אלא במים שלנו".

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/8/2018 01:01 לינק ישיר 

זה יתד או הפלס ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/8/2018 01:07 לינק ישיר 

ציטוט עם מרכאות כמוהו כלינק

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/8/2018 02:59 לינק ישיר 

לומדמכלאדם כתב:
ציטוט עם מרכאות כמוהו כלינק

וזאת בדיוק הסיבה למאמר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/8/2018 08:29 לינק ישיר 

מי הם משתפי הפעולה?!

לבלרי ועורכי ושודדי יחד עם נערי חצירות דודוש ויענקוש שלולא שיתוף הפעולה ההדוק והעקבי עם אתרי הבואש והשבועונים הפסולים בתעמולתם האנטישמית והארסית הם לא היו מצליחים כלל לחולל את הרפורמה שלהם ולכפות את הנהגתם על הממסד הפוליטי החרדי

כן כן, אותו יתד שבמשך למעלה משש שנים ממלא פיו מים במקרה הטוב ונותן לאתרים  ולשבועונים ולמוסדות השעטנז ולמסלולי השמד והאקדמיה לחולל שמות ביהדות החרדית, הוא הוא משתף הפעולה הגדול ביותר עלי אדמות עם כל אותם כלי תקשורת שבלעדיהם הציבור החרדי לא היה מודע כלל למנהיגיהם.

אך כעת לקראת הבחירות הקרבות, בשביל להסיט את דעת הקהל מבגידתם החמורה בקדשי ישראל, ומתוך אי נעימותם להצטייר כגוש הכי ליברלי מהנציגות החרדית, אז מידי פעם אין ברירה אלא להאשים את התקשורת במקום להאשים את עצמם שנתנו יד לחוקים אלו שכוללים בתוכם סעיפים למימון תקציבי עתק לתעמולה באתרים חרדיים אלו.

תוקן על ידי ערלכער_ייד ב- 08/08/2018 08:29:32

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/8/2018 10:56 לינק ישיר 

אני ממשיך להנות איך הלס מצליח להוציא את יתד משלוותו. וכמו שכולם אומרים הפלס הוא זה שקובע את סדר היום, ויתד בלית ברירה נגרר אחריו. זה הרי לא יאומן שיתד כותב בכזו חריפות נגד התגייסות לצבא כשמנגד החכי"ם תומכים בחוק הגיוס שמוסר מידי שנה לפחות 3000 בני ישיבות ומשנה לשנה המספרים עולים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/8/2018 11:46 לינק ישיר 

אני לא רגיל להסכים עם ערלכער_ייד, אבל הפעם אין לי ספק שהוא צודק לגבי אנשי שתי החצרות בבני ברק.
הם משתפים פעולה עם אתרי האינטרנט החרדים, בכל מה שנוגע לחיזוק כוחם ומעמדם. הם מעוניינים להימנע מהיפרדות מהחרדים החדשים המשתלבים באקדמיה בצה"ל ובשירות האזרחי והנמצאים באתרי האינטרנט החרדים וברשתות החברתיות, והמאבק בדברים הללו הוא בעיקר למראית עין.

השאלה היא: האם אנשי "הפלג" אינם משתפים פעולה עם האתרים החרדיים באינטרנט לטובת סיקור חיובי, כמו שהערלכער עצמו משתמש בפורום זה כבמה מרכזית להגיגיו?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/8/2018 12:02 לינק ישיר 

המשתפים הם כל הניקים. . . .

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/8/2018 12:05 לינק ישיר 

בןציוןכהנא כתב:

השאלה היא: האם אנשי "הפלג" אינם משתפים פעולה עם האתרים החרדיים באינטרנט לטובת סיקור חיובי, כמו שהערלכער עצמו משתמש בפורום זה כבמה מרכזית להגיגיו?
לא היה פעם שהרש"א עשה כינוסי עתונאים מסוגי כתבי האתרים והרדיו???

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/8/2018 12:50 לינק ישיר 

טימבול וערליציק   מתי תפנימו  שהקבוצה שלכם  דחפה  יותר בחורים לזרעות צהל  מאשר  הציידים למינהם.  הצלחתם ליצור מצג שווא  שכלל הציבור החרדי ורבני משתף פעולה  עם הצבא ובעד גיוס של חלשים   ומי שמאמין לכם  הם אותם בחורים חלשים  שרצים להתגייס .   ובכלל כל החשיבה של הצבא שאפשר לגייס יותר  ולכן קבעו יעדים  האם רק בגלל שאמרתם להם  שהציבור החרדי  ורבניו "פתוחים לשינויים"  אתם האסון  הגדול ביותר לציבור החרדי  בשנים האחרונות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/8/2018 12:56 לינק ישיר 

כל בחור שנופל לצבא, עוזר להם להשיג עוד תרומות. ומה אכפת להם?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/8/2018 13:23 לינק ישיר 

עד עכשיו שמענו ש'מי בחור ישיבה רציני הרי לא ילך לצבא, ומי שאינו כזה כנראה מקומו שם ואל תבכו להולך'

כעת כבר יש תמימות דעים שקיים חשש אמיתי שבחורים אשר לכל הדעות איו מקומם בצבא, יסחפו ויגיעו לשם, ולכן חובה להלחם בכך בחריפות, זה נשמע לי כמו התחלה טובה לשיתוף פעולה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/8/2018 13:24 לינק ישיר 

אפיקטוזין כתב:
עד עכשיו שמענו ש'מי בחור ישיבה רציני הרי לא ילך לצבא, ומי שאינו כזה כנראה מקומו שם ואל תבכו להולך'

כעת כבר יש תמימות דעים שקיים חשש אמיתי שבחורים אשר לכל הדעות איו מקומם בצבא, יסחפו ויגיעו לשם, ולכן חובה להלחם בכך בחריפות, זה נשמע לי כמו התחלה טובה לשיתוף פעולה
שקרן, מעולם לא נאמר שמי שהוא בחור ישיבה לא רציני ילך לצבא.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/8/2018 14:33 לינק ישיר 

בןציוןכהנא כתב:
אני לא רגיל להסכים עם ערלכער_ייד, אבל הפעם 

דוקא זה נראה שיש ביניכם הרבה יותר הסכמה מתמיד

דבר אחד מוסכם על שניכם והוא שצריך להרוס ולקעקע את הקיים וליצור משהו חדש

בחלק של להרוס-שזה הדבר הקל-אתם מסכימים לחלוטין, בחלק של לבנות משהו חדש שניכם לא באמת יודעים מה זה

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מי הם "משתפי הפעולה" ש"יתד נאמן" דורש להוקיע?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.