בית פורומים בחדרי חרדים

מגישת הטלויזיה החילונית שמתחתנת עם בחור מבית חרדי מספרת על ההכנות לחתונה

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-8/8/2018 16:10 לינק ישיר 
מגישת הטלויזיה החילונית שמתחתנת עם בחור מבית חרדי מספרת על ההכנות לחתונה

מגישת הטלוויזיה מתחתנת עם גבר מבית חרדי. מאיפה שמלת הכלה?

חודשיים לפני החתונה לחילי סורוצקין, בן למשפחה חרדית המתגוררת בטלז-סטון ויזם אופנה לחרדים, מספרת מגישת הטלוויזיה קורין גדעון בראיון לאתר xnet על ההכנות • "אני מרגישה שלמרות ההבדלים בין המשפחות, יש הרבה קווי דמיון"

אבי כץ

כ"ז אב התשע"ח / 08.08.2018

צילום: Flash90

קורין גדעון. לקרב לבבות

מגישת הטלוויזיה קורין גדעון תינשא בעוד כחודשיים לחילי סורוצקין, בן למשפחה חרדית. בראיון לאתר xnet היא מספרת על החלטתה לרכוש שמלת כלה צנועה ממעצבת חרדית, ומגלה כי חלק מהחתונה יתקיים בהפרדה בין גברים לנשים.

סורוצקין הוא אחד מ-14 ילדיה של משפחה חרדית המתגוררת בטלז-סטון. הוא מבעלי רשת האופנה לגברים חרדים 'האט בוקס'.

"החתונה שלנו תהיה בחלקה בהפרדה בין נשים לגברים", מתארת גדעון בראיון. "בחופה יישבו גברים ונשים יחד, ואחרי זה יהיה חלק של ריקודים חסידיים בהפרדה".

כשהיא נשאלת אם כבר התאמנה על ריקוד ה"מצווה טאנץ" – היא צוחקת: "אין לנו את ריקוד החבל המסורתי. אני קצת בלחץ מהריקודים החסידיים, מקווה שכבר אהיה מספיק שיכורה בשלב הזה של הערב".

האם היו מגבלות דתיות שהיית צריכה להתחשב בהן בחתונה? שואל המראיין.

גדעון: "רציתי שיר חופה של אישה שרה, אך בחופה יהיה אדמו"ר, דודו של חילי, אז נמצא פתרון אחר. אני מרגישה שלמרות ההבדלים בין המשפחות, יש הרבה קווי דמיון. אותי ואת חילי חינכו בבתים עם ערכים זהים.

"חתונה בין משפחה חילונית לחרדית היא דבר מאוד נדיר גם היום, ולכן אני מצלמת בימים אלו סרט תיעודי שיוקרן בקשת לאחר החתונה. באתי מבית מאוד חילוני וראיתי חרדים בצורה חד-גונית, והיום אני רואה בחתונה הזו שליחות לקרב לבבות, ושיראו את החברה החרדית בצורה אחרת".

ברוריה חריטן, מעצבת חרדית מירושלים, היא שנבחרה לעצב את שמלת הכלה של גדעון. הפנייה של גדעון לחריטן נעשתה לאחר שחברתה של המעצבת שלחה למגישת הטלוויזיה הודעה באינסטגרם, והמליצה לה על הדגמים הצנועים שלה.

"ידעתי מלכתחילה שאני צריכה לבחור בשמלה צנועה, ויש משהו נכון בלגשת למעצבת שמייצרת שמלות צנועות – ולא ללכת למעצב שמחפש פתרון צנוע לכלה מדגם שיש לו על הקולב, והוא כבר ראה אותה אחרת בראש", אומרת גדעון ל-xnet.

"פחות מעניין אותי ללכת לאותם שלושה-ארבעה מעצבים שכולן עושות אצלם שמלות כלה. בנוסף, אני מעדיפה לקדם מעצבת צעירה וחרדית שעדיין לא ממש מכירים אותה. חשוב לתמוך בנשים צעירות מהמגזר החרדי, וזאת זכות גדולה בשבילי".

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/8/2018 17:01 לינק ישיר 

סורוצקין עם דוד אדמו"ר???

ימות המשיח!!!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/8/2018 17:03 לינק ישיר 

אבל מי הצד החרדי בכל הסיפור?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/8/2018 17:13 לינק ישיר 

תמניא_אפי כתב:

סורוצקין עם דוד אדמו"ר???

ימות המשיח!!!

האדמור מפיטסבורג הןא גיסו של מוישה סורוצקין, אבא של חיליק

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/8/2018 17:15 לינק ישיר 

תם_המיתמם כתב:

אבל מי הצד החרדי בכל הסיפור?

נשלח מהאנדרואיד שלי

מוישה סורוצקין בן דוד של בנימין אבא של שלום בער

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/8/2018 17:32 לינק ישיר 

אךטובוחסד כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

בס"ד
מוישה סורוצקין בן דוד של  הרה"ג  ר' בנימין אבא של שלום בער

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/8/2018 17:48 לינק ישיר 

מקביסט כתב:

אךטובוחסד כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

בס"ד

בקיצור החתן המופלג
בן דוד שני של הרה"ג שלום בער סרוצקין

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי קלמנוביץ ב- 08/08/2018 17:48:56

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/8/2018 17:56 לינק ישיר 

קצת על המשפוחע: רוב רובן של משפחות סורוצקין הן צאצאיו של הרב מלוצק, בעל ה"אוזניים לתורה", הלא הוא ר' זלמן סורוצקין זצ"ל.
המשפחות עלו מארצות הברית והשתקעו בקריית יערים, המכונה טלז סטון(טלז, על שם הרב אליעזר גורדון מטלז, ליטא שהיה חמיו של ר' זלמן), שם גם רכשו חלק מאדמות היישוב והפכו לגבירי המקום.
רב היישוב מזה כארבעים וחמש שנה (!), הרב אריה שולמן שליטא, אף הוא מחותן של המשפחה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי רודףסמלים ב- 08/08/2018 17:58:10

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/8/2018 17:56 לינק ישיר 

קלמנוביץ כתב:
מקביסט כתב:

אךטובוחסד כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

בס"ד

בקיצור החתן המופלג

נשלח מהאנדרואיד שלי

בס"ד
ה-הרה"ג נכתב על ר' בנימין...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/8/2018 18:02 לינק ישיר 

איזה אומלל הבחור שרק דוגמית מהעתיד שהיא מצפה שבשלב הריקודים היא תהיה מספיק שיכורה,
כלומר ביום המרגש ביותר מה שיש לה לעשות זה להשתכר ולהגיע לליל כלולותיה שיכורה כלוט,
זה רק טעימה מה רב ההבדל ביננו לבינם ואיזו מציאה אומללה מצא בחור זה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/8/2018 18:48 לינק ישיר 

יצחקהספרן כתב:

איזה אומלל הבחור שרק דוגמית מהעתיד שהיא מצפה שבשלב הריקודים היא תהיה מספיק שיכורה,
כלומר ביום המרגש ביותר מה שיש לה לעשות זה להשתכר ולהגיע לליל כלולותיה שיכורה כלוט,

נשלח מהאנדרואיד שלי

לא, כי הוא גדול הדור הבא.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/8/2018 01:38 לינק ישיר 

מקביסט כתב:

קלמנוביץ כתב:
מקביסט כתב:

אךטובוחסד כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

בס"ד

בקיצור החתן המופלג

נשלח מהאנדרואיד שלי

בס"ד
ה-הרה"ג נכתב על ר' בנימין...

אני רואה שלאנשים פה יש בעיה קשה עם ציניות!!!
אז בואו נסביר לרגע, שאם הכלה המהוללה מוצאת קווי דמיון בין המשפחות ומרגישה שחינכו אותם על בסיס ערכים דומים - זה כנראה לא בגלל שהיא באה מבית מאוד מסורתי אלא......

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/8/2018 18:04 לינק ישיר 

רודףסמלים כתב:
קצת על המשפוחע: רוב רובן של משפחות סורוצקין הן צאצאיו של הרב מלוצק, בעל ה"אוזניים לתורה", הלא הוא ר' זלמן סורוצקין זצ"ל.
המשפחות עלו מארצות הברית והשתקעו בקריית יערים, המכונה טלז סטון(טלז, על שם הרב אליעזר גורדון מטלז, ליטא שהיה חמיו של ר' זלמן), שם גם רכשו חלק מאדמות היישוב והפכו לגבירי המקום.
רב היישוב מזה כארבעים וחמש שנה (!), הרב אריה שולמן שליטא, אף הוא מחותן של המשפחה.

אויש.. ועל כגון דא ביקש יעקב "בקהלם אל תחד כבודי" ביקש יעקב שלא יתייחד שמו עליהם, רש"י קרח.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/8/2018 01:01 לינק ישיר 

רודףסמלים כתב:

תוקן על ידי רודףסמלים ב- 08/08/2018 17:58:10

מוישה לא רכש כלום בעיקר ירש. וגם הבניינים שנבנו מכספי ישיבת טלז

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/8/2018 01:37 לינק ישיר 

יצחקהספרן כתב:

בלי לנסות להשוות, אבל חסרים חתנים בציבור החרדי שמשתכרים בחתונה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/8/2018 03:05 לינק ישיר 

כל הכבוד לקורין גדעון בן זוגה חילי סורוצקין שלמרות שהם חילונים וקורין הגיעה מבית חילוני הם מתחשבים בצד החרדי ( כי בדרך כלל זוג כזה עושה אירוע ללא התחשבות בצד החרדי !!)
ושהכלה באה מבית חילוני לגמרי ורחוק מדת !!
והיא באה לקראת משפחת החתן ולמרות שהיא חילונית לגמרי ועובדת בתקשורת !!
יתכן שהוריו של חילי סורוצקין מעולם לא הרחיקו אותו וקיבלו אותו בכל מצב ולכן קורין גדעון מכבדת את המשפחה !!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מגישת הטלויזיה החילונית שמתחתנת עם בחור מבית חרדי מספרת על ההכנות לחתונה
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.