בית פורומים בחדרי חרדים

פקוח נפש ברחובות בני ברק

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-10/8/2018 09:38 לינק ישיר 
פקוח נפש ברחובות בני ברק

לא פעם אני ורבים אחרים עוברים לתומם במעבר חציה אשר שם יש זכות קדימה להולכי רגל והנהג חייב לעצור כאשר הוא רואה שאתה מבקש לעבור. אבל לבושתינו ישנה תופעה שלא ראיתי כדוגמתה בערים אחרות. לא רק שלא נותנים זכות קדימה להולכי רגל אלא שמוסיפים חטא על פשע ותוך כדי המעבר נהגים פשוט "חותכים" אותך וגם זאת במהירות מופרזת . 
דווקא אנשים שומרי תורה ומצוות צריכים להתרחק מאוד מחשש שפיכות דמים.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/8/2018 09:58 לינק ישיר 

כנראה שאתה תקוע בבני ברק כי המצב זהה בכל הארץ

יש אנשים אם כזה ביטחון שעוברים את הכביש הגם שהם רואים שמכונית מגיע, כי הם בטוחים שהנהג יעצור להם, והתרבות נהיגה בארץ צריך שיפור בכל הפרמטרים.

אין עדיפות לכוחות ההצלה, אין תרבות להיות בנתיב הימני אם לא עוקפים וכן על זו הדרך....

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/8/2018 10:05 לינק ישיר 

כנראה שלא לימדו אותך: זכות קדימה 'נותנים', זכות קדימה לא 'לוקחים'...
דוקא בבני ברק התרבות היא בדיוק הפוכה, נדיר למצוא שהולך רגל ימתין ויעבור את הכביש רק כשהמעבר בטוח, ההיפך, הולכי רגל קופצים לכבישים על ימין ועל שמאל, כי הנהג 'חייב' לעצור, כי 'מגיע' להם זכות קדימה.
הלו, זכות קדימה יתנו לך, זכות קדימה לא לוקחים...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/8/2018 10:05 לינק ישיר 

בתור נהג שתמיד עוצר במעבר חציה, אני חושב שברגע שהולכי הרגל יפסיקו להשתמש בכל הכביש כמעבר חציה ויקפידו לחצות רק במעבר חציה, אני בטוח שנהגים יקפידו יותר לעצור במעבר חציה.

כיום המצב שהנהג צריך להאט/לעצור כל חצי מטר וכבר נגמר לו הסבלנות.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/8/2018 10:09 לינק ישיר 

בס"ד

עיר ה[הפרשות] התורא, והחסידiת...

נ.ב. והמצלמות!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/8/2018 10:46 לינק ישיר 

סענדי כתב:

דוקא בבני ברק התרבות היא בדיוק הפוכה, נדיר למצוא שהולך רגל ימתין ויעבור את הכביש רק כשהמעבר בטוח, ההיפך, הולכי רגל קופצים לכבישים על ימין ועל שמאל, כי הנהג 'חייב' לעצור, כי 'מגיע' להם זכות קדימה.

אבל ברגע שנהגים לא נותנים זכות קדימה וזאת בלשון המעטה הרי שלא נותר להולך רגל לקחת את זכויותיו ברגליו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/8/2018 10:56 לינק ישיר 

יצחקהספרן כתב:

סענדי כתב:

אבל ברגע שנהגים לא נותנים זכות קדימה וזאת בלשון המעטה הרי שלא נותר להולך רגל לקחת את זכויותיו ברגליו.

לחלוטין לא! גם מבחינה חוקית!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/8/2018 11:02 לינק ישיר 

אגב, ישהנ תופעה בעניין הזה שקיימת רק בציבור החרדי. אני מקפיד לעצור במעבר חציה ולתת לאנשים לחצות בבטחה. דא עקא שישנם אנשים שרואים שעצרתי ומייד אצים רצים לעבור גם הם לפני שאסע. לפעמים תוך כדי סיכון עצמי וגיחה לכביש מכל מיני כיוונים שקשה לי כנהג לראות.
ואני לא מבין, אני לא רמזור שיש עניין להספיק אחרת צריך לחכות! אם לא הגעת למעבר, לך כרגיל ותחצה אחרי שאני אסע!!!
וזה יכול לקרות גם בכבישים צדדיים בשעת לילה ואני מסתכל במראות ולא רואה שום רכב אחר בסביבה
אז לאן אתם רצים? תמשיכו כרגיל ותחצו אחרי שהרכב יסע כמו שהיה אמור להיות!
ולא דיברתי על המטומטמים שאוהבים לפרוץ למעבר חציה מזוית שקשה לראות אותם ולגרום לך לבלום פתע אך ורק "כדי לחנך את הנהגים"... (שימשיך לחנך יום אחד מכיסא גלגלים!)

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/8/2018 12:05 לינק ישיר 

חלמישצור כתב:
פקוח נפש ברחובות בני ברק

לא פעם אני ורבים אחרים עוברים לתומם במעבר חציה אשר שם יש זכות קדימה להולכי רגל והנהג חייב לעצור כאשר הוא רואה שאתה מבקש לעבור. אבל לבושתינו ישנה תופעה שלא ראיתי כדוגמתה בערים אחרות. לא רק שלא נותנים זכות קדימה להולכי רגל אלא שמוסיפים חטא על פשע ותוך כדי המעבר נהגים פשוט "חותכים" אותך וגם זאת במהירות מופרזת . 
דווקא אנשים שומרי תורה ומצוות צריכים להתרחק מאוד מחשש שפיכות דמים.

בעייה גדולה !!
ויש בעייה הפוכה של ילדים ונערים ונערות שקופצים בפתאומיות לכביש שרכב מתחיל לעבור את מעבר החציה !!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/8/2018 12:26 לינק ישיר 

מצטרף!
נהגים חסרי מודעות והולכי רגל שאין להם מושג מה זה רכב.וכמה הוא לא רואה "הכל" ולא קורא מחשבות....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/8/2018 13:56 לינק ישיר 

ואם כבר מדברים על תרבות הנהיגה ומעבר חצייה

תופעה שראיתי הרבה בארץ בכביש שיש בו 2 נתיבים, נהג בנתיב אחד עוצר במעבר חצייה לתת להולכי רגל לעבור, ובנתיב השני מגיע רכב דוהר ועוקף את האוטו שעצר וכמעט דורס את הולכי הרגל, לפעמים ממש בנס הולכי רגל לא נפגעים

הנהגים ללא סבלנות ואילו התוצאות.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/8/2018 16:03 לינק ישיר 

סענדי כתב:

הולך הרגל מגיע לכביש והנהג מגיע למעבר החציה. אחד מהם צריך לעצור, ומכיון שזכות הקדימה היא להולך הרגל הוא יכול להמשיך בדרכו ועל הנהג לעצור, זה החוק.

כמובן שצריך להזהר ולהיות חכם ולא להתפרץ לכביש כאשר יש בו עבריינים שמסוגלים להרוג בשביל להרוויח חצי דקה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > פקוח נפש ברחובות בני ברק
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר