בית פורומים בחדרי חרדים

האם נמצא הפיתרון להפגנות הפלג?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-11/8/2018 21:54 לינק ישיר 
האם נמצא הפיתרון להפגנות הפלג?

כתבה

אם הפלג יוצאים כך מכליהם זה סימן שהמשטרה בכיוון הנכון!
הטירוף של ההשואה לנאצים מעיד על זה שקלגסיהם נמצאים סוף סוף במצוקה!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/8/2018 07:46 לינק ישיר 

נכון, נמצא "הפיתרון הסופי".

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/8/2018 08:49 לינק ישיר 

שמואל_בן כתב:

נכון, נמצא "הפיתרון הסופי".

כבר סיכמנו למעלה שההוואה המטופשת של כל דבר לנאצים היא סימן מצוקה של מי שאין לו כלים להתמודד!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/8/2018 09:05 לינק ישיר 

את חבורת הקיצוניים המטורפים של הפלג ובמיוחד המנהיגים ההזויים שלהם אני מתעב מכל הלב
והם יבואו על עונשם על חילול השם הענק ולשנאת כל הציבור החרדי שהם אחראיים ישירות על כך
ובכל זאת אני חייב להוסיף כאן שאני אישית הזדעזעתי מהתמונות של השוטרים מצויידים במרססים אישיים על גבם ובו הם מרססים את המפגינים משל הם היו מקקים בג'ורה
יש אכן גבול אדום שאותו אסור לחצות גם בפיזור מפגינים אפילו מהסוגים האלו
אצלי תמונות אלו עוררו אסוציאציות נוראיות מהעבר הלא רחוק מהנאצים ימש
שימו לב , לא כתבתי שהם התנהגו אליהם כנאצים אלא שהתמונות האלו עוררו אסוציאציות מההיסטוריה
לפלא בעיני שאף אחד מהתקשורת הן החילונית והן החרדית לא יצא כנגד המשטרה אחרי שנחשף למראות שכאלו
תזכרו לכם דבר אחד כאשר נעשה שימוש באמצעי שכזה לפיזור הפגנות נגד קבוצות שאנחנו מתנגדים אליהם ולא נשמעה קול מחאה נגדו אזי מכאן ואילך גם בהפגנות ומחאות של ציבורים אחרים יעשה בהם שימוש
אל תגידו לא ידענו

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/8/2018 09:14 לינק ישיר 

אניכברחוזר כתב:
את חבורת הקיצוניים המטורפים של הפלג ובמיוחד המנהיגים ההזויים שלהם אני מתעב מכל הלב
והם יבואו על עונשם על חילול השם הענק ולשנאת כל הציבור החרדי שהם אחראיים ישירות על כך
ובכל זאת אני חייב להוסיף כאן שאני אישית הזדעזעתי מהתמונות של השוטרים מצויידים במרססים אישיים על גבם ובו הם מרססים את המפגינים משל הם היו מקקים בג'ורה
שימו לב , לא כתבתי שהם התנהגו אליהם כנאצים אלא שהתמונות האלו עוררו אסוציאציות מההיסטוריה
לפלא בעיני שאף אחד מהתקשורת הן החילונית והן החרדית לא יצא כנגד המשטרה אחרי שנחשף למראות שכאלו
תזכרו לכם דבר אחד כאשר נעשה שימוש באמצעי שכזה לפיזור הפגנות נגד קבוצות שאנחנו מתנגדים אליהם ולא נשמעה קול מחאה נגדו אזי מכאן ואילך גם בהפגנות ומחאות של ציבורים אחרים יעשה בהם שימוש
אל תגידו לא ידענו

נשלח מהאנדרואיד שלי

אין זה סוד, כי נציגי דגל הג'ורה בב"ב יחד עם עוד נציגים העומדים בקשר רציף עם משטרת ר"ג, הם אלו שאחראים ישירות להתרת דמם של החרדים האמיתיים שלא כרעו לבעל הרפורמיסטי, והעומדים בגאון ובעוז על משמר דת קדשנו

האצבע המאשימה מופנית בראש ובראשונה לאותם מומרים ומלשינים ומוסרים שפלים בעלי החזות החרדית המשסים את כלבלבי וקלגסי משטרת הפשע כנגד יהודים חרדים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/8/2018 09:48 לינק ישיר 

אניכברחוזר כתב:
אל תגידו לא ידענו

נשלח מהאנדרואיד שלי

וזה אחד הטענות נגדם, שהם מערערים את אפקט ההרתעה שלנו במקרים שבאמת יהיה צורך להפגין.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/8/2018 10:05 לינק ישיר 

אתמול מוצ"ש בכיכר רבין, שמאלנים וערבים מפגינים נגד עצם קיומה של מדינת ישראל,"בדם וברוח נפדה את פלסטין". ומניפים דגלי אש"פ, ואין שוטר פוצה פה ומרסס.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/8/2018 10:28 לינק ישיר 

השוואה לא במקום בכלל.. הפגנה שם הייתה חוקית ומאושרת , כמו בזמנו שהיה בבני ברק, הם לא התפרצו לכבישים מסוכנים וסכנו חיי אדם...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/8/2018 11:07 לינק ישיר 

אם כבר מדברים על נאצים- מן הראוי להזכיר שקמפיין ה''חרדקי"ם'' [שכידוע יזמו אותו הפושעים כפויי הטובה אנשי הפלג,]

גם מעורר אסוציאציות דומות לא  פחות ואף יותר...

[ראיתי באחת התגובות בכיכר השבת והזדהיתי]

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/8/2018 11:30 לינק ישיר 

ערלכער_ייד כתב:
אין זה סוד, כי נציגי דגל הג'ורה בב"ב יחד עם עוד נציגים העומדים בקשר רציף עם משטרת ר"ג, הם אלו שאחראים ישירות להתרת דמם של החרדים האמיתיים שלא כרעו לבעל הרפורמיסטי, והעומדים בגאון ובעוז על משמר דת קדשנו

האצבע המאשימה מופנית בראש ובראשונה לאותם מומרים ומלשינים ומוסרים שפלים בעלי החזות החרדית המשסים את כלבלבי וקלגסי משטרת הפשע כנגד יהודים חרדים

אחרי תגובות כאלה. אתה מצפה שהנציגים שאתה כ"כ מתעב ומקלל, יבואו לעזור לך?? 
אף אחד לא מתיר את דמכם יותר ממכם עצמכם! תתנהגו כבני אדם יתנהגו אליכם כבני אדם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/8/2018 12:17 לינק ישיר 

asher177 כתב:

ערלכער_ייד כתב:

אף אחד לא ציפה וביקש מהם שיבואו לעזור
האמירה היתה שהם הגדילו לעשות ודירבנו את השוטרים כגרועים שברשעי יש עתיד.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/8/2018 15:10 לינק ישיר 

או שכן או שלא. מה שבטוח, שאם תתרחקו מאיזורי המגורים שלנו, לא נתערב לכם בהפגנות.
לכו תחסמו את הרכבת בתל אביב, תחסמו את הכנסת והבג"ץ.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/8/2018 15:19 לינק ישיר 
תם_המיתמם

נחתום כתב:
asher177 כתב:

ערלכער_ייד כתב:

אף אחד לא ציפה וביקש מהם שיבואו לעזור
האמירה היתה שהם הגדילו לעשות ודירבנו את השוטרים כגרועים שברשעי יש עתיד.

נשלח מהאנדרואיד שלי

בארור!!! הרי השוטרים הם תמיד מנומסים ונחמדים ופה הם השתוללו אך ורק כי גפני ביקש מהם! 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/8/2018 15:26 לינק ישיר 
תם_המיתמם

אניכברחוזר כתב:
אל תגידו לא ידענו

נשלח מהאנדרואיד שלי

ואיזה אסיסואציות מעוררים לך עדות של חוליגנים מופרעים שועטים ברחובות, מציקים לזקנים נשים וטף, צורחים נאצים לשוטרים, לועגים ומכים אנשים מבוגרים שמתחננים בפניהם שיתנו להם לעבור(בעיני ראיתי!)? פה זה פתאום נראה לאנשים בסדר??? הם מתנהגים כבהמות ומתייחסים אליהם כבהמות!!! ואגב, אף אחד לא ריסס אותם ח"ו ברעל כמו ג'וקים. סה"כ חומר מסריח ומאוד לא נעים. שינסו לחסום כביש בלונדון ושם יראו להם מהי ברוטאליות. שיזרקו טיטול על שוטר בארצות הברית ויבדקו מה קורה! ואיך הוא מגיב אם יקראו לו נאצי! (רמז: בד"כ מי שמנסה לא שורד כדי לספר על החויה)
אז אולי זה לא נראה יפה אבל בסופו של יום זה לא כ"כ נורא. ומי שבכל אופן לא מעוניין לחטוף - שלא ישתולל והכל יהיה מצוין!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/8/2018 15:51 לינק ישיר 

אתה לא קראת מה שטרחתי לכתוב בשורות הראשונות?
אני מתעב אותם בכל ליבי !
אז אין לך צורך כלל וכלל לספר לי מה הם ומה הם אותה חבורת מטורפים

כתבתי ספציפית על תמונות שבהן נראים שוטרים שעומדים להם ליד אותם חוליגנים ומרססים אותם בחומר ריסוס מתוך מיכל אישי משל היו משמידי מקקים
אני אישית מרגיש מאוד מאוד לא נוח במיוחד אסוציאטיבית מתמונות שכאלה בלי קשר לצורך המתבקש להעיף אותם מהכביש החסום
ישנם דרכים אחרות ויעילות לא פחות לעשות זאת

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/8/2018 15:56 לינק ישיר 

מה למשל?
ומה עושים אצלכם למי שחוסם כבישים בטירוף חסר גבולות?

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > האם נמצא הפיתרון להפגנות הפלג?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.