בית פורומים בחדרי חרדים

ראשוני: פרשה חמורה חדשה. גיס "פגע" בגיסתו מס' פעמים...

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-13/8/2018 09:24 לינק ישיר 
ראשוני: פרשה חמורה חדשה. גיס "פגע" בגיסתו מס' פעמים...

בס"ד
..., ועכשיו הוא בוכה,ורץ לרבנים, ואמר "מה עם הילדים שלי,אשתי, אחיי, וההורים? מה הם אשמים"?!
אתם מבינים ? הוא פגע, היא שתקה,בינתיים 
היא התחלנה, והגישה תלונה, ועכשיו הוא "פתאום" דואג למשפחתו, חוץ ממה שבד"כ מי שפגע באחת, מן הסתם פגע עוד.

לא אפרט את טענותיו , כי זה יפגע בחקירה, ובהרשעה.

כל הפוגעים והפוגעות, תבינו, יש לכם בעיה, לכו טפלו בה, סוף מעשה במחשבה תחילה.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/8/2018 09:52 לינק ישיר 

קוראים לזה דמעות תנין...

ואי אפשר לקחת סיכון שהוא יעשה משהו לילדיו

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/8/2018 13:05 לינק ישיר 

בת כמה היתה הגיסה?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/8/2018 22:14 לינק ישיר 

אין עוד פרטים עסיסיים?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/8/2018 13:59 לינק ישיר 

ר_קלוצמך כתב:
אין עוד פרטים עסיסיים?

נשלח מהאנדרואיד שלי

בס"ד
אני מקווה שבקרוב כשייפול לו הסבון במקלחת בכלא... יצלם אותו אחד האסירים כשייהפך לכלבתא של אחד מהם, וד"ל...
מספיק עסיסי בשבילך?!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/8/2018 01:33 לינק ישיר 

מקביסט כתב:

ר_קלוצמך כתב:
אין עוד פרטים עסיסיים?

נשלח מהאנדרואיד שלי

בס"ד
אני מקווה שבקרוב כשייפול לו הסבון במקלחת בכלא... יצלם אותו אחד האסירים כשייהפך לכלבתא של אחד מהם, וד"ל...
מספיק עסיסי בשבילך?!

בס"ד ברוך הוא וברוך שמו

שכוייח מקביסט על הפירוט מה יקרה לו בבית הכלא, אם אפשר רק הסבר מה בדיוק קורה עם הסבון ולמה הוא צריך להרים אותו, זה דברים שלא לומדים בחיידר, ובפורום החרדי לא מבינים בדיוק למה כבודו מתכוון.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/8/2018 19:48 לינק ישיר 

ny_ny כתב:
מקביסט כתב:

ר_קלוצמך כתב:
אין עוד פרטים עסיסיים?

נשלח מהאנדרואיד שלי

בס"ד
מספיק עסיסי בשבילך?!

בס"ד ברוך הוא וברוך שמו

שכוייח מקביסט על הפירוט מה יקרה לו בבית הכלא, אם אפשר רק הסבר מה בדיוק קורה עם הסבון ולמה הוא צריך להרים אותו, זה דברים שלא לומדים בחיידר, ובפורום החרדי לא מבינים בדיוק למה כבודו מתכוון.

נשלח מהאנדרואיד שלי

בס"ד

אוי רבש"ע, מה יהיה?! אני רוצה לפרנס חרדים,אך הניק הנ"ל עושה להם נזק בלתי הפיך.
התרתי בו במס' אשכולות שאתחיל להוריד לו במשכורת אם הוא ימשיך לטעות ולכתוב טוקבקים שהוא לא קיבל בדף מסרים, ו\או מבלבל אותם.
יש לי קייס לד"ת?

תוקן על ידי מקביסט ב- 16/08/2018 19:49:03

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/8/2018 05:19 לינק ישיר 

מקביסט כתב:

ny_ny כתב:
מקביסט כתב:

ר_קלוצמך כתב:
אין עוד פרטים עסיסיים?

נשלח מהאנדרואיד שלי

בס"ד
מספיק עסיסי בשבילך?!

בס"ד ברוך הוא וברוך שמו

נשלח מהאנדרואיד שלי

בס"ד

התרתי בו במס' אשכולות שאתחיל להוריד לו במשכורת אם הוא ימשיך לטעות ולכתוב טוקבקים שהוא לא קיבל בדף מסרים, ו\או מבלבל אותם.
יש לי קייס לד"ת?

בס"ד ברוך הוא וברוך שמו

תודה רבה שאתה רוצה לפרנס חרדים, החרדים מוסרים שהם לא יודעים מה הם היו עושים בלעדיך, כל הכבוד שאתה חושב עליהם ועוזר להם להביא לחם לפי הטף.

וכמובן תודה רבה שוב על השפה העשירה שכבודו מכניס לפורום כדוגמת הרמת הסבון, זה מעשיר את הדעת ומרווה את הנפש, אולי תוכל להעביר שיעורים לבחורי ישיבות בעניין, שלא יהיו בורים ועמי ארצות בתחום הכ"כ חשוב. בכל מקרה שכוייח.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/8/2018 07:00 לינק ישיר 

ny_ny כתב:
מקביסט כתב:

ny_ny כתב:
מקביסט כתב:

ר_קלוצמך כתב:
אין עוד פרטים עסיסיים?

נשלח מהאנדרואיד שלי

בס"ד
מספיק עסיסי בשבילך?!

בס"ד ברוך הוא וברוך שמו

נשלח מהאנדרואיד שלי

בס"ד

יש לי קייס לד"ת?

בס"ד ברוך הוא וברוך שמו

תודה רבה שאתה רוצה לפרנס חרדים, החרדים מוסרים שהם לא יודעים מה הם היו עושים בלעדיך, כל הכבוד שאתה חושב עליהם ועוזר להם להביא לחם לפי הטף.

וכמובן תודה רבה שוב על השפה העשירה שכבודו מכניס לפורום כדוגמת הרמת הסבון, זה מעשיר את הדעת ומרווה את הנפש, אולי תוכל להעביר שיעורים לבחורי ישיבות בעניין, שלא יהיו בורים ועמי ארצות בתחום הכ"כ חשוב. בכל מקרה שכוייח.

נשלח מהאנדרואיד שלי

בס"ד
אוווו, עכשיו פעלת לפי דף המסרים. אבל זה הצ'אנס האחרון שלך. ראה זאת כשימוע לפני פיטורין...

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > ראשוני: פרשה חמורה חדשה. גיס "פגע" בגיסתו מס' פעמים...
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר