בית פורומים בחדרי חרדים

סיפור משיחי אמיתי והזוי שמתרחש כעת !

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-21/8/2018 00:31 לינק ישיר 

בסייעתא דשמיא

הקדמה

כידוע במשך אלפי שנות גלות יהודים צדיקים בכל העולם מתפללים וזועקים ומבקשים מהקב"ה בכל ליבם, אנא ה' יתברך, גאל אותנו בצדק וברחמים רבים !

אבל מי יודע חשבונות שמים ? – והגם שזכינו ונבואות הנביאים מפי הקב"ה התחילו להתקיים, ובדורות האחרונים המון רב מעם ישראל עלה לארץ ישראל, עד שכמעט רוב יושביה עליה ברוך ה'.

אבל למצער, כפי שכולנו יודעים, עדיין לא זכינו להתממשות הנבואה "הנה מלכך יבוא לך, צדיק ונושע הוא", וכעת לפי שעה אין מלך בישראל, וכל איש הישר בעיניו יעשה, ורק מלכות הרשעה, ממשלת ישראל, הכנסת, ובתי המשפט, עדיין קיימים ומבעטים בכל קודשי ישראל. בתורה ובשבת, ורחמנא ליצלן, במה לא ??

ואילו האמוראים הקדושים, חז"ל במסכת סנהדרין פסקו: אין בן דוד בא עד שיכלו גסי הרוח מישראל!! אין בן דוד בא עד שתכלה ממשלת ישראל הרשעה !!

ויהי רצון מלפניך ה' אלקינו מלך העולם, שמלכות הרשעה כולה במהרה בעשן תכלה, כי תעביר ממשלת הזדון מן הארץ, ונזכה כל עם ישראל להמלכת הקב"ה על כל העולם בחסד וברחמים, במהרה בימינו אמן!!

פרק א

מי הם הזויי אתר "כי לה' המלוכה" ?

בשנים האחרונות הוקם אתר "כי לה' המלוכה", שלפי שמו ומטרתו, לכאורה, היה צריך לפעול כולו אך ורק לשם מטרה קדושה זו – כי לה' המלוכה. ואין עוד.

כי רק הקב"ה הוא המלך, וכולנו ישראל בניו ועבדיו, השמחים לעשות רצונו בלבב שלם.

דא עקא, בעוונות הרבים מתברר שאתר זה, ואנשיו החטיאו למטרה.

במקום לעסוק בתשובה ומעשים טובים שהם הם מקרבי הגאולה האמיתית, נפלו וכשלו האנשים והנשים הכותבים בו, ובמקום לעסוק בהקב"ה המלך, התחילו באובססיביות מחרידה לעסוק בעבדו מלך המשיח...

מתברר כי בשנים האחרונות אתר "כי לה' המלוכה" והכותבים בו, נכנסו לאובססיה משיחית חולנית של משיח... היכן הוא המשיח ?! האם ניר בן ארצי הוא המשיח ?! או הזוי אחר ?!...

אבל במקום לחזור בתשובה ולתקן המעשים, שהם הם מקרבי הגאולה האמיתית, ולהתפלל להשם ולהמתין לקיום דבר הקב"ה על ידי עבדו נאמן ביתו הנביא מלאכי, "הנה אנכי שולח לכם את אליה הנביא לפני בוא יום ה' הגדול והנורא", [וכמבואר בסוגיא בעירובין דף מ"ג קאי על אליהו הנביא שיבוא לבשר על משיח צדקינו במהרה] -

במקום זה, אמרו אנשי אתר "כי לה' המלוכה", בואו נעלה בחומה, נפרוץ בהר, ונחשוף אנחנו איזה בן אדם מתאים להיות המשיח, והוא יהיה המשיח, והאתר שלנו ["הקדוש"...] יהיה "שופרו של משיח"...

אנחנו נעשה סרט על המשיח, ואנחנו ננהל את העולם....

כך ההזויים הללו דמיינו בנפשם... הפרטים בהמשך...

פרק ב

פעולותיהם המרושעות והבלתי חוקיות של אנשי אתר "כי לה' המלוכה"

האנשים ההזויים והחולניים הללו, אנשי אתר "כי לה' המלוכה", חשבו לעצמם "בואו נמציא את המשיח", וכמעט הצליחו....

כי הנה בחודשים האחרונים מצאו להם איזה אדם אלמוני מאוד, כמו עוד אחד מאלפי האברכים הקיימים בארץ, בוגר ישיבות ועורך ספרי קודש, שעבר כמה וכמה משברים בחייו, עד שלגודל צערו היה יוצא אל היער להתבודד ולבכות לפני הקב"ה שיסלח לו על עוונותיו, ושיחזיר אותו בתשובה שלימה לפניו.

והפתאיים הללו, המשיחיים הללו... אנשי אתר "כי לה' המלוכה", החלו לפנטז עליו ולפתח עליו דמיונות – שהנה – הוא הוא יהיה המשיח שלנו...

ואנחנו האפסים נתפנק על זה שגילינו אותו... והוא יעזור לנו עם קצת מסיבות וסמים קלים ביער לחזור בתשובה... והכל יהיה בסדר...

מכאן ואילך התחילו מעקבים חובקי ארץ סביב אותו הלך עני...

כל מילה שהאדם האנונימי הנ"ל היה כותב איזה מילה בפורום "אוצר החכמה", והנה הליצנים הנ"ל היו מצטטים הדברים ומגיבים עליהם בפורום שלהם... כי הנה... אנחנו חסידיו של המשיח....

כל התבודדות ביער של האדם אנונימי הנ"ל – הפכה מהרה להיות מתוקשרת אצלם באתר ובארכיון שלהם...

אנשי אתר "כי לה' המלוכה" לא הסתפקו בכך, ואף היו עוקבים בחשאי אחרי מכונית "הניסן מיקרה" שלו, אל כל מקום שהוא הולך... כי הנה, אנחנו צריכים לדעת מה המשיח עושה....

אבל ההזויים הללו, הרשעים הללו, לא הסתפקו בכך - - -

בחוסר מצפון לפי כל חוק, וברשעות חוליגנית גמורה – שתלו מצלמות בתוך הבית שלו!!! –

לא רק בתוך הבית – גם בתוך חדרי השירותים והמקלחת !!!

כי הנה, יש לנו משיח, ואנחנו חייבים לדעת כל מה שהוא ואשתו עושים !!!

לפתע פתאום האדם האומלל הנ"ל, מצא את עצמו במעקב צמוד, יום אחר יום, שעה אחר שעה, שבוע אחר שבוע, במשך מספר חודשים - - -

קורא יקר,

האם אתה מסכים שאנשים רשעים, שאין לך מושג מי הם, ישתלו לך מצלימות בתוך חדר השירותים ??!!

כל אפצ'י שהאומלל הנ"ל היה עושה בביתו או ברכבו או ביער – או אשתו – הם, הרשעים הללו, הזויי אתר "כי לה' המלוכה", היו רואים במצלימות שלהם, מקליטים ומאזינים !!!

נפלא... כך חשבו לעצמם... אנחנו נוכל לעשות סרט אדיר על המשיח... אנחנו ננהל את העולם ונשלוט בו... מצאנו לנו משיח ואנחנו הגדולים...

כל מי שפתח את האתר "כי לה' המלוכה" בחודשים האחרונים, ראה מול עיניו אנשים שבטוחים "המשיח בידינו", ואנחנו יודעים מי הוא המשיח, וחכו יום יומיים הוא יתגלה לכולם.....

- - - ורק אנחנו יודעים, אתם לא יודעים כלום... כי מי שמדבר לא יודע, ומי שיודע לא מדבר.....

הזויים!! חולים!! וכל מילה דומה מתאימה בדיוק !

פרק ג

האדם האנונימי האומלל הנ"ל מצידו, הרגיש מהרגע הראשון שעוקבים אחריו. איך ? אני לא יודע, צריך לשאול אותו.....

אבל הוא הרגיש...

"מה הם רוצים ממני לכול הרוחות" – חשב לעצמו... האם לפי החוק אסור ליהודי לצאת לבדו ליער להתפלל ??.... שיניחו אותי לנפשי !!!...

- שימצאו להם משיחים אחרים להתעלל בהם !!!!

"תגידו לי אתם נורמלים" – חשב לעצמו – האם הסכמתי להתקבל לבית "האח הגדול" ??!!! האם אסור לי להיכנס לשירותים בלי שמצלימות יעקבו אחריי ?????

אבל כידוע, מתחושות לבד אי אפשר לפתוח תיק במשטרה....

אז הוא החליט, שפעם אחת הוא יערים עליהם... על רשעי אתר "כי לה' המלוכה".... –

עד שיצליח להשיג את ההוכחות הברורות, שהנה, הם, הם ההזויים הללו אתר "כי לה' המלוכה" עוקבים אחריו...

ומתברר שהוא הצליח...

כיצד הוא עשה זאת ?...

יום אחד האנונימי הנ"ל שמתגורר בירושלים, קבע בטלפון פגישה עם חבר ילדות שלו שמתגורר במודיעין, נקרא לו "יוסף" לצורך העניין... ובפגישה הזאת האברך הנ"ל סיפר את הסיפור כולו... מהתחלה עד סוף...

הפגישה הזאת היתה בעיר אחרת – פתח תקווה. זה היה לילה אחד בתחילת חודש אלול תשע"ח, בשעה 12 בלילה, נפגש האברך הנ"ל עם "יוסף" על ספסל בפינה נידחת –

אחרי הפתיחה הרגילה במילות נימוסין, האנונימי הנ"ל התחיל לספר לחבירו את הסיפור המדומיין, שבדה מליבו באותו ערב... -

במשך מספר שעות, שטח האנונימי הנ"ל את הסיפור שלו, שהמציא לצורך העניין באותו הערב....

וכאן התמצית - - -

"אתה יודע... עברתי כמה וכמה משברים בחיים שלי, וכשהייתי בחור בישיבה הייתי איתאיסט וחוטא, ועד לאחרונה עשיתי המון עבירות....

"ומי כמוך, חבירי הטוב, שיודע את זה, כי אתה הכרת אותי לפני ולפנים....

"אבל אתה לא תאמין מה קרה לי... לפני שנה וחצי כשהייתי בן 30, פתאום... החלטתי שאני חייב לחזור בתשובה...

מאז השתדלתי להפסיק לעשות עבירות. רק תמיד התפללתי לה' שיחזיר אותי בתשובה...

והנה עם הזמן התחלתי לגלות כל מיני דברים הזויים על עצמי... אתה לא תאמין...

זה דבר שאסור לגלות. זה דבר שיושבים עליו בבית משוגעים. זה דבר שכמותו יש ביוטיוב עשרות משיחים מדומיינים...

- - - נו תספר, מה עובר עליך אחי ????

אתה לא תאמין... הפעם זה אמיתי !!! אני חושב שאני משיח בן דוד ואתה משיח בן יוסף !!!!

חחחחחחחחחחחח

-  - - החבר, "יוסף", פרץ בצחוק, ואמר לו "אתה עובד עליי, תמיד ידעתי לזהות כשאתה משקר"....

אבל "המשיח" שלנו... יודע שעוקבים אחריו בכל רגע ורגע עד פתח תקווה....

לכן הוא נשאר רציני... וממשיך לשחק את המשחק...

לא, מה פתאום... זה אמיתי... ואני יכול להוכיח לך את זה... נכון דוד המלך הוכתר למלכות בגיל 30 ? אז גם לי ההתגלות שאני מלך המשיח אירע בגיל 30....

חוץ מזה תדע לך שיש פורום רציני באינטרנט, זה נקרא אתר "כי לה' המלוכה", ואפילו הם משוכנעים שאני משיח בן דוד.... ושאתה משיח בן יוסף....

חוץ מזה – הוסיף האברך -  תדע לך שאנשי אתר "כי לה' המלוכה" הם עוקבים אחרינו, ומצטטים לשיחה האישית שלנו... כי הרי אנחנו המשיחים.... וצריך לעשות סרט עלינו..... וגם ממש ברגע זה הם עוקבים אחרינו....

חחחחחחחחחחחחח.......

בסופו של לילה ארוך, נפרדו שני החברים כל אחד לביתו...

וכמובן... למחרת, הזויי אתר "כי לה' המלוכה", לא יכלו להתאפק, וכתבו בצ'ט שלהם על פגישה מציאותית שהתרחשה בין שני המשיחים... בעיר פתח תקווה... ושתדעו לכם... גם דוד המלך הוכתר למלכות בגיל 30....

ולמחרת בערב האנונימי הנ"ל קיצץ את זקנו ויצא מביתו, וכבר באותו ערב המתינה ההודעה ההזויה בצ'ט כי לה' המלוכה –

- דעו לכם, שהמשיח האמיתי ישאר משיח, גם אם הוא יהיה קצוץ זקן, ואפילו אם הוא ילבש גינ'ס......

- - - - -

קורא יקר !!!

מה אתה היית עושה, אם אתה היית במקום האדם האנונימי הנ"ל ???

אתה איש רגיל. פרטי. אנונימי. אינך חפץ בשום חשיפה ציבורית. והנה לפתע אנשים הזויים בטוחים עליך שאתה המשיח !! לא פחות ולא יותר !!

עוקבים אחריך בשירותים במצלימות 24 שעות 7 ימים בשבוע, כל מילה שאתה אומר או כותב ברשת – הכל במעקב ומתועד.

חולים !! תעזבו אותי לנפשי !!

קורא יקר, איך אתה היית מגיב ???

פרק ד

אם תכניס בן אדם שפוי אנונימי בעל כורחו 24/7 אל תוך בית "האח הגדול" – הוא ייצא משם חולה נפש !!!

תקופה ארוכה מאוד, חודשים רבים, האדם האומלל האנונימי הנ"ל - סבל. מאוד. סבל נוראי שקשה לדמיין !!!

היה מטלפן אל חברים בשעות לפנות בוקר, ומתלונן, לא יכול לישון !! אני בדיכאון !! אני בצרות !! אין לכם מושג מה אני עובר !!!

החברים שלו לא היו מבינים. מה עובר עליך ??? הכל בסדר איתך ???

- - - אבל הוא, מה הוא יספר להם ולאשתו, שיש אנשים הזויים שחושבים עליו שהוא המשיח ??? ורודפים אחריו ומסריטים אותו בלי רשותו ????

האם החברים שלו לא יאשפזו אותו מיד ?? - אבל למה ?? במה הוא חטא שיאשפזו אותו סתם ?? עוללתי רע למישהו ???

-

קורא יקר !!

תחשוב שמכניסים אותך בעל כורחך אל תוך בית "האח הגדול",

לא שעה אחת, ולא שעתיים, אלא חודשים ארוכים !! ואין לך מושג מי שם לך מצלימות בבית, ומי עוקב אחריך !!!

האם אתה תשאר שפוי יום או יומיים ????

האומלל הנ"ל נלחם בכל כוחותיו, להישאר שפוי, להתנהג שפוי עם האשה והילדים, להיות באמת איש טוב, כי זה מה שהשם רוצה מכל יהודי.

במשך מספר חודשים הוא הצליח בדרך כלל להישאר שפוי - - - והכל מתועד במצלמות - - -

אבל -

בסוף הוא נפל. בסוף זה השיג אותו.

בסוף ערב אחד, נגמרו כל הכוחות שלו !!!!!

והוא נפל !!

איך הוא נפל ??

כולנו כנראה נשמע על זה בימים הקרובים. באינטרנט, ברדיו, בטלויזיה, ובמה לא.

כי הוא כשל. כשל נוראי. לכל הדעות.

שאירע אך ורק מתוך הלחץ והרדיפה הנ"ל שאנשי אתר "כי לה' המלוכה" והמצלמות שלהם הפעילו עליו.

- - - -

בסוף, הרוע – ניצח !

בסוף, הרשעים ההזויים אנשי אתר "כי לה' המלוכה" והמצלמות שלהם, ניצחו !!

אבל בסוף בסוף, אלוקים מלמעלה רואה הכל !!!

- - -

"המשיח הפדופיל!!" – "המשיח האנס!!" – "הרב המתעלל!!" - - יזעקו הכותרות ויונית לוי.

כל הפתאים והרשעים יחגגו על המציאה. הנה עוד חרדי פושע שצריך לשבת בכלא !!!

-

מכאן ואילך קורא יקר !!!

אתה תהיה חייב להיות אדם חכם, והגון, ולשפוט בעצמך –

מי אשם בזה ??? מי הכניס את האדם האומלל הנ"ל ללחצים נוראיים, ובשגגה ואונס גמור התנהג בצורה נוראית זו ???!!!

= לכל הדעות = המשיחיים ההזויים הרשעים אנשי אתר "כי לה' המלוכה" !!!

מי צריך לשבת על ספסלי בית המשפט ???   הם !!!

מי צריך לשאת באשמה ??? - הם !!!

מי צריך להירקב בכלא - הם !!!

רק לבנתיים, עד שהאמת האמיתית תתברר בקרוב,  בעזרת ה', ההמלצה לאנשים הרשעים אנשי אתר "כי לה' המלוכה" ימח שמם, שיכוונו היטב בפסוק "והוא רחום יכפר עוון ולא ישחית", (אם בכלל הם אומרים אותו), אולי זה יעזור להם. אולי זה יציל אותם. מי יודע ?! - - -

- - - -

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/8/2018 00:35 לינק ישיר 

מצורף כאן דברים נוספים הקשורים לעניין המצער הזה !!!

הדברים הועלו בצט כי לה המלוכה, אבל הרשעים הללו לא לקחו מוסר, וממשיכים בפשעיהם וחטאתם !!!

שלום וברכה

זה זמן שאני קורא את ההודעות באתר הקדוש הזה, שברוך ה' כפי הנראה אולי הוא היהודים האחרונים ברשת שמצפים כל יום לקיומו של העיקר הי"ב מיסודות האמונה במהרה בימינו. לכן ברשות אבקש להעתיק כאן דברים שכתב ידיד יקר הי"ו.

וזו לשונו:

- הכל מסכימים שהכל חייב להתקיים בדיוק כפי האמור בתורה ובגמרא, כי תורה זו שבכתב ושבע"פ לעולם לא תהא מוחלפת לכן אם יפול דבר אחד, קטן כגדול, מכל מה שנאמר בגמרא והלכה בהכרח, ללא שום ספק, שלא לזה אנו מצפים, ואם אעפ"כ נתעקש ונחטא, הרי נצטרף כאן ועכשיו מיד לאותה רשימה בתולדות עמ"י שנתנבא עליהם דניאל, אותו האיש וש"ץ ודומיהם, ומי ביקש זאת מידינו רמוס.

א.      בסוגיא במקומה בפרק חלק נאמרו הרבה סימנים ותנאים וכמעט כולם התקיימו כפי נבואת חז"ל בגמרא, אך בעו"ה עדיין מלכות הזלה קיימת ובועטת בשבת ותורה וכל קדשי ישראל, וכן להבדיל למצער עצם קיומו של האתר הטוב הזה מוכיח בבירור שלא התקיים עדיין נתייאשו מן הגאולה. וכן אין כאן הסח דעת. וכן כידוע כל ישראל 2000 שנה בכל מקום בעולם אמרו ואומרים ברכת גואל ישראל ברכה שביעית כתקנת אנשי כנה"ג ובהם נביאים, ומפורש הטעם במגילה י"ז שזהו רמז למוצאי שביעית דווקא, וכמבואר שם ברש"י זה משום כי זהו סתמא דגמרא בתנו רבנן להלכה בסוגיא בחלק הנ"ל ואביי וגדולי אמוראים שם האמינו וקיוו לזה באמונה גמורה שלימה. כל שכן לפי תוס' עירובין מ"ג ומדרשים רבים שב"י בא תחילה מה יש לדון.

ב.       "אין ישראל נגאלין אלא בתשובה" איננו מדרש או פלפולים אלא הלכה פסוקה במשנה תורה כולל מקרא מן תורה, וגדול הפוסקים מרן הב"י בהקדמה פסק שרמב"ם הוא גדול הפוסקים ובהלכה זו לאחר הרמב"ם בפ"ז מהל' תשובה כיעו"ש לא חלק אדם מעולם, 'וכבר הבטיחה תורה שסוף ישראל לעשות תשובה בסוף גלותן ומיד הן נגאלין שנאמר והיה כי וגו', והאם יש ספק שב"ד של מעלה בכל מקום מחוייבים לקיים תורת משה ללא כחל, או מי הוא אפס בדורינו עצור ועזוב מתגאה לחשוב שהבין כהוגן הלכה אחת במשנה תורה כ"ש לחלוק או להתעלם ח"ו.

ג.        שיח בטל למצער, אשר כל חכם בעיניו לא קרא בלתי שנה מדמיין לעצמו אמלוך אני או חבירי ובלי בושה ושמץ מעיזים בנפשם לדבר או לפרסם פרט כל שהוא אודות פלוני אלמוני, ומי אפס בדורינו שמא בכיסו יש לו את שמואל גדול בקוראי שמו או מבשר נביא אחר שיעיד על הנדרש כנבואת מלאכי, כאשר מוסכם שקב"ה ממ"ה הוא לבדו רואה ללבב עד שיעיד עליו בעצמו בב"א. ועד אז, הכל דמיונות ריק והבל גיבובי דברים בטלים. ולא ברור כי ממה נפשך, אם הם מאמינים במה שהם כותבים שהוא הוא אזי ללא משים הם מסכנים את עצמם שאם הם צודקים עלול לבוא יום לא טובה שמא יאלצו לכוין בפסוק והוא רחום היטב, כי צא ולמד מה שכתוב בתורה הלכות מלכים ברמב"ם, או לשיטתם עצמם אולי בידיהם והודעותיהם ומעשיהם ללא משים בשגגה הם עוברים על מקרא מלא האמור בתורה אשר חרפו עקבות וגו', או לשיטתם אולי מוכח שהם חלילה עוברים על איסור ואזהרה חמורה הנאמרת כל יום שחרית אל תגעו וגו', וידוע איסור נגיעה כולל איסור מחשבה כל שכן איסור פזילה או ראייה או כתיבה או התעסקות או דיבור כל שהוא, כל שכן מעשה קטן כגדול המציק לאנשים על לא עוול בכפם והרי זה הוא סתירה מובהקת לתשובה ומידות תקינות לפי כל חוק, ורק אשרי נוצר עינו פועל צדק יראה בנחמה ברחמים כתיב.

ד.       אם אתר קדוש זה רוצה הצדקה הגיונית איננו יכול לשקר בעצמו בדבר ששמו מורה עליו, רק חייב לפעול ולהשתדל אך ורק בכיוון זה שלה' המלוכה ואין עוד, שזה מחייב בכל מקום התעוררות שלנו יחידים כולם לתשובה לקב"ה עד בלתי ידח ממנו נידח בשום מקום בעולם, וכידוע ראשית כל אחד מחויב בזה לעצמו ואח"כ בשום שכל על ביתו וחבירו, או אם בעל יכולת והשפעה הוא פועל בהגיוניות והגינות לפרסם ולהשפיע לעודד אך ורק על חובת שובה ישראל לה' וגו', ללא שום קרדיט לשום אדם או גוף או זמר או רב או כל ילוד אשה בעולם, כי מי יחלוק על כך שחובת התשובה היא ישראל לקב"ה לבד. אבל אם פעלנו אחרת הרי חטאנו למטרתינו זאת מדוע. [נצא ונראה בכל מקום את המודעות במרכז העיר החודש הקדוש אלול זועק במשמעות פושעת שלקחו לעצמם פירסום מודעה לדבר פרטי או פוליטק ארור ושאר מחלוקת מרעין בישין, במקום שיזעק בעזות דקדושה את לשון הקודש של הרמב"ם הנ"ל אין ישראל נגאלין אלא וכו', ושזה ותפילה צדקה מעבירין רוע הגזירה, או את לשון התפילה מאסנו בג' דברים ושלושתן אנו מבקשים (בזהירות מן שמות וגניזה), וכן גם תפילת המון זעקת עם בכל מקום קדוש באלו הימים שקרוב ה' אך ורק לשב ברחמים, ועל החתום בכל מקום 'בני אברהם יצחק יעקב' בלבד או 'יהודים' מצפים לישועת ה', וכן כל כיוצא בזה כי חובת ההשתדלות תמיד עלינו, ולה' הישועה].

אולי היה כאן אריכות במקום שאמרו לקצר אך ההכרח לא יגונה וה' הטוב יכפר, בתפילה שהקב"ה יפרוש סוכת שלום על כל עמ"י בברכה ואהבה ושמחה וכל טוב אמן.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/8/2018 01:48 לינק ישיר 

השלמה -

למען הבהירות  -

ולמען הסר הספק  -

גם המצלמות - הבלתי חוקיות הנ"ל - מוכיחות שהאנונימי הנ"ל לא ביצע שום עבירה פלילית,

רק כל התנהגות לא נאותה - כידוע מתקצנת בתיקשורת, ומשם ואילך קל להאשים - בשגגה.

מי שביצע כאן עבירה פלילית אלו אנשי אתר כי לה' המלוכה, ששתלו מצלימות בתוך בית פרטי - ברשעות חסרת מוסר !

הם יתנו את הדין בבית המשפט,

והם יתנו את הדין הציבורי !!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/8/2018 05:21 לינק ישיר 

הסיפור המשיחי כאן הוא בעצם הדור הירוד והמשועמם שלנו שללא ספק - דורו של משיח

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/8/2018 05:27 לינק ישיר 

תוקן על ידי איןחקר ב- 21/08/2018 05:53:19

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/8/2018 06:37 לינק ישיר 

נראה שהמשיח בכבוודו ובעצמו כתב את הפוסט

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > סיפור משיחי אמיתי והזוי שמתרחש כעת !
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר