בית פורומים בחדרי חרדים

פסטיבל רובשקין

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-24/8/2018 00:46 לינק ישיר 
פסטיבל רובשקין

בתקופה האחרונה יש פסטיבל מוזר סביב רובשקין שבא לבקר בארץ הקוידש.

כמה פעמים ביום כל העולם כולו זוכה לקבל פירוט מצולם של הנ"ל בשחרית, מנחה מעריב, קידוש לבנה, ברכת האילנות, פדיון פטר חמור, מסעדת זושא, ועוד שלל אירועים, אדמורים, משבקים פוליטיקאים וידוענים שונים ומשונים...

בסך הכל מדובר כנראה באחד שעבר כמה עבירות חמורות בארה"ב ולטענת כמה אנשים קיבל עונש קצת מוגזם בגלל איזה שופט שונא יהודים, ובסוף בחסדי שמים קיבל קיצור עונש מהנשיא טראמפ יר"ה.

בסדר ראבק יש בארץ עוד מלא אסירים שחושבים שדפקו אותם וברוך השם יצאו לחופשי ביניהם כמה מויסרי נפש על גזירות שונות ומשונות כמו גזירת הגיוס, האם המרעיבה, האם המזריקה, האב המסניף וסתם כל מיני שורפי פחים לתיאבון. אף אחד מהם לא זכה לצל צילו ולאפס קצהו של פסטיבל הרובשקין. ואני הקטן תמה מדוע? כיצד זכה הרובשקין יר"ה לכל ערימות הסלפי עם כל האדמורים, משבקים, רבנים, ידוענים פוליטיקאים וסתם עמך שזכו לחזות בזיו פניו בשטיבלאך? אפילו טראמפ , מדונה, אובמה, פולארד וליפא שמלצר ביחד לא זכו לכל כך הרבה צומי וסלפי...

סיבה אחת שחשבתי אולי העוילם חושב שלאיש יש אי אילו מזומנים, ולכן מזמינים אותו לסלפי עם כ"ק האדמור שליט"א.

סיבה שניה שאולי מדובר בגברא רבא מיוחד במינו מוכשר ומוצלח ביותר שארץ הקוידש לא זכתה לראות כמותו זה עידן ועידנים...

אם כך, אולי כדאי לבקש ולהתחנן בפניו שיאות להעביר את כתובתו מברוקלין לטלזסטון ולעמוד בראש הכפר, דבר שיפתור כו"כ בעיות סבוכות.

אם הרובשקין או הרב דמתא לא יסכימו, וממש חבל לפספס את האיש המוכשר והמוצלח, אולי כדאי להציע לו את ראשות עיריית בית שמש, אלעד רכסים או אפילו ירושלים.

בקיצור כל מי שיראה את רובשקין מתבקש בדחיפות להעביר לו את שלל ההצעות ולהעביר בדחיפות את התוצאות (ע"י סעלפי) ללשכות דרעי, ליצמן, פרוש ליאון, אלקין עזריה וכו' ואולי יחוס על עיר המושפלת עד שאול תחתיה...

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/8/2018 00:49 לינק ישיר 

ראש עיריית אלעד הבא

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/8/2018 03:08 לינק ישיר 

סיבה השניה עיקרית . אכן מדובר באדם מיוחד . 
א אמונה 
ב ביטחון
ג גאולה .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/8/2018 06:29 לינק ישיר 

הוא יהודי מיוחד, שלא לדבר על זה שהוא ירא שמיים אמיתי. את ליל השחרור יזכרו אלפי אנשים תמיד בתור נס על טבעי.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/8/2018 11:46 לינק ישיר 

מסכימה עם טענת פותח האשכול (מסתייגת מההמשך הציני)

נכון, שמחנו אתו והתרגשנו והתחזקנו והערכנו..
אבל סבבה.. אפשר להרגיע עם העדכונים על כל אפצ'י

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/8/2018 14:40 לינק ישיר 

העבירה ה"חמורה" שלו היתה שחיטה כשירה. השת"ף של השופטת עם ארגוני הרפורמים גלוי וידוע, והם מצהירים שזו מלחמת חרמה נגד השחיטה הכשרה במסווה צער בעלי חיים. כל יהודי עם קצת יראת שמים אמור להזדהות איתו עד הסוף.
על מנדל בייליס אמר הרב מאז"ה במשפט - 'אתם קרוים 'אדם'', כי כל כלל ישראל הוא כמו אדם אחד, כנראה שיפי הנפש של היום כבר ממש לא מרגישים כחלק מכלל ישראל.
אני מכיר אנשים - ליטאיים!!! - שפרצו בבכי מרוב התרגשות, כאשר שמעו על שחרורו. אבל כאן כביכול מצדיקים את המפשט כי עבר "עבירות חמורות", רק "קצת הגזימו" בעונש. נראה אתכם מקבלים מאסר עולם על חניה במקום אסור ונדבר על "קצת הגזימו"...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/8/2018 15:20 לינק ישיר 

באמת מתקפת אייטמים מוזרה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/8/2018 16:20 לינק ישיר 

הוא מקבל את זה כעת. לאחר השחרור!
כי בארה"ב,
לא היו נותנים לעשות שאגת רובשקין...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/8/2018 16:24 לינק ישיר 

ניוטרל כתב:

כי בארה"ב,

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/8/2018 16:25 לינק ישיר 

מנהג חב"ד ברעש ויחצנות
ברור שרובם כוונתם לטובה
וודאי שהוא מתכוון לטובה ולחזק את עם ה'

זה כל הסיפור.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/8/2018 16:34 לינק ישיר 

גינגישראלי כתב:

מנהג חב"ד ברעש ויחצנות
ברור שרובם כוונתם לטובה
וודאי שהוא מתכוון לטובה ולחזק את עם ה'

זה כל הסיפור.

יט כסליו ועוד!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/8/2018 16:35 לינק ישיר 

ניוטרל כתב:

כי בארה"ב,

אי אפשר לתקן הודעות באפליקציה!
היה מתאים יותר.
זעקת מרדכי...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/8/2018 17:30 לינק ישיר 

לפי ויקיפדיה הוא נאשם בעשרות עבירות של הונאות, הלבנת הון וכו' (שלפי הגויים ימ"ש הם עבירות חמורות מאוד) אז נכון שגז"ד של 27 שנה בכלא לעבירות שאינם רצח זה המון, אבל בכל זאת לעשות ממנו אחד מל"ו הדרך ארוכה...

אבל גם אם נניח שהוא "זכאי ממ"ש" הסיקור חרג מכל פרופורציה, למשל לפני כמה שנים נעצרו ברוסיה או אוקראינה בני זוג חסידי גור, על עלילה של הברחת סמים ובסוף בחסדי השם ובעזרת הציונים הם שוחררו ללא כל מאסר, לא זכור לי שהם הלכו להצטלם עם כל הסלבס והאדמורים.... גם אנשי הר' ברלנד לא עשו כזו חגיגת שחרור.
במשך הדורות היו גם כמה וכמה אנשים שניצולו ממוות בטוח, וגם הם לא זכו לפסטיבל כזה. בירכו הגוימל, עשו סעודת הודיה למשפחה וחאלס...

לא נראה לי שרובשקין עצמו עומד מאחורי החגיגה המתוקשרת (שבתמונות נראה איש עדין נחמד וביישן), כנראה שיש כמה יחצנים ו/או משועממים שהחליטו לייצר איזה חג גאולה חדש, או שרוצים להריץ אותו לראשות עיריית הר יונה (או שבחב"ד הדידן נצח הוא עניין גדול בפני עצמו...).

נכון אנחנו כרגע בעיצומה של "עונת מלפפונים", אבל גם עונת מלפפונים היא מערב שבת לערב שבת ולא כל שעתיים...

תוקן על ידי עוד_עוד ב- 24/08/2018 17:33:48

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/8/2018 17:49 לינק ישיר 

אני אישית מאוד שמח לראות את האיש הזה חופשי. כל ידיעה עליו זה אושר.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/8/2018 18:20 לינק ישיר 

הוא היה תורם גדול למוסדות רבים ולכן מכבדים אותו

הפסטיבל הזה החל עוד לפני שנכנס לכלא, כשהחל משפטו, פשוט בישראל לא שמעו על כך, אבל בארה"ב זה עשה הרבה רעש.

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי איןחקר ב- 24/08/2018 18:27:14

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/8/2018 20:19 לינק ישיר 

ny_ny כתב:

הוא יהודי מיוחד, שלא לדבר על זה שהוא ירא שמיים אמיתי. את ליל השחרור יזכרו אלפי אנשים תמיד בתור נס על טבעי.

בהחלט

זה היה לילה מיוחד, אושר לא טבעי שסחף את כולם

והאמונה היוקדת שלו זה משהו מיוחד

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > פסטיבל רובשקין
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.