בית פורומים בחדרי חרדים

ניתנה ה"נבואה" לאתם יודעים מי

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-12/9/2018 23:37 לינק ישיר 
ניתנה ה"נבואה" לאתם יודעים מי

משה פייגלין, יו"ר מפלגת זהות, מוציא בימים אלו את ספרו "קץ הנורמליות" במלאת 25 שנה להסכמי אוסלו ולפעילות תנועת "זו ארצנו" שהייתה חוד החנית במאבק נגד ההסכמים.
בראיון לערוץ 7 הוא רואה קשר ישיר בין הקמת ''זו ארצנו'' למפלגת זהות שאותה הוא מנהיג היום, "זו ארצנו הייתה בבחינת הסור מרע מהסכמי אוסלו המטורפים, הוצאנו הפגנות שמדינת ישראל לא ידעה כמותן מעולם. אלא שלצערנו נתניהו עלה לשלטון ובמקום לבטל את הסכמי אוסלו הוא רץ לחבק את ערפאת ויותר מאוחר עם נאום בר אילן שבו הוא קיבל את הרעיון של שתי מדינות לשני עמים שזה הרציונל של אוסלו.
''זאת אומרת שלימין הישראלי אין אלטרנטיבה של ממש לאוסלו. שואלים אותי אם הצלחתי בזו ארצנו, אז טכנית נכשלתי כי אוסלו לא התבטל, אבל מהותית ניצחנו ניצחון גדול. כי *אחרי זו ארצנו כל מפלגות הימין רצו את משה פייגלין ברשימה* אבל אני הבנתי שלהיכנס לחשיבה הרגילה שהשמאל הוא הבעיה והימין הוא הפתרון זו לא התשובה האמיתית כי שני הצדדים הם הבעיה''.
פייגלין מסביר, ''הפתרון הוא לייצר למדינת ישראל מנהיגות אמונית לא תחת הדגל של ימין מול שמאל אלא דגל יהודי ישראלי שמתחבר למדינת ישראל ולזהותו".
פייגליין מעריך שזו הקדנציה האחרונה של בנימין נתניהו כראש ממשלה, "ראש הממשלה מדבר על ארבעים מנדטים לליכוד כדי להביא לכך שהשותפים לקואליציה לא ינערו את הספינה יותר מידי וממשלת ישראל תכלה את ימיה. הוא רוצה לסיים את הקדנציה ולהיות ראש הממשלה שכיהן בתקופה הארוכה ביותר בהיסטוריה, יותר מדוד בן גוריון. *להערכתי נתניהו לא יהיה שם בבחירות הבאות*.
''היועץ המשפטי כבר הפריח בלון לאוויר על אפשרות של דיל פרישה תמורת מחיקת כתבי האישום וזה הגיוני שזו האפשרות שנתניהו יבחר ואני מכיר את הראש שלו, ייתכן שעסקה כזאת מתבשלת במסתרים".
לדבריו המפה הפוליטית תשתנה לבלי הכר, "בליכוד תהיה מלחמת ירושה אכזרית ולא רק בליכוד, גם בבית היהודי יש מתחים. המפה הפוליטית תתפרק לכל מיני כיוונים וצפויות הפתעות ולדעתי ההפתעה הגדולה ביותר תהיה, בעזרת השם, העלייה המטאורית של מפלגת זהות".
(מקור-ערוץ 7)

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/9/2018 00:33 לינק ישיר 

סוף סוף אתה מביא כותרת שאומרת שפייגלין שוטה או תינוק.
האמת, שהוא גם וגם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/9/2018 00:40 לינק ישיר 

הבנאדם מדומיין ופנטזיונר..
אין מצב בעולם שהוא יעבור את אחוז החסימה!!!
מקסימום יקבל כמה אלפי קולות שילכו לפח אשפה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/9/2018 00:49 לינק ישיר 

דוקא התרחיש על סיום דרכו הפוליטית של נתניהו סביר בהחלט.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/9/2018 02:18 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/9/2018 02:19 לינק ישיר 

פייגלין: נתניהו מסוכן לישראל

יו"ר ''זהות'' במתקפה על ראש הממשלה נתניהו: "טס לפגוש את הנשיא החדש, בכדי להשלים את האסון האסטרטגי שבישל".

משה פייגלין, יו"ר מפלגת זהות, תוקף הבוקר (חמישי) את ראש הממשלה בנימין נתניהו לקראת ביקורו בארה"ב ופגישתו עם הנשיא טראמפ.

"לאחר שמנע את העברת השגרירות ותימרן את ממשל טראמפ בחזרה אל עמדותיו של אובמה - טס נתניהו לפגוש את הנשיא החדש, בכדי להשלים את האסון האסטרטגי שבישל, בוועידת שלום, בחסות טראמפ ואולי גם פוטין", טוען פייגלין.

לדבריו, "בגוש קטיף למדנו מה מסוגל לעולל מנהיג ליכוד תחת חקירות, ועם המפד"ל שכאשה מוכה תקועה למרות הכל - בממשלתו".

"רק הליכוד יכול... רק הליכוד יכול להגשים את חלומותיו של השמאל הקיצוני ביותר. וכאשר פוטין כבר נמצא על על גבולנו הצפוני - גם הגולן בסכנה גדולה. הרי נתניהו כבר הסכים בעבר לירידה עד חוף הכינרת", מוסיף פייגלין.

"נתניהו דירדר את מצבה האסטרטגי של ישראל לתהומות שלא ידענו בעבר. תל אביב הפכה יעד לגטימי למתקפות טילים, ואין ספור נאומים במקום מעשים - הבטיחו שילדנו יאלצו לחיות כאן תחת איום גרעיני של איראן. נתניהו מסוכן מאוד לישראל. נתניהו חייב ללכת", קובע פייגלין.

תוקן על ידי אפיקטוזין ב- 13/09/2018 02:20:58

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/9/2018 02:38 לינק ישיר 

"נתניהו החמיץ הזדמנות היסטורית"
"נתניהו החמיץ הזדמנות היסטורית" - ערוץ 7

חבר הכנסת לשעבר משה פייגלין: נתניהו ויתר על העברת השגרירות האמריקנית לירושלים עוד לפני שהמהלך קרם עור וגידים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/9/2018 02:40 לינק ישיר 

אם תעשו חיפוש על המילה פייגלין, תמצאו הרבה מאמרים שמוכיחים כי האיש לא מתבייש לנסות את מזלו בנבואות מטופשות למרות שאלו מתבדות שוב ושוב.
והנבואות הטפשיות הן הרבה פחות גרועות מהעובדה שהוא טופל עלילות שוא על אנשים שונים, במטרה לגרוף קולות של עוד כמה הזויים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/9/2018 09:02 לינק ישיר 

לפחות הוא מבין שהסיכוי היחידי שלו להיכנס לכנסת הוא בחזון אפוקליפטי בו נתניהו פורש, והליכוד והבית היהודי מתפוררים בגלל מאבקים פנימיים.

הוא השלים אם כך שבכל תרחיש אחר, הוא לא מגיע גם לנחצית אחוז החסימה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/9/2018 22:18 לינק ישיר 

עובדתי כתב:

האמת, שהוא גם וגם.

אעשה לך חיים קלים.
לא התבטלתי לרב שך ("נאר תיירה")
לא התבטלתי לרב עובדיה (הסכמי אוסלו)
לא התבטלתי לרבי מליובאוויטש (אני ישן בסוכה)
לא התבטלתי לאמא שלי ("תלבש סוודר!")
מה לעשות, כזה טיפוס אני. גם לא מתבטל למשה פייגלין.
ועכשיו תנסה לענות על דברי לגופו של עניין.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/9/2018 00:56 לינק ישיר 

ענו לך לגופו של ענין. הראו לך שפייגלין לא מבין מינימום של פוליטיקה כשהכריז שטראמפ מסוכן לישראל ולא יעביר את השגרירות לירושלים. אתה זה שמתחמק בצורה מביכה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/9/2018 06:12 לינק ישיר 

קלעפער כתב:

ענו לך לגופו של ענין. הראו לך שפייגלין לא מבין מינימום של פוליטיקה כשהכריז שטראמפ מסוכן לישראל ולא יעביר את השגרירות לירושלים. אתה זה שמתחמק בצורה מביכה.

דווקא נתניהו הפציר בטראמפ שלא יעביר את השגרירות.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/9/2018 06:43 לינק ישיר 

אתה לא מתבייש לחזור על ההשמצה של פייגלין נגד נתניהו, השמצה חסרת כל בסיס. רק בשם השוונצאנות ההזויה שלך?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/9/2018 06:45 לינק ישיר 

שחור_כתום כתב:
עובדתי כתב:

האמת, שהוא גם וגם.

אעשה לך חיים קלים.
לא התבטלתי לרב שך ("נאר תיירה")
לא התבטלתי לרב עובדיה (הסכמי אוסלו)
לא התבטלתי לרבי מליובאוויטש (אני ישן בסוכה)
לא התבטלתי לאמא שלי ("תלבש סוודר!")
מה לעשות, כזה טיפוס אני. גם לא מתבטל למשה פייגלין.
ועכשיו תנסה לענות על דברי לגופו של עניין.

נשלח מהאנדרואיד שלי

יתכן שביבי יפרוש במסגרת עיסקת טיעון. לא סביר בכלל שזה יהיה לפני הבחירות הקרובות. לוח הזמנים לא עומד שם בכלל.
ואם זה יבוא, נדבר כשיבוא.

מה שהרבה יותר נוראי, שבעוד אנו אמורים לציית לרבותינו. כמו יהודים אמיתיים.
אתה בז לכל הרבנים, ובוחר להיות שוונץ של אדם כל כך שקרן דמגוג והזוי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/9/2018 07:41 לינק ישיר 
מצדרביעי

עובדתי כתב:
אתה לא מתבייש לחזור על ההשמצה של פייגלין נגד נתניהו, השמצה חסרת כל בסיס. רק בשם השוונצאנות ההזויה שלך?

אני מוכרח לומר-שזה כנראה לא רק השמצה של פיגלין- אני זוכר שבזמנו היה ''קול דלא פסיק'' בתקשורת בנושא...

וככל הנראה הסיבה שבסוף טרמפ כן העביר את השגרירות היא משום- שלחץ האוונגליסטים גבר...

תוקן על ידי מצדרביעי ב- 14/09/2018 07:45:50

תוקן על ידי מצדרביעי ב- 14/09/2018 07:46:10

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/9/2018 07:47 לינק ישיר 

זה שלו כמו שרעיון צבא מקצועי שלו.

אחרים המציאו את זה, והוא מנכס את זה לעצמו.

אין שום בסיס להשמצה הזו.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > ניתנה ה"נבואה" לאתם יודעים מי
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר