בית פורומים בחדרי חרדים

היו ימים: כשמנהיג המפד"ל התהולל עם נשים במועדוני פריז

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-25/9/2018 21:24 לינק ישיר 
היו ימים: כשמנהיג המפד"ל התהולל עם נשים במועדוני פריז

לבקשת אנ"ש (הצעירים  ) ולכבוד שמחת החג אביא להלן את התחקיר המלא שפורסם לפני 62 שנה על מעלליו של יצחק רפאל  (רמז: נפתלי בנט חסיד אומות העולם לידו) מהאבות המייסדים של המפד"ל  שכיהן  בין השאר כשר הדתות (הקים יחד עם חותנו את מוסד הרב קוק ועמד בראשו) ומגדולי סרסורי הדת של המדינה הציונית  הארורה  (אגב יצחק רפאל כמו בן גוריון שר"י היה מגדולי אויביו של רבנו הגדול  והקדוש מרנא ורבנא ישעיהו לייבוביץ' זצוק"ל  שכידוע זכה לחשוף את סרסורי הדת במערומיהם, ואף הגיש נגדו תביעת דיבה שהסתיימה בלא כלום. אבל זה כבר סיפור ארוך בפני עצמו ואכמ"ל).

אוי להם לסרסורי הדת מיום הדין!

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/9/2018 21:24 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/9/2018 21:25 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/9/2018 21:33 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/9/2018 21:37 לינק ישיר 

תוקן על ידי באבא_זוטא ב- 25/09/2018 21:39:39

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/9/2018 22:27 לינק ישיר 

רק להעיר שמדובר בכתבה מתוך העולם הזה של הנפטר אורי אבנרי . ואין הכרח להאמין לכל אות ולכל תג . 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/9/2018 23:04 לינק ישיר 

באבא_זוטא כתב:
רבנו הגדול  והקדוש מרנא ורבנא ישעיהו לייבוביץ' זצוק"ל 

טוב  לדעת  שבאבא  הוא  מחסידי  ליבוביץ  הכופר  בשכר  ועונש.
והמכנה  את  המוסרים  נפשם  להגנת  חייו-  יודו  נאצים.

חשוב  להקפיץ  את  זה  מעתה בכל  אשכול  שלו.

תוקן על ידי פצקו ב- 25/09/2018 23:05:08

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/9/2018 23:12 לינק ישיר 

האמינות של אבנרי פחות משאולזון...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/9/2018 23:16 לינק ישיר 

האמינות של אבנרי כמו של כבר היה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/9/2018 00:07 לינק ישיר 

פייביש כתב:

רק להעיר שמדובר בכתבה מתוך העולם הזה של הנפטר אורי אבנרי . ואין הכרח להאמין לכל אות ולכל תג . 

לכל אות אפשר להאמין לגבי התג זה נושא אחר. מפריע לך חשיפת הגוורדיה המפדלניקית על קרבייה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/9/2018 01:16 לינק ישיר 

למי מועיל כתבה כזו ומה האינטרס להעלות אותה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/9/2018 07:44 לינק ישיר 

פייביש כתב:

אני מוחה על כבוד התורה. הרה"ג רב אורי אבנרי זצוק"ל.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/9/2018 11:28 לינק ישיר 

וואו!
באבא זוטא גילה את הארכיון הסרוק בו העלו את כל גל גליונות העולם הזה לאחר מות אבנרי, והוא מרוגש עד תנוכי אזניו!

יש לי דילמה לא פשוטה
אפשר פשוט לשים פה את הלינק למאגר, ואז לא יהיה לו למשוגע יותר טעם להביא משם דברים, כאשר ממילא הכל גלוי לכולם.
מצד שני, זהו חומר תועבה גם במושגינו ימינו. אבל אם לא נשים פה לינק - המשוגע הזה שבטוח שהוא היחיד שגילה אוצר - ימשיך ויספים פה יום יום "פנינים" ממאגר העולם הזה המאוד-סודי...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/9/2018 11:49 לינק ישיר 

אסטרניק כתב:
למי מועיל כתבה כזו ומה האינטרס להעלות אותה

מאחר וזכינו ובס"ד סרסורי הדת והשבת "נלחמים במסירות נפש על הצביון היהודי במדינה", ראוי להזכיר איך הכל התחיל...

נ.ב.
כידוע בימי קום המדינה היה ויכוח מר בין בן גוריון שר"י לרבנו  לייבוביץ' זיע"א בסוגיית דת ומדינה כאשר לייבוביץ' טען שמדובר בהרס היהדות ומנגד בן גוריון הכופר נלחם על חיבור הדת למדינה ע"מ שיוכל לשלוט  בעסקני הדת המושחתים (רבנים ודיינים מטעם) תמורת שלמונים. ואכן בן גוריון שר"י  ניצח ואת התוצאות האומללות כולנו רואים  בשטח יום יום...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/9/2018 11:50 לינק ישיר 

אסתרניק שואל?
למי מועיל כתבה כזו ומה האינטרס להעלות אותה,
הכתבה מועילה  לחברי הפורום להבין מה מקורות "ההשראה" של בבא זוטא ומי הוא רבו המובהק? סוף סוף כולנו יודעים שמדובר בפרופסור ליבוביץ[אבי הביטוי סרסורי הדת...]

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/9/2018 12:02 לינק ישיר 

דברוני כתב:
הכתבה מועילה  לחברי הפורום להבין מה מקורות "ההשראה" של בבא זוטא ומי הוא רבו המובהק? סוף סוף כולנו יודעים שמדובר בפרופסור ליבוביץ[אבי הביטוי סרסורי הדת...]

א. בוקר טוב אליהו. כבר היו עשרות פעמים שהבאתי כאן ציטוטים מתורתו של רבינו זיע"א (ראה למשל כאן: http://www.bhol.co.il/forums/topic.asp?topic_id=3117474&forum_id=771)

ב. זכות היוצרים על הביטוי "סרסורי הדת" (כמו גם על הביטוי "משומדי/ סרסורי ההשקפה") שמורה לי הק'...

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > היו ימים: כשמנהיג המפד"ל התהולל עם נשים במועדוני פריז
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.