בית פורומים בחדרי חרדים

ר' שמואל דויטש אורח הכבוד הערב אצל הבאבא פינטו בפריז

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-14/10/2018 23:46 לינק ישיר 
ר' שמואל דויטש אורח הכבוד הערב אצל הבאבא פינטו בפריז

הערב בחנוכת "ישיבה" חדשה של הבאבא פינטו בפריז, ר' שמואל דויטש היה אורח הכבוד, והתכבד בקביעת המזוזה.
ר' שמואל ישב ראשונה במלכות, ליד הבאבא, והתענג מדברי תורתו של הבאבא, ומהפיוטים המזרחיים המשובבים.
לימינו של הרב דוייטש יושב נציג ההשקפה הצרופה בעיריית ירושלים, הרב אפשטיין. ומאחוריו המשב"קים המסורים והנאמנים של הבאבא פינטו, ישעיהו ווין ואבי ברגר.

ב"ה לא אלמן ישראל, בכל דור הקב"ה שותל את המנהיג על העדה הקדושה לתפארת ההשקפה הצרופה.

.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/10/2018 23:56 לינק ישיר 

לא הבנתי מה הוא עושה בבית חב"ד

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/10/2018 02:05 לינק ישיר 

בושה וחרפה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/10/2018 10:38 לינק ישיר 

מישהו הרי אמור לשלם על כל החגיגה שלהם, לא?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/10/2018 15:31 לינק ישיר 

ראשי > חרדים > חדשות חרדים

הרב פינטו: "הגרב"ש דייטש הוא המנהיג שלי אחרי ר' שמואל"

מאות מאנשי קהילת שובה ישראל חגגו אתמול את חנוכת הישיבה בפריז שנערכה ברוב עם בהשתתפות הרב יאשיהו פינטו, ואנשי בני תורה. במעמד יגלה הרב פינטו על הקשר שלו לר' שמואל והכריז כי יחל לקבל קהל

יהודה וייס

15/10/2018, 13:33

מתוך שמחה והתרוממות רוח חגגו אתמול (ראשון)מאות מאנשי קהילת שובה ישראל את חנוכת הישיבה בפריז שנערכה ברוב עם בהשתתפות הרב יאשיהו פינטו, יחד עם המוני החסידים המרוגשים שחגגו את הקמת המרכז ה-35 של קהילתו של רבי יאשיהו יוסף פינטו שליט"א, נצר למשפחות פינטו ואבוחצירא. את הערב הנעים הפייטן זיו גבאי הי"ו שהקפיץ בשירתו את מאות התלמידים שרקדו ופיזזו עד השעות הקטנות של הלילה. במעמד השתתפו אילי הון ונגידים אשר נדבו ליבם למען הקמת הישיבה.

במעמד השתתף מנהיג הפלג הירושלמי בישראל מרן הגרב"ש דייטש שליט"א שהטריח את עצמו ממרומי גילו והגיע במיוחד מארץ הקודש יחד עם אישי ציבור מהפלג למעמד חנוכת הישיבה בפריז.

"עברנו בשנים האחרונות הרבה דברים של עם ישראל, ודברים פרטים שלנו", פתח הרב את דרשתו, וכיבד בדבריו את מרן הגרב"ש דייטש אותו הכתיר כמורה דרכו. "רבי שמואל דייטש הוא ממשיך דרכו של רבי שמואל אוירבך זצ"ל שהיה מורי ורבי", אמר הרב פינטו במעמד והוסיף טפח על הנהגתו של הרב דייטש "אנחנו נכנעים אליו בכל דרך וכל הנהגה ובכל קבלה ובכל עניין הוא הממשיך של הרב שלנו הרב שמואל אוירבך. זה דבר שמעצים את הגודל של היום הזה. זה לא עוד חנוכת בית מדרש. הרי לשובה ישראל יש 35 בית מדרשות, זה עוד פרק שמתחילים. הרב בישר כי לאחר 8 שנים שלא קיבל קהל בשל הנסיבות שנוצרו, "היום אנחנו חוזרים לראות ולקבל קהל. כל היום היינו בכיסופין לקב"ה והכנעה לבורא, לבשנו חליפה חדשה לכבוד המעמד. גם הדברים שנאמרים הם מעומק הנשמה".

"הייסורים שעברנו היו יסורים של תכלית. בכדי לקרב עוד ועוד יהודים אל אבינו שבשמיים", הזכיר הרב בדבריו.

"תלמידי וחסידי שובה ישראל הם כמו ה-DNA של הקהילה. לא לחינם הוצאנו ספרים, סידורים והנהגות סדורות כדי להתוות את הדרך המיוחדת של שובה ישראל לדורי דורות. על כל אחד ואחד מאיתנו בעולם, לא רק התלמידים בישיבות, להאיר את האור ולקרב כל יהודי ויהודי בכל מקום

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/10/2018 16:22 לינק ישיר 

לא הבנתי, כבוד למי?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/10/2018 17:31 לינק ישיר 

זה לא ההוא שאמר "אני לא רב יותר"?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/10/2018 19:36 לינק ישיר 

זה ההוא ובשני המקרים
גם הנוכחי
וגם הקודם
הדברים הובאו רק בצורה חלקית

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/10/2018 09:55 לינק ישיר 

שני גדולים בתורה ויראת שמים. אשרינו שזכינו להם.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/10/2018 20:34 לינק ישיר 
נוירולוג

אךטובוחסד כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

שקרים ואחיזת עיניים, הם לחם חוקו של השרלטן הזה, ויש לו היסטוריה ארוכה ורחבה בזה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/10/2018 00:42 לינק ישיר 

האם הרב פינטו שיך למפלגת עץ - בני תורה ??

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/10/2018 01:11 לינק ישיר 

שרית560 כתבה:

האם הרב פינטו שיך למפלגת עץ - בני תורה ??

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/10/2018 01:21 לינק ישיר 

יותר נכון, עץ שייכים לפינטו

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/10/2018 09:12 לינק ישיר 

נוירולוג כתב:
נוירולוג

אךטובוחסד כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

שקרים ואחיזת עיניים, הם לחם חוקו של השרלטן הזה, ויש לו היסטוריה ארוכה ורחבה בזה.

כמה פעמים שתחזור על השטויות שלך לא ישנו דבר. הוא לא נתן שוחד.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/10/2018 00:03 לינק ישיר 

אין לי עניין לנהל דיון עם חסידים שוטים, אך לטובת הקוראים שעלולים אולי לחשוב שיש קמצוץ של אמת בטענות הדמגוגיות שלך, אזכיר את העובדות.

השרלטן הודה במתן שוחד לאפרים ברכה ז"ל במסגרת עסקת הטיעון, וכן חזר על הדברים לפני ועדת השחרורים של השב"ס.

השרלטן המוסר, "זכה" בעסקת טיעון מקלה, רק בזכות המסירה הנבזית והצינית שלו את קצין המשטרה מנשה ארביב שהיה חסידו ולא עשה לו כל רע. ובמסגרת אותה עסקת טיעון הודה במתן שוחד גם למנשה ארביב.
זה רק חלק קטן ממעלליו של השרלטן.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/10/2018 13:24 לינק ישיר 
ben_nahum

מפני מה הלך ר' דויטש אל פינטו העברין המורשע בדין לפי הודאתו.

שמואל שמואל בגזירה שווה.

א"ל רבא לרבה בר מרי מנא הא מילתא דאמרי אינשי מטייל ואזיל דיקלא בישא גבי קינא דשרכי

אמר ליה דבר זה כתוב בתורה שנוי בנביאים ומשולש בכתובים ותנן במתניתין ותנינא בברייתא

כתוב בתורה דכתיב 
(בראשית כח, ט) וילך עשו אל ישמעאל

שנוי בנביאים דכתיב 
(שופטים יא, ג) ויתלקטו אל יפתח אנשים רקים ויהיו עמו

ומשולש בכתובים דכתיב {בן סירא יג } כל עוף למינו ישכון ובני אדם לדומה לו

תנן במתני' כל המחובר לטמא טמא כל המחובר לטהור טהור

ותנינא בברייתא רבי אליעזר אומר לא לחנם הלך זרזיר אצל עורב אלא מפני שהוא מינו 
(
תלמוד בבלי: בבא קמא. צב.ב )

תוקן על ידי ben_nahum ב- 18/10/2018 13:26:24

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > ר' שמואל דויטש אורח הכבוד הערב אצל הבאבא פינטו בפריז
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.