בית פורומים בחדרי חרדים

לנפגעי וועדות הרבנים לענייני תקשורת: תזכרו לא לבחור לא דגל ולא אגודה

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-16/10/2018 21:43 לינק ישיר 
לנפגעי וועדות הרבנים לענייני תקשורת: תזכרו לא לבחור לא דגל ולא אגודה

כל מי שיש לו סמארטפון הוא נפגע אישית מכל מי מה"גדולים" למיניהם,  והיה ותשאלו למה הגדולים במרכאות, כי הם אלו העומדים מאחורי הרדיפות הנוראות שעוברים כל מי שיש לו סמארטפון, ליהודי זה מעיפים את בניו מהחיידר וליהודי שני את בנותיו מבתי ספר, את ההוא מבזים בבית כנסת ואת ההוא רודפים ברחוב, על זה צועקים שייגץ ועל השני קללות נמרצות, וכעת הם מבקשים שנצביע למי שהם החליטו, פתאום הקול שלנו שווה להם משהו, ואנו צריכים להכריז בגאווה בפני כל שואל:

אני לא מצביע לפי הוראות מי שפוגע בי, אני לא שועה לעצה מי שגרם לי עוול, לא רוצה לשמוע בקול מי שרודף אחרי וגורם לי נזקים בחינוך ילדיי ובפרנסתי ואני פגוע אישית ממנו. 

את עצתם ישיאו לשומעים בקולם כל השנה, אנו יש לנו שכל הישר ודיעה מוצקה משלנו שאינו עולה בקנה אחד עם זה שלכם, לנו אין עדר גיחזים שמושכים אותנו באף ומשקרים אותנו בוקר צהריים וערב, אנו לא מעורבים עד צוואר במחלוקת שלא לשם שמיים, אנו לא בוחשים אצל אף אחד, ובעיקר אנחנו רחוקים מגרימת חילול ה' נורא כמו שהם עושים. 

תזכרו, אפשר לבחור הכל רק לא לאגודה ולדגל כי כמו שהם שונאים אותנו כפי שמוכח מהתנהגותם אלינו ואל ילדינו כך הם שנואי נפשינו, הם הכי פוגעים בנו ובילדינו ובפרנסתינו, ופשוט וברור שאם אנחנו לא טובים להם שנשב יחד על אותו ספסל הלימודים הבנים שלנו ושלהם כך גם הקול שלנו לא ינתן להם ביום הבוחר, כי כמו שבחרנו במה שטוב לנו ולפי ראות עינינו ולפי תורתינו הקדושה המקורית ולא לפי התורה החדשה והדת החדשה שמנסים להטמיע בציבור בכח הזרוע והטרור, כל יום עם גזירה שלא שיערום אבותינו, וגם אבותם הם לא ידעו ולא הכירו את המסלול החדש שאימצו להם לאחרונה.

אולי ככה ילמדו להבא שאסור לרדוף ולהציק ולבייש ברבים את מי שאינו כדמותם ובצלמם, כי יהודי שומר תורה ומצוות לא אמור לעבור יסורי גוף ונפש כדי שיקבלו את ילדיו למוסדות החינוך הקיימים, אז מי שאינו מתאים לו הילדים שלנו גם לא יתאים לו הקול שלנו.

ברור, נכון? אז זה מה שנעשה ביום הבחירות, נבחר בכל מי שלא פגע בנו ובמי שלא עשה לנו אישית שום רע, ולא למי כל הווייתם זה מחלוקת וביזוי התורה הקדושה ועוברים על שורות שורות של עבירות מהחמורות שבתורה ובעיקר עבירות שבין אדם לחבירו. 

שיחפשו את החברים שלהם. בלאט.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/10/2018 22:06 לינק ישיר 

כנפגע מהחלטת הרבנים לאסור קטניות בפסח, אני קורא לכל מי שנפגע כמוני להפסיק מלהימנע ממוקצה בשבת, מנטילת ידיים ומלחגוג פורים וחנוכה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/10/2018 22:10 לינק ישיר 

hhaavv כתב:

כנפגע מהחלטת הרבנים לאסור קטניות בפסח, אני קורא לכל מי שנפגע כמוני להפסיק מלהימנע ממוקצה בשבת, מנטילת ידיים ומלחגוג פורים וחנוכה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/10/2018 22:13 לינק ישיר 

hhaavv כתב:
לוותר על פורים? לא הגזמת???

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/10/2018 22:16 לינק ישיר 

hhaavv כתב:

ונבחר במי שמתנגד לכל הדברים האלו - דהיינו לפיד

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/10/2018 22:21 לינק ישיר 

כנראה מדובר באיש כאוב.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/10/2018 23:12 לינק ישיר 

דת כתבה:

כנראה מדובר באיש כאוב.

כאוב וכנראה שבצדק.
הרדיפה של בעלי הסמארטפונים יצאה מכל פרופורציה.

כמובן שאין זאת עילה מספקת לנקוט בהחרמות של המפלגות החרדיות לדבר השם.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/10/2018 00:12 לינק ישיר 

הכסף של הגבירים ושאר נדבנים מתקבל ללא בדיקת חמץ!
הכלבים הסובבים, והלוחשים לרבנים ולאדמור"ים
להם מותר סלולרי איזה שיהא!
ורק להמון העם הם מטיפים,
שצריך רק סלולרי שקר!
בהכשר של,
ועדת העסקנים לענייני כסף
(כשבעסקת חבילה מקבלים הטרמות,
(זו לא טעות! אלא חיבור של הטרדות והתרמות!) צנתוקי "חדשות". ושאר מרעין בישין!)!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/10/2018 00:32 לינק ישיר 

ברוך השם שאין לי טלפון סלולרי שועדות התישקורת מקבלים על דמי פרוטקשן מחברות הסלולר !!
אבל הרבה פעמים אני צריכה לבזבז זמן ובמקום לשלוח הודעה בווטספ או במסרון אני צריכה להתקשר לאנשים שיש להם טלפון נכה שחברי הוועדה עושים עלייהם קופה !!
ולכן גם הפעם הזאת אני לא אצביע לאף אחת ממפלגות האלו !! ואשכנע שלא יצביעו עבורן !!!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/10/2018 05:53 לינק ישיר 

ביסוד הדברים פותח האשכול צודק , בדרך אני לא בטוח.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/10/2018 10:48 לינק ישיר 

מה הקשר ?
החברה החרדית חייבת להגן על עצמה.
החברה החרדית חייבת לשמוע בקול התורה שאוסר את הסמארטפון הפרוץ
וזהו איסור דאורייתא.

לי יש סמארטפון, בינתיים, לצערי,
ואף פעם לא תקפו אותי.

(נכנסתי לפה בהשגחה,
בדרך כלל אינני גולש במקומות של כפירה, אולי השתנה כאן משהו, אינני יודע)

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/10/2018 10:53 לינק ישיר 

רציף כתב:

מה הקשר ?
החברה החרדית חייבת להגן על עצמה.
החברה החרדית חייבת לשמוע בקול התורה שאוסר את הסמארטפון הפרוץ
וזהו איסור דאורייתא.

לי יש סמארטפון, בינתיים, לצערי,
ואף פעם לא תקפו אותי.

(נכנסתי לפה בהשגחה,
בדרך כלל אינני גולש במקומות של כפירה, אולי השתנה כאן משהו, אינני יודע)

הרב אלישיב זצל התנגד מאוד לעמדת ועדת התישקורת!!
ולא רצה שיבטלו את האפשרות לשלוח מסרונים !!
הוא צפה שאנשים יחזיקו שני מכשירים טלפון !!
אבל הבריוניות והכוחניות הגוראית ניצחה !!
מאז חברי ועדת התישקורת שמורכבת מחסידי גור מאשרת את המסלולים והתוכניות לפי דמי הפרוטקשן שהם מקבלים מחברות הסלולר !!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/10/2018 11:04 לינק ישיר 

hhaavv כתב:

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/10/2018 14:43 לינק ישיר 
קופיקס

רץ בווצאפ

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/10/2018 14:48 לינק ישיר 

אני מתפלא עליך האם אתה חושב שהנכדים בעלי האייפון יזנחו אותך

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/10/2018 21:20 לינק ישיר 

לא מעניין אותי הפילסופים של אי מי ולא ניתוח האישיות שלי, האינסטינקט הבריא שלי אומר לי, שכל מי שנלחם בי ופוגע בי אני לא שומע לו, וגם לא נעלם ממני כל הרינונים על מה ומי מאחורי האדמור הזה והשר ההוא. 

זה הדרך להתגונן, ולחיות את החיי תורה שלי כפי שאני חושב, ומי שאין לו יותר את הפחד של מהמויסדעס,  מהסיבה המצערת שנחת זרועם של מחדשי היהדות נחת עליו, הרי ברור כשמש שבוודאי אסור לו להצביע להם, רק בגלל הציווי שלהם כי הרי הם גם ציווי עוד הרבה דברים ואיש לא מיישם את זה, החל מהקנייטש בכובע ובשעון היד וכלה בפיאות עבודה זרה מהודו ופיאות באורך הגלות, והסמארטפונים, כן כן, שרבים וטובים ומקרב אנשיהם מחזיקים בהם למרות הכל.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > לנפגעי וועדות הרבנים לענייני תקשורת: תזכרו לא לבחור לא דגל ולא אגודה
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 לדף הבא סך הכל 4 דפים.