בית פורומים בחדרי חרדים

למי להאמין לרב אדלשטיין או לרב סולבייציק ?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-25/10/2018 22:11 לינק ישיר 
למי להאמין לרב אדלשטיין או לרב סולבייציק ?

לפני כמה ימים פורסם שהרב סולבייציק אומר שהוא לא מבין למה דגל התורה לא תומכת במועמד החרדי יוסי דייטש אבל כך החילטו מרנן ורבנן ואילו עכשיו פורסם שהרב אדלשטיין אמר כעת בכינווס של דגל התורה בתמיר צריך להצביע למשה ליאון והכל נעשה ע"י ועדת הרבנים ששמינה הרב שטיינמן שזה בעצם הרב סולביציק

למי אני צריך להאמין ?

תוקן על ידי עמיאן ב- 25/10/2018 22:12:04

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/10/2018 22:21 לינק ישיר 

ע"כ, שהפירוש שניסיתם להכניס בכח לדברי הרב סולובייצ'יק אינו נכון.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/10/2018 22:25 לינק ישיר 

אני ציטטתי את כיכר השבת שציטט את הרב סולובייציק !!
לא ניסיתי להכניס שום פירוש בדבריו!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/10/2018 22:25 לינק ישיר 

כדרככם מקדם, משקרם ומסלפים בלי למצמץ.

הרב סולובייציק מעולם לא אמר שאינו מבין מדוע תומכים בליאון ולא בדייטש,
הוא כן אמר שלא כל דבר צריך להסביר, והוא גם אמר שלא כל דבר הוא מבין וצריך להבין,
רק מוחכם הצבוע והשיקרי מסלף ומוציא מזה כותרת כביכול אמר שאינו יודע מדוע לא תמוכים בדייטש.

חבורת שקרנים.

וכך אמר בין היתר הרב "אני מבין שיש אנשים שלא מבינים בדיוק את המהלכים; כל מיני שאלות... למה לא תומכים בראש עיר חרדי; קשה לי להיכנס לכל הפרטים"...

"הרב אמר שאני יסביר, אבל אני לא יסביר. לא כל דבר אני יודע, לא כל דבר אני מבין", נשמע הגר"ב סולובייצ'יק אומר בבירור, בתוך דבריו בכינוס הפנימי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/10/2018 22:30 לינק ישיר 

אולי אתה טיפש ואולי אתה חושב שהגולשים טיפשים !
אני לא שקרן !!
אם הרב סולבייציק הוא זה שהחליט לתמוך בליאון ולא בדייטש כדברי הרב אדלשטיין , והוא אומר שהוא לא מבין את ההחלטה לתמוך בליאון אז זה אומר שהרב סולבייציק מחליט דברים בלי שהוא מבין למה הוא עצמו החליט !!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/10/2018 00:06 לינק ישיר 

עמיאן, לפני שתשכנע אותנו בשקריך, עליך להחליט קצת על הרקע שלך האם אתה ספרדי שיש לו חנות בב"ב שאנשי יתד הטרידו אותו כי פרסם בהפלס.

מה לעשות השקרים שלך אינם נמחקים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/10/2018 00:12 לינק ישיר 

עמיאן. סבבה  זורמים  איתך.

שתי  אפשרויות:

א.  ר'  ברוך   בעצם  תומך  בדייטש,  אבל  הוא  רימה  את  ר'  גרשון  כאילו  הוא  באמת  תומך  בליאון.

ב.  ר'  גרשון יודע  שר'  ברוך   באמת  תומך  בדייטש,  אבל  הוא  שיקר  לציבור שכביכול  ר'  ברוך  תמוך  בליאון.

על  מה  סגרנו?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/10/2018 00:25 לינק ישיר 

תחזור שוב ושוב על כך שכביכול הוא אמר שהוא לא מבין את ההחלטה לתמוך בליאון, אולי בסוף אתה בעצמך תתחיל להאמין בזה.
הוא אמר באופן כללי - וכל אחד יכול לשמוע את זה שוב ושוב, עד שיבין - שלא את הכל הוא מבין. הוא דיבר גם על המשא ומתן ועל עוד דברים. לא את הכל הוא מבין הכוונה היא להחלטה? מי אמר?
הוא אמר בפירוש שכל הסיפור שהיתה כמעט הסכמה - זה שקר. כן במילים אלה, שלהם מותר לשקר. את זה הוא אמר על הסיפור שכמעט היתה הסכמה וברגע האחרון דגל התחרטו, כביכול. אז אם אתה מאמין למה שהוא אמר שלא את הכל הוא מבין, תאמין גם לכך שהוא אומר שמדובר בשקר, ולעולם לא היה מצב של הסכמה או כמעט הסכמה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/10/2018 14:15 לינק ישיר 

חיים_התמים כתב:
עמיאן, לפני שתשכנע אותנו בשקריך, עליך להחליט קצת על הרקע שלך האם אתה ספרדי שיש לו חנות בב"ב שאנשי יתד הטרידו אותו כי פרסם בהפלס.

מה לעשות השקרים שלך אינם נמחקים

כבר כתב אתמול השדרן אבי מימרן
אמנם אנחנו ספרדים אבל לא מטומטמים !!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/10/2018 14:52 לינק ישיר 

הוא לא התכוון אליך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/10/2018 00:09 לינק ישיר 

מוישה_וחצי כתב:
עמיאן. סבבה  זורמים  איתך.

שתי  אפשרויות:

א.  ר'  ברוך   בעצם  תומך  בדייטש,  אבל  הוא  רימה  את  ר'  גרשון  כאילו  הוא  באמת  תומך  בליאון.

ב.  ר'  גרשון יודע  שר'  ברוך   באמת  תומך  בדייטש,  אבל  הוא  שיקר  לציבור שכביכול  ר'  ברוך  תמוך  בליאון.

על  מה  סגרנו?

ג.  אנשים   בסביבת  הרב   אדלשטיין    רימו   אותו,   אמרו  לו  שהרב   סולובייצ'יק   תומך   בליאון  

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/10/2018 00:26 לינק ישיר 

מדהים.
אנשים בסביבת הרב אדלשטיין אמרו לו שהרב סולוביציק תומך בליאון, לכן הוא תמך בליאון, ולכן הרב סולוביציק תומך העל כורחו בליאון.
רק אתה עלית על זה.
חבל שהרב סולוביציק לא עלה על זה והיה סוגר את הפינה הזאת תוך כמה דקות.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/10/2018 00:34 לינק ישיר 

תוספת למתקשים:

אותם   מתווכים   סיפרו   לרב   סולובייציק   שהרב   אדלשטיין   החליט   לתמוך   בליאון,   כשהוא   שאל  'למה'?  אמרו לו 'לא  כל  דבר  צריך  להבין',  ומיד רץ   לכנס   להודיע   שכך   הוחלט  למעלה  בקודש  וש'לא  כל  דבר  צריך  להבין'

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/10/2018 00:47 לינק ישיר 
אפיקטוזין

הבנאדם הציג שאלה פשוטה: הרב אדלשטיין אמר בכינוס של דגל התורה בתמיר שהתמיכה במשה ליאון נעשתה ע"י ועדת הרבנים שמינה הרב שטיינמן ז"ל שזה בעצם הרב סולובייצ'יק.
ואילו הרב סולובייציק עצמו נשמע אומר וז"ל "אני מבין שיש אנשים שלא מבינים בדיוק את המהלכים; כל מיני שאלות... למה לא תומכים בראש עיר חרדי; קשה לי להיכנס לכל הפרטים...הרב (הגר"י גנס) אמר שאני יסביר, אבל אני לא יסביר. לא כל דבר אני יודע, לא כל דבר אני מבין".

אז מה אתה עונה ? 'יש לי רק 2 אופציות שיכולות ליישב את הסתירה, שתיהן נראות לי מופרכות, סימן שאני לא צריך לענות לך'

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/10/2018 10:47 לינק ישיר 

אחרי דברי מיכל הלברשטם, הרב שך בכה בדמעות שליש על זב שהוא תומרן ע"י העסקנים  להמר על בני התורה יש לך עוד שאלות?

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > למי להאמין לרב אדלשטיין או לרב סולבייציק ?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר