בית פורומים בחדרי חרדים

"הרבה גופי תורה תלויים בהן"

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-27/10/2018 21:43 לינק ישיר 
"הרבה גופי תורה תלויים בהן"

כידוע לאנ"ש מקדמת דנא אני הק' איני משתתף כלל בבחירות הטמאות מסיבות ידועות ואכמ"ל. אולם מאחר ובימים האחרונים אנו עדים ל"ע לבוקה ומבולקה כיצד "נכדים פני מרנים ילבינו' במלחמות מיקרופונים וכו' ולא נחה דעתם של גייחזי הדור עד שגררו את המרנים עד לתחתית הביוב של העתירות לבג"צ...
כדאי להיזכר בדבריו הקדושים של מו"ר הקוה"ט זיע"א אשר זעק כבר לפני יובל שנים על הטעות שהשתרשה אצל ההמון הנבער בהבנת המושג "אמונת חכמים" כביכול כל אמירה שיוצאת מפי הגדיילים בכל עניין שהוא במילי דעלמא היא בבחינת קודש קודשים ואין להרהר אחריה.זאת בעוד במקור המושג אמונת חכמים מתייחס לכח שניתן לחכמי ישראל להכריע בענייני הלכה כפי השכל האנושי אע"פ שאינו אמת (וכפי שמביא הקצוה"ח בהקדמה והמשך חכמה ועוד).

וכבר הכריז רבינו זיע"א בלשונו הטהור:

"דעתו של הרב בעד מי להצביע בבחירות שווה בדיוק לדעתו של מוכר קישואים בשוק מחנה יהודה"

אוי לו לדור שכך עלתה בימיו!

נ.ב.
השמצות הכפשות כנהוג יתקבלו בברכה באשכול "העצומה" המיועד לשם כך

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/10/2018 21:49 לינק ישיר 
סברה_נכונה

באבא_זוטא כתב:
 מו"ר הקוה"ט זיע"א. למי הכוונה?

רבינו זיע"א. למי הכוונה?

תוקן על ידי סברה_נכונה ב- 27/10/2018 21:58:32

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/10/2018 21:55 לינק ישיר 

אתה בא ללעוג ואני שואל בתמימות, תורה היא וללמוד אני צריך, האיך מותר להורות להצביע לאישה, בניגוד להלכה מפורשת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/10/2018 22:19 לינק ישיר 

הלכתית, מותר להצביע לאשה....
יעל אשת חבר הקני, דבורה, , היה בישראל שופטות ומנהיגות,

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/10/2018 05:12 לינק ישיר 

פסתםנחמד כתב:
הלכתית, מותר להצביע לאשה....
יעל אשת חבר הקני, דבורה, , היה בישראל שופטות ומנהיגות,

נשלח מהאנדרואיד שלי

הלכה ה: אין מעמידין אשה במלכות שנאמר עליך מלך ולא מלכה, וכן כל משימות שבישראל אין ממנים בהם אלא איש. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/10/2018 08:05 לינק ישיר 

כבר בראשונים מובא החילוץ שקיבלו עליהם שאני

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/10/2018 09:43 לינק ישיר 

רחמנא ליצמן...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/10/2018 14:29 לינק ישיר 

באבא_זוטא כתב:
כידוע לאנ"ש מקדמת דנא אני הק' איני משתתף כלל בבחירות הטמאות מסיבות ידועות ואכמ"ל. אולם מאחר ובימים האחרונים אנו עדים ל"ע לבוקה ומבולקה כיצד "נכדים פני מרנים ילבינו' במלחמות מיקרופונים וכו' ולא נחה דעתם של גייחזי הדור עד שגררו את המרנים עד לתחתית הביוב של העתירות לבג"צ...
כדאי להיזכר בדבריו הקדושים של מו"ר הקוה"ט זיע"א אשר זעק כבר לפני יובל שנים על הטעות שהשתרשה אצל ההמון הנבער בהבנת המושג "אמונת חכמים" כביכול כל אמירה שיוצאת מפי הגדיילים בכל עניין שהוא במילי דעלמא היא בבחינת קודש קודשים ואין להרהר אחריה.זאת בעוד במקור המושג אמונת חכמים מתייחס לכח שניתן לחכמי ישראל להכריע בענייני הלכה כפי השכל האנושי אע"פ שאינו אמת (וכפי שמביא הקצוה"ח בהקדמה והמשך חכמה ועוד).

"דעתו של הרב בעד מי להצביע בבחירות שווה בדיוק לדעתו של מוכר קישואים בשוק מחנה יהודה"

נ.ב.
השמצות הכפשות כנהוג יתקבלו בברכה באשכול "העצומה" המיועד לשם כך

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/10/2018 07:35 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2018 18:43 לינק ישיר 

לאן הגענו???

הגדיילים ישתתפו הערב בעצרת סליחות תפילה וזעקה בכותל להצלחת משה ליאון...

הסיעות החרדיות בירושלים תקיימנה הערב (שני) עצרת תפילה ברחבת הכותל המערבי בראשות חכם שלום כהן תחת הכותרת "שומרים על קדושתה של עיר הקודש".

"בחירתו של ברקוביץ עלולה להוביל להטמעת משנתו האידאולוגית של ברקוביץ ותנועתו 'התעוררות' לפיה על ירושלים להישאר בעלת צביון חילוני בכל התחומים", טוענים המארגנים.

לדבריהם, "כאשר הועלה בפני מרן הרב קניבסקי שליט"א החשש הכבד מהסכנה לפגיעה בחומות קדושת ירושלים הורה מרן באורח נדיר כי יש לקיים עצרת תפילה המונית בסמוך לשריד בית מקדשנו, לשפוך שיח בפני בורא עולם שקדושתה של עיר הקודש תישמר ולא תיפגם חלילה".

בהודעת המארגנים נאמר כי בעצרת יאמר סדר מיוחד של פרקי תהילים, סליחות וקבלת עול מלכות שמים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/11/2018 21:11 לינק ישיר 

באבא_זוטא כתב:

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/11/2018 21:14 לינק ישיר 

ה' ירחם
מעניין איזה פתק הניחו לפניו בקשר בסיבוב הראשון בקשר ליוסי דייטש

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/1/2019 19:40 לינק ישיר 

"גופי תורה"...

ראש ישיבת 'עטרת ישראל', הגרב"מ אזרחי, נשא אף הוא דברים במעמד. "לשמוע מה שאומרים רבותינו זה לשמוע מה שהריבונו של עולם אומר", אמר הגרב"מ והוסיף: "כבר הודענו ברבים שגדולי ישראל הם מנהיגים ולא מונהגים, משפיעים ולא מושפעים, מובילים ולא מובלים".

"גדולי ישראל, מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי וראש הישיבה הגרי"ג אדלשטיין בדקו את הכל לפרטי פרטים והחליטו לאחר הבדיקה כי יצחק רביץ יעתיק את משכנו מביתר לטלז סטון", דברי הגרב"מ.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > "הרבה גופי תורה תלויים בהן"
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר