בית פורומים בחדרי חרדים

התברר שעולם המדיה מנותק מהעולם האמיתי

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-31/10/2018 07:57 לינק ישיר 

עוד מה שהתברר בבחירות האלה לכל מי שמחובר לפייסבוק אינסטגרם וטוויטר ואפילו קבוצות ווטסאפ.היתה שמה אווירה של 80 אחוז לטובת דייטש/פרוש/חסידי.
חייב לומר שגם עליי השפיע שהייתי בטוח שדגל הולכים לחטוף תבוסה של החיים.ובקבוצות ווטסאפ מסוימות אפילו טישטשתי את עמדתי מאי נעימות.
התברר שזה עולם מצומצם ועולם שקר שלא מייצג כלום.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2018 08:26 לינק ישיר 

וזה גם מעיד כמה החסידים מחוברים לאינטרנט וכמה הליטאים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2018 08:26 לינק ישיר 

מזדהה עם כל מילה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2018 09:42 לינק ישיר 

דברי טעם

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2018 09:46 לינק ישיר 

כבר כתבתי כאן, שרוב הליטאים נמצאים בבית המדרש ומנותקים מהעולם החיצון, למעט קריאה בעיתון וקצת מקווה נייעס בשכונה. לעומתם מרבית החסידים בירושלים עובדים ומחוברים לנט. לכן היה נראה כאילו דייטש נותן פייט. אבל למי שקרא מה אחרים ואני כתבנו כאן, זה היה ברור שאין לו סיכוי. היה לו את קולות אגו"י ועוד מעט מבחוץ, מה שבוודאי לא היה עוקף את ליאון וברקוביץ... זו הייתה ריצה של ראש בקיר, והטעם היחיד שנתתי לזה זה כדי להביא את החסידים לבחור את ג' למועצה...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2018 09:56 לינק ישיר 

וזה לא רק בפורומים/ציוצים וכו' אלא גם בסקרים אלקטרוניים, ונתון מעניין נוסף, גם הציבור השסניק ברובו מנותק מהמדיה ורואים לפי השנים האחרונות שהמגמה של שס היא מתכנסת לתוך הציבור החרדי הספרדי ולא נשענת על ה'עמך' שבשדות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2018 18:21 לינק ישיר 

אבי רבינא בטור ב'כיכר': הברנז'ה העיתונאית חיה בבועה, חודשיים של ציוץ מהדהד ובלתי פוסק ברשתות החברתיות הסתיימו כאשר הקלפיות הוכיחו שבציבור הליטאי והספרדי: גדולי ישראל קובעים!.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2018 18:59 לינק ישיר 

גם לי הייתה את התחושה הזו

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2018 19:49 לינק ישיר 

אצל החסידים כנראה יש מי שישלם עבור פרסום מוטעה בפייסבוק/וטסאפ וכד'

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2018 20:37 לינק ישיר 

הכל מתחיל בצורת החשיבה החסידית, החסיד משוכנע שהרבי שלו הוא האיש הכי קדוש בארץ, הליטאי גם מאמין בזה אבל הוא מסוגל לחשוד בעצמו שהסיבה שהוא חושב כך היא פשוט משום שזה הרב שלו, החסיד לא מעלה את זה אפילו כאפשרות שצריך לשלול, ואכמ"ל

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2018 21:25 לינק ישיר 

בעדונגד כתב:

עוד מה שהתברר בבחירות האלה לכל מי שמחובר לפייסבוק אינסטגרם וטוויטר ואפילו קבוצות ווטסאפ.היתה שמה אווירה של 80 אחוז לטובת דייטש/פרוש/חסידי.
חייב לומר שגם עליי השפיע שהייתי בטוח שדגל הולכים לחטוף תבוסה של החיים.ובקבוצות ווטסאפ מסוימות אפילו טישטשתי את עמדתי מאי נעימות.

רק עכשיו זה התברר לך???

למן הרגע שהומצא היה העולם הוירטואלי, עוד בטרם באו לעולם הרשתות החברתיות, תחליף מזוייף לעולם האמיתי.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2018 21:30 לינק ישיר 

אפיקטוזין כתב:
הכל מתחיל בצורת החשיבה החסידית, החסיד משוכנע שהרבי שלו הוא האיש הכי קדוש בארץ, הליטאי גם מאמין בזה אבל הוא מסוגל לחשוד בעצמו שהסיבה שהוא חושב כך היא פשוט משום שזה הרב שלו, החסיד לא מעלה את זה אפילו כאפשרות שצריך לשלול, ואכמ"ל

מכיוון שאתה חרדי כמו פעם אתה ליטאי כמו פעם היום הליטאים גרועים מהחסידים בנושא זה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2018 21:51 לינק ישיר 

בעדונגד כתב:

גם כאן בפורום היתה תחושה
ששלומי אמונים הם רוב הציבור
לפי כמות התגובות באשכולות..
לשמחתי זה רק בנט...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2018 23:32 לינק ישיר 

והיה פה ניק שטען שרוב המדיה מגוייסת ומוטה בעד דגל וליאון...

הרגשתי חוסר טעם להגיב לו באשכול ההוא

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/11/2018 14:43 לינק ישיר 

"אנחנו רוצים להתעורר בכ"ב חשוון לראות את דגל עם 2 מנדטים ואגודה עם 10, כל מי שנמצא פה רוצה את זה, ואנחנו יכולים לעשות את זה!"

"אם להם יש 3 ולנו יש 8 זה לא נצחון!"

לצפייה בטוויטר

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/11/2018 16:33 לינק ישיר 

הסיפור הלא יאומן הזה מזכיר בהרבה מאפיינים את סיפור האיבה בין טראמפ והדמוקרטים. בכמה נקודות השקה.

החל מההלם אחרי הניצחון, חוסר ההפנמה והקבלה שלו, ואירועי דפיקת הראש בקיר ההיסטריים, נקמה ושאר תובנות ילדותיות.

עבור דרך תרבות הפוליטיקלי קורקט שמקדשת כל עוול מהותי ויסודי, בתנאי שייעשה על פי כל כללי הנימוס, ומוקיעה אל עמוד הקלון כל רבע אמירה שפוגעת בתרבות ה-P.C., גם כאשר בתוכנה ובמהותה אין ולא קשר קלוש לחומרת העיוות המהותי שבתרבות ה"ליברלית".
העיזו לצעוק שש שלוש? ועוד כמו במשחק כדורגל רח"ל?? געוואלד.
אבל לגנוב, כן, לגנוב, (יותר מ) 6:3 לאורך שנים, בלי דין ודיין, בבריונות אופיינית לכל תחומי חלוקת המשאבים של כולנו, זה בסדר. זה מנומס, ואפילו מעוגן ב"תורת הבעש"ט" שבדו מליבם. "דידן נצח"..

והעולה על כולנה, התקשורת המפונטזת.
אל תאמינו לכלום. הכל אווירה מתוזמרת ומוזמנת. מקהלה עם מנצח, שלא בהכרח נמצא בצד המנצח....

הנחמה היחידה בסיפור המכוער הזה, שכמו בסיפור הדמוקרטי, מדובר בעיקר במיעוט קולני. הציבור החסידי השקט והאיכותי ברובו, לא נסחף אחרי הטירוף הלאומני, ואחוזי ההצבעה שלו הוכיחו, שאפילו ההיסטריה המוקדמת לא הצליחה לגרד לו הרבה..

תוקן על ידי אשקול ב- 07/11/2018 14:36:05

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > התברר שעולם המדיה מנותק מהעולם האמיתי
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.