בית פורומים בחדרי חרדים

דגל: ניצחון טכני - תבוסה אידיאולוגית

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-31/10/2018 17:50 לינק ישיר 
דגל: ניצחון טכני - תבוסה אידיאולוגית

כשהרב שך הקים את דגל בתשמ"ט, טענו אנשיו שלא מדובר במחלוקת חסידים - מתנגדים, אלא פשוט ה"בני תיירה", האברכים הצדיקים והטהורים לא יכולים לדור בכפיפה אחת עם חב"ד. זה נוגד את הערכים שלהם. שיהיה.

כל מי שראה את התמונות אתמול ובכל התקופה האחרונה רואה שבדגל של הרב לא נשארו אברכים צדיקים וטהורים...
נערים מגודלים שרוקדים "ימים" לאשה חילוניה - קאליש בחיפה - זה לא מישהם שיש להם איזשהם ערכים.
מי שראה את הציבור שמילא אתמול בלילה את אותם ת חגיגות הנצחון של דגל - לא מתפלא מאיפה הגידול הטכני העצום. אברכים כמעט ולא נראו שם. מלבד בחורי הישיבות שלהם - היו שם בעיקר המון המון פרצופים של "חרדים עובדים" - אותם "שבאבניקים" שעד לא מזמן בדגל לא ירקו לעברם כי "הם לא בכולל", והם באמת לא הצביעו לדגל, חזרו פתאום לקדמת הבמה ובענק. היום בדגל להוציא סמארטפון ענק בפומבי זו לא בושה, זו נורמה טריוויאלית בדיוק כמו כל טלפון אחר.
אברכים חסודים ו"בני תיירע" לא נראים יותר בדגל, ובוודאי שלא נותנים את הטון. אולי הבני תיירע הלכו לעץ, אולי סתם התפזרו לכל רוח, אבל היום דגל זו תנועה עממית רחבה בנוסח ש"ס - תנועה של אשכנזים ברמת חרדיות משתנה. בני תיירע? ערכים? הצחקתם את עינת קליש. לשבאבניקים שממלאים את דגל אין היום בעיה אפילו... עם חב"ד . (רק שב"ה לא צריכים אותם שם)
גם בנושא היחס לרבנים דגל התרוקנה מתוכנה ונהייתה חסידית בצורה כה נלעגת, שאילו חסידים היו נוהגים כך ברבותיהם היו קוראים להם "שוואנצעס". הרבנים שך ואלישיב היתה להם מילה חזקה בציבור, תעשו, אל תעשו, תלמדו, תתנגדו, והיום רבני דגל לא מתערבים בכלל ולא מסוגלים להתערב בהתנהלות הציבור, אפילו להוציא את הנציגים מהקואליציה כמו הרב אלישיב על המשחן הם לא יכולים - כי חא ישמעו להם. רק נמכרים לו כמו באבות בניסוח יוסי כדורי ("העם רוצה ברכה") וקישוטים. הכל מותר, תהיה חרדק, וגראב, ופראסט, ושבאבניק - רק תצהיר נאמנות ל"מרנן ורבנן" ותגיד בפה מלא שאתה נאמן לכל הוראותיהם (שבאות פעם בחמש שנים - בזמן בחירות)

אז כן, דגל גדלה משמעותית מבחינה טכנית וקלטה אליה את כל הנושרים והשבאבניקים, אבל מבחינה אידיאולוגית נחלה תבוסה מוחצת והתנערה מכל הערכים שנופפה בהם בעבר.
היום זו סתם ש"ס-אשכנזית. מפלגה של ערסים בצבע לבן.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2018 17:52 לינק ישיר 

תסתכל על התגובה של תם יושב http://www.bhol.co.il/forums/topic.asp?cat_id=4&topic_id=3151475&forum_id=771

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2018 17:57 לינק ישיר 

פיינשמקער כתב:
פשוט ה"בני תיירה", האברכים הצדיקים והטהורים לא יכולים לדור בכפיפה אחת עם חב"ד. זה נוגד את הערכים שלהם.

תמשיך לחיות בהזיות שמאכילים אותך. לבריאות.
רק אל תתפלא בהמשך...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2018 18:29 לינק ישיר 

הקנאה מוציאה את האדם מדעתו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2018 18:30 לינק ישיר 

אתה לא שונה מהחילוני שמכיר את החרדים רק דרך הטלויזיה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2018 18:38 לינק ישיר 

אם זה מנחם אותך, שיהיה לך לבריאות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2018 18:39 לינק ישיר 

hhaavv כתב:

פיינשמקער כתב:
פשוט ה"בני תיירה", האברכים הצדיקים והטהורים לא יכולים לדור בכפיפה אחת עם חב"ד. זה נוגד את הערכים שלהם.

תמשיך לחיות בהזיות שמאכילים אותך. לבריאות.
רק אל תתפלא בהמשך...

אני לא מתפלא שלא קראת את המשך הודעתי
אבל הודעתך מטכיחה אותה כפתור ופרח...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2018 18:45 לינק ישיר 

במקרה כן קראתי, מתוך סקרנות.
אבל באותם מילים הבנתי איך אתה אוסף מידע ולמה/מי אתה מאמין - לכן גם השאר לא ממש רלוונטי. לכתרצה לדון ברצינות על תופעה כזו או אחרת, במידה והיא קיימת בצורה בה אתה מתאר אותה, לפחות תשתדל לא להקדים מילים הלקוחים היישר מההסתה ומסע ההשמצות של הצד שכנגד. זה פשוט יותר מידי שקוף.
אתה יודע מה? אני מוותר לך. הרי לא באמת תבין את מה שכתבתי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2018 21:27 לינק ישיר 

שמע נא, בחורצ'יק (לא היית פה בתשמ"ט, הא? )
אל תחשוב שהפלגים שלכם הם מרכז היקום. זו בדיוק הטעות שהובילה את הפלג השני למקום הלא נכבד שלו כיום.
אמנם הפלג והבני תיירה בהחלט עשו ועושים הרבה דברים רעים, ובכלל יש במצבם כיום משום צדק פואטי ("לא מחרימים עדה קדושה", כן?) אבל אני בטוח שאפילו הפלג לא היה מצליח לדחוף לכם את זה.
באנגלית אומרים White trash. זה בדיוק מצבכם כיום.
מפלגה בלי אג'נדה, ציבור בלי אידיאולוגיה. אספסוף של נושרים וערסים-אשכנזים שכן רוצים להיות חרדים ולא רוצים להיות חרדים ובכוללים סתם מבזבזים את הזמן אז צריכים לעבוד אבל גם שם לא מלקקים דבש ורוצים גם להיות סחבק עם החילונים ועייפים כבר מלריב ובכלל על מה יש לריב, הרי שום דבר לא נוגע אלי אישית.
כשהבני תיירה נפרדו מכם, אני לא יודע מי התקלל בכך יותר.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2018 23:30 לינק ישיר 

התמונות מחיפה בהחלט מביכות, יושבת בחוסר צניעות בין חמישה עסקנים כשתמונות הרב קנייבסקי מעליה, אין לה איזה יועץ חרדי שיתדרך אותה איך מגיעים למטה חרדי ?

זהירות נשים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2018 23:43 לינק ישיר 

פיינשמעקער

כל מילה בסלע, התמונות מחיפה לא מפתיעה במיוחד, ללוטפאשים אף פעם לא היתה בעיה עם זה, אבל מה אתה רוצה מהם, תראה את נציגם בכנסת, גפני, בתחילת דרכו לפני שלושים שנה, עומד בכנסת עם כובע וחליפה סגורה עם זקן מלא, עם מראה של בן תורה, בכל זאת הוא בא מבית גוראי, (שנה ופירש....) היום הוא עומד לך קצוץ זקן ללא כובע בעצרת של חרדים, וגם מתבדח בוועדות עם הח"כיות הפרוצות, כאחרון החר"דקים, ואם יש לך תמונה של מרן רשכבה"ג הגרב"מ שליט"א מימות אברכותו ובחרותו עיין שם ותמצא נחת, 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2018 23:54 לינק ישיר 

בונדמן כתב:

פיינשמעקער

כל מילה בסלע, התמונות מחיפה לא מפתיעה במיוחד, ללוטפאשים אף פעם לא היתה בעיה עם זה, אבל מה אתה רוצה מהם, תראה את נציגם בכנסת, גפני, בתחילת דרכו לפני שלושים שנה, עומד בכנסת עם כובע וחליפה סגורה עם זקן מלא, עם מראה של בן תורה, בכל זאת הוא בא מבית גוראי, (שנה ופירש....) היום הוא עומד לך קצוץ זקן ללא כובע בעצרת של חרדים, וגם מתבדח בוועדות עם הח"כיות הפרוצות, כאחרון החר"דקים, ואם יש לך תמונה של מרן רשכבה"ג הגרב"מ שליט"א מימות אברכותו ובחרותו עיין שם ותמצא נחת, 

אני שמח שאתם משכנעים אחד את השני בצדקת דרככם, זה המשך יפה של השכנוע העצמי קודם הבחירות על ההצלחה הצפויה לכם, ואגב, שיטה מצליחה, ככה אתם אף פעם לא מפסידים, תמיד תשכנעו זה את זה שבעצם הרווחתם. בגמרא מדובר על הטבת חלום, שדרגתם את זה להטבת מציאות. חלמא טובא!

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי אש_סופרים ב- 31/10/2018 23:54:43

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2018 23:57 לינק ישיר 

להוי ידוע לך שמעולם לא השתתפתי בימי חיי בבחירות, לא לכנסת ולא לעיריות ולא למינהלת השכונתית,

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2018 00:01 לינק ישיר 

אכן שמעתי שיש שחושבים שזו עבירה יותר גדולה מכל העבירות שבן בנ"א למקום ושבן בנ"א לחבירו. נו, יש גם כאלו שחושבים ששווה לתת את החיים למען הצלת זנים נכחדים של תולעי מערות.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2018 00:01 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2018 00:16 לינק ישיר 

אתה משווה חבר כנסת שיושב כבר שנים בכנסת המינים, בעל'בית, לבחורי ישיבה ? ובכל זאת תראה את המרחק שלו ממנה, ואיך שהבחורים מתהוללים סביב זאת שהרבה גופי תורה תלויים "בה" (בלשון נקיבה) 

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > דגל: ניצחון טכני - תבוסה אידיאולוגית
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 לדף הבא סך הכל 4 דפים.