בית פורומים בחדרי חרדים

האיש והמספרים אברהם ובר: אם דגל התורה תתמודד לכנסת היא תקבל 4 מנדטים

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-31/10/2018 20:29 לינק ישיר 
האיש והמספרים אברהם ובר: אם דגל התורה תתמודד לכנסת היא תקבל 4 מנדטים

בראיון לאבי מימרן ברדיו קול חי:
אני ממליץ שדגל התורה תרוץ בנפרד ואין שום ספק שהיא תקבל 4 מנדטים.

ההפסד בבית שמש לראשות העיר נבע רק בגלל שרצו ביחד, אילו היו רצים בנפרד, אבוטבול היה מנצח בהפרש גדול.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2018 20:39 לינק ישיר 

ממש לא בטוח. בחיפה למשל יש 1000 קולות לפחות שהצביעו למיכי, ולא יצביעו לדגל בחיים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2018 21:14 לינק ישיר 

גם אם דגל על גבול ה4 מנדטים
לא חושב שכדאי להם לקחת סיכון
בפרט אחרי מה שקרה ל"יחד"
שהיה חסר להם כעשר אלף קול למנדט הרביעי
ולא עברו את אחוז החסימה
עדיף שיגיע להסדר יחד עם אגודת ישראל
על 60/40 לטובת דגל

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי קלמנוביץ ב- 31/10/2018 21:18:23

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2018 21:39 לינק ישיר 
אךטובוחסד

או שדגל יגיעו להסדר עם ש"ס לטובתם, כי לא בטוח שאגו"י תתעורר משנתם הארוכה למרות הכאפה שחטפו, ואם לא יכירו במציאות החדשה שמראה בדיוק כמה הם שווים, לא תהיה שום סיבה להמשיך אתם אפילו לפיצה ממול...

צריך שיהיה ברור! על זה הרב שך עשה מחלוקת לש"ש והקים את דגל!! זו צוואתו, והיום שמעתי מאחד מבני ביתו של הגראי"ל זצ"ל שהוא גם זה שכיוון בתקופה האחרונה ממש את הנציגים לצעד שנעשה פה עכשיו, הפיצול לבדיקת האמת לגבי יחסי הכוחות ביהדות התורה.

מה גם שלטענת פרשנים רבים, הפיצול הוא גורם מכריע דווקא למאמץ עליון וממילא להשגת עוד כמה מנדטים שנעלמים באיחוד גדול מידי שהופך אנשים לאדישים בטענה שאין צורך בהם...

תוקן על ידי אךטובוחסד ב- 31/10/2018 21:41:37

תוקן על ידי אךטובוחסד ב- 31/10/2018 21:42:59

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2018 21:41 לינק ישיר 

בהחלט יתכן אני מאמין שכדאי לקחת ריזיקה (גילוי נאות אני לא ממש יתאכזב אם היא לא צצלח)
לגבי בית שמש הבעיה לא היתה אחוז הצבעה חרדי כמו שראינו שיש רוב מובהק במועצה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2018 21:47 לינק ישיר 

יכול להיות שלא תשאר להם ברירה
ויצטרכו להשתלב בשס
אחרי ששמעתי את ליצמן בקול חי
לא נראה שהולך להתקפל
ולתת להם יותר מאגודת ישראל
טוען שבזמנו הרב שך והלב שמחה
סיכמו על 60/40 לטובת אגו"י

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2018 21:49 לינק ישיר 

מה החזון איש סיכם עם האמרי אמת?
ומה ר' חיים עוזר סיכם עם השפת אמת?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2018 21:52 לינק ישיר 

גם למשה רבינו היו כל מיני סיכומים.. בטח יש העתק בכספת של גולדקנופ יחד עם הבטחות שופרסל

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2018 21:59 לינק ישיר 

קלמנוביץ כתב:

יכול להיות שלא תשאר להם ברירה
ויצטרכו להשתלב בשס
אחרי ששמעתי את ליצמן בקול חי
לא נראה שהולך להתקפל
ולתת להם יותר מאגודת ישראל
טוען שבזמנו הרב שך והלב שמחה
סיכמו על 60/40 לטובת אגו"י

נשלח מהאנדרואיד שלי

אחרי התחיה המחודשת של שס בכל רחבי הארץ אני לא בטוח שהם יהיו מעונינים בשותפות עם דגל.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2018 22:24 לינק ישיר 

ש"ס בארץ ירדה באופן כללי אך לא כמו שחשבו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2018 23:01 לינק ישיר 

חיזוקתשובה כתב:

ש"ס בארץ ירדה באופן כללי אך לא כמו שחשבו

עלתה אפילו יותר ממה שקיבלה בארצי.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2018 23:54 לינק ישיר 

לא הייתי מציע ליענקוש להמר על ריצה בכנסת, השנים שעברו עלי באה"ק לימדו אותי שיום אסל ויום באסל, והליטאים יכולים למצוא את עצמם בכזו מחלוקת בין בתי רבניהם השונים שתמיט עליהם חורבן עולם, מלבד זאת ישנם ריכוזים חרדים בארץ ששם דגל הם פחות מאגו"י, עד לא קיימים בכלל, רק הציבור שיש לאגו"י באשדוד לבד למשל משלים את הפער בירושלים, תבדקו מה קורה ברחובות נתניה קרית גת צפת ביתר אלעד פתח תקוה, ולא חסר עוד, 

אריה דרעי גם החזיק פעם במספר דו ספרתי של מנדטים, והיום הוא מדשדש על גבול החסימה, ולא שפרצה איזו מגיפה אצל עדות המזרח.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2018 23:56 לינק ישיר 

שיכורי ניצחון והש... עולה להם לראש
העולם זה גלגל, פעם אתה למעלה ופעם אתה למטה
ובכלל יש כל כך הרבה משתנים כאן, וגם מה שקרה בירושלים (שללא ספק יש בה ציבור ליטאי גדול מאוד) לא משליך על הארצי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2018 00:08 לינק ישיר 

בונדמן כתב:
לא הייתי מציע ליענקוש להמר על ריצה בכנסת, השנים שעברו עלי באה"ק לימדו אותי שיום אסל ויום באסל, והליטאים יכולים למצוא את עצמם בכזו מחלוקת בין בתי רבניהם השונים שתמיט עליהם חורבן עולם, מלבד זאת ישנם ריכוזים חרדים בארץ ששם דגל הם פחות מאגו"י, עד לא קיימים בכלל, רק הציבור שיש לאגו"י באשדוד לבד למשל משלים את הפער בירושלים, תבדקו מה קורה ברחובות נתניה קרית גת צפת ביתר אלעד פתח תקוה, ולא חסר עוד, 

אריה דרעי גם החזיק פעם במספר דו ספרתי של מנדטים, והיום הוא מדשדש על גבול החסימה, ולא שפרצה איזו מגיפה אצל עדות המזרח.

אתה מביא מקומות שנח לך ומתעלם מאחרים וגם במקומות שאתה מביא יש טעיות  א.ברחובות יש ציבור ליטאי יותר גדול מחסידי   בפתח תקווה כנל  באלעד הפער עומד על 500 קול בערך (עם מצביעי עץ זה שווה בשווה) ב.שכחת את מודיעין עילית
את רכסים אופקים תפרח נתיבות ירוחם ועוד ועוד 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2018 00:19 לינק ישיר 

בונדמן

גם הפעם היה מסע הסתה נגד הנכד-שבאמת מתנהג בחוסר אחריות-ועם כל זה הציבור הליטאי בא בהמוניו, והוכח פעם נוספת שהקודים הליטאיים פועלים אחרת ממה שנראה כאן ליושבי הפורום, והם כנראה הציבור הממושמע ביותר רק שלא אגרסיבי כמו הגעררס, והליטאי האמיתי זה שממלא את הקלפיות זה לא הליטאים שרוב החסידים פוגשים עם האייפונים שהם מזמן מצביעים כפי העולה על רוחם, אלא אלו שממלאים את הכוללים וזה מאסה שכדאי לכם להכיר בגדלו

כתבת על ריכוזים חרדים שבהם החסידים יותר ועשית סלט גדול, באשדוד זה נכון, וכן בקרית גת וברחובות, אך בשאר המקומות זה רק נראה שהחסידים יותר, וכמו בחיפה שכולם היו בטוחים שהחסידים רוב מוחץ בגלל התדמית והוברר אמש שלא
קח את נתניה שציינת יש לדגל ולצאנז כל אחד נציג, ואם תשאל את רוב האנשים בארץ יגידו לך שבנתניה יש רוב חסידי כי מכירים את נתניה רק מצאנז, וכמו כן פתח תקוה ודאי שהליטאים רוב שם, ובאלעד לא פחות מהחסידים וגם בביתר אמש קיבלו 4 ותזכיר לי כמה החסידים, וגם בצפת כנ"ל
כנגד הריכוזים החסידיים תקח ריכוזים ליטאיים כמו קרית ספר ורכסים שנדמה שהם מקומות גדולים ומכובדים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2018 00:25 לינק ישיר 

ושכחת את בני ברק שם מסתבר שהליטאים הם גם באותו יחס כמו בירושלים

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > האיש והמספרים אברהם ובר: אם דגל התורה תתמודד לכנסת היא תקבל 4 מנדטים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.