בית פורומים בחדרי חרדים

אברהם רובינשטיין. תתבייש לך!!! לך מגיע הבוז!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-1/11/2018 15:01 לינק ישיר 
אברהם רובינשטיין. תתבייש לך!!! לך מגיע הבוז!

לא האמנתי עד שראיתי (את הוידאו) בעיני ושמעתי באוזניי.

במסיבת הנצחון (על מי הנצחון?) בבני ברק, שלוחם של גדולי הדור אברהם רובינשטיין נואם לקהל.

זייברט נכנס לאולם - הקהל שואג  בוזזז - רובינשטיין לא מגיב ולא עוצר את הקהל

בדרכו לבמה הקהל מלווה אותו בשאגות בוזזז (תוך כדי שרובינשטין גם מזכיר את חברי מועצת גדולי התורה של אגודת ישראל נשמעות צעקות בוזז) - רובינשטיין לא מגיב ולא עוצר את הקהל.

הוא עולה לבמה ונמצא ליד אברהם רובינשטיין, והקהל ממשיך לצעוק - בוזזז. ורובינשטיין לא מגיב ולא עוצר את הקהל.

הקהל המשולהב שר "זייברט הביתה" כשהוא עומד לצידו של רובינשטיין השותק ולא משתיק.

רובינשטיין מכריז - אני מקדם בברכה את סגן ראש העיר הרב יהושוע מנדל נאמנו של כ"ק האדמו"ר מויזניץ -  הקהל שואג בוזז - רובינשטיין לא מגיב ולא עוצר את הקהל.

ועל הקהל ה"קדוש" המשולהב והמוסת מיותר לומר מה דעתי.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2018 15:04 לינק ישיר 

תירגע, זה ההוראות שהם קיבלו ממרנן ורבנן, לשנוא ולתעב מי שלא כורע לבעל, ומי שמעז להמרות את פיו הקדוש של יענקוש.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2018 15:06 לינק ישיר 

אתה שתמיד לעגת לאנשי הפלג אולי תבין קצת עם מי יש להם עסק

תוקן על ידי ליטאישעבר ב- 01/11/2018 15:10:32

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2018 15:06 לינק ישיר 

ועל כולם בחורי חמד יקרים במקום לרקוד עם התורה, לרקוד בפני עינת קאליש
בושה!!!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2018 15:25 לינק ישיר 

מתי זה היה שר' יצחק כהן ז"ל נכנס למסיבת הנצחון של גור, וסקלוהו פיזית?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2018 15:43 לינק ישיר 

מקדש_השבת כתב:
ועל כולם בחורי חמד יקרים במקום לרקוד עם התורה, לרקוד בפני עינת קאליש
בושה!!!!!

המלבין פני חברו ברבים כאילו שופך דמים. ובהחלט שפכו את דמו שם.
ולטענה המטופשת וחסרת אחיזה במציאות שראיתי שיש הטוענים שזה היה משהו זניח או שכשם שמצווה לומר דבר הנשמע וכו'.
זה לא היה משהו זניח, נשמעו קולות רבים, גם רואים את האווירה ואת הקהל בסרטון, וזה לא היה משהו נקודתי אלא משהו שנמשך.
וברור לכל בר דעת (אני מדבר לברי דעת) שלא רק שהוא היה מחויב למחות, אלא גם ללא ספק היה יכול לעצור את הביזיון הזה אם רק היה רוצה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2018 17:30 לינק ישיר 

התנהגות ממש מגעילה. אבל אני לא מבין מה החידוש, הרי הם היו עושים אותו דבר, והפלג גם הם היו נוהגים אותו דבר. זה משהו ב(חוסר) תרבות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2018 18:06 לינק ישיר 

נוירולוג כתב:

המלבין פני חברו ברבים כאילו שופך דמים. ובהחלט שפכו את דמו שם.
ולטענה המטופשת וחסרת אחיזה במציאות שראיתי שיש הטוענים שזה היה משהו זניח או שכשם שמצווה לומר דבר הנשמע וכו'.
זה לא היה משהו זניח, נשמעו קולות רבים, גם רואים את האווירה ואת הקהל בסרטון, וזה לא היה משהו נקודתי אלא משהו שנמשך.
וברור לכל בר דעת (אני מדבר לברי דעת) שלא רק שהוא היה מחויב למחות, אלא גם ללא ספק היה יכול לעצור את הביזיון הזה אם רק היה רוצה.

מסכים כמעט עם כל מילה (לא בטוח שהיה יכול לעצור את הבזיון. אבל זה גם לא משנה, כי אם היה מוחה, גם אם הבחורים היו ממשיכים, הוא היה גורם לחסידים שם שלא להתבייש ושלא לחשוב שהוא חלק מהבזיון הזה).
ואני מאוד מאוד מקווה שהוא לא מחה, כי התבלבל. ושהוא ישלח מכתב מחאה/התנצלות מסודר.
ואין לי ספק שאם ישאל את רבו הגר"ח, יקבל הוראה כזו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2018 19:19 לינק ישיר 

שששש אתה סתם מקלקל את השמחה המטונפת
ימים על ימי....
בוז.....
זייברט...
מנדל 
בוז...

אוח איזו שמחה יהודית טהורה ולא פרועה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2018 19:21 לינק ישיר 

avishai323 כתב:

מתי זה היה שר' יצחק כהן ז"ל נכנס למסיבת הנצחון של גור, וסקלוהו פיזית?

חחח יש מישהו מכאן שעדיין זוכר את החרפה בוואגשל?

לא להגזים חסידי גור לא סקלו אותו פיזית,
אלא סילקו אותו מהבמה שישב עליה במסיבת הנצחון תוך הלבנת פניו ברבים
הם טענו שהוא לא יכול להיכנס בתור נציג שלהם לעיריה כיוון שהליטאים לא הצביעו בעד הרשימה שלהם כי רק הרב גריינמן תמך בהם כך שהוא למעשה נבחר בקולות של החסידים

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2018 20:59 לינק ישיר 

לזייברט מגיע בוז גדול.
לצערי לא התפטרנו מהבריון הזה, והוא ימשיך לשלוט בעיר דרך רובינשטיין הבובה.
אלא אם כן הגערערס יחליטו שליצמן מצטייר חלש מדי, ויביאו את זייברט שיהיה כוחני יותר.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2018 21:24 לינק ישיר 

את הגניבות של יעקב אשר כולם זוכרים, ואף על פי כן לא ראיתי שהגערעס צעקו לו בוז.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2018 23:13 לינק ישיר 

לרובינשטין אין זכות לבוז לזיברט?תגיד תודה שהוא שתק ולא ההצתרף אליהם,

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/11/2018 01:11 לינק ישיר 

צריך להשלים את המלאכה שהחל בה הרב שך בתשמ"ט ולחתור להיפרדות מוחלטת מהליטאים בכל התחומים, וגם בארצי, ובכל תחום וענין, הבעיה היתה שהליטאים חששו להמשיך לבד, אז הם זחלו בחזרה בתשנ"ב לאיחוד, ומיכל הלברשטאם מספר שנתנו להם את מה שלא מגיע להם, רק בכדי שהם ירגישו שהם יצאו עם משהו, 

למישהו יש מחלוקת עם ש"ס ? יש להם את הח"כים שלהם, את הרבנים שלהם ואת העקרונות שלהם, כך גם צריך להיות עם הליטאים, היפרד נא מעלי. נשאיר לפלג את המלאכה לזנב בהם ולחנך אותם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/11/2018 01:35 לינק ישיר 

בונדמן כתב:

צריך להשלים את המלאכה שהחל בה הרב שך בתשמ"ט ולחתור להיפרדות מוחלטת מהליטאים בכל התחומים, וגם בארצי, ובכל תחום וענין, הבעיה היתה שהליטאים חששו להמשיך לבד, אז הם זחלו בחזרה בתשנ"ב לאיחוד, ומיכל הלברשטאם מספר שנתנו להם את מה שלא מגיע להם, רק בכדי שהם ירגישו שהם יצאו עם משהו, 

למישהו יש מחלוקת עם ש"ס ? יש להם את הח"כים שלהם, את הרבנים שלהם ואת העקרונות שלהם, כך גם צריך להיות עם הליטאים, היפרד נא מעלי. נשאיר לפלג את המלאכה לזנב בהם ולחנך אותם.

נתנו להם מה שלא מגיע להם??? נתנו להם חצי ממה שמגיע להם! וסיפור ירושלים יוכיח.
לא להאמין איזו חזירות נמצאת בחוגים מסוימים!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/11/2018 01:52 לינק ישיר 

בונדמן כתב:

מוקדש לקלעפר שתהה מדוע חסידים מצביעים עץ

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > אברהם רובינשטיין. תתבייש לך!!! לך מגיע הבוז!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.