בית פורומים בחדרי חרדים

נסתם הגולל על אגודה ודגל ביחד לכנסת

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-5/11/2018 00:02 לינק ישיר 
נסתם הגולל על אגודה ודגל ביחד לכנסת

במצב  בו  אגודה  הפכה  את  רדיפת  הליטאים  לדגל  המרכזי  שלה,
אין  אפשרות  לרוץ  איתה  יחד.

דגל  תצטרך להחליט  אם  לרוץ  לבד  או  עם  ש"ס.

אגודה  יכולה  לרוץ  עם  מרזל וישי .  רק  שמתוך  5   היא  תצטרך  לתת  להם  2,  ולה  יישאר  רק  3,
כך  שלא  ברור  מה  היא  תרוויח  מכל התעלול....

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/11/2018 00:04 לינק ישיר 

אגודה תרוץ לבד ותקבל 4, מה רע?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/11/2018 00:07 לינק ישיר 

היא לא יכולה לקבל 4 לבדה. היא תצטרך להכניס למועצת את הרב מזוז, ולהישמע לדעתו של ר"צ פרידמן מהפלג כדי להכניס 4.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/11/2018 00:11 לינק ישיר 

אגודה יכולה לקבל 4.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/11/2018 00:13 לינק ישיר 

יכולה לקבל כמו שיכולה לקבל 5 בירושלים ע"פ מה שצפה ליצמן

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/11/2018 00:13 לינק ישיר 

מתהפך13 כתב:

אגודה יכולה לקבל 4.

ברור! אגודה היא גם הרוב בירושלים ובבני ברק ואלעד והשד יודע מה עוד!
אה, ויוסי דייטש ראש עיריית ירושלים והרבי מלובאוויטש חי! ויד החסידים על העליונה!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/11/2018 00:14 לינק ישיר 

ברוך הוא וברוך שמו. עדיף להיות רק 3 ולא לגור בגוב אריות. לגור עם שונאי. דגל יאה לשס שס נאה לדגל. ובא לציון גואל. לכם יהיו 5 או 6 או 7 נציגים. לא תהנו מאתנן כמו שאתם מתארים את החסידים. ויאללללה תניחו לנו לנפשו חבורת אנשים גאים כפי שאמר הרב שטיינמן גאווה גאווה גאווה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/11/2018 00:16 לינק ישיר 

קרשינדו כתב:

ברוך הוא וברוך שמו. עדיף להיות רק 3 ולא לגור בגוב אריות. לגור עם שונאי. דגל יאה לשס שס נאה לדגל. ובא לציון גואל. לכם יהיו 5 או 6 או 7 נציגים. לא תהנו מאתנן כמו שאתם מתארים את החסידים. ויאללללה תניחו לנו לנפשו חבורת אנשים גאים כפי שאמר הרב שטיינמן גאווה גאווה גאווה.

לא להאמין! שלושים שנה שיקרתם ודרכתם על דגל בשקרים שונים ומשונים. ואז דגל קמה לדרוש את המגיע לה. לא יותר ואפילו פחות ואתה מעיז לקרוא לנו שונאי??? רשעים אפילו על פיתחה של גיהינום...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/11/2018 00:17 לינק ישיר 

תם המיתמם.... בדיוק מה שכתבת, איזה קטע שליטאי כותב כך על החסידים.

בכל מקום שיש חרדים החסידים שולטים, כך זה בארץ, באמריקה, בצרפת, בבלגיה, באנגליה ובכל מקום, מה לעשות.... תתמודדו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/11/2018 00:31 לינק ישיר 

אנמ מאוד ישמח אם דגל תרוץ לבד. וש"ס ירוצו לבד. ואגודה לבד.
והתוצאות יהיו. שאגודה ודגל יעבדו קשה. ובגלל זה הם ימקסימו את כוחן. ושתיהן יגיעו ל - 4-5 מנדטים.

וש"ס........אולי אולי תגרד את אחוז החסימה.

ועוד יותר אשמח אם אלי ישי ישתלב באגודה. (מספיק שיביא 40.000 קול). וכך יצאו לדרעי העיניים לראות אותו מסתובב בכנסת....

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/11/2018 02:49 לינק ישיר 

לדעתי, דגל וש"ס מתאימים מאוד
יפה הלכנו חסידים עם הליטאים 30 שנה ביחד, הייתם קצת דומים הליטאים לחסידים
וואז הגיע הפילוג הליטאי התבררו הענינים, התחלקו הציבורים, לעץ הלכו בני התורה, לדגל הלכו כל ה"צ'ופיקעס" (בלוריות בלע"ז) העניבות והזקנים המגולחים המודרנים למדי, וההתאמה בין אגודה לדגל כבר פחות מתאימה.

כיום, ניתן לומר, שדגל וש"ס דומים לגמרי, הייתי אומר אפילו שבש"ס יש עוד פחות מודרנים ויותר בני תורה פראקים מדגל של היום.. 
ומה נכון יותר מאשר חבירה של דגל וש"ס?
החסידים + עץ יהיו הקבוצה החזקה יותר, החרדית יותר 
אחריהם יד ביד ילכו הולכי הבלורית הליטאים עם הולכי הבלורית השס"ים, ישמחו יחדיו ירקדו יחדיו

עזבו אתכם מכל נושא המספרים, הליאונים, הברקוביצים, הבגידות, הטענות, המענות
ההתאמה פשוט מתאימה יותר כך

תוקן על ידי איש_חשוב ב- 05/11/2018 00:50:07

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/11/2018 03:47 לינק ישיר 

תפסיקו לחלום שאם דגל ואגודה ילכו בנפרד כל אחד יעבור את % החסימה בבחירות האחרונות יהדות התורה גירדה את המנדט השביעי, אחרי הסכם עודפים , לא מסתבר שיעלו במנדט בגידול טבעי. תסתכלו על מספרים ותבינו. אלי ישי לא שווה יותר מ 15000 קול,כעת בעיריות במעוז של הרב מאזוז בבני ברק הוא קיבל 3000 קול , בירושלים רוב מצביעי קינג הם מזרוחניקים ימניים ולא חסידי הרב מאזוז, לא בכדי מפלגת טב בעירייה לא עברה את אחוז החסימה, פשוט רוב מצביעי בנט הצביעו לאריה קינג, כך שגם אם ילכו עם אגו"י עדיין מירב הסיכוי הוא שלא יעברו את אחוז החסימה. . נראה שלפי המונציפלי לדגל יש את מירב הסיכויים לעבור את אחוז החסימה. . . דוקא שס שבבחירות האחרונות לכנסת הכניסה 7 מנדטים יכולה להיות בטוחה שתשמור על כוחה ואף להתחזק, וזאת שבבחירות האחרונות לכנסת המריבה עם אלי ישי הייתה טרייה מיד לאחר פטירת הרב עובדיה מה שנקרא "להכות בברזל בעודו חם" ואז היו דוקא הרבה שהלכו עם אלי ישי,ובכל אופן שס קיבלה 7 מנדטים, כעת שרובם חזרו הביתה, לשס, שס עובדת כל המנדט השמיני, יש פה בפורום אנשים "מצומצמים" שלא מכירים את הארץ מלבד את ה ד' אמות שלהם בגאולה או איצקוביץ.. אבל אם תלכו לכל עיר ועיר בארץ תראו את הכח של שס, אמנם זה לא מה שהיה בזמן הרב עובדיה זצל תקופת ה10-12 מנדטים, שהיו מורכבים מ'עמך' וחילונים אבל עדיין יש הרבה בני תורה חרדים בפריפריה

תוקן על ידי פלספן ב- 05/11/2018 01:51:17

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/11/2018 05:36 לינק ישיר 

אויר_ים כתב:
אנמ מאוד ישמח אם דגל תרוץ לבד. וש"ס ירוצו לבד. ואגודה לבד.
והתוצאות יהיו. שאגודה ודגל יעבדו קשה. ובגלל זה הם ימקסימו את כוחן. ושתיהן יגיעו ל - 4-5 מנדטים.

וש"ס........אולי אולי תגרד את אחוז החסימה.

ועוד יותר אשמח אם אלי ישי ישתלב באגודה. (מספיק שיביא 40.000 קול). וכך יצאו לדרעי העיניים לראות אותו מסתובב בכנסת....

נשלח מהאנדרואיד שלי

ברור, כמו שבירושלים מקסמתם את הכוח שלכם, והגעתם ל4-5 מנדטים.
אתה כנראה שוכח שאם אין 4 מנדטים, אין כלום.
אלי ישי לא יצטרף אליכם כדי להיות ח"כ פשוט. והפלג גם לא יצטרפו אליכם.
תמשיכו כך, ותראו את הכנסת מבחוץ.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/11/2018 07:07 לינק ישיר 

אני מזהה שהשסניקים בלחץ......

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/11/2018 08:05 לינק ישיר 

זה יה יהיה אסון נורא
מה שיקרה זה שדגל תכניס את הרביעי בקושי, אגודה לא תיכנס
כל הליטווקאס ישמחו ויצהלו

אבל יומיים אחרי, פתאום יגלו שהחרדים בכנסת הפכו להיות קבוצה קטנה ודלת השפעה.....

אני לא מבין מה דגל רוצים
אגודה חייבים נציגות של גור, בעלז ויז'ניץ ופורוש, מאחר ויש רק 7 מנדטים לליטאי יש 3 מושבים לשאר הקבוצות יש 1
הדבר היחיד שאפשר לדרוש זה יור המפלגה ואת התפקיד הבכיר

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/11/2018 08:18 לינק ישיר 

לרוח הנכאים שאחזה באגודת ישראל יש סיבה טובה. מצבה אויף געהאקטע צרות. כי מלבד דגל התורה אין לה את האפשרות לחבור לכוחות פוליטיים אחרים.

גם משום שאין מי שירצה לחבור אליה ולאבד בכך את האלקטורט שלה, וגם משום שאגו"י לא יכולה לעשות כן משום שאז היא תאבד את זהותה ואת המועצת שלה והיא כבר לא תהיה אגו"י.

שונה המצב אצל דגל התורה. יש לה איפוא, סיבה טובה לשמוח ולצהול.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > נסתם הגולל על אגודה ודגל ביחד לכנסת
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.