בית פורומים בחדרי חרדים

יום ליום שייך לאנשי יחד?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-8/11/2018 22:11 לינק ישיר 
יום ליום שייך לאנשי יחד?

התפרסם שם היום ראיון די אוהד עם ברקוביץ.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/11/2018 22:17 לינק ישיר 

עורך החדשות (תחת שם העט יוחאי דנינו) הוא אחיין של אלי ישי (הבן של הרב הללויה )

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/11/2018 22:36 לינק ישיר 

וזה אומר שאנשי יחד תומכים בברקוביץ?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/11/2018 22:58 לינק ישיר 

אם ליאון יעלה, זה טוב לדרעי, אז הם ההיפך כמו בכל הבחירות

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/11/2018 23:32 לינק ישיר 

הרב מאזוז לטענת אריה קניג הורה להם לבחור בליאון. לא יודעים למי להאמין לאלי ישי שמאוד "אוהב " את ליאון או להצהרות של אריה קניג הטוען להוראתו של הרב מאזוז . 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/11/2018 23:40 לינק ישיר 

שידור כתב:

הרב מאזוז לטענת אריה קניג הורה להם לבחור בליאון. לא יודעים למי להאמין לאלי ישי שמאוד "אוהב " את ליאון או להצהרות של אריה קניג הטוען להוראתו של הרב מאזוז . 

אגב קינג אמר שבמעקב אחרי הצבעות ברקוביץ וליאון במועצה לא היה הבדלים מהותיים חוץ מהצבעה אחת הצביעו יחד לאורך כל הקדנציה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/11/2018 00:19 לינק ישיר 

הזויים בטירוף, הם קיימים רק כדי להזיק

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/11/2018 00:55 לינק ישיר 
משגיחשליטא

שידור כתב:

סליחה שאני מתערב במריבה לא לי, אבל למה לשקר? הנחת שאלי ישי לא רוצה את ליאון ותומך בברקוביץ ועשית כביכול סתירה בינו לבין הרב מזוז.

מה אתם הש"סניקים כ"כ מפחדים מישי שאתם חייבים ללכלך עליו?

כך כתבתי באשכול סמוך:
משגיחשליטא כתב:

אבל הוא בכלל לא מדבר עליכם, אתם כל הזמן מזכירים אותו ומדברים עליו (ע"ע דרעי ונציגי ש"ס ועיתונאיהם עם היוודע תוצאות הבחירות, וכן בבחירות הקודמות).

למה אתם כ"כ נחיתיים ובטוחים שהוא רק מזיק לכם, הרי אם לשיטתך הוא יכול "לסחוף" מנדט, ואתם מעוניינים במנדט הזה אז תנו לו מקום, ואם לא - איזו "בעלות" יש לכם על המנדט הזה.

נראה לי שמהבחירות האחרונות לכנסת ש"ס הפכה לנחיתית ואינה מאמינה בכוחה לסחוף את המצביעים, אז מצאו שעיר לעזאזל (שלדבריך בקושי שווה מנדט) כדי לתלות בו את כל חוליה הרעים במקום לתקנם.

אבל כנראה מה שמפחיד אתכם הוא זה:
http://www.bhol.co.il/forums/topic.asp?topic_id=3151466&whichpage=3#R_5

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/11/2018 02:11 לינק ישיר 

משגיח, הבאתי עובדות לא הבעתי דעה . הויכוח ברשתות הם על הצהרתו של אריה קניג התמוך בליאון .  לא שמענו שאלי ישי תומך בליאון . 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/11/2018 10:11 לינק ישיר 
פלדלפי

משגיחשליטא כתב:

סליחה שאני מתערב במריבה לא לי, אבל למה לשקר? הנחת שאלי ישי לא רוצה את ליאון ותומך בברקוביץ ועשית כביכול סתירה בינו לבין הרב מזוז.

מה אתם הש"סניקים כ"כ מפחדים מישי שאתם חייבים ללכלך עליו?

כך כתבתי באשכול סמוך:
משגיחשליטא כתב:

אבל הוא בכלל לא מדבר עליכם, אתם כל הזמן מזכירים אותו ומדברים עליו (ע"ע דרעי ונציגי ש"ס ועיתונאיהם עם היוודע תוצאות הבחירות, וכן בבחירות הקודמות).

למה אתם כ"כ נחיתיים ובטוחים שהוא רק מזיק לכם, הרי אם לשיטתך הוא יכול "לסחוף" מנדט, ואתם מעוניינים במנדט הזה אז תנו לו מקום, ואם לא - איזו "בעלות" יש לכם על המנדט הזה.

נראה לי שמהבחירות האחרונות לכנסת ש"ס הפכה לנחיתית ואינה מאמינה בכוחה לסחוף את המצביעים, אז מצאו שעיר לעזאזל (שלדבריך בקושי שווה מנדט) כדי לתלות בו את כל חוליה הרעים במקום לתקנם.

אבל כנראה מה שמפחיד אתכם הוא זה:
http://www.bhol.co.il/forums/topic.asp?topic_id=3151466&whichpage=3#R_5

קראת כבר פרשת השבוע? שניים מקרא? בפסוק הראשון של הפרשה על תולדות יצחק בן אברהם שהיו ליצני הדור אומרים מאבימלך נתעברה וכו' ע"ש 

שואלים המפרשים וכי בגלל כמה ליצנים הקב"ה צריך לשנות את הבריאה?? למה בכלל להתייחס ?? 
אלא שזה כוחה של ליצנות !! הורס כל חלקה טובה !! היום זה בדיחה ומחר כבר מתחילים להאמין 

אלי ישי זה בדיחה !!! הוא נכשל !! אבל ליצנות הורסת !!! באים צעירים שלא שמעו איך ישי היה כפוף למועצת גדולי התורה ואומרים "מה אתם רוצים הוא הולך עם הרב שלו" .... הם לא יודעים שאת הרב הוא מצא רק אחרי שנזרק מש"ס 
הליצן אומר "ראש הישיבה"  וחושבים שהוא למד אצלו... (היה את זה פה בפורום לפני שבוע) 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/11/2018 10:23 לינק ישיר 

שידור, הרב מזוז לא הביע דעתו לגבי הבחירות בסיבוב השני, קינג חתם עם ליאון בלי קשר לרב מזוז או לאלי ישי,

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/11/2018 10:30 לינק ישיר 

ליצנות הם אלה שיוצאים נגדו למרות שבכל ההקדמות של ספרי הגר"ע יוסף שיצאו בתקופתו כתוב עליו "בכל ביתי נאמן הוא" וכו'. מה תגיד לבן שלך שהוא ישאל אותך מה קרה פתאום? האם תספר לו שדרעי רצה לחזור בכל מחיר? שהוא איים בפתיחת מפלגה (גיבוי רבני?)? שהוא עשה הכל כדי לדחוק את ישי החוצה? שהוא שיחק "אבא מה עשו לך" אחרי שאנשים שמעו את הגר"ע יוסף בקולו? שהרב בעדני נפגש עם הרב מאזוז ומכבד אותו אך זה האחרון לא רואה ולא יודע ולא שומע מה ישי עושה?

הרי אתם אומרים שהוא לא רלוונטי, ואומרים שהוא לא יעבור וכו' וכדו'. אז פשוט תתעלמו,הרי בעיניכם אתם מספיק חזקים, ולדידכם הוא כבר הוציא את עצמו מהחברה והלך לדת"ל.

אלא מאי, אתם עדיין בטראומה מהבחירות האחרונות, ולמרות הזמן שעבר ולמרות שהשליטה במנגנון המפלגתי בידיים שלכם, אתם מרגישים שעדיין האדמה רועדת. כי אם לא, מה פשר האקטזה האוחזת אתכם כל אימת שיש איזשהי התחרות ביניכם לבין אנשי יחד/הרב מזוז/ אלי ישי?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/11/2018 16:13 לינק ישיר 
קניג טוען כאן במלוא המרץ שהרב מאזוז תומך בהחלטה שלו

פסתםנחמד כתב:
שידור, הרב מזוז לא הביע דעתו לגבי הבחירות בסיבוב השני, קינג חתם עם ליאון בלי קשר לרב מזוז או לאלי ישי,

נשלח מהאנדרואיד שלי

https://www.facebook.com/cayaitsik/posts/10212746269671648?comment_id=10212746430315664&notif_id=1541659909590855&notif_t=feedback_reaction_generic

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/11/2018 20:47 לינק ישיר 

כך כותב אריה קניג באחד מהתגובות שלו :
לרב מאזוז יש אדם נאמן ביתו,שמו אלי ישי.יו"ר תנועת יחד.
בטרם קיבלנו את ההחלטה שוחחנו עימו,קדמה לכך פגישה בין משה לאלי.

והחלטתנו לתמוך בליאון התקבלה לאחר התייעצות עם אלי ישי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/11/2018 21:24 לינק ישיר 
פלדלפי

משגיחשליטא כתב:
ליצנות הם אלה שיוצאים נגדו למרות שבכל ההקדמות של ספרי הגר"ע יוסף שיצאו בתקופתו כתוב עליו "בכל ביתי נאמן הוא" וכו'. מה תגיד לבן שלך שהוא ישאל אותך מה קרה פתאום? האם תספר לו שדרעי רצה לחזור בכל מחיר? שהוא איים בפתיחת מפלגה (גיבוי רבני?)? שהוא עשה הכל כדי לדחוק את ישי החוצה? שהוא שיחק "אבא מה עשו לך" אחרי שאנשים שמעו את הגר"ע יוסף בקולו? שהרב בעדני נפגש עם הרב מאזוז ומכבד אותו אך זה האחרון לא רואה ולא יודע ולא שומע מה ישי עושה?

הרי אתם אומרים שהוא לא רלוונטי, ואומרים שהוא לא יעבור וכו' וכדו'. אז פשוט תתעלמו,הרי בעיניכם אתם מספיק חזקים, ולדידכם הוא כבר הוציא את עצמו מהחברה והלך לדת"ל.

אלא מאי, אתם עדיין בטראומה מהבחירות האחרונות, ולמרות הזמן שעבר ולמרות שהשליטה במנגנון המפלגתי בידיים שלכם, אתם מרגישים שעדיין האדמה רועדת. כי אם לא, מה פשר האקטזה האוחזת אתכם כל אימת שיש איזשהי התחרות ביניכם לבין אנשי יחד/הרב מזוז/ אלי ישי?

זה שהרב עובדיה כתב עליו נאמן הוא נותן לו תעודת כשרות לעשות מה שהוא רוצה על 120 ? זה שארי דרעי נבל נותן לו הכשר לעשות מחלוקת? עד לפני שבועיים עוד הייתה לו טענה שהוא לא עושה מחלוקת אלא רק מביא מצביעים שלא בוחרים ש"ס אבל גם הטענה הזאת נעלמה עם ה"הצלחה" הגדולה שלו בכל הארץ... עכשיו הוא נשאר רק עם המחלוקת 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/11/2018 21:48 לינק ישיר 

לא ענית למה ש"ס עדיין מתעסקים עם אלי ישי אם הוא כ"כ לא רלוונטי. למה ממשיך לעסוק ב"כישלון" שלו אם הוכח שאין ציבור מאחוריו. הרי עצם זה שאתם מתעסקים בו משאיר אותו רלוונטי ו"בר-פלוגתא" שלכם.

אחת משתיים, או שהוא אכן רלוונטי וש"ס עדיין מפחדת ממנו, או שסתם מונעים מתאוות נקמה. יש אפשרות שלישית?!

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > יום ליום שייך לאנשי יחד?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.