בית פורומים בחדרי חרדים

בד"ה ר' אברהם רוזנטל ראש המועצה טלז סטון

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-9/11/2018 03:19 לינק ישיר 
בד"ה ר' אברהם רוזנטל ראש המועצה טלז סטון

הלם בדגל התורה! בשעה האחרונה נפטר באופן פתאומי הרב אברהם רוזנטל ז"ל ראש מועצת טלז סטון לאחר דום לב.
* שטח מונציפאלי !*

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/11/2018 03:27 לינק ישיר 

ברוך דיין האמת 

תוקן על ידי דיוחון ב- 09/11/2018 01:33:45

תוקן על ידי דיוחון ב- 09/11/2018 01:38:48

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/11/2018 03:32 לינק ישיר 

עוד הישג לתנועת דגה"ת...

עשו לו ככל הנראה 'וידוא הריגה'...

כעת יורש העצר מביתר יכול לברך 'הטוב והמטיב' בשם ומלכות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/11/2018 03:41 לינק ישיר 

לפני זמן קצר הגיעה הבשורה המרה על פטירתו בטרם עת של הרב אברהם רוזנטל ז"ל ראש מועצת טלז סטון, הרב רוזנטל נפטר לאחר דום לב.

מדיווח ראשוני של ארגוני ההצלה עולה כי באיזור השעה 2 הוזעקו למקום כוחות ההצלה לביתו בגבעת יערים. כונני ההצלה ניסו לבצע עליו החייאה עליו אך ללא הצלחה. מי שביצע את ההחייאה על רוזנטל היה חתנו יעקב מורגנבסר, פעיל דגל התורה.

בחודשים האחרונים  פרץ מאבק מתוקשר בין רוזנטל לבין רביץ וזה לאחר שהאחרון רצה להחליף אותו בתפקידו. בתום התייעצויות רבות ובברכת המרא דאתרא ורבני הישוב, החליטה תנועת 'דגל התורה' לבחור ביצחק רביץ כמועמדה לראשות מועצת קרית יערים, וזאת למרות התנגדות של רבים מתושבי היישוב.

בהודעת דגל נמסר כי "רבני דגל התורה ונציגי המפלגה הודו לראש המועצה הרב אברהם רוזנטל על שירותו הציבורי רב השנים ושיבחו אותו על כל פועלו למען תושבי הישוב במסירות רבה כל השנים". לאחר הסכם פשרה בין הצדדים הוחלט כי רוזנטל יעזוב את תפקידו בתום שנה ורביץ ייכנס תחתיו. כעת, האיש שרצה להמשיך להנהיג את היישוב, נקרא לבית דין של מעלה, והותיר אחריו משפחה ענפה ההולכים בדרך ישראל סבא.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/11/2018 04:02 לינק ישיר 

הרצח של רוזנטל - הגיע במייל

בנאדם ראש מועצה 20 שנה. כולם מרוצים ממנו. בא מישהו מבחוץ וכופה עליו לעוף??? 

רוזנטל כל הזמן אמר שמילא אם זה היה עסקן מקומי צעיר שרוצה לגדול. אבל להצניח מישהו שבקושי יודע את הדרך לישוב, 

מה עוד שאפילו לא טרחו להודיע לו. הוא שמע בתקשורת שאחד מבחוץ נהיה ראש מועצה...

לא עזרו כל תחנוניו שהוא חותם שזה הקדנציה האחרונה שלו. פשוט סימנו אותו.  ואגב כ-ל העסקונה של דגל גיבתה אותו חוץ מיענקוש ומקלב.

(ובמאמר המוסגר רוזנטל השקיע בבית הגרח קניבסקי במשך עשרות שנים והשכיב שם באופן קבוע סכומי עתק של כסף.. ביום פקודה אפילו לא הרימו לו לטלפונים...)

רוב התושבים נלחמו כמו חיה בשביל רוזנטל.  ראש ישיבת מאורות התורה טען שזה סקנדל ושחיתות שלא היה בהיסטוריה!

למעשה הם הכריחו אותו לאחרונה להגיע לר גרשון כאילו בשביל משהו אחר ואז הוציאו פתאום את כולם הדליקו מסרטה ופשוט אנסו אותו להקריא מתוך דף שהוא מתפטר עוד שנה. כמו עבריינים.

כאשר הוצע הפשרה - בגלל שכל התושבים היו לצדו ונגעלו מרביץ - הוא התחנן לפחות לחצי כהונה בשביל לקבל פנסיה וגם את זה לא הסכימו לו. אמרו לו שנה וגם זה יותר מידי....

בכל החודש האחרון הוא הלך בתחושה שנעשה לו עוול נוראי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/11/2018 05:23 לינק ישיר 

וי אבדה עגמת נפש 'רודפים' אמרנו?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/11/2018 06:21 לינק ישיר 

קרבן השלום

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/11/2018 07:11 לינק ישיר 

סליחה על השאלה, אבל אחרי 20 שנה כראש מועצה, הפנסיה לא מובטחת לו? מה קשור רבע או חצי קדנציה?

ולא שאני בעד מה שעשו לו, זה בהחלט מפשעי המערכת הנוכלית האחרונה…

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/11/2018 08:04 לינק ישיר 

ב.ד.ה.

בן כמה היה הרב רוזנטל במותו?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/11/2018 08:08 לינק ישיר 

כל האשמה תהיה מיותרת כי אלו שעשו לו את זה הרי לא עשו זאת לשם כבוד גאווה ותאווה וחנפנות אלא לשם שמים ובשם התיירה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/11/2018 08:19 לינק ישיר 
פינטשיב

קרשינדו כתב:
כל האשמה תהיה מיותרת כי אלו שעשו לו את זה הרי לא עשו זאת לשם כבוד גאווה ותאווה וחנפנות אלא לשם שמים ובשם התיירה
למדו ממכם ע"ע חיים מילר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/11/2018 08:20 לינק ישיר 
הודעה חשובה

תבקשו מראוכברגר שלא יעשה ריקוד 1/0
והמה כרעו ונפלו

כי אחרת הציבור לא יצביע רביץ בסיבוב השני

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/11/2018 08:41 לינק ישיר 

מעבר לכל הנכתב, הוא היה אדם חולני, עבר בעבר אירועים שונים, ולא היה בקו הבריאות.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/11/2018 08:43 לינק ישיר 

לא מכיר את הפוליטיקה בטלזסטון.

א. מכוער לרקדוד על הדם, גם כדי להתנקם באויביו של המנוח.
ב. אם הוא היה אהוד ואהוב על כל תושבי המקום, הוא היה מתמודד נגד מי שרוצים להצניח וזוכה מולו.

ג. כנראה שלכל דבר יש גם צד שני, ובפוליטיקה אין "לקחו לי".

ד.עשרות אנשים נפטרו בפתאומיות גם בלי שלקחו להם דבר, ואלפי עשוקים חיים עם כאב הלב עד גיל זקנה ושיבה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/11/2018 08:51 לינק ישיר 

yeshivish כתב:

לא מכיר את הפוליטיקה בטלזסטון.

א. מכוער לרקדוד על הדם, גם כדי להתנקם באויביו של המנוח.
ב. אם הוא היה אהוד ואהוב על כל תושבי המקום, הוא היה מתמודד נגד מי שרוצים להצניח וזוכה מולו.

ג. כנראה שלכל דבר יש גם צד שני, ובפוליטיקה אין "לקחו לי".

ד.עשרות אנשים נפטרו בפתאומיות גם בלי שלקחו להם דבר, ואלפי עשוקים חיים עם כאב הלב עד גיל זקנה ושיבה.

א. המונח לרקוד על הדם נאצר כאשר רוקדים על דמו של הנפטר ולא כאשג מאשימים את רוצחיו...

ב. הוכח מעל לכל ספק כי אין שום ערך לשירות שראש המועצה נותן לתושביו, ביום פקודה מה שקובע זה אך ורק החלטות המערכת הפוליטית בגיבוי קול קורא.
הציבור מצביע לפי פסקי הרבנים, (כמובן כל אחד לפי רבותיו) והמצניחים עושים חשבונות מפלגתיים, ואינם בודקים כלל ועיקר את טובת התושבים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/11/2018 09:14 לינק ישיר 

בדיוק בגלל הפחד מהתמוטטות הרב שך השאיר את הרב רביץ זצ'ל
אסור לרביץ גוניור לקחת כעת את התפקיד הזה שדגל יהיו גברים בביתר

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > בד"ה ר' אברהם רוזנטל ראש המועצה טלז סטון
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.