בית פורומים בחדרי חרדים

האם חסידים יפסיקו לתרום למיר? האם

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-12/11/2018 11:45 לינק ישיר 
האם חסידים יפסיקו לתרום למיר? האם

תורמים שלא רוצים פוליטיקה בלימוד התורה יפסיקו לתרום לישיבת מיר לאור ההצהרות שיוצאות לקראת הבחירות מחר? הכסף יתחיל לעבור לישיבות וכוללים חסידיים ששם לא סוגרים גמרות בשביל כסף ומשרות. בשביל דייטש החרדי לא עשו את זה אבל לאדם שאמר שחילולי השבת יימשכו שמצעד הגאווה יימשך ואדם שסך הכל יש על כמה ממעשיו צל פלילי שבית המשפט עוסק בהם.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2018 11:47 לינק ישיר 

אצלך עולם התורה השבת והמקוואות זה פוליטיקה, אצלנו זה עיקרי הדת

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2018 11:56 לינק ישיר 

מאיפה ההנחה הראשונית שהם תרמו עד היום? לא שאני חושב שאין חסידים שתורמים למיר, אבל לא נראה לי שחסיד שמוסדותיו זקוקים לתרומתו נואשות, תרם יותר מידי לליטאים (וגם להיפך כמובן) עד כדי השפעה כזו, שמצדיקה אשכול בנושא...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2018 11:59 לינק ישיר 

עיקרי הדת אצלכם זה ג'ובים ונקמנות, ותו לא.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2018 12:20 לינק ישיר 

ראשית הבנת הנקרא. כתבתי גם על תורמים שלא רוצים פוליטיקה בתורה וזה כולל ליטאים רבים בחוץ לארץ. ושנית הרשה לי לגחך קצת על דבריך ואל תעלב. כל תקופת הבחירות הזאת ראו שעיקרי הדת אצלכם זה ג'ובים נצחנות וגאוווווה. אז אל תדבר על החסידים במום שבך. כל משא ומתן בין הצדדים הסתיים בגלל גובים של אלו שאמרו שלא מעניין אותם ג'ובים ולא "דיברנו" שהם דגל ושס! ולגביך אך טוב וחסד, באמריקה שמשם התורמים הגדולים של מיר, אין כמעט חלוקה כמו בארץ של חסידים וליטאים. רוב התורמים של מיר הם גם חסידים וגם ליטאים. ויותר מכך, אפילו הליטאים שם באמריקה יודעים מי ומי עשה את המחלוקת, בארץ נבהלו כשהנכד אמר שזה הסבא. באמריקה הם יודעים טוב טוב מהי האמת. אז תמשיכו לזלזל. לדעתי הרבה תורמים ימשכו את הידיים ממיר. הכסף יעבור למי שהתורה מעניינת אותו ולא ג'ובים למקורבים ולא תפקיד ראש עיר למי שהבטיח לכם יותר ובכלל לא בטוח שיקיים. אצלהם יותר היה חשוב שתצביעו לחרדי ולא לליאון שבשעיינהם שווה לברקוביץ ומה שהכריזו היום במיר זה הכרזת אתם התורמים לא מעניינים אותנו כרגע!! הנכד שהוביל את כל הגדולים באף הוא שמעניין אותנו!!.

תוקן על ידי קרשינדו ב- 12/11/2018 10:23:20

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2018 12:23 לינק ישיר 

ברור שיהיו עוד  כאלה שהולכים בעקבות רכניץ, ולא ירצו לאבד את כספם על מחלוקת  כמו גליק ורייכמן!!! 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2018 12:52 לינק ישיר 

קרשינדו
זה שמשלמים לך ממטה ברקוביץ. לא מצדיק שתקח את זה ללב. קח כוס מים ותרגע.
כולם רצים בשביל ג'ובים. אחרת זה לא היה כואב לכם כל כך.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2018 13:23 לינק ישיר 

אז עכשיו אתם מנסים להשפיע על העשירים ולהפחיד את הישיבות?
אז אני אגלה לכם "סוד".... אם רכניץ הפסיק/יפסיק לתרום למיר, זה לא יהיה בגלל מחלוקת בין ליטאים לחסידים. יש לו "אינטרסים" יותר חשובים....

ואני די בטוח שאתה לא מייצג אפילו את העניים, בטח לא את העשירים באמריקה ולונדון

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2018 13:34 לינק ישיר 

לא יפסיקו לתרום כי רובם מבינים שזה לא מבחירה וכמעט כל הגדולים שלהם הם אנוסים!יש הפעלת טרור ואיש אינו יכול להתווכח עם העובדה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2018 13:45 לינק ישיר 

אתה מניח שהם תורמים כנראה משום הם לומדים שם בהמוניהם, אז למה נדמה לך שהם ימשיכו ללמוד שם אך יפסיקו לתרום?

בכל מקרה אני יכול להבטיחך נאמנה, גם אם חסידי גור יפסיקו לחלוטין את תמיכתם לכלל הגופים החרדיים בארץ שאינם גור, לא תורגש ולו באחד מהם כל שינוי במאזן הכספי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2018 13:45 לינק ישיר 

אם אם אם חסידים תורמים למיר הם לא עושים טובה לליטאים. יש במיר מאות בחורים ואברכים חסידים

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2018 14:13 לינק ישיר 

עוד חסיד שוטה.
שיפסיקו. הפסד שלהם.
שיבזבזו את כל כספם על אירועי ראווה נוצצים וטירות פאר לאדמו"ריהם, ויעזבו את האברכים שמחזיקים את העולם. בכיף.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2018 14:18 לינק ישיר 

אולי באמת כדאי שעשירי החסידים יפסיקו לתרום למיר כדי לעצור את השטף החסידי למיר.

לא מספיק להם שדייטש, הנציג החסידי מסלונים, שולח את בניו לחיידר ליטאי ואת בנותיו לסמינר ליטאי סוג ג', הם רוצים עוד חסידים משתמדים. אכן, צריך לעשות לזה סוף, ולהפסיק לתרום לישיבה שעושה שמד בחסידים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2018 15:00 לינק ישיר 

תמשיכו בשנאה לחסידים "לעצור את השטף החסידי למיר" למשל. אבל ילד, לידיעתך הליטאים העשירים שתורמים למיר לא תורמים לפוליטיקה וגם לא לשנאה לחסידים שאין להם. הם לא יספרו את הסיפורים שלכם ואת התירוצים שלכם לסגירת גמרא בשביל להצביע למי שהנכד ודרעי רוצים. אותם זה לא מעניין. בעיניהם ליאון וברקוביץ חד הם. מצידם היו צריכים אולי להצביע לדתי דייטש. לא ליאון ולא ברקוביץ דתיים בעיניהם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2018 15:02 לינק ישיר 

וסקופר, זה נכון שאתם לא מסוגלים לראות חסידים לומדים. כל המלחמות שלכם נגד החסידים זה בנקודה הזאת. תמיד חשבתם שהתורה שייכת רק לליטאים לצערכם חלקה מהפכה הליטאים הולכים לכדורגל ובתי קולנוע והחסידים שוטפים את "מיר"

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2018 15:22 לינק ישיר 

מי מדבר על החסידים שיפסיקו לתרום למיר? מדברים על העשירים כולם  שלא מעוניינים שכספם ילך בדרך של קורח ועדתו! הם לא רוצים לקבור את עצמם עמוק באדמה!

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > האם חסידים יפסיקו לתרום למיר? האם
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.