בית פורומים בחדרי חרדים

לפי התוצאות, דגל צריכה לקבל בכנסת את המקומות 1, 3, 4, 6 ואגודה את המקומות 2, 5, ו-7

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-14/11/2018 17:43 לינק ישיר 
לפי התוצאות, דגל צריכה לקבל בכנסת את המקומות 1, 3, 4, 6 ואגודה את המקומות 2, 5, ו-7

כמו כן מגיע לדגל שני שרים/סגני שר במעמד שר או יו"ר ועדת הכספים + שר/סגן שר במעמד שר..
ככל שאגודת ישראל תסרב, פתוחה האפשרות בפני דגל התורה לרוץ בנפרד מאגודה יחד עם מפלגה אחרת, כאשר אם יורידו את אחוז החסימה ל-3-4 מנדטים דגל תיכנס לכנסת ואגודה לא תעבור את אחוז החסימה.

תוקן על ידי אריאל222 ב- 14/11/2018 15:51:47

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/11/2018 17:56 לינק ישיר 

לדעתי צריך להושיב כמה תלמידי חכמים משני הצדדים שיפתרו את הבעיות הללו, אסור לתת לפוליטיקאים שמבטם צר וקטנוני לעסוק בזה, האחדות שלנו כיהודים חרדים היא בנפשינו, ורק טיפש מלא זעם קדוש של נקמה רואה את הדברים אחרת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/11/2018 21:38 לינק ישיר 

sasa2 כתב:
לדעתי צריך להושיב כמה תלמידי חכמים משני הצדדים שיפתרו את הבעיות הללו, אסור לתת לפוליטיקאים שמבטם צר וקטנוני לעסוק בזה, האחדות שלנו כיהודים חרדים היא בנפשינו, ורק טיפש מלא זעם קדוש של נקמה רואה את הדברים אחרת.
מדוייק.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/11/2018 22:05 לינק ישיר 

sasa2 כתבה:

התמיכה בברקוביץ' היתה קטנונית, טיפשית, זועמת, ונקמנית, ולא הובלה על ידי פוליטיקאים אלא על ידי תלמידי חכמים מאחד הצדדים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/11/2018 22:23 לינק ישיר 

חבוט_רמי כתב:
sasa2 כתבה:

התמיכה בברקוביץ' היתה קטנונית, טיפשית, זועמת, ונקמנית, ולא הובלה על ידי פוליטיקאים אלא על ידי תלמידי חכמים מאחד הצדדים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

עם כל הכאב שלנו, עדיין אנחנו צריכים להזהר.
הזהרו בגחלתן!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/11/2018 23:31 לינק ישיר 

אריאל222 כתב:

לדעתי את מקום 3 צריך לתת לחסידים ואת מקום 6 לליטאים

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/11/2018 23:57 לינק ישיר 

הסבר, נמק, פרט.
בחיפה ובירושלים הוכח שהיחס של דגל הוא כפול מהחסידים (שש שלוש...)

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/11/2018 23:59 לינק ישיר 

אופטימיסת כתב:

הסבר, נמק, פרט.
בחיפה ובירושלים הוכח שהיחס של דגל הוא כפול מהחסידים (שש שלוש...)

זו בדיוק הסיבה
6-3

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/11/2018 00:25 לינק ישיר 

לא יודע איפה למדתם חשבון. 6/3 זו תוצאה של הסכמי עודפים. בכמות קולות זה היה 30 אלף מול 40 אלף. אם אצלכם זה כפול, תחזרו לבית ספר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/11/2018 00:28 לינק ישיר 
תם_יושב

קורלדרו כתב:
לא יודע איפה למדתם חשבון. 6/3 זו תוצאה של הסכמי עודפים. בכמות קולות זה היה 30 אלף מול 40 אלף. אם אצלכם זה כפול, תחזרו לבית ספר.

לא מדוייק, 26,000 מול 42,000.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/11/2018 00:29 לינק ישיר 

26 מול 42 לדגלוזה אחרי גיוס כללי של כל הקומנדו של גור.ואלפי קולות שעבודה קיבלה בשכונות חילוניות בלי אף חסיד רק בגלל המותג 'ג'

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/11/2018 00:34 לינק ישיר 
hhaavv

קורלדרו כתב:

בכמות זה היה 38000 לדגל מול 23000 לג'. 60/40.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/11/2018 00:39 לינק ישיר 

תם_יושב כתב:
תם_יושב

קורלדרו כתב:

לא מדוייק, 26,000 מול 42,000.

שזה 38 אחוז לאגודה ו 62 אחוזים לדגל

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/11/2018 00:46 לינק ישיר 

אם כבר מדברים על חלוקת מקומות, לדעתי ולצערי, אין אמון בחסידים. או בחלקם לפחות. 

חלוקה כזו תגרום שחסידים פשוט לא יצביעו כי לדעתם ההצבעה שלהם תכניס את הנציג של דגל במקום השמיני או השישי.

דגל צריכה לדרוש שכל המקומות הריאליים האחרונים יהיו של חסידים, ולא, לרוץ בנפרד - כמובן לא מתוך מחלוקת אלא בהבנה שכך תמנע מחלוקת על כחו ומיקומו של כל צד - זאת עד שהחסידים יוכיחו בגרות ובעדפה של האינטרס הכלל חרדי על פני אינטרסים צרים קטנוניים ונקמנים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/11/2018 01:10 לינק ישיר 

מיאניומשמי כתב:

חלוקה כזו תגרום שחסידים פשוט לא יצביעו כי לדעתם ההצבעה שלהם תכניס את הנציג של דגל במקום השמיני או השישי.

דגל צריכה לדרוש שכל המקומות הריאליים האחרונים יהיו של חסידים, ולא, לרוץ בנפרד - כמובן לא מתוך מחלוקת אלא בהבנה שכך תמנע מחלוקת על כחו ומיקומו של כל צד - זאת עד שהחסידים יוכיחו בגרות ובעדפה של האינטרס הכלל חרדי על פני אינטרסים צרים קטנוניים ונקמנים.
זו היתה דרישת הגר"ב סולוביצ'יק בירושלים, שיהיה שויון ברשימה, אך המקום השביעי יהיה לדגל והשמיני לאגודה, כדי לגרום לחסידים להצביע לאגו"י ולא לעץ. ואת זה פרוש וליצמן סירבו לתת, ובזכות זאת 'זכו' לתוצאה שגילתה את ערוותם.

תוקן על ידי תם_יושב ב- 14/11/2018 23:10:39

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/11/2018 01:11 לינק ישיר 

מיאניומשמי כתב:

צריך לשים את פרוש וליצמן במקומות 7-8

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > לפי התוצאות, דגל צריכה לקבל בכנסת את המקומות 1, 3, 4, 6 ואגודה את המקומות 2, 5, ו-7
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.