בית פורומים בחדרי חרדים

ג'וק! אייכה!?!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-14/11/2018 19:11 לינק ישיר 
ג'וק! אייכה!?!

מזג האוויר חוגג!
והג'וק, מחופר היטב!
צא נא החוצה!
וטהר את פורומינו, במיים חיים ונקיים!
חלף הביוב הגועליטי, שמילא את הפורום!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/11/2018 19:31 לינק ישיר 

ואי ואי,
זה היה ג'וק רציני,
כמה חבל,
אולי אני ינסה לטפטף משהו על אף שאינני מתקרב לרמתו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/11/2018 19:45 לינק ישיר 

עזוב אותך..
מזג אוויר קוראים במקום אחר.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/11/2018 19:47 לינק ישיר 

גינגישראלי כתב:

עזוב אותך..

יש משהו טוב ברמה!?!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/11/2018 22:07 לינק ישיר 

ניוטרל כתב:

גינגישראלי כתב:

עזוב אותך..

יש משהו טוב ברמה!?!

כן בוואטסאפ ולמבינים,
מי שלא בתחום זה יהיה פורטוגזית בשבילו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/11/2018 09:34 לינק ישיר 

ניוטרל כתב:

גינגישראלי כתב:

עזוב אותך..

יש משהו טוב ברמה!?!

יש המון מקורות מידע, החל מאתרים וותיקים ועד קבוצות פייסבוק ואפילו ווצאפ (פחות נוח).

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/11/2018 16:27 לינק ישיר 

לא בא לי פיכסבוק/קבוצות!
עדיף לי בוט בטלגרם!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/11/2018 20:55 לינק ישיר 
סנטמוריץ

ניוטרל כתב:
גינגישראלי כתב:

עזוב אותך..

יש משהו טוב ברמה!?!

נשלח מהאנדרואיד שלי

https://www.weather2day.co.il/forum
עיין בפורום

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/11/2018 23:55 לינק ישיר 
דוגמה למה זה לא ברמה עממית (באדיבות עידו כהן)

יצחקהספרן כתב:

ניוטרל כתב:

גינגישראלי כתב:

עזוב אותך..

יש משהו טוב ברמה!?!

כן בוואטסאפ ולמבינים,
מי שלא בתחום זה יהיה פורטוגזית בשבילו.

עדכון ערב: הערב גפס מצטרף לגרסת הציר של חמישי הבא.  איסי 'מיתן' אותו.  אצל הגרמני והקנדי, מעפן לגמרי. עוד רגע   מרוכסים שם. אז מה יהיה?  בגלל שהאוויר עדיין חם יחסית, ואנחנו עדין לא בחורף, הים גם יחסית חם.  גם ציר בסגנון שרואים אצל איסי או גפס יוכלו לעורר פעילות יפה. שקע קפריסאי.  כמו המערכת שתגיע בעה לפנות בוקר. ובמקרה הפחות חורפי- ים סוף חביב. כמו שהיה השבוע. זו העונה עדיין.אבל מצד שני אנחנו מבינים שיש גרסאות ושם עוד רגע ממשיכם  את רצף הימים היציבים והחמימים שצפויים שבוע הבא.  למרות ש2 המודלים האמינים נותנים מדד חיובי,זה עדיין לא מספיק. הטווח חברה.  גם אם ניסגר על גרסת ציר, צריך יהיה לברר שהוא מחזיק מעמד כפי שתארתי אותו למעלה. בקיצור- חדל קשקשת. הכל פתוח, נמשיך לעקוב

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/11/2018 18:45 לינק ישיר 

אתם רדומים פה!

גפס עם עדכון מעולה! גשם מחמישי בערב והלאה עד דלא ידע, ואם מישהו לא הבין מה התכוונתי בבוקר שרמזתי למערכת נוספת שמסתמנת אחרי זו של סופ''ש, שיסתכל עכשיו ויבין... שוב להריח בלבד
ברנקל גם עם שיפור ניכר ברום ואני מאמין שזה גם אצלו יתן משקעים מכובדים

יאלה תתעוררו אנשים, עד שיש ממה להנות

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/11/2018 18:51 לינק ישיר 

יצחקהספרן כתב:

אתם רדומים פה!

גפס עם עדכון מעולה! גשם מחמישי בערב והלאה עד דלא ידע, ואם מישהו לא הבין מה התכוונתי בבוקר שרמזתי למערכת נוספת שמסתמנת אחרי זו של סופ''ש, שיסתכל עכשיו ויבין... שוב להריח בלבד
ברנקל גם עם שיפור ניכר ברום ואני מאמין שזה גם אצלו יתן משקעים מכובדים

יאלה תתעוררו אנשים, עד שיש ממה להנות

אנחנו פשוט קצת מיואשים מהתחזיות למרחוק...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/11/2018 07:54 לינק ישיר 

עדכון בוקר: אמרנו שנרוץ בין עדכונים מרתקים לפחות. הבוקר גרסת גפס מהמרתקות. מי שניסה לחפור קצת ולנתח אצל איסי גם יראה לא מעט עניין וגשם. מערכת מענינת. המודלים בהרצות האחרונות מתחילים קצת להיסגר על גרדיינט טוב בקרקע. ושלא נדבר על גרדיינט הטמפ המצוין. מושלם. בקיצור- שילוב מצויין לתאים מפותחים מאוד מלויים סר וחשש הכבד לשטפונות בערי החוף יהיה דומיננטי במערכת הזו. הכיוון כעת שחמישי זה רק לצפון ואולי לשרון או חלק מהחוף. בגלל מיקום השקע. יכול להיות שתחילת הפעילות תתעכב לערב. אולי בלילה או בערב כבר ידרים יותר, לחוף הדרומי ואולי כבר לאזורים הפנימיים. בגלל מיקום השקע ותנאי הגרדיינט, בחמישי ושישי יהיה מדובר בעיקר על תאים מקומיים.. אלא בגלל שהשקע יתחיל להדרים התאים יחלו להיות יותר נרחבים קצת ומסודרים בשישי. השיא מבחינת תפרוסת נרחבת נראה שיהיה בשבת, שם יהיה מעבר הציר. בסופו של דבר יהיו אזורים שעשויים לצבור עשרות ממ. אבל צריך לזכור כלל חשוב- אנחנו נמשיך עדיין לרוץ עם תנועתיות השקע והגרדיינטים ואיתם צבעי המיקי מאוס המשקעים. אז הבוקר גפס מרתק- שימו לב שברקנל והקטנים מסיימים את הפעילות מהר, והערב יכול להיות הרצה ובה נראה פחות משקעים. אבל בגלל פתיחת הדברים- המצב הכללי ולאחר ניתוח- פונה לצד מאוד חיובי למערכת- הגרדיינטים של הטמפ והקרקע. לגבי הצפון- מסלול השקע והזרימות בתמישי ושישי נראה על צד שאין חולשות הנראות מראש. וממליץ לכם לא לחשוד שם. כי אין למה. אם מחפשים חולשה כללית, יהיה אפשר למצוא קצת בשבת . נדון גם בזה. סתיו פעיל ומהנה. בינתיים תהנו מהשמש החמימה של הימים הקרובים

עידו כהן

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/11/2018 09:12 לינק ישיר 

אתר מעולה - www.seasonet.co.il/forum/פורום-מזג-האוויר

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/11/2018 15:12 לינק ישיר 

סנטמוריץ כתב:
סנטמוריץ

ניוטרל כתב:
גינגישראלי כתב:

עזוב אותך..

יש משהו טוב ברמה!?!

נשלח מהאנדרואיד שלי

עיין בפורום

אני מחפש ברמה טובה.
גם בייחסי אנוש!
ולכן מאסתי בדיקטטורה הזאת!
ונטשתי אותם!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/11/2018 17:40 לינק ישיר 

יצחקהספרן כתב:

עדכון בוקר: אמרנו שנרוץ בין עדכונים מרתקים לפחות. הבוקר גרסת גפס מהמרתקות. מי שניסה לחפור קצת ולנתח אצל איסי גם יראה לא מעט עניין וגשם. מערכת מענינת. המודלים בהרצות האחרונות מתחילים קצת להיסגר על גרדיינט טוב בקרקע. ושלא נדבר על גרדיינט הטמפ המצוין. מושלם. בקיצור- שילוב מצויין לתאים מפותחים מאוד מלויים סר וחשש הכבד לשטפונות בערי החוף יהיה דומיננטי במערכת הזו. הכיוון כעת שחמישי זה רק לצפון ואולי לשרון או חלק מהחוף. בגלל מיקום השקע. יכול להיות שתחילת הפעילות תתעכב לערב. אולי בלילה או בערב כבר ידרים יותר, לחוף הדרומי ואולי כבר לאזורים הפנימיים. בגלל מיקום השקע ותנאי הגרדיינט, בחמישי ושישי יהיה מדובר בעיקר על תאים מקומיים.. אלא בגלל שהשקע יתחיל להדרים התאים יחלו להיות יותר נרחבים קצת ומסודרים בשישי. השיא מבחינת תפרוסת נרחבת נראה שיהיה בשבת, שם יהיה מעבר הציר. בסופו של דבר יהיו אזורים שעשויים לצבור עשרות ממ. אבל צריך לזכור כלל חשוב- אנחנו נמשיך עדיין לרוץ עם תנועתיות השקע והגרדיינטים ואיתם צבעי המיקי מאוס המשקעים. אז הבוקר גפס מרתק- שימו לב שברקנל והקטנים מסיימים את הפעילות מהר, והערב יכול להיות הרצה ובה נראה פחות משקעים. אבל בגלל פתיחת הדברים- המצב הכללי ולאחר ניתוח- פונה לצד מאוד חיובי למערכת- הגרדיינטים של הטמפ והקרקע. לגבי הצפון- מסלול השקע והזרימות בתמישי ושישי נראה על צד שאין חולשות הנראות מראש. וממליץ לכם לא לחשוד שם. כי אין למה. אם מחפשים חולשה כללית, יהיה אפשר למצוא קצת בשבת . נדון גם בזה. סתיו פעיל ומהנה. בינתיים תהנו מהשמש החמימה של הימים הקרובים

עידו כהן

מה לכהן בבית קברות????

ואם אפשר פעם הבאה לתרגם לפחות בגוגל. אפילו לאנגלית..

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/11/2018 17:50 לינק ישיר 

ניוטרל כתב:

סנטמוריץ כתב:
סנטמוריץ

ניוטרל כתב:
גינגישראלי כתב:

עזוב אותך..

יש משהו טוב ברמה!?!

נשלח מהאנדרואיד שלי

עיין בפורום

אני מחפש ברמה טובה.
גם בייחסי אנוש!
ולכן מאסתי בדיקטטורה הזאת!
ונטשתי אותם!

איזה דיקטטורה?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > ג'וק! אייכה!?!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.