בית פורומים בחדרי חרדים

שומו שמיים גישושים ראשוניים להקמת תכנית ערבים לציבור החסידי!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-17/11/2018 20:57 לינק ישיר 
שומו שמיים גישושים ראשוניים להקמת תכנית ערבים לציבור החסידי!

לאן הגענו,עסקנים בגיבוי רבנים בודקים אפשרות להקמת תכנית ערבים לחסידים, נוכח תוצאות הבחירות שהראו בוודאות שהציבור הליטאי  מונה  יותר בתי אב ,יוצא שהחסידים ממנים יתומים ליטאים,מכאן התובנה לתכנית שתוזיל את העלות לכל משתתף.

מה גם שחוסר השקיפות לתכנית  הקיימת: אי ידיעה עבור מי נגבה כל גביה משאיר טעם  לוואי בקרב משתתפיה!

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/11/2018 21:08 לינק ישיר 

קצת מתמטיקה לא תזיק

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/11/2018 21:39 לינק ישיר 

מה שנשאר הסבר את...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/11/2018 21:41 לינק ישיר 

אם יש פחות חסידים, כנראה שהם פחות תורמים ופחות נצרכים.
הקמת תוכנית נפרדת לא תועיל כלום.

מי שמעוניין בדיווח עבור מי הולך הכסף, פשוט לא מבין את הקונספט של התכנית...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/11/2018 21:48 לינק ישיר 

אנחנו שמחים שהבחירות האלה הובילו את החסידים לפתוח ארגוני חסד שדואגים לכלל ולא רק לחסידות עצמה.
היה פה אידיוט שנשבע לא לתרום יותר לאיחוד הצלה, כנראה הוא מתכונן לפתוח ארגון הצלה חסידי. עכשו ערבים.
עזר מציון נוסף יהיה דבר מועיל, לב לאחים חסידי, וכל מי שרוצה מוזמן לתרום להצעות נוספות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/11/2018 21:49 לינק ישיר 
כתורת שטותית

יש קרוב ל25000 חסידים שלא הולכים להצביע כגון תולדות ראחמסטריוקא דושינסקי סאטמער ועוד קהילות של העדה שלא הולכים.

אין ספק שיש הרבה יותר חסידים בארץ מאשר ליטאים כולל כל הקירוב הליטאי

לגבי ערבים אולי היה צריך לבדוק למי יש יותר ילדים למשפחה.

או מי נפטר ומשאיר את משפחתו ללא משענת כלכלית.

בנוגע לערבים השחיתות חוגגת שם ללא גבול זה נסיון גדול מדי עבור ועדי הצדקה שבהינף מקלדת יש בידם מליוני שקלים מזומנים הם לווים משם כספים ומהמרים בהשקעות נדלן וכו'

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/11/2018 22:08 לינק ישיר 
פלדלפי

מנחה_חדשה כתב:
אנחנו שמחים שהבחירות האלה הובילו את החסידים לפתוח ארגוני חסד שדואגים לכלל ולא רק לחסידות עצמה.
היה פה אידיוט שנשבע לא לתרום יותר לאיחוד הצלה, כנראה הוא מתכונן לפתוח ארגון הצלה חסידי. עכשו ערבים.
עזר מציון נוסף יהיה דבר מועיל, לב לאחים חסידי, וכל מי שרוצה מוזמן לתרום להצעות נוספות

חחחחח חסידים תורמים רק לקופת אנ"ש שנותנת רק לאנ"ש .... אבל אוספים אצל הליטאים 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/11/2018 22:17 לינק ישיר 

גליקל,אם  לדבריך יש שחיתות אז כדאיותה של התכנית  החדשה אינה מוטלת בספק?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/11/2018 00:15 לינק ישיר 

פלדלפי כתב:
פלדלפי

מנחה_חדשה כתב:

חחחחח חסידים תורמים רק לקופת אנ"ש שנותנת רק לאנ"ש .... אבל אוספים אצל הליטאים 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/11/2018 00:45 לינק ישיר 

לפי ליצמן הוכח שיש מגיפה אצל החסידים. ממילא הם מתים הרבה יותר ורוב הכסף הולך להם.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/11/2018 02:05 לינק ישיר 

מה דעתך לשמור על הפה שלך??
איזו מין שפה זאת?
מגיפה החסידים מתים?
ברית כרותה לשפתים
אלא אם כן מרוב שנאה אתה מכוון לזה..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/11/2018 02:21 לינק ישיר 

א. כברבהיה כותב לך את האמת מה שרוב וחבריו הבהמות חושבים. ב. הלואי שהפשעים של קופת העיר היו רק בהשקעות, זה הרבה יותר מזה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/11/2018 02:22 לינק ישיר 

לגבי קופת העיר הגיע אכן הזמן לבדוק אחת ולתמיד להיכן הולך הכסף, יותר מדאי קולות נשמעים בשנים האחרונות שעיקר הכסף הולך לליטאים שמחתנים ילדים והתחייבו לסכומים פנטסטיים, הליטאים לא תורמים מי יודע מה, כי ממשכורת של כולל וגננת אין הרבה מה לתרום, אבל הם בראש רשימת הלוקחים, אחד מטועני הטענה הנ"ל הוא הרב שפרן שהוא אחד מרבני קופת העיר, וצריך לבדוק מולו, אם אכן כצעקתה, כי אז צריך לשלוח את קופת העיר לאסוף כסף בתפרח,

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/11/2018 02:37 לינק ישיר 

איש_חשוב כתב:

מה דעתך לשמור על הפה שלך??
איזו מין שפה זאת?
מגיפה החסידים מתים?
ברית כרותה לשפתים
אלא אם כן מרוב שנאה אתה מכוון לזה..

דברי נאמרו בתור בדיחה בלבד (כמו כל האשכול הזה) ואם יש מישהו שרואה את עצמו נפגע מהדברים אני מתנצל מעומק הלב.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/11/2018 07:08 לינק ישיר 

בונדמן כתב:

לגבי קופת העיר הגיע אכן הזמן לבדוק אחת ולתמיד להיכן הולך הכסף, יותר מדאי קולות נשמעים בשנים האחרונות שעיקר הכסף הולך לליטאים שמחתנים ילדים והתחייבו לסכומים פנטסטיים, הליטאים לא תורמים מי יודע מה, כי ממשכורת של כולל וגננת אין הרבה מה לתרום, אבל הם בראש רשימת הלוקחים, אחד מטועני הטענה הנ"ל הוא הרב שפרן שהוא אחד מרבני קופת העיר, וצריך לבדוק מולו, אם אכן כצעקתה, כי אז צריך לשלוח את קופת העיר לאסוף כסף בתפרח,

האם שמעת את זה מהרב שפרן בעצמו

למיטב ידיעתי אם יש שמץ אמת בדברך הוא מזמן היה מתפטר או מפרסם את דעתו ברבים

אדרבה אם נכונים דברך כדאי לפתוח אשכול חדש על העניין.

לגבי ועד הרבנים יש דוח קטלני של רשם העמותות שמוכיח מעל כל ספק מעילה ענקית בכספים של קרן ערבים ולכך נסגרה העמותה וכו'

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > שומו שמיים גישושים ראשוניים להקמת תכנית ערבים לציבור החסידי!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר