בית פורומים בחדרי חרדים

ההשתלחות של פרוש- הכנת הקרקע למפלגת אגודה-מרזל-יחד -עץ

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-19/11/2018 13:33 לינק ישיר 
ההשתלחות של פרוש- הכנת הקרקע למפלגת אגודה-מרזל-יחד -עץ

בהנחה  הסבירה שפרוש  אינו  סתם  מטורלל,
נשאלת  השאלה  מה  היעד  ומה  המטרה  של  כל   ליבוי  האש  עכשיו.
הרי  הבחירות  מאחורינו.

התשובה  הסבירה  היחידה:
פרוש  מבין  שריצה  עם  דגל  במסגרת  ה60-40  כבר  לא  תהיה,
ומנסה  עכשיו  את  מזלו ואת  מזלה  של  אגודה  בהרפתקה  של  מפלגת  כלאיים משונה  עם מרזל עץ ויחד.

דבר  כזה  אי  אפשר  להנחית  ביום  אחד  על  הציבור, וצריך  רקע  מתאים.
אחרת  אנשים  לא  יצביעו ליצור  המוזר  הזה,  ובקו  התפר של החסידים בעלי   זיקה  ליטאית אפילו  יצביעו  דגל  (רק כדי  לזכות  בברכת  הגרח"ק,  כמובן....)

אם  היתה  הכנת  רקע  מתאימה  להצביע  לברקוביץ,  מסתבר   שהוא  היה היום  ראש  העיר.

לכן, פרוש מבין כי צריך  ללבות  את  האש  ללא  הרף,  כדי  שהציבור  יהיה  בשל  לכך

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/11/2018 13:41 לינק ישיר 

חחח ולמה  גפני ליבה את האש יום קודם?אנחנו אנשים ספונטנים ופתוחים להרפתקאות חדשות,,,,

כלאיים היה לרוץ עם דגל לרוץ עם אנשים ערכיים   ואידאליסטים   זה הדבר הטבעי ,,,,

אני שמח שאתה דואג לציבור החסידי ״רקע מתאים״ הכנות מראש,,,, אחנו נקבל בעזרת השם בין חמש  לשבע  מנדטים,  יחד עם ישי, עץ, וחבד,

אני מציע לך להתחיל להתעסק בבעיות שלכם, ריצה נפרדת, או שוואנצים של דרעי וש״ס,,,,,,  

תוקן על ידי דברוני ב- 19/11/2018 11:45:03

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/11/2018 13:57 לינק ישיר 

הצד השווה בין פרוש לבין דברוני/ליצמן שאין כל צורך לענות להם ולהסביר היכן הטעות שלהם - הם מנצחים את עצמם לדעת בכל פעם שהם פותחים את הפה.
רק צריך מידי פעם לגרות אותם והם עושים לנו את השירות חינם אין כסף, הרבה יותר טוב ממה שאנחנו היינו יכולים לעשות בעצמינו.
תמשיכו כך. מצויין.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/11/2018 14:05 לינק ישיר 
ארנונה

hhaavv כתב:
הצד השווה בין פרוש לבין דברוני/ליצמן שאין כל צורך לענות להם ולהסביר היכן הטעות שלהם - הם מנצחים את עצמם לדעת בכל פעם שהם פותחים את הפה.
רק צריך מידי פעם לגרות אותם והם עושים לנו את השירות חינם אין כסף, הרבה יותר טוב ממה שאנחנו היינו יכולים לעשות בעצמינו.
תמשיכו כך. מצויין.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/11/2018 14:29 לינק ישיר 

תרחיש הזוי, אבל יותר הגיוני מחבירה לדגל וש"ס.
מרזל הוא ההיפך מדגל. מזרחניק מטורלל ומתנחל מהספר ממש, עם דובון וסנדלים, אבל פנאט רציני וקנאי לדת ללא שום פשרה. רק שהוסיף עליה כל מיני ג'וקים ותבלינים מיותרים.
ההיפך הגמור מאנשי דגל שמתלבשים ומקפידים על כל הקודים החרדיים אחד לאחד, בחיים לא ילבשו סנדלים, שמא יחשבו אותם ח"ו לבע"ת, אבל בחייהם הדתיים הם קרובים יותר למזרחי מסוגו של בנט וליאון...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/11/2018 15:00 לינק ישיר 

לפי איך שזה נראה כעת זו מפלגה שתגרום למרזל ואלי ישי להיות השפויים שבה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/11/2018 15:12 לינק ישיר 

דווקא אני בעד. חוץ מעץ אני די מבין את החיבורים, סה"כ החסידים נהיו יותר פתוחים לציבור הרחב ויותר מכילים ורוב החסידויות ימניות (וודאי מי שלא נטורי קרתא). דגל כנראה ירוצו עם שס (דרעי מכשיר את הקרקע כל הזמן, מעניין אם בכל זאת גפני יצליח לצאת מעסקה איתו ביותר משן ועין כמו כל השותפים הקודמים של דרעי...). אז החלוקה הפוליטית תהיה אחרת. מקסים!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/11/2018 15:15 לינק ישיר 

ההתקרבות לעמדות עץ

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/11/2018 15:21 לינק ישיר 

הדיבוק כתב:

דווקא אני בעד. חוץ מעץ אני די מבין את החיבורים, סה"כ החסידים נהיו יותר פתוחים לציבור הרחב ויותר מכילים ורוב החסידויות ימניות (וודאי מי שלא נטורי קרתא). דגל כנראה ירוצו עם שס (דרעי מכשיר את הקרקע כל הזמן, מעניין אם בכל זאת גפני יצליח לצאת מעסקה איתו ביותר משן ועין כמו כל השותפים הקודמים של דרעי...). אז החלוקה הפוליטית תהיה אחרת. מקסים!

לא חושב שבחיבור הזה מישהו מתכוון לתת לעץ מקום ריאלי. בסך הכל מחברים אותם למפלגה הזו מתוך הנחה שבמקרה כזה הם במפלגה הזו שלא כוללת את דגל וכך ירוויחו עוד שליש עד חצי מנדט. אם הם יהיו קשוחים במשא ומתן מקסימום יתנו להם הבטחות על תקציבים ופרסומים בפלס תמורת התמיכה שלהם.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/11/2018 16:12 לינק ישיר 

מוישה_וחצי כתב:
בהנחה  הסבירה שפרוש  אינו  סתם  מטורלל,
נשאלת  השאלה  מה  היעד  ומה  המטרה  של  כל   ליבוי  האש  עכשיו.
הרי  הבחירות  מאחורינו.
יכול להיות שזה בא בעקבות המכתב מאתמול, שאמור לתקוע את הקואליציה של שרוליק.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/11/2018 16:48 לינק ישיר 
היראת שמים של החסידים ניצחה

בואו נחשוב איך תראה הרשימה, מקום ראשון ליצמן, מקום שני פרוש, אלי ישי לא יוותר על פחות ממקום שלישי, מקום רביעי לעץ, מקום חמישי למרזל (או מישהו מטעמו), מקום שישי ושביעי, לאגו"י.
הסיכוי שמפלגה כזאת תקבל יותר מ6 נציגים הוא קלוש, אגו"י שווה 100,000 קולות במקרה הטוב, אלי ישי הוכח הן בבחירות הקודמות והן בבחירות לעיריות, שהוא שוה לכל היותר 20,000 קולות, עץ שוים במקרה שכזה לא יותר מ20,000 קולות (וגם זה בהגזמה, כי הקנאים שבהם לא יצביעו למפלגה כזאת), ומרזל יביא 70,000 קולות לכל היותר, (כי חלק גדול מבוחריו לא יצביעו למפלגה חרדית).
ס"ה 210,000 קולות שהם 6 מנדטים, שמתוכם 3 לאגו"י.
אם ישארו בשותפות עם דגל על בסיס 50%, יקבלו בין 7 ל8 מנדטים, ואז יהיה להם 3 וחצי (בהסכם רוטציה), או 4.
מה משתלם יותר? בודאי שהמצב השני.
אבל הכבוד, הכבוד האבוד....

תוקן על ידי תם_יושב ב- 19/11/2018 14:49:34

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/11/2018 17:13 לינק ישיר 

חחח למה אתה הולך רק על כבוד? מה עם נקמה כשהיא מוגשת קרה?
נתענג בכל רגע מההשפלות שדרעי יעשה לכם,,, תקבלו מקום שמיני עד אחד עשרה....חחחחח 

נשמח כשתקבלו 30 אחוז אצל דרעי כמו שמקבלים 30 אחוז בישיבות הליטאיות,,,

יהיה יותר   מעניין לראות ולשמוע על אכלו לי שתו לי עשקו אותי מאשר לזכות בבחירות....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/11/2018 06:38 לינק ישיר 

למה אתה חושב שדגל לא אמורים להתמודד לבד?
אתה עדיין תקוע עם האמירה של ליצמן שלדגל לא יהיה יותר מ3 מנדטים?
אתם הכי צדיקים אידיאליסטים ואיכותיים. אבל לדגל יש הרבה יותר בשר. בשר שליצמן פשוט לא ידע עליו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/11/2018 09:29 לינק ישיר 

תם_יושב כתב:
היראת שמים של החסידים ניצחה

בואו נחשוב איך תראה הרשימה, מקום ראשון ליצמן, מקום שני פרוש, אלי ישי לא יוותר על פחות ממקום שלישי, מקום רביעי לעץ, מקום חמישי למרזל (או מישהו מטעמו), מקום שישי ושביעי, לאגו"י.
הסיכוי שמפלגה כזאת תקבל יותר מ6 נציגים הוא קלוש, אגו"י שווה 100,000 קולות במקרה הטוב, אלי ישי הוכח הן בבחירות הקודמות והן בבחירות לעיריות, שהוא שוה לכל היותר 20,000 קולות, עץ שוים במקרה שכזה לא יותר מ20,000 קולות (וגם זה בהגזמה, כי הקנאים שבהם לא יצביעו למפלגה כזאת), ומרזל יביא 70,000 קולות לכל היותר, (כי חלק גדול מבוחריו לא יצביעו למפלגה חרדית).
ס"ה 210,000 קולות שהם 6 מנדטים, שמתוכם 3 לאגו"י.
אם ישארו בשותפות עם דגל על בסיס 50%, יקבלו בין 7 ל8 מנדטים, ואז יהיה להם 3 וחצי (בהסכם רוטציה), או 4.
מה משתלם יותר? בודאי שהמצב השני.
אבל הכבוד, הכבוד האבוד....

תוקן על ידי תם_יושב ב- 19/11/2018 14:49:34

נראה לי שבכל ירוצו עם בעלזא ויזניץ
ככה שאגודה צריכים רק 2 מקומות ודגל יצטרכו לתת 2 מקומות לחסידים
דגל יקבלו 5 מנדטים שזה 3 כמו שיש עכשיו....

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/11/2018 14:58 לינק ישיר 

אם ויזניץ ובלז ילכו עם דגל, שניהם יחד לא יקבלו מדגל יותר מחצי מנדט. בהתאם לערכם האמיתי.
היה רגוע.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > ההשתלחות של פרוש- הכנת הקרקע למפלגת אגודה-מרזל-יחד -עץ
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר