בית פורומים בחדרי חרדים

רב"מ אזרחי מדבר סרה בגדולי ישראל זי"ע

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-21/11/2018 12:41 לינק ישיר 
רב"מ אזרחי מדבר סרה בגדולי ישראל זי"ע

השבוע מתגלגלים אצלי בחדר המדריגות עותקים מהחינמון של יום שלישי, החסידים מסרבים להעלותו הביתה, ומרפרוף הספקתי לראות כותרת עם "איש המספרים" אברהם ובר (היתכן שברכת הגר"ח לא הועילה לרפואת אשתו ע"ה והרי הוא איש המספרים) 
ודרשה מהרב"מ אזרחי באיזה כנס ניצחון, כדרכו, דברים חלולים חלולים נקבים נקבים, ללא רעיון איכותי כל שהוא, והכותרת  "דגל התורה היא מפלגת האמת, אמת בנתה ויצרה אותה" 

הכל יודעים שהתחרות כרגע היא בין דגל התורה לאגו"י, והמשמעות היא ברורה, רק דגל התורה נוסדה ע"י אמת, השאר ע"י שקר, זאת אומרת שהחפץ חיים והאור שמח והר' חיים עוזר שהיו ממייסדי אגו"י לא יסדו אותה במידת האמת, 

נו, באמת, ככה אתה רוצה להיות "גודל" ? 

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/11/2018 12:49 לינק ישיר 

מאגודה נשאר רק השם . שום קשר לרבנים שהזכרת.
דגל היא הממשיכה האמיתית.
והרי זה מובן גם בלי לכתוב זאת במפורש ...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/11/2018 12:58 לינק ישיר 

ברכת_החמה כתב:

מאגודה נשאר רק השם . שום קשר לרבנים שהזכרת.
דגל היא הממשיכה האמיתית.
והרי זה מובן גם בלי לכתוב זאת במפורש ...

נשלח מהאנדרואיד שלי

גם דגל התערטלה רעיונית בשנים האחרונות.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/11/2018 13:04 לינק ישיר 

עובדה שדגל הפסיקו לחסום כבישים, ולהשתתף במרתונים מעורטלים.

תוקן על ידי שמעו_נא ב- 21/11/2018 11:04:11

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/11/2018 13:05 לינק ישיר 
פינטשיב

בונדמן כתב:

והמשמעות היא ברורה, רק דגל התורה נוסדה ע"י אמת, השאר ע"י שקר, זאת אומרת שהחפץ חיים והאור שמח והר' חיים עוזר שהיו ממייסדי אגו"י לא יסדו אותה במידת האמת, 

כבר כתב כן בספר ויואל משה שאין קשר לאגודה של היום לאגודה של החפץ חיים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/11/2018 13:45 לינק ישיר 

רבויתי, הבנת הנקרא, א שטיקעל ברכת מרדכי צריך ללמוד בעיון, לא מדברים על מצבה של אגו"י היום, אלא על זמן התייסדותה, ועל כך אומר הרב"מ "דגל התורה, אמת יצרה אותה אמת בנתה אותה" שמע מינה שהשאר לא נבנו על ידי האמת, דאם לא כן, מאי הרבותא שדגל נבנתה ע"י האמת בעצמה? 

או שמא הוא לא חשב פעמיים על מה שהוא מדבר, איי לוקחי בנותיו של הגר"מ חדש.......

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/11/2018 13:47 לינק ישיר 

חבל שאתה לומד רק בקיאות. מי שלומד עיון מבין שדגה"ת אמת מכל צד, ואילו אחרים, היה להם כמה צדדי אמת, אבל חסר באמת. האמת נגמרה שם רח"ל.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/11/2018 14:31 לינק ישיר 

אתה מדבר סתם סרה ברב"מ, כי הוא אחד האנשים האיכותיים במאמריו ואני מציע לך לקרו מאמר או שתים שלו בספרו על התורה-על הש"ס אני משער שאין לך יכולת לקרוא-ותיווכח שהוא אחד מהאנשים המקוריים שנשארו עם דרך מוסרית משלו

זה נכון שהדיבור שלו וגם את ספריו ערכו באופן זה שזה מנופח מאד ומלא דרמה אבל אם תקלף את הדרמה תשאר עם רעיון מקורי ונפלא

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/11/2018 15:35 לינק ישיר 

דברים דומים נאמרו ע"י הרב מבריסק כשהרב שך נכנס למועצת הוא שאל אותו איך הוא יסתדר הוא הרי איש האמת,,,, 
אצל הרב מבריסק זה יותר אמים כי גם הרבנים החשובים הליטאים  שהיו באותה תקופה במועצת לא היו אנשי אמת כהרב שך,,,,
היום אצל הליטאים אנשי השקר  האמת עוברת בירושה וכל הרבנים שלהם אנשי אמת...חחחחח

ברכת החמה אין שום קשר בין אגודת ישראל של הח"ח לדגל, עומד   איש האמת ומשקר במצח נחושה 
"אנחנו זו אגודת  ישראל"   לא נכון מכמה סיבות,
1 אגודת ישראל  קמה מקבוצות שונות ולא קבוצה אחת בלבד!! 
2 אגודת ישראל קמה לבעלי בתים!!! כפי הידוע לנו לפני השואה היה מספר מועט של ישיבות וגם הם היו רק במדינה אחת.... להם הוקם ועד הישיבות.

דגל היא קבוצה אחת  ודאגתה נתונה רק לבני הישיבות כפי שהם מרבים להתהדר, בני תורה...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/11/2018 15:56 לינק ישיר 

בונדמן כתב:

השבוע מתגלגלים אצלי בחדר המדריגות עותקים מהחינמון של יום שלישי, החסידים מסרבים להעלותו הביתה, ומרפרוף הספקתי לראות כותרת עם "איש המספרים" אברהם ובר (היתכן שברכת הגר"ח לא הועילה לרפואת אשתו ע"ה והרי הוא איש המספרים) 
ודרשה מהרב"מ אזרחי באיזה כנס ניצחון, כדרכו, דברים חלולים חלולים נקבים נקבים, ללא רעיון איכותי כל שהוא, והכותרת  "דגל התורה היא מפלגת האמת, אמת בנתה ויצרה אותה" 

הכל יודעים שהתחרות כרגע היא בין דגל התורה לאגו"י, והמשמעות היא ברורה, רק דגל התורה נוסדה ע"י אמת, השאר ע"י שקר, זאת אומרת שהחפץ חיים והאור שמח והר' חיים עוזר שהיו ממייסדי אגו"י לא יסדו אותה במידת האמת, 

בכינוס הבחירות למען התופינים והג'ובים ממשה ליאון, הרב אזרחי אמר את המילים הבאות:

היום כולנו, אין שום הבדל, מי לא צריך להיות כאן בדגל התורה, חסידים, ליטווקעס, ספרדים, אשכנזים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/11/2018 16:09 לינק ישיר 

בונדמן כתב:

רבויתי, הבנת הנקרא, א שטיקעל ברכת מרדכי צריך ללמוד בעיון, לא מדברים על מצבה של אגו"י היום, אלא על זמן התייסדותה, ועל כך אומר הרב"מ "דגל התורה, אמת יצרה אותה אמת בנתה אותה" שמע מינה שהשאר לא נבנו על ידי האמת, דאם לא כן, מאי הרבותא שדגל נבנתה ע"י האמת בעצמה?

חילך לאורייתא!!!
לא באמת, את הראש העקום תמשיך להשקיע בפשטלאך בעיתון ולא במקומות חשובים.

מי הרב שאצלו למדת שאם משהו אחד אמת, אז רק הוא ואין בלתו?! לומר שדגל התורה נוסדה ע"י מידת האמת סותר את זה שעוד תנועות נוסדו באותה המידה?? האם רק תנועות מפלגתיות, או גם תנועות נוער?! תנועת דרך בעבודת השם?! תנועת החסידות?! הלא גם אגודת ישראל לא נוסדה כתנועה פוליטית. צריך קצת הגיון בדברים ולא העיקר לומר בהתחלה "רבותי". רפו"ש.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/11/2018 16:43 לינק ישיר 

בונדמן כתב:

חלולים.. נקבים.. גועל נפש . . אני מוחה על זלזול ברבנים. . . הכותרת שלך.. הזויה אף יותר. אתה עושה שטיק עקום מניח הנחה מעוותת ומזה אתה מדייק דברים הזויים. .אתה עוד חושב שאתה כמו התנאים היו מדייקים מהפסוקים של " מכלל לאו אתה שומע הן".. . .לאנשים עקומים לא נותר לי אלה לצטט את מנחם בגין שאמר " ואם יש אנשים שמעקמים את האף שלהם, שוין, שישאר עקום"

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/11/2018 17:47 לינק ישיר 

בונדמן, חבל שאתה גורם לכולם לחשוב שכל החסידים ילדותיים ופתטים כמוך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/11/2018 00:48 לינק ישיר 

כמנוי קבוע ב'עיון הפרשה' אני נתקל בקביעות בהגיגיו של הרב"מ, מה אני יגיד לכם ליטאים יקרים, אם זה ה'שפיץ לומדעס' שיש לכם, אז אתם בבעיה,

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/11/2018 01:05 לינק ישיר 

אם יש לך בעיה עם רב"מ אזרחי כלמדן, בעקבות עיון הפרשה, היה עליך לדון בנושא מזמן. אם אתה מחליט לזלזל לתלמיד חכם מבוגר ווותיק בגלל שדעותיו לא נעימות לך, אז אתה רק מצטרף למגדפי הרב קנייבסקי בפורום זה. עצוב לחשוב שאיזה ניצחון זמני בבחירות חולפות גורם לכם לקעקע את הערך הקדוש ביותר של כבוד תלמידי חכמים שהוקשו לקב"ה בחיוב אהבה ויראה. כבר הזכרנו שאתם לא הראשונים בתנועת החסידות שנהגו כך, אלא שקודמיכם נענשו בעונשים חמורים (מדפיסי סלאוויטא; אותו אדמו"ר ששיקל את בנו תוך כדי מלחמות ברב שך...). מקווה שאתה וחבריך תתעוררו בזמן ותלכו לבקש מחילה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/11/2018 01:07 לינק ישיר 
הדיבוק

אגב אם כבר שפיץ לומדס, אודה לך אם תשווה לי אותו ללמדנים(!) שאתה מכיר בחסידויות (כולל רבנים ואדמו"רים). מהמעט שאני מכיר הרבה ישיבע באחערס ליטאים שהשקיעו את חייהם ומאצם בתורה יכולים בכיף להתחרות בשפיץ לומדס שלכם....

תוקן על ידי הדיבוק ב- 21/11/2018 23:09:08

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > רב"מ אזרחי מדבר סרה בגדולי ישראל זי"ע
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 5 6 לדף הבא סך הכל 6 דפים.